Archiwum > Bractwo Czarnego Kruka

#BCK

(1/10) > >>

Jajo:
Na prosbe Diabellusa zamieszczam tu informacje, ze na POLnecie zostal zalozony kanal naszego Bractwa ^^ Nazwa kanalu to oczywiscie #BCK, a serwery POLnetu to:
bialystok.ircnet.pl, krakow.ircnet.pl, katowice.ircnet.pl, poznan.ircnet.pl, warszawa.ircnet.pl, lublin.ircnet.pl
Jesli ktos nie wie jak sie polaczyc to podaje instrukcje:
Wlaczyc klienta IRCowego (polecam mIRC\'a - bede na jego zasadzie pisal instrukcje). Powinno sie pojawic okienko opcji, gdzie sie wpisuje Imie, maila, nicka i drugiego nicka, jakby pierwszy byl zajety... Imie i maila mozna wpisac byle jakie, choc proponuje wpisanie maila typu nick@nick. Wszystkie serwery z listy mozna skasowac (bardzo watpie w to, zebyscie z jakiegokolwiek korzystali; zeby sie palec nie zmeczyl klikaniem to kliknijcie raz w Delete, a potem przytrzymajcie Enter przez chwile ;)). Potem klikacie \"Add\". W pola \"Description\" i \"IRC Server\" wpisujecie adres serwera, a w Group wpisujecie POLnet (niewazne sa male/duze litery, ale trzymajcie sie jednego stylu pisania). Potem dajecie \"Connect to Server\". Polaczy sie wam z serwerem i wyswietli okienko z kanalami (skasujcie wszystkie kanaly - sposob postepowania jak z serwerami wyzej). Klikacie na \"Add\", tam wpisujecie #bck w pola \"Channel\" i \"Description\". Pole password ma byc puste. Jak chcecie mozecie zaznaczyc \"Auto-join channel on connect\", a bedzie wam wtedy od razu wchodzil na #bck. Potem wciskacie \"Add\" i znowu bedziecie w okienku z lista kanalow (teraz bedzie tam #bck). Odznaczcie opcje \"Pop up folder on connect\" to nie bedzie sie pojawiac to okienko, bo mIRC i tak wejdzie sam na #bck.
Jak chcecie to jak jeszcze bedziecie w Opcjach wejdzcie w zakladke Connect -] Options i zaznaczcie \"Connect on startup\" i odznaczcie \"Pop up connect dialog on startup\". Nie bedzie sie wam pojawialo to okienko, a mIRC i tak sie wam z serwerem polaczy :].
Ufff... w koncu tego posta napisalem :P Jesli ktos jeszcze ma jakies pytania to prosze o kontakt (odpowiednie dane macie pod kazdym postem).                    

TEssALI:
Wiesz co Jajo dzieki wogole ze sie tym zajoles Naprawde ciesze sie ze cos Ci sie komus chcialo. Jestem dumny z naszego nowego kanalu ircowego i zastanawiam sie czy Kruczy Brat jako ranga to nie jest za malo... moze cos innego zeby ludzie wiedzieli ze jestes IRCowym zalozycielem BCK :)
Pozdrówka                    

Diabellus:
Tess hehehe. To ja kanal zakladalem z Tiss :wink: . Jajo tylko posta walnol bo on umie tlumaczyc ludzia :wink: . Wczoraj na kanale bylo 7 osob. Wpadajcie bo mi tam samemu z Jajem nudno :wink:                    

TEssALI:
W takim razie dziekuje bardzo wam Tissai i Diabellusie :) no boze wszystko wskazywalo na to ze to jednak Jajo zalozyl kanal  :lol:  przepraszam za pomylke :)                    

Jajo:
Jak co... Ja nigdzie nie napisalem, ze to ja zalozylem kanal ;P (A tak w ogole to na gorze jest taka informacja: \"Na prosbe Diabellusa\" ;))                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej