Autor Wątek: Allegro.pl  (Przeczytany 3252 razy)

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Allegro.pl
« dnia: 2003-07-14 (Pon), 19:14 »
Mam takie pytanie. Czy ktoś z Was jest w pełni zarejestrowanym użytkownikiem tego serwisu? Bo chciałem się zarejestrować tam, a nie wiem czy to nie grozi jakimiś przykrymi niespodziankami (typu kupa reklamówe różnego rodzaju w mojej skrzynece pocztowej -] tej domowej ;) ).
Pozdrawiam.                    
Come get some!

Offline azul

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-07-14 (Pon), 19:19 »
ja jestem i kozystam z tego od 1.5 roku ,nie ma spamu (chyba ze zaznaczysz ze chcesz otrzymywac jakies info o okreslonych typach aukcji). dobra firma/strona.
czasem nalezy uwazac na ludzi robiacych sobie \'jaja\' ,wiec lepiej jest kupowac (sprzedawac)  od ludzi z wysokimi ocenami...                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Allegro.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-07-14 (Pon), 19:26 »
i to jest tak naprawdę za free ??? allegro nie pobiera żadnych opłat od kupujących/sprzedających ? :roll:                    
Come get some!

Offline mucika

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-07-14 (Pon), 19:34 »
nie pobiera zadnych ja kupowalem  i to wiele razy i ani razu nei bylo zadnych przekretow :D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Allegro.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-07-14 (Pon), 20:31 »
no od kupujących nie pobiera ale od spzedających :D:D już wsio wiem.
Dzięki i jesyem zarejestrowany :D                    
Come get some!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Allegro.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-07-14 (Pon), 21:48 »
Jestem zarejestrowany i zadowolony. Tylko przy sprzedawaniu radze uwazac bo koszta rosna. Teraz wisze im 17 zeta mimo ze sprzedalem tylko 2 rzeczy :D                    

Offline waldeusz

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-07-14 (Pon), 23:01 »
Wszystko zalezy jak drogo sprzedajesz.  Uzywam Allegro juz 2,5 roku i nie mialem nigdy powodow do narzekan. Ale na razie tylko kupowalem i to raczej malo  :D A saldo mam 8,59 na plus :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Allegro.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-07-15 (Wto), 09:52 »
Wiesz jak jest, nawet jak sie sprzedac nie uda, to za pierdolki typu pogrubienie pieniazki leca. :D                    

Offline waldeusz

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-07-15 (Wto), 16:55 »
Fakt, niemniej jednak jesli tylko kupujesz to korzystasz bezpłatnie. Raz chciałem sprzedac starego kompa i to wlasnie wtedy bilans spadl mi z 15 PLN do 8,59 :D Ale nie oszczedzalem, bylo wyroznienie, miniaturka i takie tam. Kompa oczywiscie nie sprzedalem ale tez nic na transakcji nie stracilem bo te 15 zlociszy mialem przyznane przez Allegro jeszcze przy rejestracji. Nie wiem czy teraz tez tak robia, ale kiedy ja sie rejestrowalem musieli czyms przyciagnac klientow i przyznawali po pare zlotych.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Allegro.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-07-15 (Wto), 18:57 »
A to widac dobre czasy byly, ja sie rejestrowalem gdzies we wrzesniu wtedy takich bajerow juz nie bylo.                    

Offline Loco

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-07-16 (Śro), 15:27 »
Allegro jest jak najbardziej w porządku. Polecam.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Biernath_J

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-07-16 (Śro), 20:33 »
No a jak się ma banner z programu partnerskiego to kosztów własnych w zasadzie nie ma... mi marne kilka klików dziennie z bannera wystarczyło żeby sobie rachunek podbić z -20 zł na +20 i jeszcze mam z 30 zł w zapasie :)                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Crono

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-08-27 (Śro), 07:14 »
Obadajcie tą aukcje: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15509718 rotfl                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline tymbeer

• +++
Allegro.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-08-27 (Śro), 11:49 »
:r:
Ludzie maja pomysly.
Heh i nawet 10 zl za to dostal. :D                    
...

Offline Yahu

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-01 (Pon), 16:49 »
Ta aukcja to faktycznie mistrzostwo swiata, pewnie niedlugo ten koles bedzie tez chcial sprzedac zebre. :-) Pasuje mi takie poczucie humoru i jezeli zebra pojawi sie na allegro, to na bank bede bral udzial w licytacji.
A jezeli chodzi a samo allegro, to ja rowniez jestem jego uzytkownikiem i jak na razie wszystkie tansakcje udaly mi sie wzorowo. POLECAM, 100% POZYTYW ;-)                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Emill

• +++
Allegro.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-13 (Sob), 13:30 »
ja takze mam konto na Allegro, kupowalem chyba 2 czy 3 razy i za kazdym razem bezproblemowo (a byly to glownie archiwa SS\'a :D )                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Ivellios

• +
Allegro.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-13 (Sob), 16:35 »
Nigdy nie uzywalem allegro jakas nie lubie kupowac na odleglosc .  Musze to co kupuje dotknac ovrocic zobaczyc nie wiem jakas tak juz jest                    
Cry \"Havoc!\" and let slip the dogs of war    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Odp: Allegro.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-02-14 (Nie), 12:43 »
ostatnio zauważyłem, że chcąc zobaczyć wszystkie przedmioty z danej kategorii - nie widzę ich, może brzmi to trochę absurdalnie, ale postaram się to opisać - by każdy wiedział! (wiedza rzecz potężna - można się np. o piwo założyć)

oto moje spostrzeżenie skierowane do serwisu w tytule wymienionego:
Zauważyłem, że w kategoriach nie są pokazywane bezpośrednio przedmioty wystawione na więcej niż na 14 dni.

PRZYKŁAD:
http://www.allegro.pl/67292_jack.html

Teoretycznie w tej kategorii są dwie strony wyszukiwania (w chwili obecnej 97 przedmiotów), lecz kiedy wpiszę w wyszukiwarce "jack" to dostaję 200 wyników (4 strony), natomiast gdy korzystam z nowej wyszukiwarki i wyszukam pustą frazę (bo w przeciwieństwie do starej pozwala na to) to dostaje 216 wyników. No i okazuje się, że za pierwszym razem mam aukcje z przedziału 0-13 dni do końca a w dwóch następnych 0-29 dni do końca.

odpowiedź:

Dziękuję za przesłaną wiadomość.

Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź.

Uprzejmie Pana informuję, iż zgodnie z zasadami każdy Użytkownik
korzystający z wyszukiwarki znajdującej się na głównej stronie Serwisu będzie
miał dostęp do wszystkich aukcji oferujących wybrany przez niego
przedmiot. Będą to zarówno przedmioty wystawione na aukcji tradycyjnej, jak i
aukcji sklepowej.

Natomiast jeśli Użytkownik będzie samodzielnie przeglądał kategorie i
podkategorie, to na liście wyników nie będą uwzględnione aukcje
sklepowe.

Więcej informacji na ten temat znajdzie Pan w Pomocy: Jestem nowym
Użytkownikiem > Pierwsze kroki w Allegro > "Jak znaleźć przedmiot?" pod adresem:

http://www.allegro.pl/help_item.php?item=37

Pragnę również dodać, iż każdy Użytkownik może skorzystać
bezpośrednio z wyszukiwarki znajdującej się na stronie Sklepów Allegro. Otrzymane
wyniki wyszukiwania będą obejmowały tylko oferty Sklepów.

Więcej informacji na ten temat znajdzie na stronie informacyjnej Sklepów
Allegro:

http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/shops_infopage.php

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 2010-02-14 (Nie), 12:45 wysłana przez Pumbus »
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ