Ankieta

Strzelasz ???

Tak
9 (34.6%)
NIe
17 (65.4%)

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 2007-12-08 (Sob), 01:00

Autor Wątek: 80 mln $  (Przeczytany 10939 razy)

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« dnia: 2003-09-15 (Pon), 08:14 »
Taki totalny off-topic, ale moze was zainteresuje :) kiedys podczas rozmowy z kumplami jakos nam sie taka historyjka wymyslila i do tej pory nie wiem czy bym zabil.

Wyobrazcie sobie. Wchodzcie do pokoju, nie masz pojecia jak sie tu znalzles/las. Stoi przed wami mezczyzna. Zwykly nie wysoki, ciemnie wlosy, bialy, ubrany w garnitur zadnej z znanych firm, nie ma zakneblowanych ust ale nic nie mowi, spoglada tylko ciagle na ciebie, patrzy prosto w oczy. Podchodzi do ciebie drugi mezczyzna. Tez bez zadnych znakow szczegolnych ;]. Wrecza ci pistolet. Mowi ze jesli zabijesz tego o to mezczyzne da ci 80mln $. Nie znasz swojej ofiary, i nigdy jej nie poznasz ani jej rodziny. Nikt nie bedzie cie za to mrderstwo scigac. Poprostu masz pociagnac za spust i masz kase w banku. Obudzisz sie w swoim lozku. I nigdy nas nie zobaczysz. Jedynym sedzia twojego mordestwa bedzie twoje sumienie.
bardzo prosze o uzasadnienie swego wyboru :)

no dalej zobaczmy kto tu jescze ma sumienie. Ja nadal nie wiem czy bym pociagnal za spust.                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline SeeM

• +
80 mln $
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-15 (Pon), 09:03 »
ja bym zabił kolesia z pieniędzmi - ot tak, żeby sprawdzić co się stanie                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Olhado256

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-15 (Pon), 12:55 »
Nie zabiłbym, bo wierzę w prawo karmiczne. Śmiejcie się, ale wierzę. Zabicie człowieka dla pieniędzy bardzo by pogorszyło moją Karmę. Oberwałobymi się za to, jeśli nie w tym życiu, to w następnym. Nie ma bezkarności, za każde działanie trzeba będzie kiedyś zapłacić. Ta forsa nie jest tego warta.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Davsar

• ++
80 mln $
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-15 (Pon), 16:35 »
Nie. Chyba nie mogł bym zabić człowieka. Nawet za pieniądze, bo sumienie by mnie męczyły do końca życia.                    

Offline tymbeer

• +++
80 mln $
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-15 (Pon), 16:36 »
Nie, mimo ze jest to sporo kasy.
Sa pewne granice.                    
...

Offline Jajo

• +
80 mln $
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-15 (Pon), 19:33 »
Nie... za kase nie zabije... Ani nie jestem platnym morderca, ani nie chce potem walczyc z sumieniem czy cos...                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Ivellios

• +
80 mln $
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-15 (Pon), 20:16 »
Nie strzelilbym sumienie nie daloby mi spokoju .                    
Cry \"Havoc!\" and let slip the dogs of war    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
80 mln $
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-16 (Wto), 13:40 »
nie strzelilabym..gdybym to zrobila zadreczylabym sie wyrzutami sumienia..a pieniadze nie przynioslyby mi szczescia i beztroski nawet na chwile..                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-16 (Wto), 14:53 »
hmm... 80mln dolcow :) to mozna uratowac sporo istnien i sobie karme poprawic :) jak w baldurze za datki reputacje :P. A o sumieniu, nie znasz go nie wiesz kim jest, masz kase, ZYJESZ !! sobie i robisz to o czym zawsze marzyles, zakladasz fundacje na rzecz glodujacych dzieci (blisko 3 miliardy ludzi zyje za mniej niz 2$dziennie) mozna sie podzielic. Sa na swiecie ludzie potrzebujacy. Ja bym jednak chyba strzelil, polepszyl bym byt niektorych ludzi (np. Gwatemala - 40% dzieci jest niedozywiona, 80%zyje w domach bez wody, 40% wchodzi w doroslosc nie umiejac czytac ani pisac) no i poproawil bym swoje zycie. A co do ciebie Ivellios to byles podczas tej rozmowy z nami i wtedy powiedziales o ile dobrze pamietam ze bys jednak zabil, czyz bys sie zmienil w tej holandi ? :P                    
-Marian Krzaklewski

Offline Olhado256

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-16 (Wto), 15:48 »
hmm... 80mln dolcow :) to mozna uratowac sporo istnien i sobie karme poprawic :)

No fakt, można, chociaż nie wiem, czy to by zrównoważyło zabicie człowieka, który mi nic nie zrobił. W każdym razie jest to zabawa w Boga, decydowanie o tym kto ma żyć, a kto nie. Mi tak samo wisi ten facet, jak te dzieci w Afryce, więc bym go nie zabił. ALE gdybym potrzebował milion dolców na lekarstwo dla śmiertelnie chorego przyjaciela - wtedy bym chyba zabił. Jeśli jeden z tych ludzi ma umrzeć, to wolę, żeby to był jakiś obcy facet, niż mój przyjaciel.                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
80 mln $
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-16 (Wto), 19:11 »
Hmm, co sekundę na świecie umiera człowiek, jeden więcej - jeden mniej - co za różnica (odpowiedź: dwóch \"człowieków\"  :-D )

Bo ja wiem, nikt tak za nic nie daje 80M$, w tym musi być jakiś hak  :wink:

A moje sumienie ma się dobrze :twisted: (co prawda, jeszcze nikogo nie zgładziłem - ale nigdy nie mówcie, że nie możecie zabić człowieka - bo to w sumie jest całkiem proste: kiedyś wracałem do domu i pięciu bandziorów w moim wieku chciało ode mnie pieniądze - biedacy... no cóż, zanim się zorientowali jeden leżał na ziemi a drugi tam podążał, za to za jego głową podążała moja noga, tyle, że czystym przypadkiem wylądowała obok jego pustego łba, a nie na nim - nie planowałem ani jednego, ani drugiego, ale gdybym go zabił wcale bym się z tym źle dzisiaj nie czuł - i tak pomknąłem w stronę pobliskich drzewek ścigany rzucanymi w moją stronę butelkami (bo efekt zaskoczenia już minął, a ja nie jestem takim znowu bohaterem, żeby rzucić się na pozostałych trzech drani, z drugiej strony, oni jakoś nie mieli wielkiej ochoty mnie ścigać)...

Gdyby to wydarzyło się dzisiaj, to byłbym bardziej skuteczny - męty należy likwidować...

P.S.
A tak na serio - nie zabiłbym człowieka, który nie nastawałby na życie moje, lub kogoś z mojej rodziny... Bo jestem łagodny baranek (bee, bee, bee, kopytka niosą mnie  :-D)                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline morgurth

• ++
80 mln $
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-17 (Śro), 00:56 »
stosuje w zyciu kantowska etyke, dlatego nie pociagnalbym za spust.                    

Offline TEssALI

• +
80 mln $
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-17 (Śro), 05:40 »
Nie bo to nie jest zgodne z moim systemem wartosci.                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
80 mln $
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-17 (Śro), 14:01 »
Nie zabił bym z dwóch przyczyn, po pierwsze uważam że nie ma sumy pieniędzy która przewyższyła by wartość ludzkiego życia, po drugie fakt że nie wiem co to za gość, czy ma rodzinę itp. wcale by nie spowodował że nie będe się tym przejmował. W takim samym stopniu jak wyrzuty sumienia dręczył by mnie fakt że nie wiem czy moja pazerność nie skazała na śmierć głodową (z powodu braku żywiciela rodziny), lub cierpnienie po utracie ukochanej osoby u ludzi którym bym nawet nie mógł pomóc bo nie znał bym ich.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-17 (Śro), 17:26 »
Az milo sie samych takich prawych ludzi czyta. Chyba bede sie czul bezpieczniejszy na ulicach, bo jak sami tacy obroncy praw ludzkich i czule osoby chodza po swiecie to gdybym byl butany przez jakis dresow to napewno zareaguja. No coz moj poglad na swiat jest inny i jakos nie moge uwerzyc ze sa dobrzy ludzie co maja taki antyczny artefakt jak sumienie. No ale milo sie to czyta :)                    
-Marian Krzaklewski

Offline Olhado256

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-17 (Śro), 18:13 »
sami tacy obroncy praw ludzkich i czule osoby chodza po swiecie

I tu się mylisz grubo. To forum to nie jest jakaś reprezentatywna próbka społeczeństwa, my stanowimy niejako jego młodą elitę intelektualną. Takich Durbików, czy Sahów to na ulicy można spotkać śladowe ilości.                    
w stanie spoczynku

Offline Ivellios

• +
80 mln $
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-17 (Śro), 19:46 »
sami tacy obroncy praw ludzkich i czule osoby chodza po swiecie

I tu się mylisz grubo. To forum to nie jest jakaś reprezentatywna próbka społeczeństwa, my stanowimy niejako jego młodą elitę intelektualną. Takich Durbików, czy Sahów to na ulicy można spotkać śladowe ilości.

Wlasnie mi siedzimy w domu przed kompem  :) a na dworze dresy i skini lataja , a oni inne zdanie mają .  Byc ci baseballem za 100 zaj.... Wiec nie czuj sie bezpiecznie tylko kup sobie noz                    

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:12 »
Hihi i tu trafiles :) wracalem sobie z pociagu ostanio i minelo mnie dwoch dresow jedn mial basebolla to juz nie tylko opowiesci i bajki to juz realistyczny swiat. A noz sobie kupilem :) chociaz nie umial bym go uzyc bo moglbym zabic, moze pora sie na jakas Krav-Mage zapisac czy inny Combat ;/                    
-Marian Krzaklewski

Offline Ssendas

• ++
80 mln $
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-18 (Czw), 10:09 »
tez NIE. ukrasc to jeszcze mógłbym ale nie zabić                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:31 »
TAK, możę jestem psycholem, świrem, dziwakiem, mordercą i degeneratem, ale ta kasa panowie...                    

Offline Ssendas

• ++
80 mln $
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:43 »
TAK, możę jestem psycholem, świrem, dziwakiem, mordercą i degeneratem, ale ta kasa panowie...

zaraz... a który widział film \'Prosty plan\' :?:

zapewne niektorzy z nas zmienią zdanie gdy go obejrzą  :P                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Rivil

• +
80 mln $
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-19 (Pią), 00:03 »
Tak... ale, nie dla kasy. Gdyby mi ktoś postawił takie warunki, to hmmmm gdybym miał, że tak się wyrażę potrzebę (nie do końca to słowo pasuje ale w tym momencie nie mam innego). Jeżeli nie to nie, a kasa to taki mały i miły dodatek                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
80 mln $
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-19 (Pią), 06:58 »
Zabic, za kase nigdy. Ale zabic bym zabil, tylko zaleznie od mojego humoru. Gdybym byl po jakiejs klotni, koles odrazu dostaje kulke. Gdybym mial dobry dzien, poszedl by wolno. Taki to juz ze mnie buc :wink: .                    
I chuj.

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-19 (Pią), 15:32 »
Ale spójrzcie na to z takiej strony - może pare osób miało taki sen, bardzo prawdopodobne, ale ciekawe co by zrobiły gdyby rzeczywiscie rano obudziły się z tą kasą na koncie :D                    

Offline Ivellios

• +
80 mln $
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-19 (Pią), 21:23 »
Jak niczego nie pamietasz to tak jakbys tego nie zrobil wiec ciesz sie kasa .  80 baniek jest uffff :twisted:                    

Offline Olhado256

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-19 (Pią), 22:48 »
Taa... \"budzisz się rano, nie pamiętasz zupełnie co robiłeś wczorajszego dnia. coś każe ci sprawdzić stan konta. masz tam 80 milionów zielonych\". Wygląda jak początek niezłej fabuły :wink:

BTW - w takiej sytuacji ostatnią rzeczą, jaką bym zrobił, byłoby wydawanie tej forsy...                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
80 mln $
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-20 (Sob), 21:19 »
Ja bym to jak najszybciej zrobił, a nuż po następnej nocce by zniknęła  :twisted:

A następnego dnia przychodzi do Ciebie kurier mafii i prosi o zagubione 80M$ - raczej się nie ucieszy z gadżetów, które kupiłeś... Gorzej, jak sobie policzy odsetki na Twoich kościach...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
80 mln $
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-21 (Nie), 13:05 »
Ale co zrobisz w sytuacji kiedy kurier mafii również okaże się prawdziwym wojownikiem i to on skopie ci dupsko ? Trzeba myśleć perspektywicznie, ja bym wydał połowę, a jak by taki przylazł to dał bym mu 10 mln jako zaliczkę a potem za resztę wynajął bym kogoś z konkurencyjnej mafii żeby mnie przed nimi chronił.  :-D                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-09-21 (Nie), 20:01 »
NO no fabulka na film sie kroi :) w sumie to takie \"Memento\" by powstalo ;) koles by dochodzil kogo zabil, obasdzil bym ... charisona forda :) nadawal by sie :) koles mi sie ze sciganym kojarzy wiec tu tez by cos udowadnial tylko ze sobie ;) ale perspektywa mila miec 80mln zielonych na koncie :) a ja obecnie nawet wlasnego konta nie mam :P hihi wiec moge sobie pomarzyc :) a co do ojcow mafi :) nie znalezli by mnie tego samego dnia bym byl w Chinach albo jakims innym pieknym kraju, ponoc Kongo o tej porze roku jest wspaniale :) hehe ;)                    
-Marian Krzaklewski

Offline Olhado256

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-21 (Nie), 21:52 »
Ja bym w roli głównego bohatera obsadził Durbika. A człowiek Mafii to BJ oczywiście. No i Sah jako wątek miłosny...                    
w stanie spoczynku

Offline Dreathing

• +
80 mln $
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:44 »
Jeszcze jakis czas temu powiedzialbym ze bym go zabil. A teraz spotkalem sie z taka oto wizja piekła:
Jestes sam, wkolo Ciebie pustka, pod Toba pustka, nad Toba pustka. Wiesz ze jestes sam. Przerazajaco sam i zaczynasz tesknic za kimkolwiek. Samotny pograzasz sie w myslach i swoich wspomnieniach. Wiesz wiecej niz za zycia, ale co z tego. To tylko jeszcze bardziej sprawia ze czujesz samotnosc. Wiesz ze Bóg i Szatan, sa taksamo samotni, wiesz ze jestes tutaj za kare i bedziesz przez wieczosc. To tylko poglebia twoje uczucie. po jakims czasu wiesz ze najgorszego wroga przywitalbys z otwartymi ramionami i placzem w oczach. Samotnosc, pustka, rozpacz beda trwac do konca istnienia.
Jakos inne wizje piekla mi sie bardziej podobaly. Byly ze tak powiem do zniesienia. Ta jest dla mnie przerazajaca.
Teraz sie wacham. Bardzo wacham... Nie glosuje bo nie wiem...

Wyzwólmy psychicznych w sobie samych, a odkryją się przed nami niezmierzone bogactwa naszego umysłu!
Nie dajmy się politykom, psychiatrom i Myszce Miki!

Offline Rivil

• +
80 mln $
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-21 (Nie), 23:04 »
Spokojnie Dreathing, podobnież piekła nie ma... Sam Diabeł nie wpadł na pomysł co nam gorszego zgotować niż zycie na tym padole :). Więc tam dalej jest samo niebo... :P

..:: Przerażające::..

:D                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

• +++++
80 mln $
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-22 (Pon), 15:02 »
Ciekawa wizja niepowiem, jakbym miał ewentualnie uwierzyć w takie dajmy na to piekło, to bym się ewentualnie nad tym chyba zastanowił :D                    

Offline Dreathing

• +
80 mln $
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-22 (Pon), 20:58 »

Wiecie, ja jestem Diskordianinem. Wierze w chaos i naigrywanie sie ze wszystkiego.

Jesleli bóg istnieje i jest taki milosierny (w co szczerze wątpie) to powinien nam wszystko przebaczyc jesli tylko wyrazimy skruche.
Jesli nie ma boga a jest przeznaczenie, to przeznaczeniem mym jest zabic lub nie zabic i ja nie mam na to wpływu. Mój światopoglad jest uwarunkowany tym co usłysze i do jakich wniosków dojde, a te sa z góry ustalone. Skoro to czy zabije czy nie, nie jest zalezne oddemnie to jak mozna mnie ukarac za to?
Faktem jest ze nie wiemy co jest po śmierci. Faktem jest tez ze gdybysmy wiedzieli, to postepowalibysmy inaczej niz gdybysmy wiedzieli.
Nadal sie powstrzymam od oddania glosu :tongu:

Wyzwólmy psychicznych w sobie samych, a odkryją się przed nami niezmierzone bogactwa naszego umysłu!
Nie dajmy się politykom, psychiatrom i Myszce Miki!

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
80 mln $
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-22 (Pon), 21:29 »
Off-top? Gdzie? *tnie posty* . No dobra. Nie piszcie tylko czy byscie strzelili czy nie, wywod Drea mi sie bardzo podoba :D .                    
I chuj.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
80 mln $
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-09-22 (Pon), 21:42 »
Strzelam bo jestem pies na Kasę z resztą jeśli nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze                    

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-09-23 (Wto), 11:06 »
No Riot :) widze ze nie tylko ja sie zastanawiam a ty odrazu strzeliles :) a co do wizji piekla Drea to jakos bym odpokutowal by tam nie trafic, a zreszta kto wie co jest pozniej. Moze poprostu zasypiamy, przestajemy istniec i tyle, nie ma piekla nieba nic. Urywa nam sie film. A reszta ludzi dalej krazy w tym szalenstwie i nas oplakuja a my nawet o tym nie wiemy... Wiec co sie przejmowac   :twisted:  BOOOOOOOOOOM go w glowe :)  :twisted:  :twisted:   :devil:                    
-Marian Krzaklewski

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
80 mln $
« Odpowiedź #37 dnia: 2004-01-02 (Pią), 23:28 »
Nie! Dlaczego? Chocby dlatego: nawet cala gora pieniedzy to tylko przedmiot materialny, ktorego wartosc jest wirtualna, zalezna od ludzi ktorzy sie tymi pieniedzmi posluguja. Czlowiek bez pieniedzy moglby istniec, pieniadze bez ludzi (uogolniajac - istot ktore sie nimi posluguja) ktorzy sie nimi posluguja traca sens istnienia. Wybierajac pieniadze zamiast zycia ludziego wybieram smierc i pustke => jeden czlowiek wiecej znaczy niz wszystkie pieniadze tego swiata, bo ma on dar wyboru, tworzenia itp.
Duzo jest ludzi na swiecie, szansa ze kiedys bede mial te 80M $ jest nikla, ale jest, bo jestem tu i jestem w stanie ksztaltowac swoje zycie, wybierajac smierc czlowieka dla pieniedzy zaprzeczam swoim mozliwosciom, zaprzeczam swojemu czlowieczenstwu i staje sie pusty i martwy jak te pieniadze...

Jest (^) troche patetycznie/filozoficznie ale temat tez jest poniekad taki refleksyjny  :wink:                    

Offline Eyria

• +
80 mln $
« Odpowiedź #38 dnia: 2004-01-03 (Sob), 10:18 »
Ja bym nie strzeliła... zabić człowieka. Dżizas. Ale wiecie, in di ader hend jak to mówią: tylko ten pierwszy raz boli :wink: A nei strzeliłabym z kilku powodów:
-za niska cena :twisted: :lol:
-nie umiem strzelać i mogłabym nei trafić ... a wtedy by był to obciach  :D
-jestem pacyfistką ^^                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Zahariusz

• +
80 mln $
« Odpowiedź #39 dnia: 2004-01-03 (Sob), 14:39 »
-nie umiem strzelać i mogłabym nei trafić ... a wtedy by był to obciach  

Hehe to mi sie podoba :) jeden sluszny powod :):)
Teraz po prawie pol roku wracam do tego posta... i wiecie co chyba nadal bym strzalil... bede sie smazyl w piekle wiem  :twisted:                    
-Marian Krzaklewski

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
80 mln $
« Odpowiedź #40 dnia: 2004-01-03 (Sob), 16:13 »
Mowic to latwo, ze chyba bym strzelil, ale pewnie by mi zabraklo odwagi do tego. Ale tak ogolnie myslac to bym strzelil, wzial kase i sobie poszedl.                    

Offline Tirith

• +
80 mln $
« Odpowiedź #41 dnia: 2004-01-03 (Sob), 16:29 »
ja bym wziela pistolet i przystawila do skroni kolesiowi, ktory mi proponuje kase z pytaniem \"czy mimo wszystko strzelac, czy dogadamy sie za powiedzmy polowe sumy?\" 8) jesli to by nic nie dalo, to np mozna by kolesiowi przestrzelic na tzw dobry poczatek kolano  :twisted: potem drugie.....ponoc strzal w sam srodek dloni tez jest bardzo przykry ;] a jesli nic by nie poskutkowalo, to uwolnilabym pacjenta, ktorego mialam zabic, zabrala pistolet dla siebie i obu wypuscila (pistolet sie przyda jakby wrocili :P)                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Alucard

• Gość
80 mln $
« Odpowiedź #42 dnia: 2004-01-03 (Sob), 17:01 »
Strzelil bym bo... sumienie zawsze mozna zapic... a majac tyle kasy moglbym sie dlugo zalewac w trupa  :twisted:  A zreszta wkoncu wszyscy i tak umrzemy predzej czy pozniej... jaka roznica ? :devil:  :colt:  Na cos trzeba zejsc bo tak ze starosci to troche glupio :bigla:                    

Offline Bienio

• +
80 mln $
« Odpowiedź #43 dnia: 2004-01-03 (Sob), 17:38 »
Ja bym pająka nie zabił a człowieka?
Za takie coś zmniejszyłaby mi się szansa pujścia do nieba. Albo pujde do czyśca i przed długi las będe miał przechlapane...                    

Offline Eyria

• +
80 mln $
« Odpowiedź #44 dnia: 2004-01-03 (Sob), 17:54 »
Za takie coś zmniejszyłaby mi się szansa pujścia do nieba. Albo pujde do czyśca i przed długi las będe miał przechlapane...

I w tym przypadku ateiści mają lepiej  :wink:

jesli to by nic nie dalo, to np mozna by kolesiowi przestrzelic na tzw dobry poczatek kolano  :twisted: potem drugie.....ponoc strzal w sam srodek dloni tez jest bardzo przykry ;] a jesli nic by nie poskutkowalo, to uwolnilabym pacjenta, ktorego mialam zabic, zabrala pistolet dla siebie i obu wypuscila

Tia wypuściłabyś. Ciekawe co temu facetowi, że go puszczasz wolno skoro ma przestrzelone kolana? :wink: Ale ja się nie znam... :twisted:                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Tirith

• +
80 mln $
« Odpowiedź #45 dnia: 2004-01-04 (Nie), 01:11 »
Eyria, dlatego wypuscilabym obu, moze ten drugi bedzie mial ochote poniesc tego pierwszego :P a jak nie, to zawsze moze sie czolgac przeciez 8) zreszta.....co ty bedziesz psychopatce tlumaczyc ^^\'                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
Odp: 80 mln $
« Odpowiedź #46 dnia: 2009-12-16 (Śro), 19:16 »
Ożeszjapierdolę!
"więc lis postanowił go wyruchać"