Autor Wątek: Przedziwne prezenty  (Przeczytany 4524 razy)

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Przedziwne prezenty
« dnia: 2003-06-05 (Czw), 09:31 »
Jak wiadomo są w życiu sytuacje kiedy dostajemy prezenty, prawdaż ? Czasami są to rzeczy badziewne i niepotrzebne, czasami całkiem fajne i przydatne. Ale jest też osobna kategoria prezentów otrzymywanych. Można je określić mianem chorych, dziwnych lub wykręconych. W tym topiku można wymieniać właśnie takie gifty. Tradycyjnie zacznę ja:

-Kubek w kształcie kibla + butelka wermutu z przykazaniem żeby pić ten wermut z otrzymanego kubka. Jestem niepijący, ale trochę tego wina we mnie wmusili :? Dziwne uczucie, pić praktycznie żółte wino z minaturowego kibla...

-Majtki typu string z łbem słonia z przodu. Tak, tak, takie jak miał Larry na basenie w części VII :D Tylko że inny kolor (panterka).

Teraz wasza kolej.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline kacper1916

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-05 (Czw), 09:41 »
Jeden z moich kolegów jako upominek na mikołajki kupił drugiemu koledze sanki! :D :D :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Loco

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-05 (Czw), 10:06 »
Frank Zappa dostał kiedyś od fanki kupę w słoju.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Olhado256

• +++++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-05 (Czw), 10:23 »
Red Hot Chili Peppers posłali producentowi swojego pierwszego albumu kupę w pudełku od pizzy :wink: . Ale nie wiem, czy to miał być prezent...

Najdziwniejszy, jaki ja dostałem, to chyba zestaw do zabawy w piaskownicy, który kumpel mi dał na osiemnastkę :)                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-05 (Czw), 10:47 »
Tak jakoś mi się jeszcze przypomniało, jak kumpel był w Londynie na wycieczkę (z klasą) to się dla typa co miał urodziny zrzucili na prezent i kupili mu w sex shopie dmuchaną owcę do dmuchania (tak, tak, mam na myśli coś nieprzyzwoitego). Niestety gościu nie wykorzystał prezentu z powodu faktu że miał zbyt dużego... no wiecie co mam na myśli :D:D:D                    

Offline Loco

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-05 (Czw), 12:28 »
Tak jakoś mi się jeszcze przypomniało, jak kumpel był w Londynie na wycieczkę (z klasą) to się dla typa co miał urodziny zrzucili na prezent i kupili mu w sex shopie dmuchaną owcę do dmuchania (tak, tak, mam na myśli coś nieprzyzwoitego). Niestety gościu nie wykorzystał prezentu z powodu faktu że miał zbyt dużego... no wiecie co mam na myśli :D:D:D

Taaaa, bo rzeczywiście by z niej korzystał  :roll:  a to, co masz na myśli nigdy nie jest za duże, facet jaja se robił i tyle (kolejne  :roll:  )                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline xxx

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-05 (Czw), 13:15 »
Ja dostałem kiedyś litrowy kubek od kumpla na wigilii klasowej.                    

Offline Syber

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-05 (Czw), 16:08 »
ja kiedys dostalem dwie lewe <chodzi o buty-- nie ze byly lewo kupione> rolki >< :D hehe dobrze ze ojciec poszedl puzniej je wymienic ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-05 (Czw), 16:59 »

Taaaa, bo rzeczywiście by z niej korzystał  :roll:  a to, co masz na myśli nigdy nie jest za duże, facet jaja se robił i tyle (kolejne  :roll:  )

Tak się składa, że wiem o kim Crask mówi i zapewniam, że to prawda... znam też więcej szczegółów (których wcale nie pragnęłam poznać :roll: ). Więc i owszem ten co miał ur. nie skorzystał... za to jego kumpel tak :? Oczywiście jak już wszyscy byli narąbani jak dzwonki...                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-05 (Czw), 17:21 »
No jak się mnie spytali, co chcę na osiemnastkę, to zażartowałem, że kilo gwoździ. No i dostałem... :D                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-05 (Czw), 17:53 »
właśnie mi  pedro przypomniałeś, że na 18 kupiliśmy kumplowi łańcuch... taki krowi i kłudkę... tylko nie pamiętam - po co.. ^.^\'                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-05 (Czw), 18:14 »
kumpeli kupiliśmy dużegooooo lizaka a teraz kumplom mamy zamiar dać znaki drogowe (wcale nie kupione;) )                    

Offline Verminaard

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-05 (Czw), 19:05 »
My kiedyś kupiliśmy koleżance na 18-nastke takiego gumowego pająka co jak się naciśnie na końcu to podskakuje 8)                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Steffek

• +++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-05 (Czw), 21:03 »
A my kumplowi chcielismy \"kupic\" kaktusa wlasnej roboty :) Przepis: bierzesz ogorka i wbijasz w niego wloski od zuzytej (badz dobrej) szczoteczki do zebow.                    

Offline azul

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-05 (Czw), 21:11 »
Przepis: bierzesz ogorka i wbijasz w niego wloski od zuzytej (badz dobrej) szczoteczki do zebow.

sami to \'wymóżdżyliście\'?                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Steffek

• +++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-05 (Czw), 21:17 »
Przepis: bierzesz ogorka i wbijasz w niego wloski od zuzytej (badz dobrej) szczoteczki do zebow.

sami to \'wymóżdżyliście\'?

A jak  :nod:                    

Offline Syber

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-06 (Pią), 11:33 »
Etam to ja z kolega wpadlem na pomysl by jego dziadkowi na 75 lecie kupic gumowa babke :D hehe ale cie cholina ucieszyla :D zato jego malrzonka nie za szczegulnie :hihi: BLAHAHAHA...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-11 (Śro), 10:35 »
kupel na klasowe mikołajki dostał młotek (tyba w 3. klasie LO)
ucieszył się bardzo i od razy napraził skrzywiony hak pod ławką do wieszania plecaka :P                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

CiaPeQ

• Gość
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:59 »
Naj glopszym prezentem jaki dostalem to byl chyba wymysl znajomej od ktorej dostalem paczke tempaksow na 18 :D                    

Offline KaGieBe

• +++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-25 (Śro), 10:55 »
kupilismy kuplowi majtki z super-plemnikiem od strony frontowej. Plemnik wygladal jak taka mini-maskotka.                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Szmugiel

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-25 (Śro), 11:09 »
Moja kolezanka dostala golarke (chdodzi o taka automatik na wasy) bo miala strasznie duze :D:D Powaznie mowiac bylo troche smiechu, ale potem zrobilo mi sie strasznie glupio:D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Bienio

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-25 (Śro), 11:53 »
Kolega skopiował i dał mi płyte, co w tym dziwnego? Żeby uruchomić płyte trzeba było podać hasło które nie znałem. Jak mi już hasło podał okazało się że skopiował nie tą płyte co trzeba :P                    

Offline Daarth

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-26 (Czw), 09:28 »
eeee to ja dostalem na 18 takie drewienko z linijka i eee 3 dziurami. dziurki byly podpisane( przy njawiekszej bylo chyba Don Juan a przy najmniejszej... a nawet nie pamietam :D ) jak ja znajde gdzies to potem zmienie posta:D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Steffek

• +++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:17 »
chyba wiem do czego to sluzylo :)                    

Offline xxx

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:20 »

Ja też, ale nie jestem pewien.
Chyba najciekawsze prezent dostaje się na 18stkę.                    

Offline Szmugiel

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:27 »

Ja też, ale nie jestem pewien.
Chyba najciekawsze prezent dostaje się na 18stkę.

Dokladnie, mysli przyjaciol sa nieziemskie aby robawic wieczór swoimi prezentami :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Daarth

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:28 »
nom :) najciekawsze tak :) dostalem jeszcze fife :D wyglada jak zyrafa:) i ma takie fajne macki :D mozna sie przestraszyc jak sie czlowiek zjara :D
a co do tej deseczki to chyba dobrze myslicie :) tylko ze jest chyba tylko do 15 cm :|  :twisted:                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Szmugiel

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:33 »
tylko ze jest chyba tylko do 15 cm  

czyli jeszcze kupili ci niewymirowa linijke, no patrz ....... jaka szkoda :D                    

Offline Daarth

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:43 »
buehehe no wlasnie :D nie postarali sie. powinienem sie obrazic ale skoro polowy impry nie pamietam no to chyba jest ok :D pamietam ze kazalem dac se kawalek urodzinowego tortu i wlaczylem kumplom epizod pierwszy. potem pamietam tylko ze strasznie na mnie za to bluzgali ... :twisted: a ja nawet im chyba popcorn zrobilem .. :D                    

Offline Victor

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-26 (Czw), 10:56 »
ja dostałem  tort obłozony kompaktami                    

Offline xxx

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:01 »
Mój kumpel dostał bokserki z gołymi babkami wszyscy lali jak nie wiem.                    

Offline Szmugiel

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:12 »
a sweterek na kielbaske kiedys widzieliscie, bo ja sikalem, gdy zobaczylem co daja mojemu koledze :D                    

Offline xxx

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:18 »
a sweterek na kielbaske kiedys widzieliscie, bo ja sikalem, gdy zobaczylem co daja mojemu koledze :D

Zaraz padnę. Już sobie wyobrażam. Jestem ciekaw, w jakich sklepach to można dostać?? :D                    

Offline Szmugiel

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:22 »
Prawdopodobnie towar ten byl zakupiony w sklepie z pamiatkami :D:D

Miejsce na 2 orzeszki i jedna kielbsae (bez skojarzen :D) To wygladalo niesamowicie. No, ale ubaw byl z tego :D                    

Offline xxx

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:25 »
To bardzo dobry prezent na chłodniejsze wieczory. Albo pod namiot bez skojarzeń.                    

Offline Szmugiel

• +
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:27 »
To bardzo dobry prezent na chłodniejsze wieczory. Albo pod namiot bez skojarzeń.

Pod namiot najleszpe, zeby nie zmarzl :D:D:D                    

Offline xxx

• ++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:38 »

Pod namiot najleszpe, zeby nie zmarzl :D:D:D

Zaoszczędzi się na lekarzu!!                    

Offline KaGieBe

• +++
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-27 (Pią), 22:11 »
Qmpel dostal zielony krawat. Na krawacie bylo pelno swinek uprawiajacych sex w roznych pozycjach. Przyszedl w tym krawacie na egzaminy gimnazjalne :lol:  :lol:                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-28 (Sob), 09:11 »
Koleżance kupiliśmy na urodziny... Pokemona z duuużą kiełbachą! :D :D :D :D Ciekawe czy go później używała... :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline dacek

• +
  • Glory Glory Leeds United
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-28 (Sob), 09:47 »
dobre ja dostalem od rodzicow strzykawke napelniona kompotem z gruszek zebym nigdy nie cpal ( co czynie po dzien dzisiejszy ) a strzykawka lezy na stojaczku ( pewno winko sie juz z kompotu zrobilo :)  JA kiedys dalem kolesiowi paczke cipsow ktora uprzednio wyproznilem :) i wsypalem pokrojone kawalki kielbasy ( koles wegetarianin :P ) powiedzialem mu zeby zjadl wszystko ( a paczka byla profesjonalnie zaklejona ) zgodzil sie :) ale mielismy ubaw ja wrzucal sobie w przelyk kielbase omal jej nie zwracajac :)                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Przedziwne prezenty
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-07-01 (Wto), 00:04 »
Qmpel dostal zielony krawat. Na krawacie bylo pelno swinek uprawiajacych sex w roznych pozycjach. Przyszedl w tym krawacie na egzaminy gimnazjalne

Ja dostałem podobny na osiemnastkę, tyle że czerwony i z ciurlającymi się szkieletami :) Jako że chodziłem do mundurówki zdarzyło mi się parę razy być w nim w szkole... O ile pamiętam ksiądz dziwnie się patrzał jak przyszedłem w nim na religię...