Autor Wątek: UFO  (Przeczytany 1130 razy)

Alien102

• Gość
UFO
« dnia: 2003-06-30 (Pon), 20:22 »
Witam!
Czy wierzycie że UFO odwiedza Ziemię? Może widzieliście kiedyś zagadkowe światła na niebie? Pewnie wielu z was śmieje się teraz. UFO co za brednie. Opowiem wam teraz historie jaka wydarzyła się 2 lata temu. Całe wydarzenie miało miejsce w Górach Sowich nad jeziorem. Kilka- set metrów od brzegów są zabudowania w których mieszka moja rodzina. Pewnego wieczoru(połowa kwietnia)dzwoni do mnie wuj że stało się cos dziwnego. Wcześniej wiele razy rozmawiałem z wujem na tematy UFO ale był on wielkim sceptykiem wręcz wyśmiewał się z tego. Po przyjechaniu na miejsce opowiedział mi nieprawdopodobną historie:
W pewnym momencie przez okno zauważyli jaskrawe światło, wybiegli na podwórze , na niebie nad pobliskim jeziorem zobaczyli  jaskrawe światło wokół którego wirowało siedem niebieskich mniejszych świateł! Obiekt poruszał się nad jeziorem ze stałą prędkością rzucając na powierzchnie wody snop jasnego światła (ale nie jak z latarki a jak z żółtego  jasnego lasera!)Wyglądało to jakby obiekt czegoś szukał w wodzie!
Jeden z kuzynów przyniósł latarkę z domu i zaczęli się zbliżać do brzegu zaczął nawet świecić latarką na ten obiekt ale był on zbyt wysoko. Całe zjawisko oglądało bardzo dużo osób(kilkanaście rodzin z pobliża oraz kilka dalej w wiosce! Całość trwała kilka minut po czym obiekt wzbił się do góry i znikł! Obiekt nie mógł być naturalny bo wyglądał na sztucznie sterowany, nie mogły być to też żadne przewidzenia bo widziało to wiele ludzi którzy to potem potwierdzili. Niestety nikt nie zrobił żadnych zdjęć które by były wielkim dowodem. Ja wierze że to miało miejsce ,za dużo jest dowodów żeby okazało się to falsyfikatem.
A jak wy sądzicie. Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam                    

Offline igrok

• +
UFO
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-07-01 (Wto), 01:13 »
Wybacz ale historyjki nieczytalem bo mi sie niechcialo tyle juz slyszalem ze niema sensu koljnej poznawac na tomiast podziele sie moimi przemysleniami na temat ufo...

Ktos powiedzial ze kosmos jest nieskonczony- to cholernie duzo... wiec mysle sobie tak: jezeli na jednej planecie mogla powstac jakas w miare rozumna forma zycia to w nieskonczonosci na 100% powstalo jeszcze kilka... co jezeli kilka z tych ras zeszla z drzew jakies 2 miliony lat wczesniej niz my- mysle ze i to jest prawdopodobne w nieskonczonosci, czy lataja statkami kosmicznymi czy jakas inna forma transportu? pewnie tak... natomiast nigdy niewidzialem ufo (no chyba ze faceci w czerni kazali mi popatrzec w swiatelko :D) wiec niewiem czy jakies szare chlopaki nas opserwuja, o spisku tez niewiem... Natomiast jezeli zalozymy ze ufo w zeczywistosci nas odwiedza to spewnoscia rzady beda to trzymaly w najwiekszej tajemnicy no ale to juz jest gdybanie...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Olhado256

• +++++
UFO
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-07-01 (Wto), 08:41 »
Polecam zajrzeć TU i TU. A na przyszłość używać TEGO.

Prosiłbym o zamknięcie topicu.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
UFO
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-07-01 (Wto), 09:51 »
Prośba została spełniona.
Alien, przenieś swojego posta do jednego z tych tematów.                    

I chuj