Autor Wątek: o demkach rozprawka ;)  (Przeczytany 1652 razy)

Offline igrok

• +
o demkach rozprawka ;)
« dnia: 2003-06-27 (Pią), 13:46 »
Chodze roche po stronach i serwerach jk2 i widze ze wpolsce nawet niejest tak zle jest kilku ludzi co gra no i kilka klanow sie znajdzie... jednak opserwuje dziwna sprawe a mianowicie nikt w polsce nienagrywa dem, cholera dlaczego? Przeciez od czasow q1 to jest juz tradycja... dema mozna znalesc nawet odo Age of Mythology ale nie di jk2! Zwlaszcza w polsce na upartego nikt nic nienagrywa... Pytanie dlaczego? A moze gdzies sa jakies polskie demka tylko ja nieznalazlem- bylbym wdzeczny za link.

Ps. Czarny nie denerwuj sie :D musialem oto zapytac :P                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
o demkach rozprawka ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-27 (Pią), 18:29 »
Nigdy mnie nie bawilo ogladanie demek wiec sie nie wypowiem                    

Offline igrok

• +
o demkach rozprawka ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-27 (Pią), 19:00 »
Widze ze nikt sie niebawi w demka, no coz widocznie jestem jednym z ostatnich zyjacych dinozalrow majacych nawyki z q1 (czy ktos pamieta czasy roku 1997...ehh rozmazylem sie)... sprobuje was przekonac do demek a przynajmniej tych kturzy gre wjk2 traktuja powaznie (klany, treningi, chec bycia dobrym itp...) oto plusy ogladania demek:
- poznanie jak ktos gra
- poznanie nowych trikow (niemowie o czitach)
- poznanie strategi walki
- czesto sa smieszne sytuacje/ texty
- wrazie jakichs niejasnosci mozna roztrzygnac spor... np udowodnic komus kampowanie itp

z doswiadczen gry w q1 i q3 wiem ze bez min. ogladania jak inni graja niema szans sie szybko rozwijac...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass