Autor Wątek: Kręgi w zbożu  (Przeczytany 6127 razy)

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« dnia: 2003-06-26 (Czw), 23:29 »
Aby zapobiec mega offtopowi, przenoszę dyskusję o kręgach w zbożu z topicu o horoskopach tutaj. Ja na razie jako takiego stanowiska nie mam, bo nie spotkałem się jeszcze z sensownym wyjaśnieniem tego fenomenu. Wasza opinia?                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-26 (Czw), 23:35 »
ja widzialem kiedys program na Discovery jak dwoch starszych panow robilo je. nie wydaje mi sie, aby to byla inna cywilizacja. chociaz do konca pewnosci miec nie mozna.
obstaje przy \"sa robione przez ludzi\"                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-27 (Pią), 00:24 »
Ja też, głównie dla tego że nie jestem sobie w stanie wyobrazić powodu dla którego jakakolwiek rozumna cywilizacja miała by przelatywać pół wszechświata żeby porobić jakimś humanoidom z kurduplowatej planetki na zadupiu kręgi w zbożu. No chyba żeby mieli naprawdę wykręcone poczucie humoru albo nadmiar wolnego czasu.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-27 (Pią), 00:50 »
Heh Crask zgadzam się z tobą, ale nie wiem, czy wiesz, że wykonanie takich kręgów wymaga bardzo zaawansowanej technologii. Dzieciaki z MIT tego dokonały, ale kręgi, które zrobili, nie były szczególnie wyszukane. Natomiast niektóre z tych, które zaobserwowano w Anglii i w USA to prawdziwe dzieła sztuki. Do ich wykonania potrzeba by było sztabu ludzi i sporo sprzętu. Dwóch dziadków z kijem na sznurku to raczej marne wytłumaczenie. Jeśli to tylko dziwne hobby, to raczej kosztowne i utrzymywane w sekrecie.                    
w stanie spoczynku

Offline tymbeer

• +++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-27 (Pią), 02:27 »
Ja obstaje nad zjawiskiem naturalnym.
Ludzie mogą to zrobić, ale nie takie hc jak w USA, czy innym zadupiu. :D                    
...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-27 (Pią), 05:41 »
Zaznaczyłem jednak \'zjawiska naturalne\' a nie \'nie wiem\'. Skłaniam się powoli do takiej interpretacji. Gadanie że to robota UFO śmieszy mnie tak samo jak gadanie że to 2 dziedków z deską na sznurku.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline xxx

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-27 (Pią), 08:13 »
Ja widziałem taki film. Młodzi studenci chcieli udowodnić, że te kręgi mógł zrobić człowiek. Najpierw jeździli takim walcem robiąc kółka. Potem wyrzucali magnesy w powietrze, aby było duże na magnesowanie.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-27 (Pią), 08:38 »
Jedno mnie czasem tylko zastanawia, mianowicie doskonałe wykonanie tych kręgów, to znaczy nie złamania ANI JEDNEGO kłosa, co normalnie wydaje się niemożliwe.
Ale też była taka historia, a właściwie prowokacja, kiedyś paru gości się zebrało i wykonali zajebiste kręgi w zbożu, poem zaprosili \"ekspertów\", którzy z całym przekonaniem orzekli, że na pewno nie jest to dzieło czlowieka tylko nadnaturalne zjawisko. Śmiechu z nich było dużo :)                    

I chuj

Offline xxx

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-27 (Pią), 09:00 »
pshemozz-]Podobnie było z tym filmem. Też przyjechali eksperci a potem z nich wszyscy lali.                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-27 (Pią), 09:04 »
:D Ja wspominam również Discovery i tam niby wyszło, że to ludzie robili. Ale one question - był jeden taki krąg, który był MATEMATYCZNIE DOKŁADNYM wzorem (fraktalem) Mandelbrota - nie wiem, czy to ludzie potrafiliby zrobić. Natura z jej rozrzutem statystycznym chyba też nie, Ale jaki sens miałoby robienie takiego \"kręgu\" przez obcych? Chcieli nam dać znać, że jeszcze sporo przed nami, czy może, że są nieskończeni?                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline xxx

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-27 (Pią), 09:15 »
Ja nie wiem właśnie, po co UFO by robiło te kręgi. A po co ludzie. Tak dla jaj, aby inni myśleli, że to UFO??? Przecież żeby zrobić takie kręgi trzeba się strasznie napracować. To ja na miejscu tych idiotów, co chcą nabierać ludzi, że to UFO zrobiłobym sobie spał a nie po nocy latał i robił kręgi                    

Offline rednar

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-27 (Pią), 09:38 »
UFO to podnieca :D
Ludzie to robia, UFO\'ki nie zajmowalyby sie takimi pierdolami... :|                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline xxx

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-27 (Pią), 09:43 »
[CzarnY\\\"]UFO to podnieca :D
Ludzie to robia, UFO\'ki nie zajmowalyby sie takimi pierdolami... :|

Skąd wiesz może jest to sposób komunikacji UFO?? :D                    

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-27 (Pią), 10:23 »
A o to znane z poprzedniego topciku sytuacje

Sa 3 mozliwe zjawiska okregow:

1. Dali w lape badacza, alby do miasta przybywalo jak najwiecej turustow, a co za tym sie kryje, szmal a coz by innego i wywolanie sensacji

2. Szybkie uzycie swiec zarwoych i wykoszenie teranu

3.Prawdziwe ufo. Na samym koncu, bo nie wiem czy to nie jest cant !

Jedna z sytuacji moze byc prawdziwa                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Bienio

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-27 (Pią), 10:52 »
Napewno UFO! Chcą pewnie jakieś wiadomości przez kręgi powiedzieć. (tyle że my tego nie umiemy odczytać).

Skąd wiesz może jest to sposób komunikacji UFO??

Co kraj... znaczy planeta :D to obyczaj. Ale możliwe że to sposób komunikacji. My piszemy literki, oni kręgi :bigla:                    

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-27 (Pią), 10:57 »
Napewno UFO! Chcą pewnie jakieś wiadomości przez kręgi powiedzieć. (tyle że my tego nie umiemy odczytać).

Jezeli nie umiemy odczytac to po co wysylaja ??

Dali by nam cos do rozszyfrowania tych znakow a nie( tak samo jak przyjdzie gosciu do sklepu i zostawi kartke na stole po rusku, ze kupil to i to i co powinien z tym zrobic ) :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Daarth

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-27 (Pią), 11:03 »
a ja dalej nie kapuje. sa lepsze metody kominikacji niz robienie kregow w zbozu. co do MIT to zrobili ale jak dwoch dotkorantow sprawdzalo co z tego wyszlo to wystawili im: jeden 4,a drugi 5-.                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Bienio

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-27 (Pią), 11:10 »
Jezeli nie umiemy odczytac to po co wysylaja ??

A skąd Oni to mogą wiedzieć. Przylatują formują kręgi w sekunde i odlatuja. Mamy odczytać to i koniec- takie jest UFO. A niby jak ma dać nam coś do odszyfrowania? Mogą nie wiedzieć, że nie mamy podobne... eee... pismo :D. Można najlepiej jagby przyjechał tłumacz z kosmosu? A skąd oni mogą znać nasz język? Ze słuchania go? To tak jagbyś bezprzerwy słuchał japońskiego nie mająć o nim zielonego pojęcia. Zrozumiał byś coś? Dodatkowym utrudnieniem dla Obcych jest to, że Oni nie mają do odszyfrowania jeden język. Tylko kilkadziesiąt.                    

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-27 (Pią), 11:34 »
A skąd Oni to mogą wiedzieć. Przylatują formują kręgi w sekunde i odlatuja.

to trwalo wiecej niz sekunde, ok 5min

Zrozumiał byś coś? Dodatkowym utrudnieniem dla Obcych jest to, że Oni nie mają do odszyfrowania jeden język. Tylko kilkadziesiąt.

Jesli tak, dobrze teraz nasza kolej, umiescimy na wszystkich planetach w naszej galaktyce skrót HWDP zobaczymy co oni na to powiedza :D                    

Offline Daarth

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-27 (Pią), 11:34 »
hmm a moze rozni przylatuja i poslugoja sie roznymi jezykami?? i kazdy krag jest w innym ?? wtedy tez mamy do odczytania troche jezykow obcych, prawda??                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-27 (Pią), 11:40 »
hmm a moze rozni przylatuja i poslugoja sie roznymi jezykami?? i kazdy krag jest w innym ?? wtedy tez mamy do odczytania troche jezykow obcych, prawda??

Ale raczej by wszystkich slów nie laczyli w jednosc tylko porozdzielali na innych polach :D                    

Offline Bienio

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-27 (Pią), 11:44 »

hmmm... możliwe...
Nie dziwcie się mi- Wierze w UFO jak mięsorzerny dinozaur, że znajdzie jdzenie.                    

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-27 (Pią), 12:00 »
UFO to UFO i zawsze bedzie UFEM :D:D

NIe przecze, ze okregi na polach nie sa sladami ufo, ale popatrzec na to z innej strony. Przeciez ufo nie moglo wyladowac na tym polu i niepolamac kolejnych kebkow zbóz, tylko pozostawic rowno wyciety plac, to byloby przeciw prawu fizyki, jesli statek by wyladowal na ziemi (pola uprawne) i scial tylko plac, bez zadnych polamancow lub niedociagniec :D. Co do dzialalnosci czlowieka, to jak ludzie mogliby wtakim czasie zrobic cos takiego  w polach uprawych, przeciez czlowiek musi gdzies chodzic, a przy okregach nie ma sladow czlowieka :D:D
hee?? i co wy na to?                    

Offline Bienio

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-27 (Pią), 12:31 »
Kiedyś pewna kobieta widziała UFO nad polem. Była bardzo zmęczona więc uznała, że halucynacja więc poszla spać. Na następny dzień widziała kręgi... i jak?                    

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-27 (Pią), 12:52 »
Z tych trzech możliwości najmniej prawdopodobne wydają mi się jednak zjawiska naturalne. Bo co prawda pojawiają się nad polami świetliste kule, które mogą powstawać naturalnie, ale precyzja i złożonośc tych kręgów raczej wyklicza tą możliwość. Nigdzie w przyrodzie nieożywionej nie występuje coś takiego.

Obcy - tu możemy sobie gdybać. Należy jednak pamiętać, że te kręgi powstają od setek lat. Chyba obcy by w ciągu tak długiego czasu w końcu spostrzegli, że ludzie nie rozumieją, co do nich mówią, prawda? Film Znaki sugerował, że to są dla obcych jakieś znaki nawigacyjne (bo lepiej je widac z ziemi, niż z powietrza), ale jakoś jeszcze się nie doczekaliśmy inwazji.

Ludzie - cóż, tak, jak pisałem - bardzo dobry sprzęt jest potrzebny, masa ludzi i dużo zapału. Nie sądzę, żeby to było hand-made. Czyli nie wiem.                    
w stanie spoczynku

Offline mucika

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-27 (Pią), 13:33 »
ja widzialem kiedys program na Discovery jak dwoch starszych panow robilo je. nie wydaje mi sie, aby to byla inna cywilizacja. chociaz do konca pewnosci miec nie mozna.  
obstaje przy \\\"sa robione przez ludzi\\\"

tez to oogladalem . :) a pozatym watpie zeby byly to przybysze z kosmosu juz predziej wierze w to ze to rzad USA ale nie wazne . chociaz znaleziono kiedys w takich kregach jakies kawalki czegos tam co moglo pochodzic od kosmitow ale jednak wydaje mi  sie ze to ludzie :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-27 (Pią), 17:57 »
To wszystko sprawka entombeda, jest to zwiastun jego rychłego nadejscia. AAAAA on juz tu jest, on patrzy. aaaaaa!!!                    

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-27 (Pią), 19:09 »
Należy jednak pamiętać, że te kręgi powstają od setek lat

Nie od setek tylko od 4 :D:D mala korekta :lol:

Chyba obcy by w ciągu tak długiego czasu w końcu spostrzegli, że ludzie nie rozumieją, co do nich mówią, prawda?
A jesli to jakis znak ostrzegawczy, który ma za zadanie powiadomic as o inwazji przeciwników innej rasy, a sprzymierzency liczacy mala iloscia armi nie moga nam pomóc, to jest wlasnie ludzka wyobraznia co róz nowego sie slyszy, jedni mówa, ze to obcy, jedninatura, jedni ze cos sie stalo ale nie wiedza co :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-27 (Pią), 19:50 »
Nie od setek tylko od 4  mala korekta

A gdzie słyszałeś te rewelacje? O kręgach w zbożu to czytałem u papy von Dänikena jak byłem ośmioletnim bajtlem... Więc twoje 4 lata to jakoś tak eee...                    

Offline Szmugiel

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-27 (Pią), 20:49 »

A gdzie słyszałeś te rewelacje? O kręgach w zbożu to czytałem u papy von Dänikena jak byłem ośmioletnim bajtlem... Więc twoje 4 lata to jakoś tak eee...

Z telewizji, a dokladniej z wiadomosci tvn, wypowiadali sie mieszkancy tego miasta! :lol:                    

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-27 (Pią), 21:24 »
Z telewizji, a dokladniej z wiadomosci tvn, wypowiadali sie mieszkancy tego miasta! :lol:

No, to w tym jednym mieście się od czterech lat pojawiają. A w Anglii już od setek lat, nawet są podania ludowe z nimi związane (że to Szatan zrobił chyba).                    
w stanie spoczynku

Offline Loki

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-27 (Pią), 23:08 »
Obcy - tu możemy sobie gdybać. Należy jednak pamiętać, że te kręgi powstają od setek lat. Chyba obcy by w ciągu tak długiego czasu w końcu spostrzegli, że ludzie nie rozumieją, co do nich mówią, prawda?

nom dobrze .. a jezeli zyja oni bardzo daleko od nas ? mozliwe jest to, ze podroz z ich planety do naszej trwa wiele lat. Do konca nie orientuje sie ile setek lat to trwa wiec czekam az mnie ktos poprawi ;]
chociaz sam nie wiem czy wierzyc w to, ze istnieje cos takiego jak UFO..                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-28 (Sob), 00:05 »
Loki =] to zależy od tego jak szybko byś leciał. Podróż z prędkością światła na Alfa Centauri to kilka lat chyba, ale prawdopodobieństwo wystąpienia tam planety zdatnej do zamieszkania jest nikłe, bo to układ kilku gwiazd.                    
w stanie spoczynku

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-07-08 (Wto), 15:51 »
Jak dla mnie perspektywa latających spodków aż tak daleka i śmieszna nie jest. W końcu jedyną cywilizacją w całym uniwersum napewno nie jesteśmy... A czemu do nas przylatują? Dlatemu, dlaczemu Jane Goodall wyjechała do dżungli żeby obserwować małpy. same małpy raczej nie są w stanie ogarnąć tej idei, ale za to my możmy i wiemy że nie jest pozbawiona sensu. Jeśli to naprawdę Oni, to może po prostu chcą nas przyzwyczajać do siebie?                    

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-07-08 (Wto), 18:06 »
Sah =] no całkiem możliwe, ale nie wiem czy wycinanie kręgów w zbożu jest dobrym sposobem przyzwyczajania ludzi do obcych... chociaż z ich perspektywy może się to wydawać zupełnie normalne. A jeśli już mówimy o perspektywach - kręgi lepiej widać z powietrza, niż z ziemi, nasuwa się więc myśl, że obcy je robią dla siebie. Może to po prostu tacy kosmiczni grafficiarze? :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-07-08 (Wto), 20:54 »
Lol. No ale zauważ że mimo że te kręgi w zbożu są to taki Durbik się śmieje z tego i jest więcej takich jak on. Śladów paniki w narodzie nie ma - i słusznie, przecież nikomu się krzywda nie dzieje. Więc może to taka metoda: będziemy wycinać te kręgi tak długo aż się nie przyzwyczają, a potem przylecimy do nich z wizytą i nawet zbyt zaskoczeni nie będę - przecież kręgi były od dobrych kilkuset lat...                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-07-08 (Wto), 22:43 »
Co się tobie pomyliło znowu? Kto sie z czego śmieje? Kręgi to give me creeps raczej. Śmieję się z ufologów tylko, co to uznają plagę komarów w zachodnim Wisconsin za efekt długofalowych eksperymentów prowadzonych przez konglomerat ras pozaziemskim w naszym małym psychozoiku... Kręgi to zjawisko, którego wytłumaczenia sie nie podejmuję, a co za tym idzie nie mam prawa się śmiać.                    

Offline morgurth

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-07-08 (Wto), 23:17 »
a ja widzialem dosc interesujacy program (na discovery of korz). Jako prace dyplomowa, w jakims angielskim, czy moze raczej amerykanskim, uniwerku dali grupce studentow takie oto zadanie. musza zrobic kopie kol w 1 noc, o okreslonej (chyba) powierzchni, istniejacym promieniowaniu (swiadcza o tym napeczniale... eee... nie moge sobie przypomniec nazwy, ale jest to zgrubienie miedzy kolejnymi segmentami w lodydze, oraz pojawiajacy sie malfunctioning elektryki) oraz wystepujace w glebie drobiny zelaza.  wiele kol nie posiada takich wlasciwosci, i to mogloby swiadczyc ze byly na chama wygniecione. Studenci za pomoca dechy i sznura wydeptali odpowiedni wzor, po czym specjalnie, na potrzeby experymentu, skonstruowanym emiterem mikrofal \"podpiekli\" swoje dzielo, co dawalo owo \"tajemnicze\" promieniowanie i zmiany w strukturze roslin. po czym zabraklo im czasu zeby ladnie rozniesc drobiny zelaza po okolicy, wiec zastosowali metode extremalna i wysadzili owe drobiny w powietrze, zeby rozprowadzily sie samoistnie. wszystkie 3 znaki szczegolne zostaly skopiowane w jedna noc (to bylo chyba tylko 6 godzin, od zmierzchu do switu), praca zaliczona. Watpie zebysmy byli sami we wszechswiecie, ale nie sadze zeby alieni mieli perwersyjne zboczenie katowania czyjegos pola mikrofala i zelazem po to zeby dac nam \"znak\".                    

Offline Olhado256

• +++++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-07-08 (Wto), 23:26 »
Mikrofala i żelazo mogą być tylko \"produktami ubocznymi\" funkcjonowania statku kosmicznego. Chociaż z drugiej strony - statek, który gubi żelazo w takim tempie, zapewne by daleko nie doleciał :lol: . Ja obstaję przy grafficiarzach :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-07-09 (Śro), 13:20 »
ufo raczej odpada, jestem... sceptykiem to może nie, ale racjonalnie nastawionym facetem, napewno. niektóre są napewno wytworami natury, ale to znikoma część tych które powstają, i to raczej te koliste tylko. większość jest robiona pod publikę przez ludzi. wymyślne wzory, w dodatku całkowicie symetryczne i odpowiednio poobliczane dziełem natury? śmieszne. owczywiście mógłby to być przekaz obcych, ale wg. mnie zbyt prymitywny. takie jest moje zdanie.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline morgurth

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-07-09 (Śro), 15:40 »
z ta symetria to nie do konca tak. jakie masz na mysli zjawiska naturalne ktore by powodowaly takie wzory (oprocz kol)                    

tereska

• Gość
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-07-09 (Śro), 18:04 »
a może taki obcy leci sobie w odwiedziny do ciotki, zatrzymuje się na polu, widzi, że to Anglia, to wyskakuje na herbatkę i biszkopty i leci sobie dalej?A kręgi zostają? :wink:                    

Offline Mati

• +
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-07-09 (Śro), 18:12 »
tereska -] to ja jestem ciekaw czego oni mieliby szukac w polsce, \'slynnego\' oscypka?  :-D                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline morgurth

• ++
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-07-09 (Śro), 18:16 »
wina \'byk\'. nie ma lepszego wytrawiacza :)                    

tereska

• Gość
Kręgi w zbożu
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-07-09 (Śro), 19:19 »
Cóż,jeżeli spróbowaliby oscypka to chyba nigdy by juz nie wrócili :wink: