Autor Wątek: Czy wierzysz w horoskopy?  (Przeczytany 4686 razy)

Offline Verminaard

• +
Czy wierzysz w horoskopy?
« dnia: 2003-06-26 (Czw), 18:59 »
Chce się dowiedzieć kto wierzy w horoskopy.a kto nie?

Proszę o cholernie intelektualną wymianę zdań .                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-26 (Czw), 19:16 »
Nie. Nuff said. Chcociaż wszystkie zawsze mi się zgadzają. Ale horoskopy trzeba umieć pisać - tak żeby nic w nich nie było, a jednocześnie do wszystkich pasowały. To jest sztuka.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-26 (Czw), 19:16 »
Ja wieże. Kilka razy mi się sprawdziły...                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-26 (Czw), 19:19 »
Ja nie wierzę, ale czytam. Nie wiem, czemu może to ciekawość(pierwszy stopień do piekła).                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-26 (Czw), 19:20 »
Ja nie czytam, za łatwo sie sprawdzaja, tak jak mówi Durbik :D                    

Offline Mati

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-26 (Czw), 19:31 »
ja chetnie czytam (szczegolnie te w pismach kobiecych (nie znaczy ze je kupuje :D) bo tam fajne rzeczy dla chlopaka wychodza :D), no ale jakos nie wierze ;), za to wydaje mi sie ze wystepuje cos takiego jak biorytmy...                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-26 (Czw), 19:39 »
No dobrze zaofftopuje i zadam wam pytanie czy wierzysz w boga ??

Moja odpowiedz na pytanie: czy wierzysz w horoskopy brzmi: nie bardzo, troche, badz znikomie                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-26 (Czw), 20:12 »
No dobrze zaofftopuje i zadam wam pytanie czy wierzysz w boga ??

Ekhm! Taki topic już jest i to dłuuuuugi!

A w temacie - oczywiście, że wierzę w horoskopy. One istnieją! Sam widziałem!

Że co? Pytają, czy wierzę w to, co jest w horoskopach napisane? To nie mogli wprost zapytać? W to, co jest napisane, oczywiście nie wierzę. Dobry horoskop jest pisany tak ogólnie, że nie ma siły, żeby się nie sprawdził.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-26 (Czw), 20:19 »
Bienio i kop22 --] \"ja wieżę\" to brzmi jak \"I tower\" --] \"WIERZĘ\" ma być

Horoskopy to brednie. Jak ktoś wierzy że gazowa kula obracająca się w wokół Słońca ma wpływ na to czy sobie znajdzie fajną dziewczynę na przykład, jest moim skromnym zdaniem idiotą.                    

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-26 (Czw), 20:28 »
A ja WIEŻE :D tylko w raila :)

No coż trudno czasem wierzyć w coś co ktoś wypisuje na chybił\\trafił ...                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-26 (Czw), 21:53 »
Ja nie wierzę, ale czytam. Nie wiem, czemu może to ciekawość(pierwszy stopień do piekła).

to samo. chociaz czasami mi sie wydaje ze sa spoznione o jeden dzien :)                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-26 (Czw), 22:00 »
Ludzie nie wierzcie w te brednia. Horoskopy i prawda jasnee, tak samo jak ten slad n polach w jakims miescie. Przeciez to jest kant na $$$$$$$ :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-26 (Czw), 22:26 »
Ta. Everything signed and sealed. A te ślady na polach to kto robi? Ja bym nie umiał, nawet jakbym miał na to tydzień i 16 kolegów. I po cholerę to czynić? I czemu na całym świecie?

Horoskopy to bzdury, natomiast kręgów mi jeszcze nikt przekonwywująco nie wyjaśnił. Ani pogrzani ufolodzy, co to widzą próbę kontaktu w zwiększeniu całkowitej masy tucznika w wsi Pigża w roku bieżącym - ani też studenci z MIT, którzy z całym swoim hc sprzętem zmontowali krąg w zbożu w jedną noc. Nawet im bowiem gasł nad tym kręgiem silnik helikoptera, kamery cyfrowe wariowały, etc...

Nie wiem jak to z tymi kręgami jest. Ale istnieją.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-26 (Czw), 22:34 »
Durbik, aż mnie ciary przeszły :D

Ja czytałem taki mały artykuł (dawno temu, chyba w wyborczej) - robienie kręgów w zbożu rozpoczęli w latach 70 tych studenci matematyki w Anglii. Polega to na wbijaniu kołków ze sznurkiem w odpowiednie miejsca i systematycznym udeptywniu zboża.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-26 (Czw), 22:37 »
Horoskopy w gazetach s najczsciej nieprawdziwe jak i tesh telefon-wrózka, lecz mam wiare co do tych uzdrowicieli i kobiet z kula(przepowiednia jak to zwa)

Sorki ze nie w osobnym topicu, ale nie ma sensu narazie tworzyc takiego, skoro jeszcze sprawa zostala niewyjasiona:

Sa 3 mozliwe zjawiska okregow:

1. Dali w lape badacza, alby do miasta przybywalo jak najwiecej turustow, a co za tym sie kryje, szmal a coz by innego i wywolanie sensacji

2. Szybkie uzycie swiec zarwoych i wykoszenie teranu

3.Prawdziwe ufo. Na samym koncu, bo nie wiem czy to nie jest cant !

Jedna z sytuacji moze byc prawdziwa :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-26 (Czw), 23:29 »
Kręgi w zbożu =] http://www.ts-index.power.pl/forum/viewtop...p?p=25698#25698

i nie offować.                    
w stanie spoczynku

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-26 (Czw), 23:33 »
horos(z)kopy, ta?
nie. nie wierze. sam sobie moge napisac swoj horoskop, gwiazdy nie maja zadnego wplywu na ludzki los, to czlowiek sam go ksztaltuje.
a moze horoskopy to tylko psychiczna manipulacja? moze po odczytaniu w jakis sposob zmienia sie tresc i czytamy fragmenty biblii s(z)atanistycznej? :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-27 (Pią), 05:46 »
Sorry panowie, ale odpowiem tu, nie będę odpowiadał na post w innnym threadzie przecież.

Pedro - no ba! Takie creepy grim wywody, nic dziwnego że cię przeszły ciary.

Szmugiel - 1. W łapę dali badaczOM? Taaa, w środku wielkich równin pogrzani ufolodzy to jest to, czego Amerykańskim farmerom najmniej potrzeba. 2. Świece żarowe? Ależ zboże nie jest wypalone, tylko pokładzione. 3. UFO? To ja pieprzę kontakt z taką cywilizacją, co umie tylko zboże niszczyć. Ładnie bo ładnie, ale panowie z UFO! Więcej interakcji! :D                    

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-27 (Pią), 10:00 »
nei wierze i nie czytam :) kiedys kilka razy przeczytalem i ani razu m isie nei sprawdzili :) nie wierze                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-27 (Pią), 10:25 »
horos(z)kopy, ta?
nie. nie wierze. sam sobie moge napisac swoj horoskop, gwiazdy nie maja zadnego wplywu na ludzki los, to czlowiek sam go ksztaltuje.  
a moze horoskopy to tylko psychiczna manipulacja? moze po odczytaniu w jakis sposob zmienia sie tresc i czytamy fragmenty biblii s(z)atanistycznej? :D

To moze byc i prawda, ze niektóre takie przepowiednie moga nie sprawdzic dopiero po przeczytaniu, mówie tu o niektórych bo przeciez nie ma 10000 ludzi idealów przepowiadajacych przyszlosc !                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-27 (Pią), 13:40 »
choroskopom śmierć. Straszne pierdoły. Sam kiedyś pisałem horoskop w gazetce szkolnej, i pewnie tam komuś się sprawdził. Bullcrap.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-27 (Pią), 13:46 »
Nie wiem jak można czytać horoskopy... :? A już wierzyć w nie to zupełny debilizm. Każdy jest tak napisany, żeby coś tam się sprawdziło. Tak jak w \"Nie do wiary\" ten koleś co to prowadzi poszedł do kolesia w Indiach, który przepowiada przyszłość. I on coś mu tam powiedział, że może być tak, ale może i być odwrotnie (nie pamiętam dokładnie oczym mówił, jak ktoś oglądał niech przytoczy tą \"przepowiednię\").                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-27 (Pią), 14:43 »
nie nazywalbym czytania horoskopow i wierzenie w nie debilizmem. kazdy wierzy w co chce, dla mnie bez sensu jest wiara w boga (nie nazwe tego jednak debilizmem).
nie wierze w horoskopy, ludzkosc od dawna umie pisac rzeczy ktore sie kiedys na pewno spradza. na przyklad, badz dobry, to bog ci zesle szczescie. no na pewno zesle, jutro, za 20 lat czu 50. horoskop to jest glupota, naciaganie umyslow. na pewno przeciez w kraju znajdzie sie ktos komu sie horoskop sprawdzi, np dostaniesz awans. jeden czlowiek dostanie, a ze byl spod tego znaku- przypadek. ale 200000 innych nie dostanie awansu, ale o tym sie nie trabi. :D                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-27 (Pią), 15:36 »
w horoskopy nie wierze, nie wierzylem i nie bede wierzyl :) zreszta w boga tez nie wierze :)                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-27 (Pią), 16:21 »
w horoskopy nie wierze, nie wierzylem i nie bede wierzyl :) zreszta w boga tez nie wierze :)

Ja w boga wierzę. Zaraz ciebie nawrócimy.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-27 (Pią), 16:48 »
Ja w boga wierzę. Zaraz ciebie nawrócimy.

Ale to w odpowiednim topicu mam nadzieję?

Qrde powinienem zostać modkiem skoro tak pilnuję, żeby nie offowali :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-27 (Pią), 16:58 »
Ja nie wierze w to co pisza horoskopy... Takie se wyssane z palca kilka zdan, ktore niby maja sie sprawdzic... To tak jakbym napisal, ze jutro koniec swiata, wiec siedzcie w domach i korzystajcie poki mozecie, bo jutro was tu juz nie bedzie... A jesli chcecie horoskop prawdziwy i uniwersalny jesli chodzi o znak zodiaku, to wam podam jeden...

W tym tysiacleciu na pewno zginiecie! :D                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-27 (Pią), 17:03 »
W tym tysiacleciu na pewno zginiecie! :D

Ty Jajo to jesteś prorok :D.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-27 (Pią), 18:06 »
u mnie na bloku jest lepszy:
\'jutro bedzie koniec swiata\'                    

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-27 (Pią), 21:12 »
No jak tam ciagle bedzie, to kiedys sie sprawdzi ten napis :D                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-27 (Pią), 22:33 »
I o to wlasnie chodzi :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-28 (Sob), 23:28 »
A tym, co jednak wierzą w horoskopy, polecam ten horoskop. Trochę przeterminowany, ale zazwyczaj się sprawdza :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-29 (Nie), 12:49 »
Naprawdę horoskop niezły naprawdę się sprawdza. :D :D :D :D                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-29 (Nie), 13:36 »
ja nie wierzę i nie czytam horoskopów i radzę tego nie robić bo jak człowiek mniej kumaty to potem myśli sobie jak mu napiszą, żeby czegoś \"nie robił bo będzie miał pecha\" to taki człowiek sobie myśli \"no nie wierzę w horoskopy, no ale po co kusić los...\" i nie robi tego co chiał zrobić. Potem się okazuje, że jednak słusznie, że toego nie zrobił, czyta następny i następny aż w końcu się uzależnia. To jest naukowo stwierdzone :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-30 (Pon), 09:17 »
Nie czytałem, nie czytam i nie będę czytał, o wierzeniu w nie już nie mówiąc. Bezsens. W każdym napisane to samo. I same pozytywne rzeczy.                    

I chuj

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-30 (Pon), 09:32 »
Pshem - nie prawda !:D w RMFie mowili ze ktos wkrald sie do komputera redakcji jakiejs i popisal jakies tragiczne horoskopy typu
zginiesz jutro,uwazaj na noge itp. wydrukowali to bo juz nie zdazili zmienic a wiec jest to
kolejny powod zeby nie czytac horoskopow :D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-30 (Pon), 10:23 »
No tak, jeśli w ten sposób stawiasz sprawę :D
I tak nie będę czytał :D                    

I chuj