Autor Wątek: Aktywność naszej kochanej władzy  (Przeczytany 20047 razy)

Offline gramisan

• ++
Aktywność naszej kochanej władzy
« dnia: 2003-06-18 (Śro), 21:21 »
No właśnie cała rozmowa toczyła się już po paru tematach. Czas, więc przyszedł zapytać wprost. Czy wolałbyś żeby aktywność adminów(i moderatorów) zmalała? Ja jako zakładający topic odpowiem na to pytanie pierwszy. Więc powiem: stanowcze nie! Doskonałym przykładem braku aktywności adminów jest: http://www.panterachat.com/ . Na tamtym forum jest dosłownie masakra. Bezsensowne tematy i statsowanie jest tam na porządku dziennym... Czekam na rozwój dyskusji.

PS: Pshem popraw tą ankiete bo mnie szlag trafi :evil: .

yyy, jaką ankietę? Ja nie mam tu żadnej ankiey :huh: pshemozz
P.S. Już mam i chyba jest ok :)

"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-18 (Śro), 22:39 »
A zauważyłeś może, że tam jest już kilka TYSIĘCY użytkowników? Poza tym czegoś takiego, jak banowanie gołym okiem nie dostrzeżesz. A wbrew pozorom banuje się tam równo wszelkiej maści nudziarzy. Nie mówię już nawet o tym, że przynajmniej jest jakaś zabawa... zrozumiałbyś to tylko siedząc tam codziennie przynajmniej po kilkanaście minut. Gdzieś tak przez półtora roku.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-18 (Śro), 23:13 »
Jeśli chodzi o pytanie w ankiecie - zdecydowane NIE. Ordnung muss sein!

Co do panteraczatu... Tam juz kolesie siedzą tyle, że znają balans między moderacją o wolnością taki, jaki jest dla nich najlepszy. Więc patrzenie na forum z punktu widzenia gościa nie jest podstawą do osądzania.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline azul

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-19 (Czw), 00:40 »
Jeśli chodzi o pytanie w ankiecie - zdecydowane NIE. Ordnung muss sein!
zgadzam sie zdecydowanie.
zrozumiałbyś to tylko siedząc tam codziennie przynajmniej po kilkanaście minut. Gdzieś tak przez półtora roku.

nie rubcie tego!
Bezsensowne tematy i statsowanie

to samo zjawisko mozna zaobserwowac i tu , dlatego A&M powinni wręcz nasilic działania prowadzące do jakiegoś ładu.                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-19 (Czw), 13:59 »
Mi tam pasi aktywność A&M. Może trochę wkurzały mnie na początku te czerwone podpisy, ale już się przyzwyczaiłem.                    

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-19 (Czw), 14:20 »
Wolałbym aby była troszeczkę mniejsza (podkreślam- troszeczkę). Czemu to nie stety nie wypowiem się bo jeszcze opieprz będe miał. :D                    

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-19 (Czw), 14:33 »
Jak dla mnie jest dobra . Admini panują nad tym forum , wyrzucają niepotrzebne tematy , upiminają niektórych statsiarzy ( not me :D).Póki nie robi się burdel to jest git.                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-19 (Czw), 15:11 »
Mi tam pasi aktywność A&M. Może trochę wkurzały mnie na początku te czerwone podpisy, ale już się przyzwyczaiłem.

A mnie się nie podoba grzebanie w moich garach. Niezależnie od tego, co jest do nich nawrzucane. Żyjemy w Polsce czy w Chinach?                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-19 (Czw), 17:25 »
Roznie to bywa. W niektorych przypadkach jednak sa troche za bardzo wnikliwi. Ale lepsze to niz sytuacja jaka miala miejsce pod koniec fts. Ta przed rewolucja. Wtedy roilo sie od statsiarzy, ktorzy nawet bezczelnie sie do tego przyznawali i statsowali sobie w najlepsze i od glupich teamtow typu \"panela czy deski\", \"zel czy pianka\".                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-19 (Czw), 18:28 »

A mnie się nie podoba grzebanie w moich garach. Niezależnie od tego, co jest do nich nawrzucane. Żyjemy w Polsce czy w Chinach?

Otóż się srogo mylisz. Jak może zauważyłeś jest to forum DYSKUSYJNE a wszelka dyskusja na jakikolwiek temat ma się trzymać kupy. To nie jest sejm, na któym się różne głupoty wygaduje ale dysksuja, podczas której obowiązują pewne zasady. I grupa A&M tych zasad pilnuje. Jeśli dyskusja schodzi z tematu a gość wygaduje różne głupstwa to albo się go wyprowadza ze studia, albo olewa albo próbuje się go nawrócić. I nikt wtedy nie mówi, że jesteśmy w Chinach. Każda dyskusja, w której każdy może gadać co chce jest z góry skazana na porażkę i prędzej powinna być nazwana zjazdem przekupek a nie forum dyskusyjnym.
Jeśli już tu jesteś to pewnych zasad przestrzegaj.  A wpisy do posta są jedną z metod ostrzegania, którą czasem niechętnie stosuję ale nie ma innego wyjścia, tym bardziej, jeśli po danym poście wpisane są już następne. A ktoś, kto przegina będzie upomniany w ten czy inny sposób.                    

I chuj

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-19 (Czw), 18:40 »
NIE :!:

bez sensu, jakby admini sie nie udzialali to jakimi by byli uzytkownikami forum

:huh:

ZADNYMI :!:

:huh:                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-19 (Czw), 18:44 »
Ale nie zrozumiałeś pytania...                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-19 (Czw), 20:08 »
Nie rozumiem tylko jednego mianowicie zamykania tematów w pogawędkach. W końcu:
Rozmowy o wszystkim, czyli o niczym, piszcie, co chcecie...

Więc mam pytanie czy jest to tylko puste hasło? Rozumiem wycinać offtopy czy upominać użytkowników za statsowanie. Ale zamknięcie takiego np. \"Imiona czarnuchów śmieszą mnie do łez\"(czy jak to tam było) już nie rozumiem.                    
"Non omnis moriar"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-19 (Czw), 21:55 »
Jeśli temat jest kompletnie bez sensu a rozmowa dotyczy dziesięciu innych wątków to się nie dziw. W pogawędkach można poruszać wszelkie tematy, które nie kwalifikują się do innych działów, ale zasady panujące na tym forum dotyczą również tych tematów.                    

I chuj

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-19 (Czw), 23:26 »
Ja tam w pełni popieram działania A&M - dzięki nim to forum trzyma się kupy. Z początku nie byłem przyzwyczajony do tak ostrego moderowania, bo pamiętamy, jak było na FTS pod koniec. Ale teraz już jest perfectly fine jak dla mnie. Modki też ludzie i nawet, jak jakiś topic zamkną, to można ich przekonać, żeby otworzyli (sam sprawdzałem! :) ). Generalnie jest super.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-20 (Pią), 09:56 »
Jeśli temat jest kompletnie bez sensu a rozmowa dotyczy dziesięciu innych wątków to się nie dziw. W pogawędkach można poruszać wszelkie tematy, które nie kwalifikują się do innych działów, ale zasady panujące na tym forum dotyczą również tych tematów.

Oj, demagogia, demagogia. Mnie się wydaje, że raczej odebraliście ten temat jako demonstrację rasizmu, a nie jako coś \"głupiego\". Temat threada miał najzwyczajniej zainteresować członków forum. Podobnie zrobiłem przecież z \"Piłka nożna jest przereklamowana i NUDNA\" - wiadomo, że 90% facetów kocha ten sport i prawdopodobnie będą się bronić, a?

Co do dopisywania bzdecików do postów - jest jeszcze przycisk pod postami pt. \"msg\". Zapomnieliście o nim, czy jak?                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-20 (Pią), 10:21 »
Loco. Jak ci sie nie podoba to w*******j. Pshemozz wydał gruba kase na to forum zebys my normalni uzytkwnicy z wraku TS mieli gdzie sobie normalnie dyskutowac. Skoro zaplacił ma prawo ustalac reguly. A ten twoj topic byl bezdennie glupi. Tylko ze twoj pusty mozg nie umie tego zobaczyc. To byla demonstracja glupoty z twojej strony. Rasiste jednego tu mamy i jakos jest tolerowany a rozmowy o antysemityzmie były dosc dlugo prowadzone. Wiec zanim sie wypowiesz pomysl z 4 razy. A zreszta nie bede tlumaczyl sie takiemu pacanowi...

A zeby nie bylo offa. Oczywiscie ze podoba mi sie praca A&M. Robia to co do nich nalezy. A luz tu dosc spor jest. Wystarczajacy. Wiec chyba nawet nie musze mowic jak zaglosowałem w ankiecie...                    
I chuj.

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-20 (Pią), 10:24 »
Loco =] no tak ale jak pooszcza ci mezga to prawie zadnej w tym kary :) a jak sie zobaczy w swoim poscie taki czerwony dajmy na to napisik to inaczej sie to odbiera.

co do pytania to stanowczo NIE! jest dobrze tak jak jest. nawet jesli mi sie wycina posty :twisted: inna rzecz ze zdarzylo mi sie to raptem raz :D a jaki zadowolony z siebie bylem :D widac bylo ze ktos tu jedank pilnuje porzadku.                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline azul

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-20 (Pią), 10:46 »
Loco. Jak ci sie nie podoba to wypierdalaj. Pshemozz wydał gruba kase na to forum zebys my normalni uzytkwnicy z wraku TS mieli gdzie sobie normalnie dyskutowac. Skoro zaplacił ma prawo ustalac reguly. A ten twoj topic byl bezdennie glupi. Tylko ze twoj pusty mozg nie umie tego zobaczyc. To byla demonstracja glupoty z twojej strony. Rasiste jednego tu mamy i jakos jest tolerowany a rozmowy o antysemityzmie były dosc dlugo prowadzone. Wiec zanim sie wypowiesz pomysl z 4 razy. A zreszta nie bede tlumaczyl sie takiemu pacanowi...

w związku z powyższym: gdzie jest admin?                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-20 (Pią), 10:53 »
Ja jestem zadowolony z moderatorstwa na forum. Zwłaszcza, że mi necik ostatnio szwankuje i nie wiem czy posta wysłałem czy niet. A jeśli wysłałem to zmieniam treść drugiego w taką proźbę o kasację :D . Ale ogółem moderacja jest bardzo dobra zwłaszcza, że WIĘKSZOŚĆ :evil: użytkowników chce sie podporządkować. Takie bezsensowne tematy są kasowane, ale zostają tylko takie historyczne (np. Counting :wink: ) w których zresztą jako-taki sens panuje. Nawet w \"Topicu do świętowania okrągłych postów\" jest sens, choć głupi :wink: . A jednak czasami są takie pojedyńcze odłamki jak \"Pochwal się swoim statsiarstwem\" mojego autorstwa :wink: , które są zamykane i jest dobrze. Zresztą tamten topic to była chwila zamroczenia :D . Wkońcu z modkami można się dogadać. Taki Pshemozz niby admin a człowiek :D . Można z nim spokojnie każdy temat poruszyć i jeszcze na dodatek sam pisze na forum :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-20 (Pią), 14:30 »
i bardzo dobrze, ze A&M dzialaja. nie ma co na nich narzekac, mozna sie z nimi dogadac. kazdy przeciez jest czlowiekiem. doceniam to, co pshem zrobil dla nas, wydajac pieniadze, aby pogadac z ludzmi, ktorych nie zna (no nie wszystkich). za to nalezy mu sie szacunek zarowno jak dla Pshema-Admina i Pshema-Uzytkownika. koniec kropka.                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-20 (Pią), 17:41 »
Byc Tzw Opem czy Adminem jest przeje... ja tam nie chcial bym za rzadne skarby byc kims takim >< Bryyyyy... A i nie podobaja mi sie pouczenia mnie w moich postach ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-20 (Pią), 18:09 »
Loco. Jak ci sie nie podoba to wypierdalaj. Pshemozz wydał gruba kase na to forum zebys my normalni uzytkwnicy z wraku TS mieli gdzie sobie normalnie dyskutowac. Skoro zaplacił ma prawo ustalac reguly. A ten twoj topic byl bezdennie glupi. Tylko ze twoj pusty mozg nie umie tego zobaczyc. To byla demonstracja glupoty z twojej strony. Rasiste jednego tu mamy i jakos jest tolerowany a rozmowy o antysemityzmie były dosc dlugo prowadzone. Wiec zanim sie wypowiesz pomysl z 4 razy. A zreszta nie bede tlumaczyl sie takiemu pacanowi...

Ach tak? Proszę bardzo, wytłumacz mi, pacanowi, dlaczego \"mam wypierdalać\" i dlaczego mój temat był \"bezdennie głupi\"? Czy \"my, normalni użytkownicy\" to \"my, oprócz Loco, który ma pusty mózg\"? Oświeć mnie. Myśleć nie muszę 4 razy, natomiast tobie przydałoby się trochę dobrego wychowania.                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-20 (Pią), 18:20 »
Spokojnie ludzie! Nie trzeba sie aż tak podniecać! Pomijam sprawę, że faktycznie mamy dług wdzięczności wobec Pshemcia :D , ale to jeszcze nie powód do obrzucania się wyzwiskami! Panowie! Na co nerwy! Powiedzcie sobie normalnie co i jak, bez wiązanek kosmicznych i pytań. Faktycznie Loco ma rację dopraszając się cooltury, ale to jest dyskusja Diabellus. Nie wiązanki jak już wspomniałem.

Aha! I nasi modkowie są wspaniali! :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-20 (Pią), 18:35 »
Rasiste jednego tu mamy

Jako że SAVERA tu nie ma: on jest antysyjonistą, nie rasistą! :D

A wracając do tematu: Loco --] jakbys był w Chinach to za posta niezgodnego z \"linią programową forum\" już byś w kamieniołomie pracował.

No i nie musisz tutaj postować. Dobrowolne jest to forum.                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-20 (Pią), 18:52 »
Oby nie doszlo do tego ze ukamieniujemy admina :D Oj czuje ze jeszcze sie naszytam hehe...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-20 (Pią), 22:43 »
Ok, lecimy od początku.

Ja tam w pełni popieram działania A&M - dzięki nim to forum trzyma się kupy. Z początku nie byłem przyzwyczajony do tak ostrego moderowania, bo pamiętamy, jak było na FTS pod koniec. Ale teraz już jest perfectly fine jak dla mnie. Modki też ludzie i nawet, jak jakiś topic zamkną, to można ich przekonać, żeby otworzyli (sam sprawdzałem!  ). Generalnie jest super.

Cieszę się niezmiernie. Na starym forum pod koniec burdel był niesamowity.

Oj, demagogia, demagogia. Mnie się wydaje, że raczej odebraliście ten temat jako demonstrację rasizmu, a nie jako coś \"głupiego\". Temat threada miał najzwyczajniej zainteresować członków forum. Podobnie zrobiłem przecież z \"Piłka nożna jest przereklamowana i NUDNA\" - wiadomo, że 90% facetów kocha ten sport i prawdopodobnie będą się bronić, a?

Co do dopisywania bzdecików do postów - jest jeszcze przycisk pod postami pt. \"msg\". Zapomnieliście o nim, czy jak?

Loco, masz rację, wydaje Ci się.
Już nie takie dysputy o rasizmie widziałem i w życiu by mi nie przeszło przez myśl, że którykolwiek można by zamknąć. Dyskusja w tym temacie była beznadziejnie głupia. W dodatku sam mnie sprowokowałeś swoim ostatnim postem w tym temacie, a msg, który mi potem przysłałeś był tylko prymitywną zaczępką z Twojej strony.

Co do msg, dobrze znam to narzędzie i wiem jak je wykorzystywać i mogę Cię zapewnić, że nieraz je wykorzystałem. Ale jednego jestem pewien, w Twoim przypadku nawet 100 msg  z naganą g...o zdziała.

Loco. Jak ci sie nie podoba to w*******j. Pshemozz wydał gruba kase na to forum zebys my normalni uzytkwnicy z wraku TS mieli gdzie sobie normalnie dyskutowac. Skoro zaplacił ma prawo ustalac reguly. A ten twoj topic byl bezdennie glupi. Tylko ze twoj pusty mozg nie umie tego zobaczyc. To byla demonstracja glupoty z twojej strony. Rasiste jednego tu mamy i jakos jest tolerowany a rozmowy o antysemityzmie były dosc dlugo prowadzone. Wiec zanim sie wypowiesz pomysl z 4 razy. A zreszta nie bede tlumaczyl sie takiemu pacanowi...

Diabellus, prosiłbym Cię jednak o pochamowanie, jeśli już dyskutujemy to róbmy to poważnie. Cieszy mnie Twoje zdanie na ten temat ale nie cieszy te kilka niepotrzebnych i zbędnych słów. Obrażanie jest zbędne i niemile przeze mnie widziane, jeszcze trochę i dyskusja wogóle upadnie na poziom poniżej wszelkich norm. Następnego takiego posta będę musiał niestety wykasować.

Loco => no tak ale jak pooszcza ci mezga to prawie zadnej w tym kary  a jak sie zobaczy w swoim poscie taki czerwony dajmy na to napisik to inaczej sie to odbiera.

co do pytania to stanowczo NIE! jest dobrze tak jak jest. nawet jesli mi sie wycina posty  inna rzecz ze zdarzylo mi sie to raptem raz  a jaki zadowolony z siebie bylem  widac bylo ze ktos tu jedank pilnuje porzadku.

Zgadzam się, wpisik ma większą siłę oddziaływania.

Daarth  :arrow: byłeś zadowolony??? :huh: desperat... ;) Jeśli to Cie uszczęśliwia to ci mogę co drugiego posta kasować :D :D :D

w związku z powyższym: gdzie jest admin?

Jak zawsze na stanowisku. :)

Wkońcu z modkami można się dogadać. Taki Pshemozz niby admin a człowiek  . Można z nim spokojnie każdy temat poruszyć i jeszcze na dodatek sam pisze na forum

Pewnie, że człowiek, a co myśleliście? Że hipopotam??? W Imperium służą tylko ludzie :D :D :D

i bardzo dobrze, ze A&M dzialaja. nie ma co na nich narzekac, mozna sie z nimi dogadac. kazdy przeciez jest czlowiekiem. doceniam to, co pshem zrobil dla nas, wydajac pieniadze, aby pogadac z ludzmi, ktorych nie zna (no nie wszystkich). za to nalezy mu sie szacunek zarowno jak dla Pshema-Admina i Pshema-Uzytkownika. koniec kropka.

To ja chcę jeszcze wygodny tron i trzy wachlujące mnie laseczki :D :D :D
Dzięki Ignus.

Byc Tzw Opem czy Adminem jest przeje... ja tam nie chcial bym za rzadne skarby byc kims takim >< Bryyyyy... A i nie podobaja mi sie pouczenia mnie w moich postach ><

Mówię Ci, odkąd jestem adminem poziom krwi w alkoholu w moich żyłach zmalał niebezpiecznie  :lol:
Mi też by się nie podobały dlatego starałbym się uważać, aby nie było powodów do ich powstawania. A te powody są naprawdę nieliczne, więc jest bardzo łatwo tego uniknąć.

Spokojnie ludzie! Nie trzeba sie aż tak podniecać! Pomijam sprawę, że faktycznie mamy dług wdzięczności wobec Pshemcia  , ale to jeszcze nie powód do obrzucania się wyzwiskami! Panowie! Na co nerwy! Powiedzcie sobie normalnie co i jak, bez wiązanek kosmicznych i pytań. Faktycznie Loco ma rację dopraszając się cooltury, ale to jest dyskusja Diabellus. Nie wiązanki jak już wspomniałem.

Zgadzam się.

Aha! I nasi modkowie są wspaniali!

Lizus ;)

A wracając do tematu: Loco --> jakbys był w Chinach to za posta niezgodnego z \"linią programową forum\" już byś w kamieniołomie pracował.

No i nie musisz tutaj postować. Dobrowolne jest to forum.

Pedro, jak boga kocham, zgadzam się z Tobą :D :D :D ;) (chyba pierwszy raz ;) ;) )

Oby nie doszlo do tego ze ukamieniujemy admina  Oj czuje ze jeszcze sie naszytam hehe...

Myślicie, że tak łatwo mnie trafić??? :D

Uffff, mam nadzieję, że Wasze nerwy trochę się uspokoją.                    

I chuj

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-20 (Pią), 23:36 »
Daarth  :arrow: byłeś zadowolony??? :huh: desperat... ;) Jeśli to Cie uszczęśliwia to ci mogę co drugiego posta kasować :D :D :D

nie no az tak mnie to nie ucieszylo. nie rob sobie problemow. naprawde nie musisz mnie az tak uszczesliwiac :D :twisted:                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-21 (Sob), 11:24 »
A ja mam jeszcze takie pytanie: co komu niby przeszkadza dopisek w poście? Że narusza prywatność? Hohoho! Mój post - nie ruszać! Bracia szlachta, zrobić trza rokosz, toż nam tu absolutum dominum wprowadzają, do postów dopisują :D

Nie przesadzajcie. Po prostu czasem łatwiej dopisać, niż pisać nowego posta.                    

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-21 (Sob), 11:31 »
No proszę człowiek na chwilke pojedzie sobie gdzieś a tu taka dyskusja rozgorzała :)

Jak dla mnie to Pshem wszystko ładnie wyjaśnił.                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-21 (Sob), 11:55 »

Ach tak? Proszę bardzo, wytłumacz mi, pacanowi, dlaczego \"mam wypierdalać\" i dlaczego mój temat był \"bezdennie głupi\"? Czy \"my, normalni użytkownicy\" to \"my, oprócz Loco, który ma pusty mózg\"? Oświeć mnie. Myśleć nie muszę 4 razy, natomiast tobie przydałoby się trochę dobrego wychowania.

I w ten oto bardzo prosty sposob pokazałem po co grupa A&M jest. Jesli chcesz sluchac wyzwisk pod swoim adresem to prosze bardzo. Ja njaczesciej puszczam albo msg do moda albo na gadugadu zagaduje. A jak dalej uwazasz ze powinni kompletnie olac sprawe to ja naprawde polecam zmiane forum...                    
I chuj.

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-21 (Sob), 16:29 »
*wzdech* Czy ja gdzieś napisałem, że powinni wszystko kompletnie olać? Oczywiście, że bez ludzi dbających o porządek forum wyglądałoby nieciekawie. Chodzi mi o to, że mogliby trochę ograniczyć wtrącanie się do wszystkiego. Nie wierzę na przykład, że nie przeszkadza wam dopisywanie uwag pod waszymi postami. Dla mnie to coś w rodzaju pogwałcenia swobody wypowiedzi. Przecież można po prostu napisać kolejnego posta, a nie jw. Od razu lepiej to wygląda.                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-21 (Sob), 16:36 »
taki mezg tez ma mniejsza sle przebicia.zreszta zaczynasz wtedy dyskutowac. dla mnie to nie jest pogwalcenie swobody wypowiedzi - troche z tym przesadzasz.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-21 (Sob), 17:25 »
Loco =] a kto ci powiedział, że na tym forum jest swoboda wypowiedzi? W zasadach masz wyraźnie napisane czego nie wolno. I albo tych zasad przestrzegasz, albo szukasz innego forum. Można oczywiście zasugerować zmianę tych zasad. Zasugerowałeś, większość osób stwierdziła, że im się podoba tak, jak jest i nic nie poradzisz na to. Jesteś w mniejszości.                    
w stanie spoczynku

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-21 (Sob), 20:35 »
*wzdech* Czy ja gdzieś napisałem, że powinni wszystko kompletnie olać? Oczywiście, że bez ludzi dbających o porządek forum wyglądałoby nieciekawie. Chodzi mi o to, że mogliby trochę ograniczyć wtrącanie się do wszystkiego. Nie wierzę na przykład, że nie przeszkadza wam dopisywanie uwag pod waszymi postami. Dla mnie to coś w rodzaju pogwałcenia swobody wypowiedzi. Przecież można po prostu napisać kolejnego posta, a nie jw. Od razu lepiej to wygląda.

To rób tak, żeby nie było konieczności modyfikowania Twoich postów.
Wpisy są właśnie po to, żeby nie pisać kolejnego posta, który często może wywołać dyskusję na temat moderacji. Tym bardziej post jest bezsensowny, jeśli jest już napisany parę postów później.                    

I chuj

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-21 (Sob), 22:08 »
Mi tam te czerwone wpisy nie przeszkadzają, są one wręcz zabawne. Może podchodzę do tego w taki sposób, dlatego że są one tak mało spotykane w moich postach :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-22 (Nie), 01:04 »
jest taki jeden gosc z niebieska chmurka w aviku ,który czasami zamyka niektóre tematy i widac ,ze sprawia mu to ogromna radosć...mimo ,że temat nie był głupi (bezdennie). to tylko tak w ramach informacji.
aha nie dobry loco , nie dobry.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-22 (Nie), 11:44 »
Jest taki jeden gość ze starszym panem w avku, który nigdy chyba nie napisał na tym forum nic mądrego, za to głupoty pisze wręcz taśmowo... ale to offtop taki :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-22 (Nie), 13:36 »
hmm jest jeszcze jeden powod dla ktorego lepiej zeby grupa A&M nie pisala opr-ów jako osobne posty. Przeciez wyraznie jest napisane ze nie wolno statsowac :D :twisted:                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-27 (Pią), 14:26 »
Hmm... Rozumiem Gramiego, a Azula popieram w pełni [(...) to samo zjawisko mozna zaobserwowac i tu , dlatego A&M powinni wręcz nasilic działania prowadzące do jakiegoś ładu (...)]. O co chodzi? Nie zaglądam na forum już tak często [raz na 2-3 tygodnie?], za to jak już zajrzę to szlag mnie trafia!

Trudno mi to moowić, ale... zaczyna się chaos. Niestety tak. Koopa topicoow, do ktoorych nawet mi się NIE CHCE zaglądać. Koopa topicoow, ktoorych można było uniknąć, \'podpinając\' je pod inne topici [vide Max payne 2 - można to było \'podpiąć\' pod newsy growe? Można było?]

Tak, chciałbym... Nie. APELUJĘ, aby moderatorzy wzmożyli czujność i więcej \'interweniowali\'.

Takie są odczucia moje, szykuję się na \'werbalne\' boje ;)                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-27 (Pią), 15:32 »
Tomish, dokładnie wiem, o co ci chodzi. :)
Niestety tak musi zostać, bo nic innego się nie wymyśli.
Na forum CDA tematy zakładają tylko mody, a i tak jest bajzel...

Zwiększenie aktywność spowoduje tylko wyczerpywanie tematu już po jednej stronie.                    
...

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-27 (Pią), 15:51 »
Ej no co ty TomisH, jaki chaos? Jak wpadasz raz na 2-3 tygodnie to nie widzisz tego, ale na forum trochę zastój jest, ludzie wpadają raz na kilka dni, więc jakby jeszcze A&M zaczęli ostrzej interweniować, to człowiek, który wchodzi na forum kila razy dziennie by w ogóle nie miał co czytać!                    
w stanie spoczynku

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-30 (Pon), 07:59 »
Zastooj na forum to ja już dawno odczoowam :cry:, co nie zmienia faktu, że jest tak jak napisałem, że jest w poprzednim poście...

Nie mieć co czytać, bo nikt nie pisze a nie mieć co czytać, bo to CO JEST napisane wcale do najbardziej interesujących nie należy... Eh...

APEL 2: Nie piszcie, byle pisać. Piszcie tak, aby było to interesujące również DLA INNYCH. Wykażcie się elokwencją ;)

Czego wam i sobie życzę.                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-07-03 (Czw), 23:45 »
Jak dla mnie aktywnosc adminow jest jak najbardziej o.k. Nie widze powodow aby mieli cokolwiek zmieniac w swoim postepowaniu. Tak 3mać.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-07-04 (Pią), 10:31 »
Życze aby aktywność naszej władzy nie malała poniewaz - jakby zmalała zapewne pshemozz by nie myślał o rewolucji.                    

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-07-04 (Pią), 10:34 »
aktywnosc władzy :?
ogolnie jest ok... tylko - moglaby zmalec aktywosc tymbeera :P :| ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-07-05 (Sob), 10:05 »
ej no dobrze jest. sam z wlasnej woli wlazl mi na gadu jak mi sie cos kopalo :D i pytal sie co sie dzieje :D inna rzecz ze wniosek do jakiego doszlismy sie nie sprawdzil :D

a tak btw to o co chodzi z zamknij tagi??? cygba wiem ale wole sie spytac :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-07-06 (Nie), 11:30 »
a tak btw to o co chodzi z zamknij tagi??? cygba wiem ale wole sie spytac :D

Sądzę, że to po prostu zamyka otwarte tagi...

A co do aktywności - ostatnio jest nawet trochę za mała (chodzi mi o sprzątanie po rewolucji), ale wiadomo, urlop i te sprawy...                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-07-07 (Pon), 19:30 »
nom zgadzam sie... sporo jeszcze trza zrobic. ale i tak juz sporo jest zrobione :) powodzenia kochana wladzo :D                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-07-13 (Nie), 16:18 »
aktywnosc władzy  
ogolnie jest ok... tylko - moglaby zmalec aktywosc tymbeera  

Całkowicie się z tym zgadzam :P .                    
"Non omnis moriar"

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-07-14 (Pon), 04:44 »
Wiadomo za co dostałeś \"klapsa\".  :twisted:                    
...

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-07-14 (Pon), 09:20 »
a ja się nie zgadzam, że się zmniejszyła-bo mi np. po raz pierwszy w mojej forumowej karierze usuneli posta... :evil:                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-07-14 (Pon), 10:10 »
Wiadomo za co dostałeś \\\"klapsa\\\".  :twisted:

Szczerze? Nie mam pojęcia za co... :evil:                    
"Non omnis moriar"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-07-14 (Pon), 10:14 »
Za counting. Pewna grupka tez moze spodziewac sie klapsa. Dokladnie mowiac panowie zabójcy :D                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-07-14 (Pon), 10:22 »
Chcesz mi wmówić, że tymbeer odjął mi 49 postów tylko za to, że raz zdarzyło mi się w countingu napisać dwa posty w jeden dzień? Nie uwierzę... :P                    
"Non omnis moriar"

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-07-14 (Pon), 10:24 »
Wysłałem ci msg, w temacie też coś o tym napisałem, wiec nie mów że nic nie wiesz...

\"że raz zdarzyło mi się w countingu napisać dwa posty w jeden dzień?\"
 :shock2: taa, raz? dwa posty? :x                    
...

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-07-14 (Pon), 13:34 »
Dlaczego zamknięto temat: \"to, co akurat czytamy\", jeden z najciekawszych??? Taki temat nie może się wyczerpać!!                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-07-14 (Pon), 14:04 »
Prawdopodobnie dlatego, że forum się sypie.                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-07-14 (Pon), 21:30 »
niestety olhado ma racje, bylem zmuszony zamknac ten topic, jesli cos sie sypie to prosze o kontakt. pshemo juz sie bierze za naprawianie, mam nadzieje ze skonczy w tym tygodniu                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-07-16 (Śro), 08:13 »
Ja też mam taką nadzieję.                    

I chuj