Autor Wątek: Kobieta kiedyś.  (Przeczytany 9129 razy)

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« dnia: 2003-06-13 (Pią), 16:38 »
Kiedyś kobiety nie miały żadnych praw. Mężczyzna był Panem Domu. Było to w Starożytności m.in. w Egipcie. Kiedyś ale tym razem nie w starożytności (ani średniowieczu), kobieta była jedynie do rodzenia dzieci, spżątania i robienia żarcia. Teraz powoli korona pani Domu spada na głowe kobiety. Czy kiedyś było lepiej? Pytanie kieruje do obu płci.                    

Offline xxx

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-13 (Pią), 17:09 »
Według mnie panem domu powinien być mężczyzna. Lecz kobieta powinna mieć równe prawa przynajmniej tak sądzi Kwaśniecka, która niby chce być panią prezydent.
Kobieta powinna się zajmować domem . A mężczyzna do pracy.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-13 (Pią), 17:11 »
Ten temat powinieneś Pshemozz zamnkąć właśnie. Zastanów się nad tym.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-13 (Pią), 17:13 »
A ja bym chciał mieć kobietę, co by chodziła do pracy i zarabiała grubą forsę, a ja bym siedział w domu i się dzieciakami zajmował... już taki jestem zniewieściały :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline xxx

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-13 (Pią), 17:17 »
Ten temat powinieneś Pshemozz zamnkąć właśnie. Zastanów się nad tym.

Z jakiej paki pshemozz ma go zamknąć??!!??                    

Offline kpsk

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-13 (Pią), 18:00 »
Durbik -] nie rozumiem cię...
A tak wogółle to wolę aby kobieta zajmowała się domem itp, ale nie znowu jak za dawnych czasów - tj. nie miała praw wyborczych, it. Równouprawnienie powinno być,ale nie dokońca. Tak jak mężczyzna różni się od kobiety, tak nie może być 100% uprawnienia! A już najbardziej mnie denerwóją te jebn*** feministki którę chcą być księżmi!!! POJE***!                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-13 (Pią), 22:16 »
Nie zamknę, z tego może się rozwinąć ciekawa dyskusja na temat równouorawnienia i miejsca kobiety w dzisiejszym świecie.

Nie to, co o czarnuchach...

Róbcie swoje :)                    

I chuj

Offline tymbeer

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-14 (Sob), 01:49 »
Nie wyobrażam sobie, abym gotował obiady :D, ale jeślibym musiał to bym się nauczył. :)
Oczywiście, że chciałbym, aby ktoś to z mnie robił :P , ale jeśli mówimy o udanym związku, to trzeba sobie nawzajem pomagać. :)                    
...

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-14 (Sob), 08:46 »
Kobiety się za bardzo w ostatnich czasach wywyższają. Powinniśmy im przypomnieć, że są jedynie naszym żebrem. Prawda jest taka, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn. Czego dowodem jest, iż najwybitniejsi ludzie w historii świata to mężczyźni. Mało jest wielkich kobiet, no ale na szczęście są takie wyjątki jak Curie-Skłodowska.

Na forum też mało dziewczyn wchodzi. Są tu tylko te najinteligentniejsze, które mogą się równać z brzydszą płcią. Inne wolą chaty i bezsensowną rozmowę na nich.

Może w tych słowach powiało szowinizmem, ale zauważyłem, że trochę w sobie z szowinisty mam i dobrze mi z tym.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-14 (Sob), 09:25 »
i tu się uwidacznia różnica wieku piszących

równo uprawnienie? a niech będzie
chcą pracować - a niech pracują - ja im zabraniać nie będe

wybitne kobiety?
skłodowska - nie za bardzo
 - Kleopatra
 - królowa Jadwiga
 - caraca Katarzyna (II ?)
 - Margaret Tachar (to już pożna zaliczyć do historii? :P)
wybitnych facetów było znacznie więcej
ale fakt faktem, że żeby byli wybitni, jakaś kobieta musiała ich dobrze wychować, karmić ubierać itd.
bez tej płci nasz gatunek nie przetrwa

nie mam nic przeciwko gotowaniu, bo tak przynajmniej wiem, co jem
sam sobie czasami ugotuje zupkę chińską z torebki i wiem, że gotowanie to nic strasznego :P

a tak na serio?
]]kacper, beio, kop
za kilka lat zmienicie zdanie

]]pshemozz
don\'t close this!!!                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-14 (Sob), 09:28 »
eeee tam, kacper, za mlody jestes. w prawdziwym zwiazku, opartym na milosci i przywiazaniu, a nie buzujacych sie hormonach, wspolzycie polega wlasnie na wspoltworzeniu wspolnie przyszlosci. dosc idyllicznie to brzmi, ale wcale nie trudno stworzyc taka sytuacje. ja osobiscie chcialbym znac zdanie mojej zony, a nie pokazywac jej kiedy mam ochote zeby mi sie nadstawila. jasne ze duzo dziewczyn to bezdenne pustaki, ale twoja glowa w tym zeby wybrac sobie taka, ktora ma olej w glowie i zapewnic przetrwanie naszemu gatunkowi :)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-14 (Sob), 09:50 »
]]morgurth
masz już żone?
\"a nie pokazywac jej kiedy mam ochote zeby mi sie nadstawila\"
w jakim sensie nadstawiama? :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-14 (Sob), 10:09 »
Prawda jest taka, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn.

Racja, Kamerad! I jeszcze do gazu kalekich, Zydów, pedałów, murzynów... Kogo by tu jeszcze... Cyganów, o!

Już wiecie dlaczego zamknąć... To nie tylko konstytucyjnie zabronione, ale przy okazji głupie.                    

Offline kpsk

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-14 (Sob), 11:40 »
Oj nie nie! Zamykać nigdy! Podyskutowac nie można?
Nie wiem czy kobiety są mniej inteligętne od mężczyzn, bo żadne badania tego nie dowodzą, ale wiem jedo, iż w niektórych rzeczach sprawdzają się lepiej, tak samo jak mężczyźni w innych dlatego powinny siedzieć w domu :D                    

Offline zan

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-14 (Sob), 12:17 »
hmm, ja tam sie zgadzam z olhado. moglbym w domu siedziec jak by moja liebchen zarabiala. gotowalbym, siedzial z dzieciakami, czytal ksiazki i gral na kompie :D

a tak na serio, to nie wierze zeby baby byly glupsze od facetow, to jakis chory wymysl. a kobiet bylo mniej wybitnych ze wzgeldu na takie a nie inne warunki w jakich musialy zyc, zero szans na wybicie sie (nie jestem feminista, takie sa fakty), mogly albo dzialac poprzez mezusia, kochanka itd itp i poprzez inne, o wiele bardziej wymaghajace sprytu sposoby niz okladanie sie maczugami. np taka sklodowska nie studiowala w polsce bo byly dla kobiet zamkniete uniwerki, wiec tak wykombuinowala zee do francji wyjechala.
\"Na forum też mało dziewczyn wchodzi. Są tu tylko te najinteligentniejsze, które mogą się równać z brzydszą płcią. Inne wolą chaty i bezsensowną rozmowę na nich.\" hmm, mam nadzieje stary ze zartujesz, bo to jest dosc, hmmm, no powiedzmy prawde - glupie. nie wchodzaz bo to forum bo pismie o GRACH KOMPUTEROWYCH, moze nie wchodza tez pezrz takich jak Ty :P (zart)
a z rowouprawnieniem niech bedzie tak, chca tego, dobra, wprowadzic powszechna sluzbe wojskowa dla kobiet, niech bedzie po polowie w KAZDYM zawodzie (moze to i utopia, ale same chcialy... :D )                    

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-14 (Sob), 12:29 »
Z tym forum to nie był żart. Na każdym (nie tylko na tych grach komputerowych) jest dużo mniej dziewczyn. I dalej będę uważał, że jest więcej mądrych mężczyzn niż kobiet. Nie mówię, że wszystkie to jakieś idiotki. Chodzi mi jedynie o to, że na pewno procent inteligentnych mężczyzn jest większy i nie przekonacie mnie, iż jest inaczej.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-14 (Sob), 12:39 »
CIEKAWOSTKA: Kobiecy mozg waży mniej niż mężczyzn :D. Nie znaczy to że jesteśmy mądżejsi. Poprostu jest nasz mózg jest cięższy.

PS. Jeśli zamknmiecie ten topick to ja chyba strajk zrobie. Mówie poważnie!                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-14 (Sob), 14:15 »
- Margaret Tachar

OHOHOHOHOooo...! Tachar... :D :D :D

Swoją drogą to tak naprawdę dawno, dawno temu w społecznościach ludów pierwotnych obowiązywał matriarchat i matrylineaż.
\"Dominacja\" mężczyzn rozwinęła się dopiero w Europie w starożytnej Grecji.                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-14 (Sob), 14:45 »
kacper =] a na jakiej podstawie twierdzisz, że kobiety są głupsze od mężczyzn!? Wiesz, ja mogę powiedzieć, że Kacpry są głupsze od załóżmy Pawłów, bo naprawdę znam kilku fajnych Pawłów, a większość Kacprów, jakich spotkałem, to tępaki (nie mówię o tobie jakby co). Mało było wybitnych kobiet, bo mało miały szans, żeby się wykazać w społeczeństwach zdominowanych przez mężczyzn! I kiedy mężusiowie sobie chadzali na wojenki, kobiety się zajmowały domami, dzieciakami i tym wszystkim, bez czego świat by się dawno rozleciał.

A gotowaniem zdecydowanie powinni się mężczyźni zajmować. To mit, że kobiety lepiej gotują - sprawdźcie w dobrych restauracjach - są tam kucharze, nie kucharki (z reguły).                    
w stanie spoczynku

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-14 (Sob), 14:49 »
Mój tata zawsze kucharzem chciał zostać- ale jedyną potrawe jaka umie zrobic to jajecznica.                    

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-14 (Sob), 15:19 »
pumbus-] nie, nie mam zony, i wstrzymam sie z tym narazie. o \"nadstawianiu\" dobrze wiesz o czym mowie.

kacper. zal mi cie... ja znam sporo dziewczyn ktore sa inteligentne i w OGOLE nie korzystaja z kompa (tak jak ja, lub ty). Fascynujace... chyba jestes zyciowym pechowcem jezeli w swojej okolicy masz same pustaki :) jedna jest nawet tak inteligentna, ze sobie z nia nie pogadasz, bo jej forte, to literatura i poezja, cos o czym ja, na przyklad, nie mam zielonego pojecia. poza tym polemizowalbym na temat wyzszosci mezczyzn nad kobietami. idac do mojej uczelni rozbijam sie o bandy debilow, ktorzy udaja studentow na moim roku... moj boze, gdzie ta meska inteligenja? chyba wziela urlop or smthng. i wyjasnij mi, jak kobieta inteligentna ma pokazac, ze posiada miedzy uszami cos wiecej niz puszke mozgowa, skoro non stop napotyka takie kacpry, ktore twierdza, ze jest glupia i niech spieprza warzyc zarcie i rodzic bachory... sweet, nic dziwnego ze mam taki duzy procent \"inteligentnych\" mezczyzn.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-14 (Sob), 15:55 »
znam jedną diewczynę - studiuje psychologie w krakowie i powiem tyle, że jak ona nie chce, to z nią się nie pogada
raz natkąłem się na dwie sutdentki psychologii we wrocławiu - znowu ten sam poziom i zagadać takich się nie dało
w dodatku jakieś lesby z nich były :P                    

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-14 (Sob), 17:13 »
Nie wiem... Ja po prostu jak słucham co mówi i patrzę co robi większość dziewczyn to mnie krew zalewa. Zresztą dlaczego w klasach o profilu matematyczno-fizycznym jest zawsze więcej mężczyzn? U mnie na 30 osób jest tylko 5 dziewczyn. Moi nauczyciele od matematyki (jeden z najlepszych matematyków w wawie uczących w LO) i od fizyki (wykładowca na Politechice Warszawskiej) też sądzą, że jest więcej mężczyzn inteligentnych niż kobiet. :nod:                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-14 (Sob), 17:34 »
mówisz o inteligencji matematycznej
a jest jeszcze ich kilka
po prostu męszczyźni mają bardziej ścisłe umysły - bo polowanie wymaga skupienia się i analizowania
siedzenie w domu z dziećmi wymaga bardziej otwartego umysłu - by zrozumieć ich potrzeby
pamiętajmy, że  wszyscy mamy jeszcze umysły człowieka z epoki kamienia                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-14 (Sob), 18:28 »
kacper =] Pumbus dobrze prawi. Mylisz logikę z inteligencją. Mężczyźni faktycznie są logiczniejsi i często w tej logice dochodzą do absurdów, czego kobiety pojąć nie mogą :wink: . Mózg kobiety i mózg mężczyzny się znacznie różnią, ale nie sądzę, żeby któraś z płci była po prostu inteligentniejsza.                    
w stanie spoczynku

Offline Ssendas

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-14 (Sob), 18:33 »
nie wiem czy ktory to czytal gdzies ale ja gdzies czytalem ze kraje w ktorych kobiety sa \'dyskryminowane\' wolniej sie rozwijają dlatego w takich krajach jak iran,arabia inne wschodnie stara sie o rownouprawnienie kobiet :-)                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-14 (Sob), 18:41 »
to normalne, bo jeśli kobieta siedzi całe dnie w domu i bąki zbija, to nie pracuje - gospodarka się przez to nie rozwija
a jak pracuje, to gospodarka z tego ma korzyści
proste i logiczne? - od razu widać, że jestem męszczyzną :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-14 (Sob), 19:14 »
Kacpry są głupsze od załóżmy Pawłów, bo naprawdę znam kilku fajnych Pawłów

Racja, racja (hihi) :D

Khm. A więc jeśli moje prawie wszystkie autorytety forumowe nie uznały podobnie jak ja, że temat jest do zamknięcia - to i ja swoje skromne zdanie wyrażę. Choć dalej kojarzy mi się cudowny temat \'czy kobiety pierdzą\' z FTS.

Otóż wy szowinistyczne, spocone, śmierdzące (koronny argument ruchu feministycznego) samce! Wiedzcie, że moim zdaniem kobieta jest nie tylko inteligentniejsza od mężczyzny. Jest od niego we wszystkich aspektach lepsza. To ograniczony mózg mężczyzny płodzi te wszystkie abstrakcyjne debilizmy - systemy filozoficzne, nauki teoretyczne, \'uduchowioną\' literaturę... I jeszcze jest z tego dumny i nazywa to człowieczeństwem! Jedyna wada kobiet polega na tym, że często mają jakieś denne kompleksy i starają się mężczyzn naśladować... A przecież są na lepszej startowej pozycji! Są sprytniejsze, inteligentniejsze, mają większą pojemność puszki mózgowej, lepszą motorykę, rzadziej chorują, dłużej żyją, mają lepszy bilans energetyczny i są po prostu... ładniejsze! Gdyby tylko chciały, mogłyby wprowadzić matriarchat. Ale kobieta taka głupia nie jest (oprócz arcygłupiej Jarugi - Nowackiej). Przecież nałożyłyby na siebie dodatkowe obowiązki - a po co? Ruch sufrażystek wywalczył już naturalne prawa kobiet. I kobiety postąpiły słusznie, dając sobie spokój z feminizmem, za to należy się szacunek. Jasne, są takie miotły co tylko krzyczą... Że one to by chciały 30% w sejmie, etc... Ale to margines.

Jedyna męska przewaga nad kobietą to statystyczna możliwość mężczyzny do dania kobiecie w mordę. I to trzymało kobiety na uboczu aż do lat dwudziestych naszego wieku. Obecnie mamy stan stazy społecznej w tym względzie, który próbują zakłócić z jednej strony feministki, z drugiej kolesie tacy jak Kacper. Ale jedna jaskółka na szczęście wiosny nie czyni.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-14 (Sob), 23:12 »
\"rzadziej chorują, dłużej żyją\"
tu się nie zgodze
fakt faktem, że dłużej żyją
ale umierają schorowane, bardziej niż męszczyźni

tak w ogóle powiem jeszcze tylko tyle, że mnie to wszystko je**e
wali mnie to kto będzie gotował i prasował
ten komu to lepeij wychodzi - proste                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-14 (Sob), 23:26 »
Durbik =] ty chyba baby dawno nie miałeś, że je tak wychwalasz :lol: . Wiadomo, że kobieta widziana oczami mężczyzny jawi się jako coś dziwnego, nielogicznego, tajemniczego, nieraz głupiego, innym razem zaskakująco mądrego... Naprawdę uważam, ze wynoszenie mężczyzn ponad kobiety i kobiet ponad mężczyzn jest głupie. I jest uogólnieniem, bo są różne kobiety i różni mężczyźni.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-14 (Sob), 23:28 »
to zupełnie tak jak wynoszenie czarnucha nad białasa czy chińczyka na indianina
odmiana rasizmy zwana seksizmem (nie mylę pojęć? bo mi się nie chce sprawdzać w słowniku czy dobrze pisze)                    

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-15 (Nie), 15:28 »
rzadziej chorują, dłużej żyją.

Rzadziej chorują? :lol: to ile się choru nie zależy od płci tylko od otoczenia w którym się czlowiek znajduje. W jednym jest więcej bakteri, w drugim mniej, w trzeciem są bakterie powodujące katar, a w czwartym SARS. A jeśli już o SARSie to czy w chinach (czy tam w innych krajach gdzie jest tego pełno) na niego częściej chorują mężczyźni czy kobiety? A i męzczyźni i kobiety równo!  
Co do długości życia to masz racje, niedawno pytałem się o to pani od przyrody. Kobieta może umżeć nawet 10 lat po śmierci męża!                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-15 (Nie), 16:04 »
Bienio =] kobieta może umrzeć nawet 60 lat po śmierci męża... jeżeli w momencie ślubu on ma 60, a ona 20, po czym on dostaje zawału w noc poślubną, a ona zostaje wdową... :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline zan

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-15 (Nie), 16:18 »
hmm, no tak roznosc w rownosci, wiesz co to jest kacperku??
a jakby jakas dziewczyna powiedziala tak; \"chlopaki - komputerowce to pozbawione uczuc i jakiejkolwiek inteligencji sliniace sie nie potrafiace rozmawiac potworki\", to co byc powiedzial.
coz, jesli nie spotkales zadnej inteligentniejszej od siebie dziewczyny, to albo zyjesz na pustyni albo jestes geniusz. :D
moze nie potrafisz rozroznic kiedy ktos zartuje lub mowi cos dla przekory (vide twoi nauczyciele), albo to ja jestem idealista, bo jak nawet tak w wawie gadaja, to ja na prowincji jestem bardziej tolerancyjny :D
ostatnio bylem w wawie zlozyc papierki na uniwerek na wydzial, wjechalem winda i patre a tam same baby. no dobra, zlozylem i wracam, winda sie zamyka a ja mrucze do kolegi:\"same baby...\", wtem wchodzi dziewczyna i zaczyna ze mna dyskutowac na temn temat. i nie byla glupia, powiem wiecej, calkiem fajna :D

p.s. na uniwerku jest mniej facetow, czy to znaczy zesmy glupi?? spojrz troche innym okiem na swait, to mzoe zobaczysz troche wiecej                    

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-15 (Nie), 16:26 »
nie wiem czy ktory to czytal gdzies ale ja gdzies czytalem ze kraje w ktorych kobiety sa \'dyskryminowane\' wolniej sie rozwijają dlatego w takich krajach jak iran,arabia inne wschodnie stara sie o rownouprawnienie kobiet :-)

Eno bez jaj, rowno uprawnenie swoja droga ale ty glupot terz niepieprz...

Mam dla was kilka kawalow na rozluznienie cobyscie sie niepozabijali :D

-Czym sie roznie wiek 20 od 19?
- Ano w wieku 19 zeby zobaczyc poslatki tzeba bylo odsunac bielizne a w wieku 20 zeby zobaczyc bielizne trzeba rozsunac posladki...

- Co robi kobieta w kuchni?
- Gotuje. A co robi w pokoju?
- Lancuch sie urwal...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-15 (Nie), 17:13 »

- Co robi kobieta w kuchni?
- Gotuje. A co robi w pokoju?
- Lancuch sie urwal...

Tia, nie ma to jak seksistowski dowcip dla kretynów... :evil:                    
w stanie spoczynku

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-15 (Nie), 17:41 »
te a ty co zes taka feminiistka?! znalazl sie adwokad kobiet... :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-15 (Nie), 17:47 »
Kobiety potrafią same się bronić. Mi po prostu żal ludzi, których śmieszą takie dowcipy. Bo równie dobrze mogę napisać coś takiego:

Skąd igrok bierze dżem? Wyciska go z pączków!

I co? Jest ci do śmiechu?                    
w stanie spoczynku

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-15 (Nie), 19:43 »
buahahaha boze facet ty masz problemy ze swoja osobowoscia... wiekszosc ludzi nie jest takimi sztywniakami jak ty wiec nieusprawiedliwiaj sie inteligecja jak czegos nierozumiesz... nie kobiety same opowiadaja takie kawaly i same sie z nich smieja a kuchtami niesa, ty myslisz ze kto mi sprzedal ten kawal... znalazl sie obronca pokrzywdzonych... wyluzuj i niepacz tak na wszystko jak bys mial dynie w tylku- to niezdrowe... get smile...                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-15 (Nie), 19:54 »
Zgadzam się z Olhadem... To samo jest z kawałami o Polakach - chyba nikt z nas nie lubi takich kawałów słuchać ani nie wydają mu się one śmieszne.

Mam nadzieję dalej, że większość ludzi to jednak \'sztywniacy\'...                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-15 (Nie), 20:56 »
igrok =] a ty nie szpanuj znajomością angielskiego, jeśli go nie umiesz. To takie quick aside, bo teraz przejdę do main point: napisałem, że nikogo nie bronię, bo kobiety się umieją bonić same i to aż za dobrze. Po prostu żart jest wredny, obraźliwy i niesmaczny. Dla porównania - ten, który ja podałem jest tylko wredny i obraźliwy :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-15 (Nie), 21:07 »
Ale ja nie lubię dżemu... Dla mnie był też niesmaczny... W pytę.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-15 (Nie), 22:05 »
opowiem wam kawał który podobno jest śmieszny

dlaczego faceci nie używają czarnych prezerwatyw?
bo czarny wyszczupla

a kawały igorka mi się podobają                    

Offline SAVER

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-15 (Nie), 22:31 »
opowiem wam kawał który podobno jest śmieszny

dlaczego faceci nie używają czarnych prezerwatyw?
bo czarny wyszczupla

a kawały igorka mi się podobają

Mi też się podobają te kawały :D
Nie można być \'sztywniakiem\' to niezdrowe :lol:
Czy blondynki się obrażają na brunetki za kawały o nich? Raczej nie ;)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-15 (Nie), 23:13 »
Po prostu żart jest wredny, obraźliwy i niesmaczny. Dla porównania - ten, który ja podałem jest tylko wredny i obraźliwy :wink:

A ja napisalem wyluzuj i niebac sztywniak :P                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-16 (Pon), 00:53 »
Dwie zagadki:
ha, ha, ha, ale smieszne  
A dlaczego Bog(ew. Iluvatar lub w co kto wierzy) stworzyl najpierw mezczyzne??  

Dlaczego mezczyzni sa bardziej owlosieni od kobiet???

No to odpowiedzi na moje pytania:  
Kazdy zawsze zaczyna od zera..  
Sa na nizszym stopniu ewolucji

Te dwie zagadki puściła jedna dziewczyna na pierwszym forum TS\'a i jakoś nikt nie robił z tego wielkiego halo, nikt się nie obrażał, a przecież są równie szowinistyczne jak ten który rzucił Igrok. Nie można każdego tego typu dowcipu traktować jako ataku na kobiety, bo to jest lekka przesada. Mnie również ten dowcip nie rozśmieszył, ale nie twierdze że jest obraźliwy czy niesmaczny, po prostu jest dla mnie mało zabawny.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-16 (Pon), 07:14 »
zgadzam sie z craskiem. Olhado jest dosc ekscentryczny w swoich zachowaniach, i dobrze, bo jest nad czym dyskutowac wlasnie (point for you, olhado). zas tobie durbik sie nieco dziwie, przeciez to tylko dowcip, trzeba to traktowac z przymruzeniem oka, a nie jako jawny atak na czesc spoleczenstwa, ktorej dotyka dowcip. albo jestesmy poprawni politycznie i mowimy dowcipy o zwierzatkach, zeby nikogo nie urazic, albo jedziemy po wszystkich rowno, zwlaszcza ze jestesmy swiadomi ze dowcip, co najwyzej, moze byc niesmaczny, nigdy szkodliwy.                    

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-16 (Pon), 11:02 »
No dokladnie... dowcip to dowcip- jednych smieszy innych nie i niemozna miec nikkomu tego zazle ale zeby sie obrazac za dowcip...                    

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-16 (Pon), 12:41 »
Co do dowcipów to nie wiem czym tu się oburzać... :?

Ktoś tam pytał się wcześniej czy nie znam żadnych inteligentnych dziewczyn. Mi przecież nie chodzi o to, że ich nie ma, ale iż jest zdecydowanie mniej.

A już teoria Durbika, że są od nas lepsze, doskonalsze jest strasznie lolkowata. Jakby takie były to niedałyby sobą rządzić przez tyle lat. Jak narazie dopiero niedawno, dzięki naszej życzliwości i dobrej woli, uzyskały równouprawnienie.

A tak w ogóle to dzięki temu, że tak to postrzegam te najinteligentniejsze uważam za największe skarby. No bo piękna i inteligentna - czyli istota doskonała.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-16 (Pon), 12:45 »
igrok =] to dlaczego się nie śmiałeś z mojego dowcipu? Są takie dowcipy, które pewnych ludzi nie śmieszą. Tak, jak zawsze wydawały mi się makabryczne dowcipy o Żydach, których najwięcej z obozów uciekło do atmosfery ( :shock2: ), tak tamten o łańcuchu wydaje mi się obraźliwy. Nie ma w nim finezji, przymrużenia oka, lekkości, tylko po prostu chamstwo. Ale to moja opinia...                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-16 (Pon), 13:49 »
Olhado jest ekscentryczny? Nie zauważyłem... :D

A ja ze swojej strony dodam, że o ile dowcipy bardzo lubię - to nienawidzę tych, które moga kogoś obrazić. Bo co to za dowcip, z którego nie śmieją się wszyscy słuchacze? Jeśli wiem, że mój dowcip może kogoś obrazić - nie opowiadam. A już zupełnie głupie są kawały uogólniające: o blondynkach, Żydach (chyba że te przedwojenne, bo te o komorach i gazie to już przestępstwo conajmniej), Ruskich, Polakach i tym podobne. Bo przecież wiadomo że wszelkie uogólnienie rozbija się o pierwszego przedstawiciela danego \'ogółu\'. Nikt drogi Morgurthcie(thu?) nie napisał, że dowcipy Igroka były \'szkodliwe\'... Bo przecież denne kawały nie wywołają rewolucji - co najwyżej wzbudzą uśmiech politowania. A taki co opowiada kawały musi pamiętać, że uogólniając w ten sposób mówi także o swojej dziewczynie, matce, etc.

Z Kacprem juz nie polemizuję, bo widzę, że uważa się za koronę stworzenia i ogólnie za Ubermenscha, co to ledwo pozwala kobietom żyć, niechże niewiasty będą mu wdzięczne! Swoje zdanie o kobietach podtrzymuję. Każdy z nas powstaje jako kobieta, tylko niechętna mutacja ewolucyjna na pewnym poziomie przekształca nas w mężczyzn... Jakby ewolucja mogła sie bez tego obejść, to rozwiązanie byłoby inne. Ale tak jest najwygodniej. A jeśli Kacperku wśród swoich znajomych masz więcej inteligentnych kolegów niż koleżanek - cóż, ja muszę przyznać, że też to zauważyłem. Ale zaraz dodaję - więcej jest wśród mężczyzn totalnych idiotów, niż wśród kobiet zupełnych kretynek :D Jak czasem widzę niektórych kolesi... Uff.                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-16 (Pon), 14:44 »
Zuełnie nie wiem czego Durbik chciałeś od tego tematu - rola kobiety w spoleczeństwie, różnice między płciami - poniekąd to mój konik!

Tak więc zaczynając od ogólników: kobieta i mężczyzna różnią się między sobą (oczywiście są kobiety które zachowują się jak mężczyźni i vice versa - eksperymenty Matki Natury). Ukształtowała te dwie płcie ewolucja: z racji tego że to kobiety rodzą dzieci, nie miały takiej szansy w walce z tygrysami, mamutami itp. Trzeba więc było żeby to mężczyzna wziął w rękę kamień i poszedł upolować coś do jedzenia, w międzyczasie broniąc rodziny przed innymi samcami, zabezpieczając rodzinie byt. W pewien sposób kobieta padła ofiarą własnej bologii, w pewien sposób w toku dziejów podjęła konformistyczną decyzję - niech mężczyzna chroni za mnie moją skórę.

Mężczyźni zyskali nad kobietami przewagę. Podczas gdy oni narażali codziennie skórę, ich partnerki siedziały w bezpiecznej jaskini i umilały sobie czas doskonaleniem komunikacji, bawieniem się z dziećmi i doskonaleniem zmysłu estetycznego. Nic dziwnego że samce zażądali w zamian posłuszeństwa i różnego rodzaju usług z zakresu gastronomiczno-erotycznych. Zaczeli budować swoje cywilizacje, oparte na kulcie siły, logiki, władzy i współzawodnictwa. Nic dziwnego że kobiety ze swoją wrażliwością, intuicją, opiekuńczością i zmysłem obserwacji odeszły w cień. Zaczęto uważać je za gorsze - tylko dlatego że nie dawały sobie rady w męskim świecie.

I tu dochodzimy do sedna - gdyby odwróćić to wszystko i stworzyć cywilizację opartą na kulcie sprytu, wrażliwości intuicji i zdolności mediacyjnych - to mężczyźni okazaliby się tą słabszą płcią. Kobiety nie są gorsze, Kacprze - one mają po prostu inne umiejętności niż ty! Idealną sytuacją byłoby gdyby obie strony nauczyły się cenić siebie i współpracować. Ale ani szowniści, ani feministki nie ułatwiają tego. Szkoda, szkoda - a wystarczy tylko trochę męskiej logiki żeby zobaczyć jakie to proste. ;)                    

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-16 (Pon), 14:47 »
I tu dochodzimy do sedna - gdyby odwróćić to wszystko i stworzyć cywilizację opartą na kulcie sprytu, wrażliwości intuicji i zdolności mediacyjnych - to mężczyźni okazaliby się tą słabszą płcią.

A gdyby zaba miala skrzydla to by sobie niepoobijala tylka...
Sah fajne gdybanie...

Sah ma racje mowiac ze jestesmy rozni, problem polega na tym ze niektorzy (min. szowinisci i feministki itp) nie widza roznic a wady i to jest problem, poprostu brak akceptacji...
Ale Kacpr tez ma racje mowiac ze to dzieki uprzejmosci facetow jest rowno uprawnienie- tzn moze nie dokonca ma racje ale jednak cos w tym jest mimo ze niektorym meskim feministkom tu sie to niepodoba...

Olhado- a kto powiedzial ze sie niesmialem? i mowie jeszcze raz smianie czy nie to kwestia indywidualna ale obrazanie sie to juz gestia burakow...

Panowie jest jedna prawda i mysle ze swietnie pasuje do naszego tematu rozwazan : Meszczyzni rzadza swiatem, a kobiety rzadza meszczyznami... :D simple :)                    

Offline Syber

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-16 (Pon), 14:55 »
sieki temat >< ale spox ma bys rownouprawnienie :D no to BABY do roboty :>                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline igrok

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-16 (Pon), 15:01 »
sieki temat >< ale spox ma bys rownouprawnienie :D no to BABY do roboty :>

hehehe :hihi: :D

Chyba w Liberatorze byl taki tekst... Segal kaze nosic Eleniakowej graty a ona sie pyta dlaczego to on tego nienosi, Segal na to bo jest rowno uprawnienie a na to Eleniak- rownouprawnienie jest wtedy gdy nam to odpowiada... :D

Olhedo zanim bedziesz chcial sie zucac do tego textu to sie opanuj bo to tylko zart/ ironiczna anegdotka :D                    

Offline Syber

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-16 (Pon), 15:13 »
Ciekawe czy moja Girl przeglada to forum ??? jak tak to mam pozamiatane >< :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-16 (Pon), 15:36 »
Sah: no może zamknięcie to za radykalne... Ale wiesz, w jednym zdaniu \'spżątała\' i \'daaaawnych czasów\' (lol)... Zdenerwowałem sie po prostu jako purysta. :D                    

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-16 (Pon), 16:30 »
kacper, jestes wspanialym hipokryta. teraz powinienes isc i w mysl tej zasady trzepnac swoja mame w twarz i kazac jej myc gary, przatnac mieszkanie i zwarzyc strawe.
Bo oto wg. twojej teorii nie trudno wyobrazic sobie obraz idealnego mezczyzny ktory trzyma babe krotko, i uczy ja posluszenstwa juz od malego. Mowi gdzie spac, kiedy spac, kiedy jesc, kiedy isc sie zalatwic, kiedy posprzatac mieszkanie, kiedy wyniesc smieci, kiedy ubrac choinke a potem ja rozebrac, kiedy isc po zakupy i CO w ogole kupic, i co najwazniejsze, uczy ja nie myslec.

sweet... dobrze ze ja jestem normalny                    

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-16 (Pon), 17:00 »
kacper, jestes wspanialym hipokryta. teraz powinienes isc i w mysl tej zasady trzepnac swoja mame w twarz i kazac jej myc gary, przatnac mieszkanie i zwarzyc strawe.
Bo oto wg. twojej teorii nie trudno wyobrazic sobie obraz idealnego mezczyzny ktory trzyma babe krotko, i uczy ja posluszenstwa juz od malego. Mowi gdzie spac, kiedy spac, kiedy jesc, kiedy isc sie zalatwic, kiedy posprzatac mieszkanie, kiedy wyniesc smieci, kiedy ubrac choinke a potem ja rozebrac, kiedy isc po zakupy i CO w ogole kupic, i co najwazniejsze, uczy ja nie myslec.

Tak morguth, tak... Mi się wydaje, że nie pisałem czegoś co mogłoby aż tak rozbujać twoją wyobraźnię. Nic takiego nie pisałem, pisz raczej w swoim imieniu. Jak coś będę chciał napisać to napiszę, naprawdę, nie potrzebuję niczyjej pomocy.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline SAVER

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-16 (Pon), 19:40 »

Oj co się kurde tak Kacpra czepiata? ;)
Przecież nie napisał że WSZYSTKIE  są głupsze , co to to nie.
Napisał tylko,że niektóre a to duża różnica, więc o co chodzi?  :?

A może złamał pewne tabu - stwierdził ,że kobiety różnią się od mężczyzn i vice wersa? Może o to chodzi?
Identycznie jest z rasami ludzi - np. to że murzyni różnią się od białych - bo się różnią - to też raban sie z tego robi,że to niby nietolerancja.

Ja też jestem normalny, ale uważam ,że różnice między kobietami a mężczyznami trzeba dostrzegać,a nie udawać że ich nie ma.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka