Autor Wątek: Kobieta kiedyś.  (Przeczytany 9067 razy)

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-06-16 (Pon), 19:52 »

Otóż wy szowinistyczne, spocone, śmierdzące (koronny argument ruchu feministycznego) samce! Wiedzcie, że moim zdaniem kobieta jest nie tylko inteligentniejsza od mężczyzny. Jest od niego we wszystkich aspektach lepsza. To ograniczony mózg mężczyzny płodzi te wszystkie abstrakcyjne debilizmy - systemy filozoficzne, nauki teoretyczne, \'uduchowioną\' literaturę...

No tak, kobiety za to tworzą takie cuda jak Bridget Jones i Wojna Polsko Ruska...

I jeszcze jest z tego dumny i nazywa to człowieczeństwem! Jedyna wada kobiet polega na tym, że często mają jakieś denne kompleksy i starają się mężczyzn naśladować... A przecież są na lepszej startowej pozycji! Są sprytniejsze, inteligentniejsze, mają większą pojemność puszki mózgowej, lepszą motorykę, rzadziej chorują, dłużej żyją, mają lepszy bilans energetyczny i są po prostu... ładniejsze!

Kobiety nie są lepsze ani gorsze: są inne.

Gdyby tylko chciały, mogłyby wprowadzić matriarchat.

On już jest, jeno że głęboko ukryty.

Ale kobieta taka głupia nie jest (oprócz arcygłupiej Jarugi - Nowackiej). Przecież nałożyłyby na siebie dodatkowe obowiązki - a po co? Ruch sufrażystek wywalczył już naturalne prawa kobiet. I kobiety postąpiły słusznie, dając sobie spokój z feminizmem, za to należy się szacunek. Jasne, są takie miotły co tylko krzyczą... Że one to by chciały 30% w sejmie, etc... Ale to margines.

Jedyna męska przewaga nad kobietą to statystyczna możliwość mężczyzny do dania kobiecie w mordę. I to trzymało kobiety na uboczu aż do lat dwudziestych naszego wieku. Obecnie mamy stan stazy społecznej w tym względzie, który próbują zakłócić z jednej strony feministki, z drugiej kolesie tacy jak Kacper. Ale jedna jaskółka na szczęście wiosny nie czyni.

Tak więc z tej statystycznej możliwości mają wynikać wrodzone patologiczne skłonności mężczyzny??? Że gdyby nie kontrola społeczna to każdy facet lałby równo każdą kobietę???                    

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-06-16 (Pon), 21:57 »
no nie wiem kacper, ostanio napisales, ze kobiety moga powiedziec kilka slowek w naszym spoleczenstwie tylko dlatego ze ludzie tobie podobni (znaczy podobnie myslacy, inaczej, szowinisci i skrajni szowinisci) im na to laskawie pozwolili... no to kurde gescior macie panowie... to jest dokladnie to co opisalem w ostatnim poscie, tylko innymi slowami. tamto wzburzylo cie, a to nie? gdzie tu logika?                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-06-16 (Pon), 22:14 »
Ja też jestem normalny

Saver, szacunek! Podobno nie ma czegoś takiego jak normalność obiektywna, a ty ja widać osiągnąłeś, no no!

Dobra, olać to że kobiety są lepsze, bo to rzeczywiście tylko część. Ale że mężczyżni jako ogół są lepsi.. Nie zdzierżę!

Aha, Pedro: śmiejesz się z dzienników brydżyt dżons... A słyszałeś o \'męskiej wersji\'? Widziałem kolesia któy to napisał i czytałem fragment... jak odnajduje kolo spokój na łonie natury jeżdząc konno. AAAA! Co za kiła! już chyba wolę żeńską wersję :D                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-06-17 (Wto), 08:41 »
no nie wiem kacper, ostanio napisales, ze kobiety moga powiedziec kilka slowek w naszym spoleczenstwie tylko dlatego ze ludzie tobie podobni (znaczy podobnie myslacy, inaczej, szowinisci i skrajni szowinisci) im na to laskawie pozwolili... no to kurde gescior macie panowie... to jest dokladnie to co opisalem w ostatnim poscie, tylko innymi slowami. tamto wzburzylo cie, a to nie? gdzie tu logika?

Chodziło mi o to, że i tak mężczyźni z obecnych czasów są bardzo życzliwi i nie traktują kobiet jak istoty gorsze, a przecież tak kiedyś robili. A tak w ogóle nie wiem czy ktokolwiek zauważył, że cały czas jedynie pisałem, iż dziewczyny są mniej inteligentne, a nie napisałem, że ogólnie są gorsze od mężczyzn.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-06-17 (Wto), 09:01 »
Kobiety się za bardzo w ostatnich czasach wywyższają. Powinniśmy im przypomnieć, że są jedynie naszym żebrem.

a to jak wyjasnisz?

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-06-17 (Wto), 09:13 »
No bo teraz rzeczywiście jest już równouprawnienie i wszystko jest tak jak powinno być. Natomiast cały czas durne feministki jeszcze dymią. Kobiety zaczynają się pchać do rzeczy, które są zarezerwowane dla mężczyzn (np. boks). Więc jak dla mnie trochę przesadzają. A właściwie nie powinno mnie to obchodzić...                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-06-17 (Wto), 09:42 »
boks? dla mezczyzn? hej dude, znalazla by sie niejedna laska ktora tak by ci tylek przetrzepala ze nie wiedzialbys gdzie jestes i co tu w ogole robisz, zapewniam cie o tym. poza tym, to widze w tym probe swoistego wywyzszenia sie, tylko dlatego ze kobiety moga np: rodzic dzieci a faceci nie, dlatego musza byc teraz prace man-only. mnie wali czy robi to facet czy babka. ja chce miec prace dobrze zrobiona i tyle. jesli ty patrzysz jeszcze co ma w spodniach, to moze lepiej udac sie do psychologa... a na marginesie, kurde, ja zamiast ogladac tlustych spoconych owlosionych facetow, wolalbym ogladac pracujace kobitki, chyba ze ktos woli panow, to nie moja juz sprawa...                    

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-06-17 (Wto), 09:52 »
No tak... Piękne jest jak dwie dziewczyny napierdalają się po twarzach, mają rozwalone łuki brwiowe. To takie kobiece... Tak jak mężczyźni nie powinni pchać się do np. to tańczenia w klubach nocnych (jak widzę reklamę Sextetu na TVN to mnie krew zalewa), tak kobiety nie będą pracować jako górnik.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline zan

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-06-17 (Wto), 10:21 »
hmmm, jak powiedzialem mojej dziewczynie o ytm topicu, to kazala mi przekazac cos kacprowi:\"niech powie to co mysli swojej mamie\" :D
a tak na powaznie jesli sadzisz ze rownouprawnienie istnieje, to grubo sie mylisz. nie jestem feminista, bron boze, nienawidze tej klamliwej bandy kobiet nie potrafiacych znalezc sobie chlopa. ale gdybys ty np na ulicy uslyszal za soba gwizd (jestes kobieta), odwracasz sie a jakies chlpaki krzycza: \'dziwka, dziwka!\'. albo idzesz na egzamin a jakis kutas mowi ci: \"tylko nie probuj kokieterowac, bo to sie nie uda\", albo odmawiaja ci pracy bo jestes kobieta] nie ma i nie bedzie rownouprawnienia, nie mozna wprowadzic przepisu ktory kaze zatrudniac 50% mezczyzn i 50% kobiet, bo jest bezsensowny, ale mentalnosci chlopa nie zmienisz rowniez, jak bedzie mial do wyboru do wspolpracy chlopa albo babe, wybierze chlopa (chyba ze jest samotny). niech robia co chca, jak im to wyjdzie na dobre, to dobrze, jak na zle, niehc nie rycza i nie przychodza po pomoc. i tyle.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-06-17 (Wto), 11:05 »
A w Izraelu jest koedukacyjne wojsko. I jest bardzo dobrze. Panny latają mirażami z podwieszonymi bombami wodorowymi i jakoś jeszcze 3 wojny nie było... Nie ma zawodów dla kobiet albo dla mężczyzn. Boksu bym w ogóle zakazał. :D                    

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-06-17 (Wto), 13:03 »
kacper. wyjasnij mi prosze. dlaczego kobieta nie moze pracowac jako gornik (chcialbym zaznaczyc, ze keidys nie pozwalano pracowac kobietom przy wydobyciu wegla. zatrudniano w tym celu sieroty, jako akt filantropii). dlaczego facet nie moze tanczyc przed kobieta. co oznacza, ze praca jest \'meska\' albo zenska. tu ci podpowiem: ze wymaga organow na ktore wylacznosc posiada tylko jedna plec? bo z tego co widze, to rece i nogi maja zarowno kobieta jak i mezczyzna (a nie chce cie wprawic w oslupienie, ale podobienstw jest wiecej niz sobie wyobrazasz).                    

Offline SAVER

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-06-17 (Wto), 13:11 »
kacper. wyjasnij mi prosze. dlaczego kobieta nie moze pracowac jako gornik (chcialbym zaznaczyc, ze keidys nie pozwalano pracowac kobietom przy wydobyciu wegla. zatrudniano w tym celu sieroty, jako akt filantropii). dlaczego facet nie moze tanczyc przed kobieta. co oznacza, ze praca jest \'meska\' albo zenska. tu ci podpowiem: ze wymaga organow na ktore wylacznosc posiada tylko jedna plec? bo z tego co widze, to rece i nogi maja zarowno kobieta jak i mezczyzna (a nie chce cie wprawic w oslupienie, ale podobienstw jest wiecej niz sobie wyobrazasz).

Fakt ręce i nogi posiada mężczyzna i kobieta. Ale to mężczyzna ma większą masę mięśniową i dlatego po prostu bardziej się nadaje do ciężkiej pracy jaką jest górnictwo.
Jak kobiety chcą do górnictwa - proszę bardzo. Ale ja uważam,że kobiety są stworzone do wyższych celów i nie powinny się parać brudną robotą.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-06-17 (Wto), 13:17 »
no nie powiesz mi ze dzieci tez maja wieksza mase miesniowa niz mezczyzni, a jednak byly zatrudniane. ponadto, masa miesniowa to akurat 50% sukcesu. nie widzialem jeszcze wsrod gornikow nadmuchanych kolosow, jak na silowni, a ostatnio, im wiecej dzieje sie w okolo kopaln tym wiecej okazow gornikow mialem okazje ogldac. wciaz bez powodzenia, jesli idzie o nadmuchanych silaczy.
po drugie, nie sadze zeby praca na roli byla za bardzo lzejsza, a jednak. kobiety sprawdzaja sie tu idealnie. sam przez 9 lat, na wakacjach bylem u starej gospodyni (starej, czyli po 60), ktora samotnie obrabiala swoje, niewielkie, gospodarstwo.                    

Offline Yahu

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-06-17 (Wto), 13:55 »
Popatrzcie na temat i zrwoccie uwage jaki piekny offtop ciagnie sie juz od jakiegos czasu (nawet gadka o jakosci kawalow juz byla ;) ).
A wracajac do meritum sprawy: Moim zdaniem w zwiazku najwazniejsze jest parnerstwo i umiejetnosc znalezienia kompromisu. Tak wiec odpowiadajac na pytanie zawarte w temacie, uwazam, ze nie byloby dobrym rozwiazanienie cofniecie sie w rozwoju pod wzgledem stosunkow damsko-meskich.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline zan

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:12 »
to dlugie wakacje miales morguth, no no, 9 lat... :D
ja mysle ze po prostu mezczyzni lepiej sie sprawdzaja w roli gornikow i tyle, czemu od razu pchamy panie do kopaln, hem? a dziecie byly zatrudniane bo to byla tania sila robocza, dawalo im sie kromke chleba dziennie i pracowaly, bo je do tego zmuszono. i tyle
spojrzmy prawdzie w oczy, jest lepiej niz bylo keidysciagle jest jednak duzo do zrobienia, a ze ciagle sie odzywaja glosy feministek ktore nie maja co robic to krzycza, tak bylo zawsze, zawsze ktos musi krzyczesc, zebysmy widzieli jak glupie jest to co robi, i zebysmy my sami nie popadali w ekstrema                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:32 »
A ja wam mówię: kobiety na traktory! Jeśli tego chcą...

Co do masy mięśniowej - założe się, że co druga kobieta ma większą masę mięśniową, niż ja, więc nawet do typowo siłowych zawodów one by się lepiej nadawały. Prawda jest taka, że nie ma czegoś takiego, jak statystyczny mężczyzna i statystyczna kobieta, a różnice wśród obu płci są bardzo duże. Bez sensu jest takie uogólnianie, że kobiety lepsze do tego, a mężczyźni do tamtego.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline kacper1916

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:38 »
Nie no jakby nie patrzeć to mężczyźni są silniejsi i oni zdecydowanie lepiej pasują do prac fizycznych. Kobiety niech idą do pracy, w której wymagane jest piękno, gracja. Tego u mężczyznom brakuje. A prace, w których tak samo dobrze sprawują się obie płcie to te biurowe. I tak powinno zostać. Niech nikt się nie pcha nigdzie na siłę.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline zan

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:40 »
ciekawe kto odpowiedzial w ankiecie  \"Lepiej by było gdyby nie było kobiet\" :D j
ak sie pchaja niech dostana co chca mowie, wtedy bedzie ryk i proszenie.
nie przejumuj sie olhado mnie moja dziewczyna ktora jest mniejsza ode mnie, orzklada na lopatki (troche sie jej daje :D                    

Offline morgurth

• ++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:45 »
ano wlasnie, o to mi chodzilo. kazdy niech robi to co uwaza dla siebie za sluszne, ale nie mozna kogos dyskredytowac, tylko dlatego bo jest taki a nie inny. feministki odstawiamy na bok, bo to jest przeginanie i to zdrowe. chodzi mi tutaj o zdrowy stosunek do sprawy rownouprawnienia. jak wykazalem na powyzszym przykladzie gornictwa, dzieci tez moga pracowac (nie wazne dlaczego i za co. praca jest wykonana). kwestia kto w takiej roli czuje sie dobrze a kto nie, to odrebna sprawa, bowiem nie sadze zeby jakas pani chciala isc robic w kopalniach, ale nie nalezy sie oburzac gdyby nagle jakiejs sie zachcialo. dlatego tez dzielenie swiata na meski i zenski jest bezsensowny, bo i tak obie plcie musza wspolpracowac ze soba.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-06-18 (Śro), 17:57 »
A jeśli Kacperku wśród swoich znajomych masz więcej inteligentnych kolegów niż koleżanek - cóż, ja muszę przyznać, że też to zauważyłem. Ale zaraz dodaję - więcej jest wśród mężczyzn totalnych idiotów, niż wśród kobiet zupełnych kretynek  Jak czasem widzę niektórych kolesi... Uff.
a jak ja patrze na niektórych, to wy wyciągam wniosku odnośnie ogółu

Każdy z nas powstaje jako kobieta, tylko niechętna mutacja ewolucyjna na pewnym poziomie przekształca nas w mężczyzn... Jakby ewolucja mogła sie bez tego obejść, to rozwiązanie byłoby inne. Ale tak jest najwygodniej.
to prawda, ale takie coś przyspiesza ewolucje, a męszczyzna jest silniejszy właśnie po to, żeby kobieta siedziała z dzieckiem i nie muszała się narażać na niebespieczęństwa jakie zagrażają męszczyźnie

Ja też jestem normalny, ale uważam ,że różnice między kobietami a mężczyznami trzeba dostrzegać,a nie udawać że ich nie ma
w pełni zgadzam się, że trzeba dostrzegać różnice

natomiast cały czas durne feministki jeszcze dymią
niedawno golądałem rozmowy w toku
chodzi o to, że kobiety mogą spokojnie mówić, że jak biorą tabletki antykoncepcyjne to mogą sobie planować własne życie
jak jeden facet tak się odezwał, że jakby były takie dla męszczyzn, to on mógłby planować własną przyszłość, to od razu jakaś feministka wyzwała go od szowinisty

dlaczego kobieta nie moze pracowac jako górnik
moje chasło na dziś: FEMINISTKI DO KOPALNI                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

tereska

• Gość
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-06-28 (Sob), 20:31 »
cosh, czytam sobie i czytam i oczy ze zdziwienia robia mi siem coraz większe.A ja, głupia kobieta, myslałam, że nasze społeczeństwo jest nowoczesne, tolerancyjne (no, faktycznie-to bylo głupie) i takie w miare inteligentne.Nie, żebym coś do was miała panowie, skąd.Ale chciałam wyjaśnić wam parę rzeczy, których jak widać nie jestescie w stanie pojąć, albo nie chcecie.Więc po pierwsze-zdaje si e wam, że wszystkie otaczające was dziewczyny to kretynki.Bo ani z nimi pogadac, ani nic.No więc wyjaśniam wam, że  większość dziewczyn tak sa,mo mysli o was, drodzy mężczyźni.Z większością to ani pogadać, ani nic.tak to my, kobiety, myślimy o was.Chyba za dużo nas dzieli,żeby zrozumieć mentalność \"tych drugich\".Wy nie kumacie dlaczego dziewczyny cały czas kupuja nowe ciuchy, a my nie rozumiemy dlaczego z tak zamiłowaniem opowiadacie dowcipy o blondynkach(wcześniej były dowcipy o rudych i in. a wy koffacie te o kolorze blond...)tak czy siak kazdy kazdego uważa za głupszego od siebie( i to chyba nie jest dziwne). :twisted:
Po drugie jesli kobiety chca to czemu miałyby nie zostac górnikami? a raczej górniczkami?Jeśli tego koniecznie chce?To czemu nie?a jak facet chce zostać przedszkolanką to czemu ma nie zostać?ja nikomu nie bronię, niech sobie spełniają swoje marzenia.NE MA ZAWODÓW MĘSKICH CZY ŻEŃSKICH, WSZYSCY MOGA WYKONYWAĆ ZAWOD JAKI CHCĄ.
No i po trzecie (tak,wiem, wiem, co wam tu będzie jakaś głupia dziewczyna nudziła)czemu wy się tak czepiacie tych feministek?czym wam zawiniły? One po prostu walczą o to, co na świecie jest normalne, a u nas w kraju jest nie do pomyślenia.O co? O prawo do aborcji, o jednakowe płace dla kobiet i mężczyzn itd.O to żeby wasze koleżanki mogły wejść na poklad Langenorta, czy jak on siem tam zwie.
No więc drodzy panowie, zaraz sproszę inne baby i opanujemy to  forum. heh                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-06-28 (Sob), 20:45 »
tereska =] Po pierwsze stosuj spację po znakach interpunkcyjnych, będzie czytelniej (to tylko sugestia). Po drugie - uogólniasz. Bardzo uogólniasz. Tak bardzo, że nawet nie będę odpowiadał na twoje zarzuty. Po trzecie - koleżanki możesz sprosić, owszem, ale nie polecam próbować przejęcia forum. Bany się posypią :twisted:                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-06-28 (Sob), 20:55 »
No cóz, ja nigdy nie twierdziłem ze kobiety sa glupie, czy tez ze sa meskie lub zenskie zawody. Natomiast nie lubie rownouprawnienia na sile typu musi byc co najmniej X% kobiet na listach wyborczych. Jezeli kobieta jest dobra w tym co robi to dlaczego ma nie zostac menadzerem? nie mam nic przeciwko, ale jesli jest naprawde dobra, a nie dlatego ze tak trzeba bo to kobieta. A mam wrazenie do tego wlasnie zmierzaja feministki                    

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-06-28 (Sob), 21:12 »
a my nie rozumiemy dlaczego z tak zamiłowaniem opowiadacie dowcipy o blondynkach(wcześniej były dowcipy o rudych i in

Macie racje. Po pierwsze jest to obrażanie innych (blondynki). Po drugie jest to głupie, ponieważ i tak za kilka (naście?) lat zmieni się kolor włosów do żartów czyli tak jak powiedziałaś- najpierw rude potem blondynki, potem zapewne brunetki będą. Po trzecie blondynki nie są takie głupie.
a wy koffacie te o kolorze blond...)

Twierdzisz, że koCHamy tylk blondynki? Racja! TYLKO je koCHamy, i jesteśmy takie hamy, że na rude i brunetki nawet nie spoglądamy (ale wierszyk mi wyszedł :D)    
tak czy siak kazdy kazdego uważa za głupszego od siebie( i to chyba nie jest dziwne). :twisted:
Zamknij się bo głupio gadasz! Ja jestem najmądrzejszy! Tylko ja mówie z sensem! Wy wszyscy to głupole! Pójćcie się leczyć! Całą planete powini zamknąć w wariatkowie! Ja jestem najmądrzejszy!
NE MA ZAWODÓW MĘSKICH CZY ŻEŃSKICH, WSZYSCY MOGA WYKONYWAĆ ZAWOD JAKI CHCĄ.

NIe, nIe, i jeszcze raz nIe (z literką \"i\"!). Jest zawód który nie wykonają mężczyźni! Jest to zawód który za Chiny mężczyźni nie mogą robić! Tylko kobiety. W pracy tej nie ma szefa, ale płacą jedynie nerwami, którymi zaraża się mąż. Jesto jenda i jedyna praca only for woman.... rodzenie dzieci :bigla::D:bigla::D:bigla::D:bigla::D:bigla::D:bigla:                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-06-28 (Sob), 22:15 »
Bienio =] jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia, to lepiej nic nie pisz, ok? Wytykanie innym błędów jest raczej głupie, kiedy samemu się ich robi od cholery. \"hamy\", \"kazdy\", \"pójćcie\", \"jenda\" - to wszystko błędy z twojego posta. Zacznij sam pisać wzorowo, a potem poprawiaj innych.                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-06-28 (Sob), 22:26 »
No i po trzecie (tak,wiem, wiem, co wam tu będzie jakaś głupia dziewczyna nudziła)czemu wy się tak czepiacie tych feministek?czym wam zawiniły?

Bo to taka sama skrajna ideologia jak faszyzm, komunizm, ekologizm, anarchizm... Nie lubię skrajnych ideologii wcale. Bo one uznają, że są jedynymi słusznymi i jeśli ktoś się nie zasymiluje, to zostanie zniszczony. Feministki mają poza tym ten feler, że często są też (niezawsze i niezawsze jawnie) antymaskulinistkami. A trudno żeby powiedzmy pan Aaron Rosenblum lubił Heinricha Himmlera. Konflikt interesów - każdy swego broni.

Marzenie na dziś: krwawa jatka między młodzieżą wszechpolską a gwardią harpii jarugi-nowackiej. Celowo z małej litery.                    

Offline zan

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-06-28 (Sob), 22:38 »
heh, ale masz marzenie durbik. ja sie przylaczam, siadziemy se z boku i bedziemy sie przygladac :D
towarzyszko teresko, \"po pierwsze-zdaje si e wam, że wszystkie otaczające was dziewczyny to kretynki\". hmm, chyba jednak dyskusji nie czytalas, bo tu jest wiecej zwolennikow kobiet niz ich przeciwnikow (jesli to mozna tak nazwac).
i nie pisze tego dlatego ze jestes kobieta, a ja zla dyszaca ze zlosci meska swinia. :D
zgadzam sie znowu z durbikiem, feminizm radykalny jest zly jak kazdy radykalizm, zmieniac porzadek spoleczny nalezy powoli, ewolucja. juz kiedys byli tacy co to chcieli wszystko na hop siup i sporo balaganu narobili.                    

Offline Daarth

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-06-28 (Sob), 22:38 »
jesli chodzi o poglady feministek to hmm troche przesadzaja. co do langenortha (chyba tak sie pisze) to wkurza mnie to cale zamieszanie. przeciez moga te leki wyrzucac za burte no nie?? :twisted:
Zamknij się bo głupio gadasz! Ja jestem najmądrzejszy! Tylko ja mówie z sensem! Wy wszyscy to głupole! Pójćcie się leczyć! Całą planete powini zamknąć w wariatkowie! Ja jestem najmądrzejszy!
mam nadzieje ze to sarkazm bo jak nie to wspolczooje glupoty :P                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-06-28 (Sob), 22:48 »
A z rzeczy co nie lubię: zapomniałem wymienić socjalistów i pacyfistów. To tak gwoli offtopicu. Traf chce, że co jedna feministka to przy okazji pacyfistka, ekolog i socjalistka. No to jak mam je lubić?                    

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-06-28 (Sob), 22:48 »
mam nadzieje ze to sarkazm bo jak nie to wspolczooje glupoty :P

to był niewinny żarcik :P.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-06-29 (Nie), 10:24 »
Durbik - masz racje zupelna ze skrajnosciami a taki duel mlodziezy i feministek, aaah raj dla oczu.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-06-29 (Nie), 16:41 »
teresko--]chciałbym odpowiedzieć na Twoje, z kąd innąd bardzo tendencyjne zarzuty wobec \"naszej męskiej populacji\"... Po pierwsze \"czytasz, czytasz\"-no ale myślę, że chyba czytasz w kółko post naszego forumowego seksisty kacpra :) bo z tego co ja zauważyłem to większośc męskiej częśći tego forum mam podobny pogląd do mnie czyli: po prostu i męszczyźni się różnią i to bardzo zarówno pod względem fizycznym (yeah! :wink: ) jak i psychicznej i ciężko je porównywać...
Zarzucasz nam posługiwanie sie stereotypami i uogólnieniami a sama je stosujesz nagminnie...
Co do zawodów i sportów to uważam, że każdy powinien mieć prawo do wykonywania tego, który chce, no ale nie dziw się, że sąludzie którzy są innego zdania niz Twoje i uszanuj je-w naszej kulturowości, niektóre zawody ukształtowały się jako tzw. \"zawody i sporty męskie\"-do których w wiekszości potrzebna jest siła fizyczna... Nie wiem jak innym ale mi np. nie odpowiadało by mieć za żonę napakowana górnika (górniczkę ?!) lub drwala (drwalkę ?!)- po prostu było by to dla mnie... fuj... Niestety nie przepadam, jak zapewne i reszta męszczyzn, za nadmiernie zbudowanymi paniami...
Co do fministek-dla mnie to jest banda nabuzowanych idiotek z nadmiernymi abicjami, które nie potrafia znaleść sobie faceta i zadzroszą reszcie kobiet które go mają, próbując się dowartościować pikietami, tworzeniem bojówek itd itp... Psychiczne babki jednym słowem. Z resztą nie mają poparcia nawet u Was kobiet, droga Teresko...
A najbardziej zastanawia mnie fakt, że tak narzekacie na męszczyzn, na ich stytl rządzenia i przewagi nad Wami-no ale z tego co wiem to mamy demokrację, czyli ustrój, w którym decyduje większość-a przeciez kobiet jest więcej niż męszyzn... To może Wam w rzecywistości odpowiada taka sytuacja? Może Wy w rzeczwsitości nie chcecie zmieniać stanu rzeczy?
Nie bierz mojego posta jako ataku na Ciebie.. Bo tak nie jest... Aha jeszcze jedna uwaga: pisz normalnie, nie zmaieniaj \"u\" na \"oo\", \"sz\" na \"sh\", \"cz\" na \"ch\" itp...
Dobra kończę tego długaśnego posta: hough!
P.S. Durbik, Keiran--] o tak taki \"selebtiti detmacz\" to by było coś! :D                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

tereska

• Gość
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-06-30 (Pon), 22:31 »
Z tym poparciem feministek to faktycznie - cienko jest. Większość kobiet ich nie popiera, bo dla nich wszystko, co trzeba było wywalczyć, już wywalczono. A feministki chcą czegoś co większość ludzi uważa za przesadę.Ja nic do nich nie mam bo sądzę, że parę spraw powinno się wyjaśnić, uporządkować.

Josh, ja szanuję zdanie innych, ale czasem się po prostu nie zgadzam.Jak każdy. Ja nie uważam, że w każdym zawodzie powinny być zarówno kobiety jak i mężczyźni-po 50%, ale chodzi mi o to, że jeśli ktoś chce wykonywać zawód powszechnie uważany za zajęcie nie dla niego, to nie powinien się spotykać z jakąś niechęcia, utrudnieniami czy czymś w tym stylu.A to, że iluś-tam facetów nie będzie chciało takiej napakowanej drwalki-to cóż.

Acha, i tak naprawdę to część feministek ma mężów i dzieci. :wink:                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-06-30 (Pon), 22:46 »
Współczuję zarówno mężom i dzieciom :D
Femiznizm jest dla mnie ruchem tak bezsensownym jak np. Ruch na Rzecz Oddychania Arsenem (jeżeli takowy istnieje bądź istniał będzie). Bezsensowny, zabójczy i na dłuższą metę niewiele znaczący. Bo to nie ten ruch wpływa na polepszenie pozycji kobiety - czy naprawdę ktoś wierzy, iż sytacja uległa zmianie dzięki protestom feministek z początków XX wieku? I paleniu staników w latch 60? I propagowaniu aborcji i antykoncepcji w latach następnych? Pseudonaukowych bredniach Margaret Mead? Nie. Rozwój jest niepodatny na ruchy ideologiczne o charakterze wszechwiedzącym (\"tylko my wiemy, że lepiej będzie gdy...\"). Zależy od jednostek twórczych i technologii - a co za tym idzie, zmianom w strukturze zatrudnienia i zamieszkania - tu właśnie tkwi zmiana statusu kobiety.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-06-30 (Pon), 22:59 »
O i tu racja. Trywializując - wiara, że to feministki wywalczają po kolei prawa dla kobiet, wydzierając je szowinistycznej męskiej gawiedzi jest tak samo naiwne, jak to, że młotek jest siłą sprawczą wbitego gwoździa. Narzędziem - tak. Ale nie inspiratorem i wykonawcą. To samo z feministkami.                    

Offline Biernath_J

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-07-01 (Wto), 00:00 »
Oj tak was czytam panowie i się zastanawiam czy ktokolwiek z was zna jakiekolwiek feministki? Bo ja na ten przykład mam na studiach taką organizację całkiem poważną. I byłem na kilku spotkaniach, często z nimi rozmawiam itd. I praktycznie w 100% mógłbym się tam do nich zapisać, bo się z ich postulatami zgadzam po prostu. A potem przychodzę tu i patrzę jak durbik pisze z miną (na avatarze) znawcy, że to skrajna ideologia i że mówią że faceci do gazu... blllllleeeeeeeergh ziom ja rozumiem że dobrze jest być takim antytrendem itd ale weź no ty jakąś wiedzę zdobądź prawdziwą na temat w którym rozmawiasz e?

Jest tak jak mówią te moje koleżanki - że mówiąc \'feministka\' na myśli się ma palenie staników, nieogolone nogi, lesbijstwo, bezwarunkową aborcję itd itd itd. Slogany takie. A z feminizmem (przynajmniej uniwersyteckim, a nie np. anarchofeminizmem) to ma wspólnego tyle co liero z grą po necie.

A co do poprarcia dla feministek to jak ma być poparcie skoro większość ludzi (kobiety również) nie mają bladego pojęcia o co chodzi w ogóle. Miałem kupę koleżanek które o feminizmie wypowiadały się na poziomie durbika (czytaj: gówno wiesz, gadaj boś twardy), i wystarczyło że pojawiły się na 3-4 spotkaniach... i pstryk - nazywają się feministkami teraz. Bo się okazało że żeby się \'zapisać\' to nie trzeba stanika palić ani gadać głupot.

Over and out. BTW dam tym pannom moim url do tej \'dyskusji\', to będzie ciekawe spotkanie sądzę na ten temat.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Steffek

• +++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-07-01 (Wto), 09:46 »
Josh, ja szanuję zdanie innych, ale czasem się po prostu nie zgadzam.Jak każdy. Ja nie uważam, że w każdym zawodzie powinny być zarówno kobiety jak i mężczyźni-po 50%, ale chodzi mi o to, że jeśli ktoś chce wykonywać zawód powszechnie uważany za zajęcie nie dla niego, to nie powinien się spotykać z jakąś niechęcia, utrudnieniami czy czymś w tym stylu.A to, że iluś-tam facetów nie będzie chciało takiej napakowanej drwalki-to cóż.

No tak, ale jak taka kobieta pojdzie zatrudnic sie do kopalni to wiadomo, ze przelozeni nie beda na to dobrze patrzec. Dlatego, ze wiekszosc kobiet jest poprostu slabszych niz mezczyzni i nie pracuja w takich zajeciach tak samo wydajnie jak oni.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-07-01 (Wto), 11:35 »
Ależ BJ - ja swoją wiedzę wyciągam tylko i wyłącznie z obserwacji organizacji pokazywanych w telewizji - Jarugi Nowackiej, ostatnio też tych na krótko ogolonych co to się wypowiadały apropo Srangenorta. Czy to NIE feministki?

A skąd mam tę wiedzę brać? Dobry Bóg nie dopuścił mnie do tej pory do elitarnego kręgu studentów, źródła wiedzy wszelakiej, prawdziwej i odkompleksionej. A już studentki filozofii to muszą być w tej materii jaśnie oświecone! Niestety, znając swoją słabość nie podjąłem nawet próby dostania się na ten kierunek... A więc ominęło mnie oświecenie umysłow i do końca życia nie wyjdę z mroków zaprzaństwa i zabobonów. To jak z pedałami troszeczkę.                    

Offline Biernath_J

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-07-01 (Wto), 13:11 »
Wątpię żeby na prawie było na tyle kobiet żeby się kółka feministyczne tworzyły. Z feministkami to jest tak jak np. z patriotami - z jednej strony masz normalnych ludzi kochających ojczyznę, z drugiej masz wszechpolskich chłopaków z pałami. Obie ekipy mówią na siebie \'patrioci\' z dumą. I spróbuj tym normalnym mówić o patriotyzme to czego się dowiedziałeś od tych bardziej łysych. I odwrotnie.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-07-01 (Wto), 13:19 »
Tu się zgodzę. Dobry przykład.

A z tego co obserwowałem na egzaminie - wiecej pań niż panów było. Także nigdy nie wiadomo.                    

tereska

• Gość
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-07-09 (Śro), 17:32 »
Co do fministek-dla mnie to jest banda nabuzowanych idiotek z nadmiernymi abicjami, które nie potrafia znaleść sobie faceta i zadzroszą reszcie kobiet które go mają, próbując się dowartościować pikietami, tworzeniem bojówek itd itp... Psychiczne babki jednym słowem.

Zdaje mi się, że nienawiść większości ludzi do feministek jest spowodowana tym, że wierzą stereotypom.
Aha, i ja na przykład uważam, że to dzięki protestom feministek na poczatku XX wieku żyjemy tak jak żyjemy.Bez nich nic by nie stało się tak szybko.Ktoś musiał pokazać,że kobietom zależy na jakichś prawach.Oczywiście-bez tych protestów też by to kiedyś nastąpiło z tym, że nie wiadomo kiedy.                    

Offline Mati

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-07-09 (Śro), 18:28 »
moim zdaniem oczywistym jest ze kobiety powinny miec rowne prawa we wszystkim, lecz tak samo powinno byc w przypadku mezczyzn - np. i mezczyzni i kobiety powinni miec rowne prawa do urlopu maciezynskiego (tak jest w szwecji), ale trzeba przyznac ze wciaz to kobiety sa bardziej dyskryminowane...

co do feministek to kiedys byl to bardzo przydatny ruch, a teraz doczepiaja sie do coraz glupszych spraw...

btw ale usmialem sie czytajac ta ankiete, na poczatek spZatanie :D a potem jeszcze opcja  w ankiecie: \'Lepiej by było gdyby nie było kobiet\', nie chce mi sie sprawdzac kto to pisal, ale przysiaglbym ze kop... :-D                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Bienio

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-07-09 (Śro), 18:59 »
Jakby nie było kobiet męrzczyźni nie mieliby by z kim robić ***. W efekcie kobiety by nie zachodziły w ciąże (bo co ma zachodzic w ciąże?) i nie było by dzieci bo nikt by ich nie rodził. Zapewne zwiększyła by się liczba Gejów... Zapewne kilkanaście dzieci płci męskiej by się znalazło ale ludze by wymarli bardzo szybko. Tak wcześnie że chyba dwóch wieków byśmy nie przetrwali- wszyscy umrą z śmiercoi naturalnej, z brudu albo ewentualnie z powodu jakiegoś wypadku. Prędzej czy później było by po nas.
Czyli kobieta do czegos się nadaje... ratuje ludzkość...                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-07-10 (Czw), 13:47 »
Toś to waćpan spytnie wykalkulował.                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-07-10 (Czw), 14:09 »
Eeee tam sprytnie - te dwa wieki to gruba przesada. Gdyby kobiety zniknęły, to już po 100 latach ludzi byłaby maksymalnie garstka, a pewnie wcale by ich nie było.                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-07-10 (Czw), 14:29 »
Taka ironia... wiesz. Co to za tłumaczenie ze woda jest mokra w ogóle?                    

Offline Mati

• +
Kobieta kiedyś.
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-07-10 (Czw), 21:31 »
Jakby nie było kobiet męrzczyźni nie mieliby by z kim robić ***.

a to za gwiazdki to \'dzieci\' trza wstawic, ze niby takie podle karaluchy? :D bo nic nieprzepisowego mi tam nie wchodzi :D                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256