Autor Wątek: BJ meets LOCO  (Przeczytany 2435 razy)

Offline Biernath_J

• +
BJ meets LOCO
« dnia: 2003-06-10 (Wto), 17:42 »
Jak powiedzieli tak zrobili - widziałem się dziś z Locowcem w stolicy hanysów. Od gadania żeśmy pochrypli, i chyba o to chodzi 8)

Nawet w kulta zagraliśmy testowy mecz i Loco prawie nie przegrał. Dopiero głód nas oderwał od siebie, ale kolejne spotkania (niewykluczone fota) zapewne niebawem.

Tak mnie to zainspirowało może do kolejnego hanysozlotu, wszak sporo osób w okolicy mieszka a teraz przecież czas wolny mają niektórzy...
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Po3T

• +
BJ meets LOCO
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:01 »
kugwa, co to była za konspiracja że jo o tym nie wiedzioł? :)                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Biernath_J

• +
BJ meets LOCO
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:09 »
No to było spotkanie Fallout Superstars (gifted itd). Randka taka bardziej 8) No ale możemy na drugi raz jakieś przyzwoitki zaprosić, czemu i nie. Szczególnie że Loco zna hanysowo i wie gdzie można np. iść się sprajta napić.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline azul

• +
BJ meets LOCO
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:43 »
Biernath nic do ciebie nie mam ale :
Randka taka bardziej

:shock2:
tego czarnucha loco znam i musisz byc naprawde niezłą laską jesli piszesz takie teksty i on sie na ten temat nie wypowiada.
teraz przecież czas wolny mają niektórzy...

wstrzymaj sie z takimi textami jeszcze przez jakieś 3 tygodnie ,ok   :?                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Biernath_J

• +
BJ meets LOCO
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:52 »
Czarnucha? No tak, trochę szatanowiec z niego. A gdy się zjawi to się pewnie wypowie.

Oj jakie hity tam w tej knajpie leciały... i wytrzymaliśmy 4 godziny przy różnych europe czy iron maiden.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
BJ meets LOCO
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:00 »
Odbzdryngol się od ajronów :D                    

Offline Loco

• +
BJ meets LOCO
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-11 (Śro), 20:38 »
Było całkiem kultowo, nie powiem. Może następnym razem uda mi się wyłudzić cyfrówkę od starego i wtedy zrobimy kilka zdjęć typu \"groźne miny i rogacze\".                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson