Autor Wątek: Geneza twojej ksywki forumowej  (Przeczytany 10886 razy)

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Geneza twojej ksywki forumowej
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-07-08 (Wto), 15:28 »
Ee, to nie enigma. :) Na poprzednim avatarze widać było zarys kuca pedzącego przez biel. To że lubę kolor biały nie ma wielkiego związku z moją ksywą, tylko że 0 da się róznież odczytywać jako coś pustego, otwartego, idelanie harmonijnego. Stąd biel, a czerń i szarość to już tylko konsekwencja.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-07-08 (Wto), 18:03 »
Heh dobrze, że wyjaśniłeś, bo sam bym nigdy do tego nie doszedł :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-07-09 (Śro), 20:57 »
Moja nowa ksywa wzięła się z połączenia dwóch ksyw kop22 + Criptus = koptus. Jak by ktoś nie wiedział Criptus Jest ksywa używana przez moich kumpli. Teraz i na forum i pośród kumpli będę koptus.                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-07-10 (Czw), 13:42 »
Moja nowa ksywa wzięła się z połączenia dwóch ksyw kop22 + Criptus = koptus. Jak by ktoś nie wiedział Criptus Jest ksywa używana przez moich kumpli. Teraz i na forum i pośród kumpli będę koptus.

kop, Twoja nowa xywa wzbudza kontrowersje na forum :) jesli mam byc szczery to \"kop22\" bylo lepsze. i chyba nie tylko ja tak sadze (w oparciu o wymiane zdan w mikrofonie). kop22 wroc!! :D                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-07-10 (Czw), 18:03 »
Nie!! Kop22 już nie wróci.                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-07-26 (Sob), 16:29 »
W moim przypadku najpierw byla xywka \"Kamill\", a to po obejrzeniu serialu \"Ekstradycja\", gdzie kumpel Halskiego zostal moim zdaniem przez rezysera zbyt szybko i brutalnie zabity. :P Potem na moj komp trafila jedna z najlepszych gier w jakie w zyciu gralem - NHL 2000. Tam przy tworzeniu zawodnika mozna bylo wybrac jak beda sie o nim wypowiadac komentatorzy - Kamila nie bylo, byl Emil... a drugie \"l\" doszlo dla oryginalnosci, bo nigdzie nie moglem zalozyc skrzynki pocztowej na nick \"Emil\". Nick moze nie najwspanialszy, ale zdazylem sie do niego przywiazac  :) ciekawe ilu z Was kojarzylo mnie z Emiliusem z SS`a, a ilu z takim jednym od drewutni? (tego drugiego skojarzenia wyjatkowo nie moge scierpiec :P )

http://www.ts-index.power.pl/jts/board/vie...wtopic.php?t=77                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline adams_no1

• +
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-08-29 (Pią), 12:25 »
Reaktywacja....

adams - wzielo sie z nazwiska, wszyscy tak na mnie wolaja e realu, a ze to dosyc popularna ksywa to na necie uzywalem ksywki no1.
no1 - kiedys bylo nemo (nikt) ale okazalo sie dosyc popularne wiec zmienilem na noone, po skrooceniu no1
no i po szumowaniu wyszlo adams_no1                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-08-29 (Pią), 12:36 »
McBoss wzielo mi sie hmm - juz nie pamietam, chyba od brata jakos mi to przeszlo :D
tak przewaznie na mnie mowia, lub tez Piotruś [nio jakos kolegow mam starszych i zawsze jestem najmlodszy] :D                    
. . . [ | ] . . .

Offline azul

• +
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-09-09 (Wto), 18:58 »
ciekawe ilu z Was kojarzylo mnie z Emiliusem z SS`a, a ilu z takim jednym od drewutni? (tego drugiego skojarzenia wyjatkowo nie moge scierpiec :P )

hehe Emillllllllll do drewutni!!!!!!!! :twisted: .... nadal Cie tak kojaze :bigla:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-09-09 (Wto), 19:25 »
hehe Emillllllllll do drewutni!!!!!!!! :twisted: .... nadal Cie tak kojaze :bigla:

Siekiera.... gdzie jest moja siekiera :?:  :?:  :twisted:                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-09-09 (Wto), 21:05 »
co to jest drewutnia?                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-09-09 (Wto), 21:29 »
nie wiem, nie czytalem tej ksiazki, ale pewnie takie miejsce, gdzie sie rabie i skladuje drewno na opal :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-09-09 (Wto), 21:32 »
a o jaka ksiazke w ogole chodzi kurde?                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-09-09 (Wto), 23:09 »
Taki był serial kiedyś o Emilu takim, co to miał czerwone gacie chyba... I cośtam robił. Denny. Skandynawski.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-09-09 (Wto), 23:57 »
mam te ksiazke :) emil z lonenbergii czy jakos tak. powedrowala juz do piwnicy wiec nie spomne tytulu, ale jeden odcinek byl o tym jak polknal 5 oore :) kiedys to ogladalem, teraz juz nie wiem jak bym zareagowal                    

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-09-10 (Śro), 14:01 »
Ksywkę \'Koki\' wymyślił mój kumpel, i tak się złożyło, że jest naciąganym zdrobnieniem mojego nazwiska. A powstała pod wpływem takiej bajki o kurczaku, który nazywał się Koki. Co ja mam z kurczakiem wspólnego, nie mam pojęcia. Kiedy to było? 4-5 klasa podstawówki chyba... a nicka uzywam zawsze i wszędzie, chyba, że nie mogę(Np. w mailu Mam K0ki bo Koki było zajęte, albo są fora, gdzie nick musi mieć 6 znaków - Koki08).                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-09-10 (Śro), 14:17 »
Morguth --] \"Emil z drewutni\" to byl po prostu \"Emil z drewutni\", a ta ksiazka gdzie chlopak polknal 5 oore to byly \"Dzieci z Bullerbyn\" :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-09-10 (Śro), 14:22 »
No Dzieci z Bullerbyn to inna para kaloszy. Lasse, Otte i Sara rulz.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-09-10 (Śro), 14:25 »
nie nie moment... czytalem dzieci z bulerbyn, ale jedyne co kojarze o akcje z wisniami czy czeresniami, bo to dawno bylo.. serio? az tak mam przezarty mozg?                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-09-10 (Śro), 14:29 »
no ja tez dawno czytalem, ale ze to byla jedyna skandynawska ksiazka jaka czytalem, a akcje z polknieta moneta kojarze, to....? :)                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-09-10 (Śro), 20:07 »
Dzieci Z Bulerbyn to była pierwsza szkolna lektura, którą nie rpzeczytałem :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-09-11 (Czw), 14:59 »
moja ksywka..jest juz dosyc stara...ma juz prawie 6 latek  :spine:
pierwszy raz uzywalam jej w 7 klasie podstawowki..kiedy malowalam grafitti..hihi...(juz tego nie robie oczywiscie..spisala mnie policja i to mi wystarczylo  :-D )
jak sie dowiedzialam w pozniejszym czasie jest to rowniez nazwa jakiegos jeziora :(j.Saimaa) oraz popularne imie tureckie- taki odpowiednik polskiej \"Kasi\" btw- moje imie hihihi  :heh:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-09-28 (Nie), 17:36 »
Morguth --] \"Emil z drewutni\" to byl po prostu \"Emil z drewutni\", a ta ksiazka gdzie chlopak polknal 5 oore to byly \"Dzieci z Bullerbyn\" :D
emill z drewutni to \"Emil z Lönebergi\", a dzieci z bullerbyn to \"Dzieci z Bullerbyn\" i to jest zupełnie inna historia, choć autorka ta sama Astrid Lindgren. emill to chłopak który gdzie się nie ruszył to coś narozrabiał i ciągle z nim problemy były. dlatego za karę wędrował najczęściej do drewutni. ;}
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-09-28 (Nie), 19:50 »
Był kiedyś taki serial \"Święty\", bohater- Simon Templar  

Dzieci Z Bulerbyn to była pierwsza szkolna lektura, którą nie rpzeczytałem :)

Oj, to wcześnie zacząłeś...  :lol: Taką Starą Baśń to rozumiem ale Dzieci z Bulerbyn?                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-09-30 (Wto), 11:58 »
moja ksywka..jest juz dosyc stara...ma juz prawie 6 latek  :spine:
pierwszy raz uzywalam jej w 7 klasie podstawowki..kiedy malowalam grafitti..hihi...(juz tego nie robie oczywiscie..spisala mnie policja i to mi wystarczylo  :-D )
jak sie dowiedzialam w pozniejszym czasie jest to rowniez nazwa jakiegos jeziora :(j.Saimaa) oraz popularne imie tureckie- taki odpowiednik polskiej \"Kasi\" btw- moje imie hihihi  :heh:

Spox -- malo jest kobiek ktore maluja grafitti... Ja tam nie podam swojej xywy ktora sie posluguje do oznakowania pracy!!! Bo po co to komu???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-10-04 (Sob), 22:37 »
JayZeus, czyli wymawia sie prawie jak Dzizus -] xyva uzywana na forum hardcorowych chrzescijan -] cholernie lubie sie z takich ludzi posmiac (nie potrafia wytoczyc argumentow, lub prowadzic konwersacji i sie tylko wydzierac potrafia), a xyva ich wkurzala.  Glupie to, ale jakos zostalo.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-10-05 (Nie), 21:44 »
hehe to kiedyś ze znajomymi mieliśmy ubaw na ircowym kanale #jezus. dyskusja i nasze argumenty zakończyły się totalną frustracją bywalców kanału i banem. ;]                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-10-05 (Nie), 21:55 »
No niestety z fanatykami nie da się dyskutować.  No ale to chyba rozmowa na inny topic ;)                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-10-18 (Sob), 08:33 »
hmmm.. moja ksywka nie ma jakies tam historii..
poprostu.. jak sie tydzien temu logowalam, nie wiedzialam jaka wziasc sobie ksywke..
qmpel, ktory siedzial obok mnie posnunal mi pomysl..
bezik lub keksik
jak widac, wiadomo co wybralam  :twisted:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Smirfon

• +
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-10-18 (Sob), 17:23 »
A moja ksywa bierze sie od Smirnoffa (wódka) ale niejestem tam jakimś mietkiem. :-D                    
Gwardia umiera, ale nie poddaje się.