Autor Wątek: Geneza twojej ksywki forumowej  (Przeczytany 10877 razy)

Offline Loco

• +
Geneza twojej ksywki forumowej
« dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:18 »
\"Geneza\" to może zbyt mocne słowo, ale temat powinien być krótki.

Jakieś 4 lata temu uczęszczałem na lekcje hiszpańskiego, gdzie podłapałem krótkie i proste słowo - \"loco\". Po polsku \"psychol\". Pewien wpływ na mnie miał też utwór Coal Chamber z tymże słowem w tytule.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline azul

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:23 »
loco\". Po polsku \"psychol\"
hhmm a może poprostu taki jesteś ..just \'psychol\' :idea:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:24 »
Taa, najczęściej używane przez Cypress Hill słowo :D

A moje ksywa to przeróbka mojego nazwiska. Wszyscy tak na mnie mówią, już chyba z 6 czy 7 lat...                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:26 »
No ja mam inną ksywę w realu (UWAGA!): Dagi. Albo Dax. A \"pedro\" sobie wymyśliłem na użytek netu i gry w CS.                    

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:36 »
loco\". Po polsku \"psychol\"
hhmm a może poprostu taki jesteś ..just \'psychol\' :idea:

Czemu nie powiesz, skąd TWOJA pochodzi? Mam to zrobić za ciebie?  :)                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline azul

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:39 »
kto oglądał film \"El Mariachi\" czyli coś jak prequel \"Desperado\" ten wie co z kąd i dlaczego ;a w tłumaczeniu to nic orginalnego ,just \"niebieski\".
wole zebyś niczego za mnie nie robił ..czarnuchu :twisted:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-09 (Pon), 01:33 »
Nick którym posługuję się tutaj i posługiwałem się na FTS powstał zupełnie przypadkowo. Powstał, dobre sobie, jak powstał i co to jest to każdy wie :D W każdym razie ja zacząłem go używać na FTS zupełnie przypadkiem bo jak rejestrowałem się na forum to byłem świeżo po obejrzeniu SW i jakoś tak pierwsze co mi do głowy przyszło to właśnie Yoda :D i tak już został do dzisiaj :D Żeby było jasne w realnym świecie nikt tak na mnie nie woła :D Tam używają po prostu mojego imienia Jarek albo Jaro.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-09 (Pon), 07:10 »
Heh! Moja realisticzna ksywka w realisticznym świecie to coś od nazwiska. Stoper - taka sobie zwięzła i pasująca, ale na forum to jednak nie to. Za to Xtd to kradziona (Tak - Kradziona) ksywka od pewnego scenowego artysty. Tyle, że \"on\" od casus do casus używa Extend. Za to moje Xtd wzięło się z tego, że na angliku kolesie się mnie pytali jak jest \"rozciągać, rozszeżać\". No więc Extend jednak. Ale takie Extend było nieco za długie i na dodatek nie wygodne. No to stanęło na Xtd. Później zrobiłem sobie takie half-graffiti na kartce, sie spodobało no i użyłem na FTS :wink: Jak ktoś chce moją autobiografię to sprzedam! :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-09 (Pon), 08:16 »
Na starym forum miałem ksywkę \'Sahasrara\', która w terminologii m.in. jogistycznej oznacza najwyższą, boską czakrę, a zarazem uczucie transcendentu i nirwany. Nie wiem czy dobrze to streściłem, bo sam nie jestem aż takim pasjonatem - po prostu spodobało mi się ekscentryczne brzmienie i takież znaczenie. Obecnie używam skróconej formy, bo i tak większość osób tak mówiła. ;)                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-09 (Pon), 09:11 »
hehejesli chodzi o moja to w sumie historia jest krotka. kiedys uzywalem ksyfki vlodee ( od mojego imienia) ale znudzila mi sie. wtedy wzialem jakas ksiazke fantasy i zaczalem ja przegladac w poshukiwaniu imion. znalazlem kilka fajnych i zaczolem myslec. i tak powsta Daarth :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-09 (Pon), 09:44 »
to już ktoryś taki topic oo tej tematyce, ale co mi tam

daawno temu zakładałem sobie skrzynkę pocztową na kki - pamięta to ktoś jeszcze ? ;)
i myślałem
krów lew ==] PUMBA
był zajęty
+ końcówka uszlachetniająca
PUMBUS
było wolne                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-09 (Pon), 10:30 »
Tłumaczyłem kilka razy, ale niech tam.
Keiran Halcyon to legendarny rycerz jedi pochodzacy z Korelii. Ksywka ta pojawila sie w ksiazce Ja Jedi (chyba jedna z lepszych w swiecie SW), gdzie Corran Horn troche jej uzywal (KH to jego przodek).
W realu jest roznie, ci co wiedza to mowia do mnie Keiran albo w skrocie Keri. Reszta albo wojtek albo wojtas, wojzi i tym podobne.                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-09 (Pon), 11:03 »
No, no...

Ja tam kiedyś myślałem jakby tu sobie Paladyna nazwać w Diablo II. Domyślna nazwa kończyła się na \"-ish\", to zrobiłem Sir TomisH [...veeery lame of me... :hihi: You know why? :hihi:] i tyle.

Poza tym mooj stary, dobry qmpel \"Globus\" zwykł mnie przezywać \"Amisz\" :D [...wszyscy się Weird Al\'a naoglądali...]                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:06 »
Moja ksywka ,jakoś tak sama przyszła :D Wymysliłem , spodobała mi się i już tak zostało :)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:15 »
a ja nie wiem skad sie wziela moja ksywka, jest tak jakby do mnie od zawsze przyczepiona, nie pamietam nawet kiedy zaczalem jej uzywac w necie, dosc dawno temu. loco,ukradles mi topi, wyjmylilem go dzis w nocy :D mialem nawet tytul juz
a w zyciu nazywaja mnie piwo, od nazwiska                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:23 »
Ta ksywa wzięła się od bohatera gry na PSX (tak tak właśnie na psx (to z czasów jak nie miałem kompa)) Vargant story Gość nazywał się Riot Ashley a mnie się spodobało RioT (nie wiem skąd duże T ale to szczegół) i tak zostało a w realu to mówią do mnie Nie śmiać się:

Świstak                    

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:28 »
eee, mozesz to napisac wiekszymi?? moje biedne schorowane oczy nie dostrzegaja... zaraz, czy tam jest nazwa zwierzecia?? opowiedz mi skad ta kxywa a powiem ci jaki jestes :D                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:29 »
Ja też już pisałem gdzieś skąd wziął się mój nick, ale postatsować trochę nie zawadzi. :D

kacper to moje drugie imię (tak, tak... nie pierwsze), a 1916 to data powstania Legii. Mając taki nick zawsze mam pewność, że nikt mi go nigdzie nie zajmie.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:39 »
A ja ci wysłałem plakat na \'Kacper\'... Ale doszło :D                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:42 »
A ja ci wysłałem plakat na \'Kacper\'... Ale doszło :D

A dlaczego miałoby nie dojść? Christina sobie grzecznie wisi, zajebiście wyszła na tym plakacie.  :twisted:                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:50 »
W pewnej książce  był Davasarman i po skróceniu wyszedł
Davsar.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:51 »
Moja ksywka istnieje już od wielu pokoleń, zaczęło się od sieci domowej z qmplami a skończyło na (nie pamiętam w czym ostatnioją wykorzystałem)                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-09 (Pon), 15:46 »
Historia mojej ksywki jest troche... smutna . wiec wole o tym nie mowic, ale jakby co to przeczytajcie moj nick od konca :)                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-09 (Pon), 16:06 »
jesli chodzi o moja, to krazy wersja, ze zerznalem imie od pewnej postaci z Planescape: Torment, jednak to nie jest prawda.
hmm...jest takie fajne slowo \"ignition\" (ang. zapłon). potrzeba bylo jakies krotkiej, trzyliterowej, wiec uzywalem \"ign\". w zwiazku z tym, ze moj brat zaczal dopisywac rozne rzeczy do tego \"ign\" (vide \"ignok\", \"ignur\" itp.), postanowilem tez dodac cos, bo samo \"ign\" bylo nudne. akurat owy braciszek gral w tym czasie w Caesara 3, tam mieszkancy mieli koncowki -us w imionach. \"ignus\" (łac. ognisty). brzmi dziwnie?                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-09 (Pon), 16:20 »
Ssendas =] o qrde faktycznie! W życiu bym nie wpadł na to, chociaż mam zwyczaj czytania różnych rzeczy od tyłu...

O swoim nicku już gdzieś pisałem, więc wersja skrótowa: jest to połączenie dwóch nicków, bo nie wiedziałem, który wybrać, a razem nieźle wyglądają (chociaż większość ludzi ma kłopot z zapamiętaniem tego :wink: ). Olhado to przezwisko postaci z książki Orsona Scotta Carda Mówca Umarłych. Jest to słowo w portugalskim, strona bierna od czasownika olhar - patrzyć. Potoczne znaczenie \"ten z oczami\" - chodzi o okulary. Czyli Okularnik po prostu. A tak przy okazji - wiem, że pewnie wymawiacie to \"olhado\", ale informuję, że to \"h\" jest nieme, więc powinno być \"olado\". A 256 to 2^8. Tyle mam ramu w kompie :wink:

Qrde miało być krótko... :wink:  :P                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-09 (Pon), 16:39 »
moja ksywka jak mowilem wymyslilem dawno temu po obejzenu reklamy Mleka od Krowy i tam spiewali Mucka je mala mala pucka je i tak jakos mi sie spodobalo a dla ulatwienia jest mucika a nie mućka :D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-09 (Pon), 16:41 »
no powiedz jeszcze kto twoim bratem jest ignus, na pewno nie wiedza :D qrde dumny jestem ze dolozylem sie do stworzenia czyjes ksywki :P                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-09 (Pon), 18:12 »
Moja xywa też powstała samoistnie od nazwiska, ale w realu mówią na mnie Połet. Jednak z czasem eŁ zrobiło się nieme (czy jakoś tak :D) i zostało poet. Jako, że wielu poetów w necie, postanowiłem być oryginalny i zrobiłem lustrzane odbicie literki E i teraz jest Po3T.
Aha, i nie Po3Ta! Just Po3T 8)

Mała osobista wariacja to poetto -] np. w smsach                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-09 (Pon), 20:10 »
no powiedz jeszcze kto twoim bratem jest ignus, na pewno nie wiedza :D qrde dumny jestem ze dolozylem sie do stworzenia czyjes ksywki :P

hehehehe :) a mialem tego nie mowic. no dobrze, starszy braciszku, niech bedzie. u r.
nie ciesz sie, jeszcze bedziesz plakal :twisted:                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-09 (Pon), 20:36 »
Zakładałem z 2 lata temu konto na wp.
 Wpisałem kop pierwsze 3 litery nazwiska.
Było zajęte, więc dopisałem jeszcze 2 też było zajęte.
Wiec wpisałem jeszcze jedno, 2 co dało kop22.                    

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-09 (Pon), 23:03 »
moja ksywa pochodzi od moich inicjalow. Litera \"B\" od panienskiego nazwiska mojej mamy, ale to wymyslilem po fakcie :lol:
Na codzien mowi tak do mnie ok 3/4 znajomych. Co po niektorzy mowia \"KyGyBy\", albo Ebeigak. To drugie dlatego, ze chcialem w smieszny sposob ukryc swoja obecnosc na forum, w ktorym bylo pelno znajomych. A jak sie kapneli,to mi juz zostalo.                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-09 (Pon), 23:34 »

\"Kopalny\"?  :shock2:                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-10 (Wto), 11:41 »
A ja się tak zastanawiałem jak na mnie wołają na realu i się okazało, że mówią \"ty\" :wink: . Albo po imieniu... tylko mój były wychowawca zrobił mi xywę od nazwiska, ale się nie przyjęła (na szczęście :wink: )                    
w stanie spoczynku

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-10 (Wto), 13:10 »

\"Kopalny\"?  :shock2:

Koperdowski !! :evil:                    

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-10 (Wto), 13:59 »
khmn .. a moj nick sie wzial od tego, ze jak bylem maly ostro krecily mi sie wlosy i stad zaczeto mnie przezywac Loki. Dopiero z czasem sie dowiedzialem, ze Loki wystepuje takze w mitologii germanskiej i jest jakims tam typem, ktory ma doprowadzic do konca bogow i swiata... no i ze jest taki jeden w PSX Extreme ;]                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-11 (Śro), 00:03 »
Pisałem już o tym w BCK, moja ksywka jest bezczelnie zerżnięta z cyklu Garret prywatny detektyw. Wybrałem ją kiedy rejestrowałem się na FTS z przyczyn następujących a). cykl nie jest specjalnie znany a postać jest raczej drugoplanowa, B). łatwo się to wklepuje.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-11 (Śro), 06:30 »
a moja wzięła się od modelu do quake2 który znalazłem w sieci, na początku podpisywałem się WasteWarrior ale było strasznie patetycznie, dlatego z odrobiną samokrytyki zostawiłem waste. po drugie w polsce waste\'ów jest raczej niewielu, sam spotkałem tylko jednego na ircu. po trzecie, kto chciałby być odpadem, tak jest bardziej oryginalnie (a przynajmniej było w czasach jak zaczynałem tego używać :P). z czasem zacząłem się podpisywać na ircu nucelar waste dump, a maile sygnować jako waste the madman. kumple z liceum wołali na mnie misiek. co zabawne moja dziewczyna używa waste i zdrobnień... no cóż tak to jest się ma większe grono znajomych z innego miasta poznanych przez sieć, niż w rodzinnym mieście. ;))))
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-11 (Śro), 07:40 »
No moja ksywka powstała w \"kafejce\" za czasów, kiedy nawet nie miałem jeszcze komputera(wtedy byłem posiadaczem psx\'a). Przyszedłem do niej bardzo spalony(gram na dwóch) i chciałem wejść na irc’a. Zacząłem myśleć a w takim stanie jest to dość trudne, pomyślałem, że spaliliśmy grama, więc wpisałem gram, miałem już początek tylko to tak słabo wyglądało. A że latałem wtedy dość dużo po japońskich(tzn. poświęconych Japonii) stronach. To często spotykałem przydomek san(pan czy cuś), więc go dodałem. W środku nie chciałem standardowego ^ wolałem coś bardziej oryginalnego, co dałoby podwójne wrażenie. Tak, więc w to miejsce wstawiłem i. W ten czas wyszedł mi nick, który nigdy wcześniej nie był używany, bo nie mógł być w końcu dopiero, co powstał :wink: . Na drugi dzień, gdy popatrzałem na tą ksywkę to stwierdziłem, że jest niezła ma jakieś tam głębsze znaczenie, i tak mi zostało...                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-11 (Śro), 08:35 »
]]waste
wymawia się \"łejst\" czy \"waste\"?
a jak do cholery to się zdrabnia?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-11 (Śro), 11:19 »
Łejścik, Łejstuś...                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-11 (Śro), 12:31 »
dla blizszej swity i familiantow, chfascior

moj nick sklepalem sobie ze slownika tolkiena. sluzyl on dobrze rzeszom moich bohaterow rpg, a ze jest dosc oryginalny (bo zadko sie spotykam zeby morgurth bylo zajete, gdziekolwiek. tylko 1 czlowiek na ircu zagail mnie skad wzialem pomysl na xywke, bo on mial taka sama) wiec go sobie przywlaszczylem.                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-11 (Śro), 12:36 »
UUU to juz kiedys bylo !!! ale spox Syber pochodzi od mego innego nicka ktorego mam na chacie kawaii \"Sybernetyczny_Wiatr\" wczesniej bylo Cybernetyczny_Wiatr ale zmnienilem !!! zwom mnie tez SHONOBI i a to juz nie powiem :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-11 (Śro), 13:39 »
Łejścik, Łejstuś...

Łejsteczek, Łejstesiuniek, Łejstesiuniątko :lol:  :lol:  :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-12 (Czw), 00:07 »
Łejścik, Łejstuś...

Łejstesiuniąteczko :lol:                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-12 (Czw), 02:41 »
Już to gdzieś pisałem i już mi się nie chce. :P

Aha, wymawia się tymber, a nie tymbir jak raz słyszałem. :D                    
...

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-12 (Czw), 09:28 »
Łejścik, Łejstuś...

Łejstesiuniąteczko :lol:

:D  :D :D

ciekawe co na to sam Waste?                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-12 (Czw), 13:04 »
panowie starczy ;PPP

żeby rozwiać wątpliwości, większość moich znajomych używa wymowy fonetycznej angielskiej, a zatem będzie \"uejst\" ale nie mam nic przeciwko różnym wariacjom. koleżanka z irca zwykła np. mawiać \"o! wasty przyszed!\", zdrobnienie najczęściej też fonetycznie z angielskiego, tyle, że ja preferuję bez polfontów (wiadomo, na ircu swojego czasu nie było takich możliwości) dlatego sam zwykle piszę \"uejst\" albo \"uejścik\" co być może niektórzy zauważyli u mnie w g-g. co niektórym musiałem również robić wykład cóż to takiego ten \"uejscik\" jest w opisie (^_-).

morg wspomniał też o chwaście. chwast to jeszcze inna historia. jako że niektóży zdrobniali mojego nicka \"waścik\", a inni dla żartu dodali sobie \"CH\" z przodu. ot i powstał chwast. co ciekawe kolejny nick o znaczeniu pejoratywnym ;PPPP no cóż mam widać pecha do nicków, ale wcale nie czuję się z tym źle. ^_______^
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-12 (Czw), 13:22 »
Czasem zauwazam zle odmienie mojego nicka nie: szmugiela, tylko szmugla====] pamietać :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-12 (Czw), 16:32 »
Mój nick wziął się ze szkoły. Pewnego razu ktoś do mnie powiedział \"Wójek Bienio!\". Miał być to żart ale szybko się rozrzestrzenił i został skrucony i zmienił się w mój psełdo czyli Bienio. \"Bieni\" to pierwsze litery mojego nazwiska a \"o\" wzioło się z kosmosu. Teraz mowią na mnie Bieno dzieci z klasy IV podst.- I gimn.

RioT, ten twój tekst napisany mikroskopijnymi literkami nie trudno odczytać. Zaznaczasz, klikasz na Kopjuj, otwierasz notatnik, Wklejsz i widać nick- nawet fajny! Świstak! Serio podoba mi się i nie wiem co w nim śmiesznego                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:56 »
Wiem wiem a ksywa ta wzięła się nie wiem w jaki sposób od nazwiska (no i może częściowo od mojego \"ulubionego\" textu \"A Świstak siedzi i zawija je w te sreberka\")                    

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-17 (Wto), 15:35 »
Yahu (fonetycznie - Jahu) jest to ksywka, ktorej uzywam nie tylko w necie. W realnym swiecie tez tak na mnie mowia. Ksywka powstala jakies 7 lat temu i szybko sie przyjela. Zostala wymyslona czesciowo przez moich kumpi a czesciowo przeze mnie (ustalilem piownie). Odmiania sie przez wszystkie przypadki.
Aha, na imie mam Jacek i po czesci wlasnie od mojego imienia wzial sie moj nick.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-17 (Wto), 20:03 »
lol, jakbym nie wiedzial ze mieszkasz w malborku (co jak sadze jest prawda) to bym cie wypytywal enigmatycznie \"jacek, to TY?\".
otoz na roku mam kumpla w moim TEAMie z ktorym raznie przedzieram sie przez gaszcz biurokracji uczelnianej i kolosy, ktory ma 23 lata i ma na imie jacek :) respect!                    

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-18 (Śro), 08:46 »
:) Taaaa, zbieg okolcznosci bylby jeszcze bardziej zaskakujacy, gdyby Twoj kumpel mial taka sama ksywke jak ja. A co do miejsca zamieszkania, to zadnego przeklamania u mnie sie nie doszukasz, bo nie widze powodu, zeby to robic.
R-E-S-C-E-P-T. ;)                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-25 (Śro), 11:50 »
Już mówiłem kiedys, no ale cóż...
Mój nick się wziął z tego, że kiedyś bardzo mnie śmieszyło to imię-nie wiem czemu ale tak było, kiedys jak zakładałem sobie pierwszą skrzynkę to właśnie wpisałem joshua, potem kiedy mi się nieco nick znudził zmieniłem na josh no i tak już zostało a ponieważ jest to dosyć często spotykany nick, więc aby zawezić pole manewru to piszę z małej litery... No i that\'s the end of the story :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-07-04 (Pią), 20:30 »
Heh jak wiekszosc z was ja tez kuz mowilam... ale poniewaz dzis mam ochote poklikac to bedzie dluzasz wersja  :twisted:
Mój ukohany braciszek, który ma zwyczaj dbać o moje dokształcanie względem fantasy i sf pewnego dnia/ wieczora stwierdzil, ze jestm bardzo podobna do jednej z głw. bohaterek pewnej książki, że książka jest fajna i w ogóle... no to powiedzialam ze chetnie przeczytam (a co mialam zrobic  :roll:  :wink: ) Miała to być bogini wiec czulam mile polechtana proznosc/dume... dopuki nie przeczytalam ksiazki i sie nie okazalo jaka to szelma jest rzeczona Aphrael... Czemu akurat Flecik? Bo prawdziwe imie jest zbyt patetyczne a Danae (jedno z wcieleń) może kojarzyć się z bohaterką mitologii bodaj greckiej... poza tym chciałam aby nik był polski i mozliwie najbardziej oryginalny (i jest  :-D  :P ) wiec Flecik było idealne (inne wcielenie Aphrael)                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-07-04 (Pią), 21:43 »
No a moja oryginalna (:P) ksywka pochodzi od nazwiska... Jak qmpel je uslyszal, to mu sie wlasnie z Jajem skojarzylo :) W sumie wystarczy jedna litere zmienic, koncowke odciac i juz mamy \"Jajo\" ;)

P.S. Moje nazwisko: Jaworski

Edit: Jeszcze dodaje, ze IRL tez na mnie Jajo mowia :)

P.S. Uzywam zmiany posta, bo inaczej powiecie, ze statsuje :P

P.S.2 Flecik... To jak ty masz wlasciwie na imie? Jakos nie moge sobie skojarzyc zadnego podobnego do Lilu...                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-07-04 (Pią), 21:59 »
o zapomnialam dodac ze normalnie mowia na mnie Lilu (zarówno ze wzgledu na film jak i na podobienstwo imienia) albo mala, albo roznorakie zdrobnienia mojego imienia
ooo nawet zrymowalam  :lol:                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-07-04 (Pią), 22:14 »
O wy w morde! Zapomniałem dodać, jak to się \"odczytuje!\". Czyli fonetycznie będzie to \"Ekstens\" (Kiedyś \"Ekstend / Xtd\" :D ). Wszelako uprzedzam, że \"Ikstense\" tego sie nie czyta :D . Ta ksywka powstała w wyniku zmieszania dwóch ksywek - starej i wymyślonej. Stara to jak wiecie Xtd, ale nowa, to miała być Instance - troche za bardzo szpanerska, więc zmieszałem, no i Xtense wyszło. :D  :biggt:                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-07-08 (Wto), 13:48 »
Dodałem ostatnio zero do swojej ksywki. Częsciowo dlatego że \'Sah\' wcale takim rzadkim pseudonimem nie jest, częsciowo dlatego że dążę do doskonałości mając w pamięci \'pokaż mi swą ksywkę a powiem ci kim jesteś\'. To 0 można sobie odczytywać jak kto woli, powiem tylko że bardzo lubie kolory: szary, biały i czarny. ;)                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-07-08 (Wto), 14:52 »
Qrde Sah, ale żeś enigmę walnął. Teraz przez pół dnia się będę zastanawiał o co ci chodziło :lol:                    
w stanie spoczynku