Organizacyjne > Forum

Tez kilka kanonika Durbika

<< < (2/9) > >>

Keiran:
Durbik d00d duzo racji mowisz:
1. postcount moze zostac bo daje ludziom pojecie kto jak sie udziela.
2. tu zgadzam sie calkowicie, poprawnosc polityczna, szczegolnie tak rozumiana jak u nas jest zlem.
3. tu bije sie w piers bo jestem przeciez odpowiedzialny za te dzialy. jesli tego chcecie to keiran zaczyna ostra moderacje.
4. w teorii ten dzial byl potrzebny, w praktyce to tak srednio, ale niech zostanie, a noz-widelec sie przyda kiedys.                    

Loco:
Z Durbikiem zgadzam się właściwie pod każdym względem.

pshemozz - najlepszy jest ten argument, że temat został zamknięty, bo był \"bez sensu\". Monty Pythona się naoglądałeś? To nie tak, że obraziłem się, bo zamknąłeś *mój* temat. Chodzi o to, że to forum pozostanie strasznie skostniałe, jeżeli nie będzie na nim *różnych* tematów. Co, wszyscy chcecie byc tacy \"rzeczowi\" i nie chcecie \"offtopować\"? Dlaczego? To nie starożytne Ateny, tylko internetowe forum. Od jakiegoś półtora roku siedzę na innym forum, gdzie w ogóle nie ma rzeczy typu: cenzura, edycja postów przez admina i modów, czy wreszcie kasowanie tematów. I chociaż jest tam już kilka tysięcy użytkowników - wszyscy jakoś sobie radzą.                    

pshemozz:
A ja wyznaję zasadę, że jakieś zasady muszą być.

Jedni chcą totalnego luzu a drudzy woleliby widzieć dużo większa cenzurę. Zauważ, że pretensje do mnie idą z dwóch stron, jedni chcą wolności a drudzy więcej cenzury.

A ja siedzę po środku. Jak jakiś temat jest durny to się go zamyka. Zauważ pozatym, że poza mna jest tu czterech moderatorów, którzy sa suwerenni w swoich decyzjach i do których działań ja się nie mieszam. Oni róznież mogą coś zamknąć albo obciąć.

Swoje zdanie na temat tez Durbika wyraziłem i go nie zmienię.                    

sah:
Myślę że o postcouncie moglibyśmy podyskutować w jakiś bardziej demokratyczny sposób, ok pshemozz? ;) Jak dla mnie to może go nie być, bo sprawia że niektórzy ludzie piszą głupoty byleby tylko pisać. Gdyby nie było postcountu wymiana zdań miałaby na celu po prostu wymianę zdań, a nie zwielokrotnianie sobie tej cyferki po lewej.

Rozsądny kompromis to postcount w jakimś osobnym miejscu albo tylko w profilu.                    

pshemozz:
Być może przeniesienie postountu do samego profilu to było by dobre rozwiązanie...

Ok, nad tym moge pomyśleć :)                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej