Organizacyjne > Forum

Tez kilka kanonika Durbika

(1/9) > >>

Durbik:
Proszę, aby szacowny admin ustosunkował się w jakiś sposób do poniższych postulatów, a nie od razu exurge dominae publikował. Publiczna dyskusja też byłaby nie od rzeczy. A więc, niczym Marcin Luter, przybijam:

1. Zlikwidować postcount. A raczej tę cyferkę z lewej strony każdego postu. Pozostawić datę rejestracji. Po co nam postcount? Tylko rzuca na wszystkich podejrzenie o statsowanie, etc. Jeśli ktoś bardzo ciekawy statystyki, istnieje do tego odpowiedni dział. Poza tym każdy bedzie mógł sobie sprawdzić liczbę postów w swoim profilu.

2. Zaprzestać poprawności politycznej. Nie bądźmy Amerykanami! Dlaczego tolerancja ma działać tylko w jedną stronę? Dlaczego zamknięto temat \'imiona czarnuchów rozśmieszają mnie do łez?\' Dlaczegóż to słowo \'czarnuch\' jest zabronione, a można dyskutować o sposobach na za***banie się nawzajem w jak najbardziej spektakularny sposób? To jest moim zdaniem źle rozumiana poprawność polityczna właśnie. Czy jeśli założę temat \'Horst Wessel Lied to fajny marsz\' - też zostanie to zamknięte?

3. Moderacja w działach \'muzyka\' i \'literatura\'. Admin i moderatorzy tam od święta zaglądają jak zauważyłem, a offtop się szerzy. I nie jestem tu bez winy wcale. Potrzeba bata.

4. Istnieje dział \'dla klanów\' - a w nim AŻ jeden temat. Czy członkowie Ronin Blades nie mogliby gadać o sprawach klanu np w dziale \'gry\'? To by było logiczniej myślę. A dział zlikwidować.

5. Keep up the good work w pozostałych kwestiach.                    

pshemozz:
1. Postcount nie będzie zlikwidowany. I zdania na ten temat nie zmienię.

2. Temat o czarnuchach został zamknięty głównie ze względu na jego bezsens, dyskusja nie wiadomo o czym i nie wiadomo po co. Co do marszu, nie zostanie zamknięty jeśli będzie w nim rzeczowa dyskusja.

3. Fakt, niestety ostatnio trochę zaniedbałem te działy ale dziękuję za zwrócenie uwagi, możesz być pewien, że jeszcze dzisiaj tam zajrzę i zrobię porządek, jeśli będzie trzeba.

4. W dziale Klany niedługo powstanie kolejny wątek, wiec się nie martw, struktury forum nie będę teraz zmieniał.

5. Dziękuję :)                    

Durbik:
Ja bym na temat tego postcountu prosił szerzej, jeśli można.                    

pshemozz:
Szerzej? Po prostu nie usuwam i nie zrobię tego, uważam, że nie ma takiej potrzeby.

Pozatym postcount bywa dla mnie czasem przydatny, a do czego, to nie powiem :)                    

Olhado256:
Na temat postcountu to ja się mogę wypowiedzieć - niech zostanie! Wszyscy udają (no, poza Pumbusem), że w dupie mają te cyferki, ale ja się przyznam szczerze - dla mnie się liczą. Dają mniej-więcej pojęcie ile kto siedzi na forum i jak się przyczynia do jego powstawania. Statsowania naprawdę wrednego jeszcze na tym forum nie widziałem, raz Piotrass wyskoczył z czymś takim (i to nie w testach :wink: ), czasem Pumbus trochę przegina, czasem Szmugiel, czasem ja zapewne, ale generalnie nie jest źle i nie widzę powodu, żeby postcount likwidować.                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej