Autor Wątek: Wakacje  (Przeczytany 8766 razy)

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-06-12 (Czw), 14:12 »
No to ciekawa jest ta twoja trasa jeżeli ją o 13 km wydłużasz :D
Ciekawe gdzie tam jeździsz :D

Wracam ze szkoły mam 2 km. Potem po obiedzie jadę do kumpla kolejne 2 km. Z kumplem trochę jeździmy i wracamy potem do jego domu około 7km. Wracam do chaty 2km. To wszystko daje 13km.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-06-12 (Czw), 15:46 »
pewnie kolarzówką jeżdzisz?

I tak bywa :D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-06-12 (Czw), 16:19 »
pewnie kolarzówką jeżdzisz?

I tak bywa :D:D

No to kolarzówom możesz sobie jeździć.
Ja średnio na góralu osiągam 25km.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-06-12 (Czw), 16:23 »
Góral==] hmmm duże sie nie dowiedzialem, napisz jakie masz parametry tego gorala (przzutki, waga, dętki, opony, ramy itd )                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-06-12 (Czw), 16:31 »
Góral==] hmmm duże sie nie dowiedzialem, napisz jakie masz parametry tego gorala (przzutki, waga, dętki, opony, ramy itd )

Mam 18 przerzutek cienkiej firmy :D, opony Dębicy, wagi nie znam, dędki normalne (nie takie jak od samochodu).
Rower firmy KROSS, Best Jocker                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:05 »
Zapomniałeś jeszcze dodać rozmiar kół i typ opony, tzn bieżnika. Ale w sumie ja i tak wole górala, bo na nim da się i po asfalcie i po bezdrożu jechać, a na kolażówie w las nie wjedziesz :D                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:19 »
Rozmiar kół to 26 reszty nie znam.
Kpsk-] to są plusy górala.                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:32 »
A czy ja mówiłem że minusy? ;-)
Jedyne jego minusu to cięzar, bo parenaście kilo se waży, no i zależy na jakiej grubej ramie. Ja preferuję te grybe. lepiej się na nich jeździ, niż na takich polepianych rurkach :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Wakacje
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-06-12 (Czw), 20:20 »
ja mam składanego
rama crossowa
14,5 kg
opony klockowe 1,95
mostem NIE odwrócony
ostrzet od alivki do XT\'ka

nie lubie jeździć samemu - tak, to tylko dla kondycji
najlepiej wziąć ze sobą jedną do trzech osób i sobie wyjechać w teren za miasto
wyjazd umawiany jest na ogół dzień przed
czasami wcześniej na takiej za sadzie, że o godz np. 10.00 się sotykamy w jednym miejscu, potem się dopiero zastanawaimy gdzie jechać
a mieszkając w częstochowie i jadąć na rower nie można nie wpaść do olsztyna odległego o 15km od miasta - wszak to okoliczna mekka rowerzystów :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline SAVER

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-06-12 (Czw), 21:33 »
Jak już o sprzęcie mowa... :)
Ja też mam \"górala\" składanego.
Rama:amortyzowana,ALU 7005, jednozawias 20 cm skoku na wahaczu.
Tylny amortyzator: FOX Vanilla R

Osprzęt:
- przerzutka tył: XTR ,
- przód: deore LX
- kaseta: SRAM 8.0, 8-rzędowa
- manetki SRAM obrotowe ,
-pancerze linek: JAG Wire
- korby: TRUVATIV Firex SL
- wkład supportu: XT
-pedały: velgo VP,platformowe
- sztyca podsiodłowa: Tranz X
-siodełko: TIOGA Multicontrol XL
-mostek: KORE
-kierownica: Cannondale CODA
-koła: piasta przód: POINT, na specjalną oś o średnicy 20mm , tył: Acor , szprychy: DT Swiss(czarne),nyple(czerwone) , opony: Schwalbe KING JIM 2,35\" , obręcze: MAVIC x-317.
- licznik rowerowy: SIGMA BC 1200, z bezprzewodową podstawką
- błotnik przedni SKS , podobny to motocrossowego ;)  

- amortyzator przedni: Marzocchi Jr. T - dwupółkowy(jak w motocyklu) , system: olej- sprężyna , skok: 150 mm.

- hamulce: tarczowe hydrauliczne, Formula 4Racing, 4 tłoczki w zacisku, tarcze przód: 185 mm , tył 160 mm.

Wyszedł bardzo zgrabny i wytrzymały sprzęt do freeridu :)
Całość mnie wyniosła ok. 14.000 zł.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-06-13 (Pią), 08:42 »
A gdzie go trzymasz w bunkrze?? I czy wogółle wybierasz się kiedyś nim na przejażdżki sam?                    

Offline SAVER

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-06-13 (Pią), 11:24 »
A gdzie go trzymasz w bunkrze?? I czy wogółle wybierasz się kiedyś nim na przejażdżki sam?

Nie , nie trzymam go bunkrze :hihi:
Oczywiście,że wybieram się nim na przejażdzki,czasem dłuższe, także sam(czasem z kolegami) Zresztą moi koledzy zjazdowcy często jeżdzą znacznie droższymi \"zabawkami\" - tak po 20.000zł i powyżej.

Szczecin to nie Warszawa, poza tym dresy(zwłaszcza nad morzem) interesują się dużo bardziej dobrymi wózkami niż rowerami(na których często się nie znają). Bo żeby odróżnić dobry rower od \"roweru\" z supermarketu trzeba mieć dużo większą wiedzę niż żeby rozpoznać mesia od bejcy :P                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-06-13 (Pią), 13:08 »
A ja coś na razie sobie nie pojeżdżę rowerem. Złapałem gumę !!                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-06-13 (Pią), 14:21 »
No to SAVER gratuluje miejśca zamieszkania, bo ja nawet o mojego górlaka za poniżej 1000zł się boje, a co dopiero takim...  :D
Btw: a to już nie lepiej skuterek można było kupić ? ;-)

Kop22- ] no to do rowerowergo alejuż! - najlepiej na Odowlanowską!                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-06-13 (Pią), 14:45 »
Nie jadę zaraz do wulkanizatora koło mnie !!                    

Offline Yahu

• +
Wakacje
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:40 »
Ludzie, jak mozna wszedzie takie offtopy walic?! Zalozcie sobie osobny temat o rowerach, tutaj gadka ma sie tyczyc wakacyjnych wyjazdow o ile sie nie myle.  :?
Co do wakacji, to w sumie przestalem cokolwiek planowac juz pare ladnych lat temu, poniewaz plany maja to do siebie, ze czesto nie wychodza (przynajmniej ja tak mam). Najlepsze sa spontaniczne akcje. Sam jeszcze nie wiem, gdzie w te wakacje wyjade. Szykowaly sie odwiedziny Fancji - raczej nici z wyjazdu; kolejny pomysl - Niemcy - jeszcze ma realne ksztalty, ale sam nie wiem, czy pojade; najbardziej prawdopodobny do osiagniecia w te wakacje cal podrozy to Niderlandy, poniewaz kumpel pracuje tam srednio przez 6-7 miesiecy w roku, wiec jest sie gdzie zahaczyc. A tak poza tym, to kilka miejsc w naszym pieknym kraj tez zapewne odwiedze.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline SAVER

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-06-20 (Pią), 19:26 »
Ludzie, jak mozna wszedzie takie offtopy walic?! Zalozcie sobie osobny temat o rowerach, tutaj gadka ma sie tyczyc wakacyjnych wyjazdow o ile sie nie myle.  :?

Jaki oftop hm? ;) Przypominam,że dobry sprzęt to bardzo ważny element każdej eskapady - bez niego ani rusz. Też trzeba wymienić uwagi co w takim np. rowerze jest i co może się(ewentualnie) popsuć :)                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-06-21 (Sob), 12:37 »
Dokładnie, a pozatym znowu jest taki zastój, że parę offtopowych postów w te czy wewte nie wyżądzi większej krzywdy a jedynie pomoże...                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-06-22 (Nie), 08:33 »
Takiego zastoju jeszcze nie było, ale mam nadzieję, że szybko minie.                    

Offline Yahu

• +
Wakacje
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-06-22 (Nie), 10:05 »
Dokładnie, a pozatym znowu jest taki zastój, że parę offtopowych postów w te czy wewte nie wyżądzi większej krzywdy a jedynie pomoże...

Moze i racja, lepszy offtop w garsci nic postcik na dachu ;).                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Syber

• +
Wakacje
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-06-27 (Pią), 15:16 »
26.lipca.2003 miejsce Wroclaw a dokladnie porszek kolo Panoramy raclawickiej :D siedze sobie na kocyku z moja panna i w sumie jest 2 znaczna sytuacja a tu slysze Poprosze dokumenty :D hehe paly podjechaly i nas rewiduja >< jeden bawil sie moim telem drugi ganial tam i zpowrotem >< a ja sie zdenerwowalem >< nic nie znalezli i no prawie :D moja Marta miala stanik w Placaku :D hehe nie podam szczegulow :hihi: i niebieski do nas gada ze nie powinnismy tego w publicznym miejscu robic :> hehe... puzniej czekali az sobie pujsziemy ale nic z tego !!! przesunelismy sie 2 mery dalej i sobie siedzimy dalej :D a im chyba glupio bylo i pojechali sobie :) puzniej mi sie przypomnialo ze mialem aparat forograficzny i mogle poprosic by nam fotosa strzelil :D ale co tam... To byl i tak dobry dzien :D prusz tego ze mi na koc ptak nasral ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline mucika

• +
Wakacje
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-07-22 (Wto), 15:32 »
hm u mnie sie troche plany zmienily okazalo sie ze jutro jade na oboz do Hiszpani na Costa Brava :) bo cos z Wlochami nie wypalilo wyjazd jest jutro o 13 . mam nadzieje ze bedzie fajnie :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-07-22 (Wto), 15:53 »
Ja jadę w piątek na wakacje do Tunezji. Na 2 tygodnie.                    

Offline Olhado256

• +++++
Wakacje
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-07-22 (Wto), 16:26 »
Kurna ja takich ludzi nie rozumiem. Nie jest wam w Polsce dość gorąco? Ja tu zdycham prawie, za cholerę bym nie chciał w lecie do Włoch jechać. Zresztą raz byłem, czułem się, jakbym zwiedzał wielki piekarnik.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline mucika

• +
Wakacje
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-07-22 (Wto), 16:53 »
Kurna ja takich ludzi nie rozumiem. Nie jest wam w Polsce dość gorąco? Ja tu zdycham prawie, za cholerę bym nie chciał w lecie do Włoch jechać. Zresztą raz byłem, czułem się, jakbym zwiedzał wielki piekarnik.

hm wiesz takim ludziom (w tym mi ) nie zalezy tylko na opalaniu sie ale tez na zwiedzaniu :)                    

Offline Olhado256

• +++++
Wakacje
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-07-22 (Wto), 18:16 »
mucika =] ale jak można zwiedzać przy 30 stopniach w cieniu? Mózg się gotuje! W lecie to można jechać pozwiedzać Skandynawię, albo Anglię nawet, a nie Tunezję! Tunezja jest w zimie dobra!                    
w stanie spoczynku

Offline mucika

• +
Wakacje
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-07-22 (Wto), 18:46 »
mucika =] ale jak można zwiedzać przy 30 stopniach w cieniu? Mózg się gotuje! W lecie to można jechać pozwiedzać Skandynawię, albo Anglię nawet, a nie Tunezję! Tunezja jest w zimie dobra!

ja jakos to zniose,bede zwiedzal a przy okazji sie opale ;)                    

Offline Ssendas

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-07-23 (Śro), 10:10 »
a ja juz bylem , spedzilem nudny tydzien w gorach. przynajmniej tam bylo lepsze powietrze niz tytauj <ekhu ekhu>                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Olhado256

• +++++
Wakacje
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-07-23 (Śro), 11:40 »
Ja w góry to jadę we wrześniu dopiero, na tydzień w Tatry (yeah!), a wcześniej to tylko jedno- i dwudniowe wypady z kumplem robię.                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-07-23 (Śro), 19:32 »
No ja sobie narazie dałem spokój z wszelakimi wypadami, pod namioty itp... musze od tego odpocząc.
A co do planów to jutro się wybieram na jednodniową wycieczkę do Lichenia :D A wyjeżdzam dopiero 1O.O8.2OO3                    

Offline Syber

• +
Wakacje
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-07-24 (Czw), 12:43 »
No i jestem juz po gdyni :) spedzilem tam niezapomniane chwile :) ale nie opowiem wam co sie dzialao bo mi sie nie chce... moze kiedys opowiem ale teraz nie :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Wakacje
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-07-24 (Czw), 14:20 »
A ja siedzę sobie spokojnie w biurze, wiatrak grzeje..., ogólnie nudno, a jak jeszcze patrze na to słoneczko..., ech.                    

I chuj

Offline Steffek

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-07-29 (Wto), 09:30 »
A ja sobie bylem w gorach, poznej wrocilem, a pozniej pojechalem nad morze i znowu wrocilem. I przez to wszystko mam jakis taki zastuj, ze nie che mi sie pisac postow i udzielac sie w grupach :oops:  (sory)                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-07-29 (Wto), 10:14 »
Tylko żeby ten zastój ci się nie przedłużał!!  :wink:

Dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że juz prawie połowa wakacji mineła!! FAK!
Jeszcze nigdzie dalej nie wyjechałem, nie licząc 1dniowej wycieczki do Lichenia. Większość moich znajomych wybyła z miasta, wiec mam lekki spokój, ale przez tą pogode  nie chce sie nigdzie wyłaźić - niebo zachmurzone...