Autor Wątek: Wakacje  (Przeczytany 8759 razy)

Offline mucika

• +
Wakacje
« dnia: 2003-06-08 (Nie), 18:43 »
wiecie juz co robicie z wakacjami, gdzie jedziecie ??  ja jak juz pisalem w blogu najpierw pojade na działke niedaleko Włoszczowy a potem do babci w poblizu Radomia i moze na 2 dni z siostra do pszczyny z sasiadami w gory i mam nadzieje ze na oboz do Włoch :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Daarth

• +
Wakacje
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:03 »
najpierw z kolezanka pod namiot :D potem do kumpla na dzialke ( juz sie martwie boem glowy  :D ) a nastepnie na oboz karate :D co do wrzesnia to nie mam jeszcze pomyslow ale chyba posiedze w wawie i sproboje zarobic :|                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Wakacje
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:20 »
A ja mam zamiar nic nie robić. Absolutnie. Pragnę z całego serca nudzić się potwornie, tak potwornie, że aż brzuch boli. Przez bite 3 miechy.                    

Offline zan

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:31 »
no ja mam ostatnie egzamy 11 lipca, wiec dopiero po tym bede mial wakacje. pierdziele to czy sie gdzies dostane czy nie, zasluzylem na odpoczynek po tym roku.
 mam nadzieje pojechac w gory, ale jak sie nie uda to zwiedze porzadnie okolice i pod namiot sie wybiore. mam zamiar pic tak dlugo az zapomne co sie dzialo przez caly rok                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Wakacje
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:32 »
I tu cię popieram. Nie wkręciła mnie matka na szczęście w żadne obozy \'językowe\' (czytaj: alkoholowe). Może sezonówkę znajdę? Kto wie?                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline zan

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:35 »
ech tak, praca.... ten fantom przeznaczony dla posiadajcych znajomosci. jak znajde prace to ajde w gory i wszycho tam zapomne. mam jeszcze caly wrzesien, jeszcze nic nan nie zaplanowalem. mozemy zorganizowac gdzies jakis zlot w wakacje, np po namiotami :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Wakacje
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:59 »
Będę siedział w domu większość czasu, bo mnie nie stać na wyjazdy. Forsę od babci za zdaną maturę wydaję na twardy dysk... może mi się uda kumpla wyciągnąć w Tatry na tydzień i pewnie zrobię Trzecie Wakacyjne Przejście Grzbietem Karkonoszy, bo to piękna tradycja i potrzymywać warto. Ale ogólnie komputer będzie mi bratem. Muszę odpocząć, bardzo odpocząć.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Wakacje
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-08 (Nie), 22:31 »
do pragi, trochę na mazury, na jakiś mangowy konwent, napewno na Woodstock w Żarach, ogólnie drobniej ale częściej. niestety mam pracę.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
Wakacje
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-08 (Nie), 22:53 »
Qrde do Pragi też bym sobie pojechał, bo to piękne miasto... ale bardzo, bardzo drogie. Byle obiad w okolicach centrum to już spory wydatek... nie, w tym roku z pewnością mnie na to nie stać :cry:                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Wakacje
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-09 (Pon), 10:20 »
Ja juz niby mam wakacje, ale raczej do poczatku lipca nigdzie nie wyjade, chyba ze na kilka dni do kumpla na dzialeczkę nad jeziorkiem.
Potem jak juz bede studentem ;) wypalamy z kumplem nad Białe, gdzie jego dziewczyna ma domek.
Nastepnie czeka mnie wizyta cioci z Austrii (esterajchisze ojro :D ). A potem coś się wymyśli, pewnie koło września pojade do jakiegos cieplego kraju. Moze do Grecji? Jeszcze nie byłem, a trzeba by kiedyś.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:19 »
Jeszcze niecale dwa tygodnie i bedę leżał z jajkami na wieżchu :D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Wakacje
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:27 »
Pod koniec czerwca najprawdopodobniej pojadę do Chorwacji na 2 tyg. ale to jeszcze nic pewnego a potem to nikt nic nie wie                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:29 »
Ja może pojadę na rowerze do miasta 20km od mojej miejscowosci i się nie chwale :D

Poważnie: Może rusze tyłek i pojadę gdzieś do rodziny                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline zan

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:32 »
keiran, w grecji jest naprawde fajnie, tylko nie traf do miejscowosci typowo turystycznej, jak ja bylem to nas tam bylo polakow bylo wiecej od grekow i jak przyjezdzala nowa wycieczka to mowilismy im na dziendobry :\"witamy w polsce\". wiele sie nachodzilem z kumplem zeby znalezc prawdziwie grecki monopol i tawerne, ale sie oplacilo :D                    

Offline Davsar

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:42 »
Kurde, ja przez remont  pewnie nie mogę liczyć na jakiś większy wyjazd.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:46 »
Davsar może jakis wyjazd pod namiot z qmplami i koleżankami :D:D                    

Offline SAVER

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-09 (Pon), 15:07 »
Ja mam już wolne. Na razie planuję wyjazd nad morze, cały czas będe jeździł na rowerze :)
A potem jadę na obóz karate.
A po obozie się zobaczy - do października jest kupa czasu :D                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-09 (Pon), 20:08 »
Ja pojadę na kolonie do Kołobrzegu. Potem do Michałkowa niedaleko Ostrowa pod namiot.                    

Offline TomisH

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-10 (Wto), 09:52 »
Ja do roboty na dwa miechy, potem prawdopodobnie do Anglii a na końcu pewnie babcię odwiedzić...

A że to blisko Steffka... ;)                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Wakacje
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-10 (Wto), 10:41 »
]]saver
mądryś człwieku - wiesz co dobre :D
rower najlepszym przyjacielem człowieka :D
ja tam biore sakwy, rower, zabieram dziewczynę, składam ekipe (jak co roku) i jade!!!
a w czechach takie tanie winko jest :D
to to niecałe 200km od częstochowy :D
200zł za tydzień - żyć nie umierać :D
więcej http://www.ts-index.power.pl/forum/viewtopic.php?t=379                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-10 (Wto), 14:29 »
Ja tam pojadę do Czech na 2 piwa i wróce, oczywiście nie sam :D:D Wkońcu niecałe 40km :D                    

Offline Syber

• +
Wakacje
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-10 (Wto), 14:31 »
Najpierw do Gdyni potem w Gory a potem to pewno bede splukany ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Bienio

• +
Wakacje
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-10 (Wto), 17:15 »
Ja jade na kolenie, nad morze. Jedyna rzecz która jest tu dziwna, że dzień i noc bedziemy mówić głównie po angielsku                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-10 (Wto), 18:38 »
He he!!!
No to benio, zupełnie jak ja! Również jadę na kolonie, a raczej obóż z j. angileskim... !! Ale wiadomo, że więcej tam nauki od odpoczynku nie będzie :D No i ja jade w sierpniu i nad jeziorko :D Swimming :D                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:26 »
No więc ustaliłem sobie, że na wakacje będę dosyć częso używał czegoś takiego jak rower. Mianowicie wycieczka do jakiegoś miasta oddalonego o 40Km będzie częscią mojeo spędzania wakacji. Drugim ważnym elementem będzie----] wyieczka palcem po mapie (to już nie na poważnie)                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:33 »
No i wreszcie pożadeczek :D
A co do roweru to jemu też nie dam odpocząc. Mieszkam przeto w takiej piękej oklicy. Postaram się wykozystać :D                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:45 »
Ja mieszkam w górach prawie więc górskie szlaki są odpowiednie na nabijanie licznika :D                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:48 »
A ja tam wole miedzy wioskami z zapachem qów.. znaczy się obornika, lub też nawozów ekologicznych, i tą swoiską ciszą! To jest to!                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:07 »
Zamierzam spędzić tesh wakacje w siłowni, ale się jeszcze zobaczy, wkońcu rower, komputer, piłka nożna(czasem), telwizja to jest bardzo wiele                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:08 »
No ale o budowę ciała też trzaba dbać! W zdrowym ciele zdrowy duch!                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:15 »
No, ale ja zaczynam dopiero ćwiczyć intensywnie, powli, chodek po shcodku :D:D

kpsk jeszcze trochę do Pumussa ci zostalo;-)                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:18 »
We wakacje może też popracuje nad swoją sylwetką, ale na raizie mam dobrze chęci, a czy przejdzie do czynów to zobaczymy :D

szmugiel -] uu, jeszcze trochę zosatło :D                    

Offline gramisan

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:32 »
Co będę robił na wakacje? Pewnie ustawkował jak tylko się da a jak się nie da to się zrobi tak żeby się dało :wink: . No i planujemy jeszcze z kumplami wyjazd nad jezioro tzw. biwak...kurde coś czuję, że po tych wakacjach zostanę alkoholikiem :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Wakacje
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:54 »
]]kpsk
oj zostało :D
a 200 postów to przynajmniej jakiś tydzień :D

co do bajka, to ja na nim przedewszystkim kondycje wyrabiam a 3000km rocznie to taka moja średnia :D

]]szmugiel
jesteś zainteresowany wyjazdem z sakwami?
gdzie w ogóle mieszkasz?
jak coś to chyba lepiej na priva                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Wakacje
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-11 (Śro), 05:32 »
Olhado: to się idzie zjeść tam gdzie taniej. a i nocleg wcale nie jest taki drogi, wszystko kwestia tego, żeby wiedzieć gdzie iść spać.                    

Offline Olhado256

• +++++
Wakacje
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-11 (Śro), 13:54 »
waste =] ale i tak taka wyprawa jest droga w porównaniu np. z kilkudniowym wypadem na biwak gdzieś w czeskie Sudety... tam na wioskach jest po prostu śmiesznie tanio, piwo poniżej złotówki za butelkę itp. Zresztą jakbym do Zakopca w tym roku nie jechał (który jest jeszcze droższy chyba...), to może by mi wystarczyło na Pragę... cóż, za rok się pomyśli.                    
w stanie spoczynku

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:10 »
Na rowerze pojechać do Warszawy i z powrotem to jest podróż, a nie wsiąść w samochód i mówić, że podróż byla cieżką :D:D :evil:                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:17 »
Mi wystarczy trasa Ostrów - Odolanów - Antonin - Ostrów. - około 60 km - w sam raz na piękny słoneczny dzień :D                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:20 »
60km to jest około 40min dla mnie, więc nie wiem czy taki słoneczny dzień, czy tylko uryweksłonecznego dnia :D :P                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:25 »
Mi też wystarczy. Bardzo lubię jeździć na rowerze w wakacje.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:26 »
Ja zaczełem od niedawna ćwiczyc jazdę na rowerze najczęściej ----] Zagórze, Sokolec ..

Tylko w wakacje kop22 ??                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:28 »
Szmugiel -] a po co na mile przeliczaas?? Czyżbyś miał amerykański rower ? :D                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:30 »
A kiedy ja przeliczałem na mile, pokaż pi ten post cfaniaku :D:D :P:P                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:35 »
60km to jest około 40min dla mnie, więc nie wiem czy taki słoneczny dzień, czy tylko uryweksłonecznego dnia :D :P

He, he. Kurde lae strzeliłem gafę  :? . zamiast 40 minut, przeczytałem 40 mil - bo to się akurat zgadza mniejwięcje. Sorka... To przez to imprezowanie :D                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:49 »
Ja zaczełem od niedawna ćwiczyc jazdę na rowerze najczęściej ----] Zagórze, Sokolec ..

Tylko w wakacje kop22 ??

Nie, ale takie dłuższe wyprawy to robię w wakacje.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:07 »
He, he. Kurde lae strzeliłem gafę  . zamiast 40 minut, przeczytałem 40 mil - bo to się akurat zgadza mniejwięcje. Sorka... To przez to imprezowanie

Wybaczam :-) :-)

A już myslałem o samym wyjatkach :D:D                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:24 »

A już myslałem o samym wyjatkach :D:D

Nie, nie :D Jeszcze do tego nie doszło.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:27 »
Fajnie tak codziennie przejechać z 40km w jedną i w drugą stronę na rowerku. Kondychy się uzbiera :D POLECAM !!                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:35 »
Fajnie tak codziennie przejechać z 40km w jedną i w drugą stronę na rowerku. Kondychy się uzbiera :D POLECAM !!

Ja tam jak muszę chodzić do szkoły to codziennie robię 15km. A jak są wakacje to różnie.                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:38 »
kop22----] do szkoy masz 15km ??                    

Offline xxx

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:44 »
kop22----] do szkoy masz 15km ??

Nie 2km. Ale zawsze jeszcze trochę jeżdżę. Np. na angielski, do kumpli itp.                    

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-11 (Śro), 17:57 »
No to ciekawa jest ta twoja trasa jeżeli ją o 13 km wydłużasz :D
Ciekawe gdzie tam jeździsz :D                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-11 (Śro), 21:47 »
kop22===] na wakacje tesh będziesz tyle pędził w dwie strony :D:D:D

13km=gdziesa oko 2-3h piehotą, no nie wiem, chyb przesadziles!! :evil:                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Wakacje
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-11 (Śro), 22:02 »
a ja się chciałem zapytać jak można 60km zrobić z 40 minut? chyba samochodem?                    

Offline Szmugiel

• +
Wakacje
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-11 (Śro), 22:15 »
średnią prędkością rowerową 40km/h ====] luz osiągam Pumbuss normalnie :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Wakacje
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-11 (Śro), 22:21 »
ze średnią prędkością 40, to 40km zrobisz w 60 min a nie 60km w 40min :idea:
40km/h pewnie kolarzówką jeżdzisz?                    

Offline SAVER

• ++
Wakacje
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-11 (Śro), 22:47 »
Na rowerze pojechać do Warszawy i z powrotem to jest podróż, a nie wsiąść w samochód i mówić, że podróż byla cieżką :D:D :evil:

E tam :) To już lepiej zaplanować w wakacje przejechanie wybrzeża polskiego. W najnowszym numerze magazynu BikeBoard(ktoś czyta?) jest opis takiej właśnie wycieczki - gość przejechał w 8 dni wybrzeże   - od Gdańska do Świnoujścia.
Fajnie by przeżyć coś takiego...
Ja również robię dość długie trasy nad morzem. Moja ulubiona trasa to z Dziwnowa(gdzie mam bazę) do Międzyzdrojów przez Wisełkę(niezłe wzniesienia tam są). Cały czas się jedzie lasem. Wychodzi ok. 80 km w obie strony.
Polecam :)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline kpsk

• +++
Wakacje
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-12 (Czw), 09:52 »
Saver -] kured, żeby do tej twojej trasy dojechać to bym j7uż ze 300km zrobił :D                    

Offline GoRo

• +
Wakacje
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-12 (Czw), 12:08 »
A ja sobie jade na początek nad zalew do Brzózy Królewskiej i znowu będę budował  tron  z pustych skrzynek po piwie :D I znowu pzrez pierwsz

Nie wybieram się jak na razie na żadne wyjazdy organizowane... po prostu kiludniowe wypady ze znajomymi                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Wakacje
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-12 (Czw), 13:37 »
ugh, ja nienawidzę wyjazdów i wycieczek organizowanych. jestem niezorganizowany z natury. ;D
jak już gdzieś pojechać to najlepiej samemu, nie wyobrażam sobie jedzenia na stołówce w wyznaczonych godzinach, trauma. no chyba że na ostre tygodniowe zwiedzianie, wtedy wiadomo, że trzeba się trzymać w grupie, ale czasem warto.