Autor Wątek: Marzenia  (Przeczytany 8387 razy)

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:32 »
A ja wierzę, chociaż nie wiem dlaczego. No, ale zawsze mówiłem, że wierzę, więc teraz tesh wierzę.
 \"Wierzę w wiarę wierzącą wierzących\" :D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:32 »
Ja jestem katolikiem, i jako wyznawca tej wiary WIERZĘ w życie po śmierci, życie pozagrobowe - w niebie, lub piekle oczywiście :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:35 »
widocznie kop22 jest niewierzący... no trudno :-( ...                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:38 »
No to ja już go nawrócę.
Pozatym coraz więcej ludzie, wierzy, ale nie praktykuje - smutne.
I to jest też jedno z moich marzeń. Aby wszyscy ludzie wyznawali tą samą religię i byli dla siebie naprawde jak bracia !                    

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:43 »
Jeśli o to chodzi to ja wierzę !!                    

Offline Olhado256

• +++++
Marzenia
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-06-11 (Śro), 17:55 »
Ej ej! Co to za offtop taśmowy? Już na was zażalenie poszło :evil: . Tylko kopa tam nie dopisałem, ale to się zmieni zaraz...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-06-11 (Śro), 18:15 »
No, no! Ja pisałem poprostu dwie myśli! A kto offtopuje , ten offtopuje! Przeczytaj uważnie posty zanim zaczniesz coś piać!                    

Offline Olhado256

• +++++
Marzenia
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-06-11 (Śro), 18:47 »
To jest topic o marzeniach. Sprawy wiary i życia \"pozarobakowego\" to do Czy wierzysz w Boga? Porządek być musi!                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-06-11 (Śro), 18:49 »
No to ja już go nawrócę.
Pozatym coraz więcej ludzie, wierzy, ale nie praktykuje - smutne.
I to jest też jedno z moich marzeń. Aby wszyscy ludzie wyznawali tą samą religię i byli dla siebie naprawde jak bracia !

Oto mój post! I chyba jest tu o marzeniach! I zresztą robisz wiele gorszego po już 2 posty bez sensu napisałeś. Koniec i kropka!                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-06-11 (Śro), 21:44 »
1.
To jest topic o marzeniach. Sprawy wiary i życia \"pozarobakowego\" to do Czy wierzysz w Boga? Porządek być musi!

Co to ma do tematu, pożądek musi być !!

2.
Ej ej! Co to za offtop taśmowy? Już na was zażalenie poszło  . Tylko kopa tam nie dopisałem, ale to się zmieni zaraz...

A to zupelnie nie wiem po co,napisalem skarę dobrze, ale po co ten tu post, tego ja nie wiem.

Wniosek: 2 posty se nailes poprzezudowodnienie nam, ze cosw skrgach się znalalo o nas                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-06-12 (Czw), 00:00 »
a ja chciałbym się swój własny autokar
najlepeij taki jak niedawno widziałem - dwie przednie osie skręcane i dróga tynia też
przerobił bym go sobie od środka, żebym mógł tam spać (nie mas :D ), mieć prysznic, kuchnie, barek, miejsce na kilka rowerów i kilka wygodnych siedzień
i jeździł bym sobie czymś takim (nie sam :D ) od jednego miejsca gdzie można sobie pojeździć na rowerze do drógiego                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-06-12 (Czw), 09:50 »
To ja już bym wolał taki dom w autokarze! Z sypialnią, i wielkim tv z dvd i saltelitą! Full luxus!                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-06-12 (Czw), 12:16 »
A ja przyczępę kampingową z dodatkami (DVD, kino domowe, komp). Aaaaa... bym zapomnial do tego mógłbym być testerem sprzeu, gier :D:D:D                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-06-12 (Czw), 17:53 »
No ale jeszcze do tej przyczepy przydałby się jaki samochodzi, co by to ją uciągnął :D Chyba że byś na podjeździe stał :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-06-12 (Czw), 19:28 »
przyczepę mógłby ciągnąć najnowszy model hammera z wbudowanym PS2 :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-06-12 (Czw), 19:44 »
przyczepę mógłby ciągnąć najnowszy model hammera z wbudowanym PS2 :D

Dobry pomysł. Ale sam PS2 nie wystarczy muszą jeszcze być jakieś gierki.