Autor Wątek: Marzenia  (Przeczytany 8376 razy)

Offline mucika

• +
Marzenia
« dnia: 2003-06-08 (Nie), 18:35 »
macie jakies marzenia ?? jezeli tak to jakie ? mi marzy sie zeby zwiedzic wszystkie miejsca na Ziemi ale tak naprawde wszystkie kazdy skrawek i wogule i zeby moja cala rodzina przyszla i terazniejsza byla zdrowa i szczesliwa :D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-08 (Nie), 18:39 »
Mi się podobnie marzy abym był szczęścliwy, bo:
jeżlei będę szczęścliwy to będę zdrowy, nie będę biedny n, itd.
A co do tych skrytszych marzeń to ich narazie nie ująwnię, chyba ze się spełnią :D - w co wierzę.                    

Offline Daarth

• +
Marzenia
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-08 (Nie), 18:42 »
moje marzenia... hmm zeby mi wyshlo to co planuje :D do piatku albo raczej soboty wieczor bede wiedzial :D to juz mi da szczescie. Tylko z tym szczesciem musze zaczac zyc bo glupio zeby facet rodziny nie utrzymywal :D no nie?                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Marzenia
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:02 »
Chciałbym się przenieść w czasie do Polski roku 1919. I poznać Piłsudskiego, po czym powiedzieć mu co ma robić, by nie było tak jak było.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Marzenia
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:34 »
Tak, powiedziałbyś mu, że pod Warszawą wygra, a on już całkiem wyluzowany wtopiłby sromotnie :D

A moje? Rodzina zdrowa.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Marzenia
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-08 (Nie), 19:39 »
A co, to może dzięki Niemu wygralim? On się na wojnie znał jak ja na komputerach.

A z bardziej przyziemnych :D (lecz nie mniej ważnych): zdrowie, zdrowie i jeszcze raz pieniądze :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Marzenia
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-08 (Nie), 20:21 »
Nie, nie dzięki niemu. Ale by mówił: spoko, chopoki generały, co byście nie robili, to ruskie i tak wtopią. A oni mu na to: tak? to idziemy na wino.                    

Offline Loco

• +
Marzenia
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-08 (Nie), 20:38 »
Każdy ma jakieś marzenia, a ja nie jestem wyjątkiem. Marzenia natomiast jakieś wyjątkowe nie są: dom/duże mieszkanie, porządny samochód, kobieta, pieniądze, zdrowie... Z nierealnych: umiejętność wykonywania kilkudziesięciometrowych skoków (latanie też może być).                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-08 (Nie), 21:38 »
moje marzenia... hmm zeby mi wyshlo to co planuje :D do piatku albo raczej soboty wieczor bede wiedzial :D to juz mi da szczescie. Tylko z tym szczesciem musze zaczac zyc bo glupio zeby facet rodziny nie utrzymywal :D no nie?
ja musze powiedzieć, że jestem baaardzo szczęśliwy - ahhh... się tego szczęścia najadło :D
a tak pozatym, to chciałbym mieć dom, który byłby kozacki jak bunkier - tzn przciw-czołkowy i anty-impulso-elektromagnetyczny (tak się to pisze?)
do tego mnustwo kasy i żeby mi się z Tą dziewczyną nigdy nie odechciało
to tego tak jak Loco umieć to co Ci w matrixie (a zwłaszcza Neo w M2)
a tak z bardziej przyziemnych, to umieć puszczać kamehameha i żeby było widać wokół mnie taką aure jak się wkurze                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
Marzenia
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-08 (Nie), 22:56 »
A ja bym chciał, żeby mój mózg miał większą moc obliczeniową, bo mnie szlag trafia czasem jaki ja jestem mało bystry... za wolno dane przetwarzam po prostu :evil:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Biernath_J

• +
Marzenia
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-08 (Nie), 23:39 »
Pokój światowy poprzez nagły wzrost świadomości, inteligencji i przede wszystkim odpowiedzialności każdego obywatela tej planety. Taki nie do złamania pokój, zgoda, zrozumienie. Keeeine greeeeeeenzeeeeeee Michał by mógł dośpiewać lol

Saver by był bezrobotny wtedy.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Marzenia
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-09 (Pon), 10:23 »
A własnie, towarzysz Saver jakos nas nie odwiedza długo. Obrazil sie na referendum? :D
Mi sie marzy dobro naszego pieknego kraju.
Pedro dobrze mysli, powiedziec Józefowi zeby armie unowoczesnial, ach marzenia.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-09 (Pon), 10:47 »
ja po przesłuchaniu niedawno audycji w ZETca pt. co by było gdyby - polscy żołnierze walczący na zachodzie wrócili do kraju po wojnie
i chciałbym, żeby tak się stało, bo wtedy 2mln, może więcej polskich żołnierzy zniechęciło by komunistów - to właśnie powiedziałbym im gdybym mógł - wtedy żelibyśmy w pięknym kraju który miał dostęp do plany marshala                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Marzenia
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-09 (Pon), 14:38 »
Znaleźć laskę być zdrowym aby mój organizm nie odrzucał wódy ;) shit ale jestem przyziemny :)                    

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-09 (Pon), 20:06 »
Mażę o szczęściu i kasie. Mam jeszcze skrytsze marzenia, ale ich nie ujawnię :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-09 (Pon), 20:50 »
kosie? ja tam wole kombajn, bo zadaje większą ilośc obrażeń i można łądne komba robić
jeszcze maże o tym, żeby mi się rower zbyt często nie psół
a czy dodałem, że nie chce nigdy pracować i mieć w ch... dużo kasy?
to też chce
i przydało by się studia skończyć
przynajmniej tak dla samego siebie                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-09 (Pon), 21:19 »
Mi tam wystarczy $ i zdorwie, no i bycie szczęścliwym = nie wkur***.

A co do studiów to jeszcze szmat czasu przeddemną..                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Marzenia
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-09 (Pon), 21:46 »
To mi się przyśniło wczoraj w nocy. Było fantastycznie.

A więc: Chciałbym być papieżem Grzegorzem VII                    

Offline TomisH

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-10 (Wto), 09:57 »
Ja tam zawsze chciałem być strażakiem ;)

A zaraz potem Supermanem :D

\"Is it a bird? Is it a plane? No! It\'s TomisH!!! (Chodu!)\" :bigla:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-10 (Wto), 13:14 »
kosie? ja tam wole kombajn, bo zadaje większą ilośc obrażeń i można łądne komba robić

Nie o kosie tylko o kasie pomyliłem się.
Kombajn jest bardziej kosztowny.   :wink:                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-10 (Wto), 14:35 »
Moja marzenia to:
a) Pentium 4 3,5Ghz
B) Ati Radeon 9800 Pro
c) 1GB RamuDDR, na szynie 400Mhz
d) Monitor-] płaski 20cali LG
e) 200GB 8MB---] dysk twardy
f) Dobra płyta z MSI ( najdroższa :D)
 No wystarczyjak na kompa, potemsamochod, telewizory najlepszej klasy                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Syber

• +
Marzenia
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-10 (Wto), 16:05 »
Hmmm... moje mazenie ??? W sumie to sam nie wiem... ale pewno jest cos takiego :)                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline rednar

• +
Marzenia
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-10 (Wto), 16:15 »
Ja tam marze o tym :D                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-10 (Wto), 17:57 »
czarny005 przecież : Super Grace ATI Radeon 9100 64DDR TV I/O DVI\" nie jest najlepsza kartą na rynku więc nie wiem czemu ty naprzykład nie marzysz o Ati Radeon 9700 lub 9800. Dziwie się tobie wielce :P                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-10 (Wto), 18:50 »
więc najlepiej mażyć o nielimitowanej karcie kredytowaej, bo wtedy kupisz najnowszego radka, i będziesz go mógł bez problemu wymienić :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:27 »
kpsk to już są naprawdę nierealne marzenia, co do nowego radeona o kiedyś na pewno się sprawdzi, ale nielimitowana karta kredytowa to już bezsens :P                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:32 »
no, ale właśnie marzenia mają to do siebie, że są na ogło nierealne, choć i odwroyne się zdarzają.
NP - chciałbym latać - najwyej samolotem polecisz i nic więcej :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:41 »
Moja marzenia wymienione w tym temaci w najbliższych 2 latach powinny się spełnić, no a twoje no nie wiem nie wiem...                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Marzenia
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:43 »
Nie licząc tego, że chcę nie być, to chcę być boginią - dzieckiem :P  Jest(em) taka słodziutka :-D                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:45 »
No to powodzenia Szmugiel :D
Flecik -] kurde jakoś tego twojego posta nie jażę.... to w końcu chesz nie chesz...??                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Marzenia
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:53 »

Flecik -] kurde jakoś tego twojego posta nie jażę.... to w końcu chesz nie chesz...??

nie zrozumiales - nie powiedzialam, ze nie chce byc boginia tylko ze chce nie byc - to nie to samo (chodzi  mi o nie istnienie w ogole - jasniej juz sie nie da) W tym wypadku szyk zdania był kluczowy  :|                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:53 »
Nie licząc tego, że chcę nie być, to chcę być boginią

Ale nagmafane :evil:
Chcesz nie być, to chcesz być ....---] fajnie, że ja coś jarzę z tego :D:D                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-10 (Wto), 19:55 »
Czyli po prostu nie chesz być boginią i tyle!
Ja dzisiaj jestem cos wolno jażący... ale to też wina takiego pisania! Naród jest porsty i trzeba prosto pisać :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:03 »
No ja tesh dzisiaj wolno myślę, ale to chya po intensywntym wysiłku :D:D

kpsk-----] przed chwilą widziałem twojego nicka w6 tematach po rząd---] statsiarstwo :P:P:P :D:D (żartuję) :D:D                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:05 »
no żesz kurde ty jeden! ;-) :D
Ja po prostu jestem aktywny!

A co do moarzen, to pare z moich na pewno sie niespełni, ale jak dobrze pójdzie to 2 z nich już w tym miechu! Jak sie spełnią to powiem,... może :D                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Marzenia
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:07 »
a więc moje marzenie : Ładny parterowy dom, ładna żona, VW Passat TDi w garażu i troche gotówki na koncie...                    
Come get some!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Marzenia
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:09 »
chcę nie być

To marzenie można łatwo spełnić... Proszę, nie zaczynajmy znowu.                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:10 »
no to masz podobne do każdego faceta.
Dochodzi jeszcze zasiać drzewo i zpłodzić syna!                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:11 »
MOJE DZISIEJSZE marzenia spełnia się w sobotę, dokupuje pare drobiazgów typu: procek 2Ghz, 512DDR 400Mhz, płyta gł.

HEHE kspk zartuję z tym statsiarstwem :D Gdyby etmi teraz szybciej działał to w 30% szybciej ym odpisywał, a tak to pozostaje w tyle :P                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:19 »
A czy ta twoja wypowiedz nie pasuje raczej do teamtu wakacje :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:24 »
Upssss, ale ja dzisiaj nie myślę, łojejej zaraz coś z tym zrobię :D:D                    

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:33 »
Ja mażę o kompie z najlepszym radku z pentiu 2,2 i z 516 ramu, i 100 G na dysku.                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:34 »
Ale czemu tak przyziemnie, i krótkofalowo? ??
Życie przed nami !                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:37 »
kop22-] coś podobnego będę mial w sobotę :P                    

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:39 »
Uuu. To nieźle. Ja nowego kompa będę miał na gwiazdkę.                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:46 »
Szmugiel -] z 100gb ;-) :D
Ja na razie o nowym kompie nie marze, a z tych rzeczy to jedynie k. graf  :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:50 »
No o dysku narazie nie myślę, ale resztę kupię na 100%  w sobotę. Dysk----] pażdziernik-grudzien                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:55 »
A ja jeszcze marzę, o zajeb***, wspaniałych wakacjach, na które tak czekam :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-10 (Wto), 21:11 »
Moje marzenie, które mialem rok temu dobiegną końca, przed chwila zrobiłem rachunek sumienia i wyniesie mnie ta wymiana koło 1000zl, nie wiem czy sporo, ale muszę coś wymienić, bo ten to już żęch :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:26 »
ale statsowanko mnie omineło
ja w przeciwieństwie do flecika nie dąże do nirvany
ale chce mieć super kompa
e...
chce mieć 20 super max wypasionych hiper kompów
chce mieć hot roda, low ridera, dodge vipera i ten samochód z 60 sek
chce, żeby te wakacje były lepsze od poprzednich, a poprzednie były super                    

Offline Olhado256

• +++++
Marzenia
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-10 (Wto), 22:55 »
Flecik =] jakby co to tu na forum jest taki ładny topic z poradami co zrobić, żeby przestać być. Ale nie radzę próbować...

A ja mam jeszcze jedno marzenie (to z tych małych i głupich, tych największych i najgłupszych nie ujawniam): chciałbym przez rok nic nie robić. Chciałbym nie zdawać na te pieprzone studia w tym roku. Takie proste, a takie odległe...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Marzenia
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-10 (Wto), 23:09 »
]]olhado
moim mażeniem jest nic nie robić i imieć się wrząć do roboty
jedno i drógie się pewnie długo nie spełnią                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Marzenia
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-11 (Śro), 10:36 »
chcę nie być

To marzenie można łatwo spełnić... Proszę, nie zaczynajmy znowu.

Eh Durbik... przynajmniej po tobie spodziewałam się jakiegoś inteligentnego toku myślenia... tymbardziej, że najprawdopodobniej czytałeś inną moją wypowiedź... Ja nie chcę popełnić samobójstwa jak to ładnie zasugerowałeś lecz nie urodzić się - to dwie zupełnie inne sprawy - bo to czego ja chcę nikogo by nie zraniło... żeby musieć tłumaczyć tak proste sprawy :?  :roll:  Mężczyźni! :evil:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Marzenia
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-11 (Śro), 11:15 »
Nie czytałem innej twojej wypowiedzi wcale na ten temat. Ale jakoś małą różnicę widzę między samobójcami a toba - i oni i ty widocznie nie cieszą się życiem. Trudno.                    

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-11 (Śro), 13:45 »
Ja marzę o figurce świętej Maryi!! :D
Nie żartuje o fajnych wakacjach.                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:01 »
Ja marzę o figurce świętej Maryi!!  

Figórka świętej Mryji----] bardzio śmieszne, serio..... :D:D Dam ci taką na urodziny, spełnie twoje największe marzenie :D                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:11 »
Nie czytałem innej twojej wypowiedzi wcale na ten temat. Ale jakoś małą różnicę widzę między samobójcami a toba - i oni i ty widocznie nie cieszą się życiem. Trudno.

No właśnei. Co to za pomysł, czy raczej marzenie! Zaprzecza samemu sobie, bo już teraz nie możesz, się nie urodzić. Za późno :D                    

Offline Szmugiel

• +
Marzenia
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:16 »
Chyba, że w życiu poza robowym, jeśli ktoś w to wierzy :P                    

Offline kpsk

• +++
Marzenia
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:21 »
Poza robakowym :D ;-)
A co ty nie wierzysz ??!                    

Offline xxx

• ++
Marzenia
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:31 »
Ja nie wierzę. A ty??