Autor Wątek: Pomóżmy Asi  (Przeczytany 2468 razy)

glad4

• Gość
Pomóżmy Asi
« dnia: 2003-06-07 (Sob), 12:51 »
Wszystkich zainteresowanych proszę o wejście na http://www.asia.bim.net.pl/. Bądźcie ludzcy i pomóżcie dziewczynie.

Joasia Zwiercan ma 14 lat, mieszka w Kościerzynie.
        Jeszcze niedawno sama pomagała potrzebującym. W przeddzień wykrycia choroby zbierała środki na \"Pomoc dzieciom z Afryki\", sama inicjowała i zbierała pieniądze dla \"Schroniska dla zwierząt\".Teraz sama potrzebuje pomocy.
        Wykryto u Asi rzadką nowotworową chorobę krwi - \"Zespół mielodysplastyczny\". Choroba ta charakteryzuje się między innymi tym, że czas trwania choroby liczy się jedynie w tygodniach.
        Jedyną szansą na wyleczenie jest natychmiastowy przeszczep szpiku kostnego.
        Znalezienie dawcy jest procedurą trudną i czasochłonną ponieważ przeszczep jest możliwy jedynie wtedy gdy znajdziemy dawcę, który posiada szpik zgodny z biorcą, a taka zgodność występuje w stosunku 1:25000.
        Koszt przebadania potencjalnego dawcy wynosi 1200 zł. co w znacznym stopniu ogranicza krąg poszukiwań.
        W przypadku tej choroby najistotniejszy jest czas i środki finansowe jakie można przeznaczyć na badania dawców.
        Jedynie szybkie przebadanie jak największej liczby potencjalnych dawców daje szansę na uratowanie życia Asi.

Za każdą złotówkę, która zwiększy szansę Asi, Serdecznie Dziękujemy.

Aby ułatwić organizowanie pomocy Asi, powołano Kaszubską Fundacje \"Podaruj Dzieciom Nowe życie\". Fundacja działa \"bezkosztowo\", tzn. pracują sami wolontariusze, lokal i telefony użyczą bezpłatnie P.D.BiM. Po zakonczeniu Akcji \"Podaruj Asi życie !!!\" będziemy pomagali innym potrzebującym.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:
Kaszubskiej Fundacji \"Podaruj Dzieciom Nowe Zycie\"
83-400 Kościerzyna, ul. Skłodowskiej 19
PKO BP SA O/Kościerzyna
10201879-99293-270-1

lub
dla osób które nie chcą z różnych przyczyn skorzystać z pośrednictwa Fundacji:
Joanna Zwiercan
PEKAO SA I O Bytów 11001337-5001565-1301-111-2

Proszę też moderatorów o topowanie topicu.                    

Offline xxx

• ++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-07 (Sob), 13:24 »
Zaraz to pokażę mojej mamie na pewno pomoże.                    

Offline kpsk

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-07 (Sob), 14:18 »
Ja również postaram się pokazać to pewnym osobom.                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-07 (Sob), 17:05 »
Ja rozumiem akcje harytatywne itp. Ale można to było przecież dać na mikrofon (link do strony) i co jakiś czas zapodawać. Choć z drugiej strony ta sprawa będzie tutaj ciągle...                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline kpsk

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-07 (Sob), 20:45 »
Mikrofon i tak jest do niczego. Ale coś mi się wydaje, że glad4 się tu tylko po to zajrejestrował, czyż nie?                    

Offline xxx

• ++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-07 (Sob), 20:49 »
Mikrofon i tak jest do niczego. Ale coś mi się wydaje, że glad4 się tu tylko po to zajrejestrował, czyż nie?

Tak mi się zdaje.                    

Offline zan

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-07 (Sob), 21:36 »
niewazne czy po to czy nie po to. jesli po to, chwala mu ze szuka pomocy. trzeba cos zrobic, pokaze to kiklku ludziom. moze zrzute zrobimy??                    

Offline kpsk

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-08 (Nie), 14:39 »
No ja doceniam iż szuka pomocy, i wacale nie mam mu tego za złe. Stwierdzam tylko fakty. Bo temat założył i na tym koniec. A pomóc można!                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-11 (Śro), 10:19 »
zróbcie przedstawienie też w innych miastach, bo gdynia to kraniec polski                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Syber

• +
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-11 (Śro), 12:47 »
mam pomysl by wspomoc Asie !!! niech strona Ts bedzie platna !!! i tego bym pomogl ale kto mi pomoze ???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-11 (Śro), 13:35 »
Przesadzasz Syber. Może jak już strona TS będzie płatna, to z zebranych pieniędzy będziemy wspierać Asię, fundować obiady, noclegi dla bezdomych, wolny Tybet i biednego somalijskiego chłopca, który od 27 lat jest przywiązany na grzbiecie martwego słonia, a który urodził się z uszami na dupie!? Ja rozumiem, że ktoś prosi o pomoc i pochwalam to, ale zmuszanie kogoś do płacenia to absurd.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline xxx

• ++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-11 (Śro), 14:01 »
Mam pomysł, kto wejdzie na forum od razu zostanie przełączony na 0700.                    

Offline kpsk

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:19 »
Tak, tak - zamontujmy dialery :D :evil:                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:41 »

No to się moderatorzy popisali.                    

Offline xxx

• ++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:48 »

No to się moderatorzy popisali.

No to fakty lepiej by było, aby na stronie głównej umieścili linka.                    

Offline tymbeer

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:20 »
Bez przesady panowie. Kto z was dał, chociaż złotówkę?
I po co mam to promować?
Jak ktoś będzie chciał dać to i tak da, a nie będzie pisał, że musze jakoś pomóc, a nic nie robi.
Przyklejać? Nie wiem, po co. To nie forum pomocy.                    
...

Offline xxx

• ++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:31 »
W sumie jest w tym trochę prawdy. Ale zadbać o to możecie.                    

Offline Olhado256

• +++++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-11 (Śro), 17:44 »
Mam pomysł, kto wejdzie na forum od razu zostanie przełączony na 0700.

Nobla temu, kto mnie połączy przez sieć osiedlową z 0700!! Bo modemu ni mam :wink:  :P

A tak w ogóle to absolutnie nie widzę sensu topowania tego topicu.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-11 (Śro), 18:11 »
nie widze sensu istnienia tego topicu, sa odpowiednie fundacje                    

Offline kpsk

• +++
Pomóżmy Asi
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-11 (Śro), 18:14 »
tymbeer -] dokładnie. nikt nic nie dał ale gaadć to wszyscy potrafią! Ale aby nie szerzyć statsiarstwa, a taklże dlatego, iż glad4 nie odezwie się już tutaj. proponuje zamknąc temat. Tylko  wtedy spadnie w dół...

Jak ktoś chce to wpłaci. T