Autor Wątek: Dostaliscie kiedys po mordzie?  (Przeczytany 12988 razy)

Offline TomisH

• +++
Dostaliscie kiedys po mordzie?
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-09-29 (Pon), 23:16 »
W sumie nie lałem i nie byłem lany od podstawówki. Ale coś czuję, że mi się dostanie za rewolucję ::                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-09-30 (Wto), 00:11 »
Jak powiesz gdzie mieszkasz to może zrobimy jakiś mini-zjazd forumowy w twojej okolicy i ci wybijemy te chomiki z głowy :twisted:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-09-30 (Wto), 07:02 »
oh, nie musisz, wystarczy się czasem przejść główną ulicą miasta. ostatnio szliśmy z Tomishem i Omegą i niewiele brakowało, a jakiś śmieć z zawodówki podniósłby nam ciśnienie. shit happens. ^.^;                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-09-30 (Wto), 15:31 »
To ja wam proponuję chodzić po mieście z tymi chomikami na koszulkach. Adrenalinka gwarantowana :wink:

BTW - et tu waste? A ja miałem o tobie dobre zdanie... :P  :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-09-30 (Wto), 18:41 »
z chomikiem nie chodzę (to nie moje klimaty, a teraz założyłem avatara tylko dlatego że ktoś na mnie silnie wpłynął, i żeby się trochę podroczyć z zatwardziałymi antyhamtarowcami ;P), ale chodziłem z mangową buźką bohaterki Love Hina na plecaku. niestetey plecak ukradli, razem ze znaczkiem. teraz mam nowy, czarny, tylko czeka aż coś do niego przypnę. tylko tym razem to będzie coś co naprawdę lubię... może jakiś gadżet z bebopa, może z ghosta, albo ukochanego GUNNM.                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-09-30 (Wto), 20:11 »
W trzeciej klasie podstawówki dostałem tak w dziób, że ledwo widziałem - ale sobie tego kolesia zapamiętałem - potem to ja dominowałem  :-D                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-10-14 (Wto), 18:57 »
ja raczej jeszcze od nikogo nie dostalam po mordzie  :lol:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:02 »
Niestety, nie :( Niestety, bo mam nadzieję, że bym mu oddał, a nigdy nikogo nie walnąłem więc nie wiem, czy bym się odważył. No, i nie miałem jeszcze pożądnego pretekstu, żeby zacząć. Ale tak ogólnie, to walnąć kogoś to jeden z moich życiowych celów :P                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:09 »
O! Ten temat jeszcze zyje :D . Hehe :) . Ostatnio z kumplem w klasie mielismy mala sprzeczke. Efekt? Moj zlamany nos, i 5 dni w szpitalu na nastawianie nosa operacyjnie i usuniecie krwiaka :P . Nie bijcie sie z dresami :wink:                    
I chuj.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-10-14 (Wto), 20:00 »
Koki =] polecam przejść się wieczorkiem po jakimś obcym blokowisku. Spotkasz tam na ławeczkach panów w dresach, którzy zaraz dadzą ci pretekst, żeby jednemu z nich dać w mordę. Tylko potem będziesz musiał naprawdę szybko biec :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-10-14 (Wto), 20:01 »
Przeciez taki maczo nie bedzie uciekal. :D :D :D

Lupin - hehe, ciekawe lekcje musicie miec. :buhaha:                    
...

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-10-14 (Wto), 20:29 »
Przeciez taki maczo nie bedzie uciekal. :D :D :D

Jak nie będzie uciekał to więcej go na forum nie zobaczymy, a tego bym nie chciał, więc mu radzę, żeby uciekał :D                    
w stanie spoczynku

Offline Coyote1

• +
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-10-14 (Wto), 20:31 »
Tylko raz, a przynajmniej tyle pamiętam!! Kiedyś coś tam podpadłem jakiemus kolesiowi z 8klasy (ja byłem chyba w 5/6) i dostałem po mordzie. Ale nie było tak źle on też dostał! Co prawda pewnie nawet nie poczuł, ale i tak nieźle zwarzywszy na różnice wieku i budowy (czyt. siły) to był bydlak. Na szczęście jakiś nauczyciel to zobaczył i koleś wyleciał ze szkoły, gdyby nie on to bym wylądował w szpitalu!                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-10-16 (Czw), 13:39 »
O! Ten temat jeszcze zyje :D . Hehe :) . Ostatnio z kumplem w klasie mielismy mala sprzeczke. Efekt? Moj zlamany nos, i 5 dni w szpitalu na nastawianie nosa operacyjnie i usuniecie krwiaka :P . Nie bijcie sie z dresami :wink:

o czlowieku noramlnie przez takich ludzi, wyjsc na ulice to az strach  :wink:
nie no zartuje  :lol:  ale wspolczuje temu kolesiowi, przynajmniej wie, ze z DRECHAMI sie nie zadziera  :lol: pozdro                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-10-16 (Czw), 14:05 »
Koki => polecam przejść się wieczorkiem po jakimś obcym blokowisku. Spotkasz tam na ławeczkach panów w dresach, którzy zaraz dadzą ci pretekst, żeby jednemu z nich dać w mordę. Tylko potem będziesz musiał naprawdę szybko biec :wink:

Wiesz, ja miałem nikłą nadzieję na uczciwą walkę - bo 5 na 1 to niezbyt :D No i nie będę jechałe do miasta specjalnie po to, żeby komuś walnąć :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-10-16 (Czw), 17:19 »
Kurcze, coś ostatnio nikt mnie nie zaczepiał, a jakoś nie omijam specjalnie \"zakazanych\" dzielnic, z drugiej strony też nikomu nie wadzę...                    
"Live For The Moment"

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-10-16 (Czw), 17:22 »
Nigdy nie dostalam..i mam nadzieje ze nie dostane  :heh: kobiet chyba sie nie bije..?  :wink:
ale musze sie pochwalic ze walnelam kiedys pewnego pana po twarzy z tzw: \"liscia\" albo: \"plaskacza\"...jak kto woli  :biggt:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-10-16 (Czw), 17:30 »
Nigdy nie dostalam..i mam nadzieje ze nie dostane  :heh: kobiet chyba sie nie bije..?  :wink:  
ale musze sie pochwalic ze walnelam kiedys pewnego pana po twarzy z tzw: \\\"liscia\\\" albo: \\\"plaskacza\\\"...jak kto woli  :biggt:

Eeee, to nie to samo co dostać plombę pod oko, poza tym kobiety mogą  :wink:
Z drugiej strony, kobiety tknąć nie można - i chyba to dobrze...                    
"Live For The Moment"

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-10-17 (Pią), 11:34 »
A kto dostal po gebie od rodzicow ??? Bo ja jak zyje jeszcze nie dostalem nigdy w buzie... a jak to jest z wami ???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-10-17 (Pią), 11:45 »
hmmmm po \"mordzie\" to chyba mi sie nie zdarzylo, ale po twarzy....no niestety zyjemy w takim spoleczenstwie, ze dla niektorych facetow nawet plec nie stanowi hamulca....smutne, ale prawdziwe                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-10-17 (Pią), 11:50 »
A kto dostal po gebie od rodzicow ??? Bo ja jak zyje jeszcze nie dostalem nigdy w buzie... a jak to jest z wami ???

Ja raz, za rozdarty pysk - ale mnie wtedy zamurowało  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-10-17 (Pią), 11:53 »
hmmmm po \\\"mordzie\\\" to chyba mi sie nie zdarzylo, ale po twarzy....no niestety zyjemy w takim spoleczenstwie, ze dla niektorych facetow nawet plec nie stanowi hamulca....smutne, ale prawdziwe

To dziwne bo ja nie walnal bym mojeje panienki !! Za chiny ludowe... a do tych co bija swoje panienki mam obrzydzenie... Bo po co jest sie z taka osobe co tylko tlusze ???

To sie mija z celem...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:02 »
Mnie rodziciele po nie pysku leja. Te 2 slady co mam to serio obtarlem sie przez przypadek. A te slady na plecach od kabla od zelaska i przypalania lokowka do wlosow to nieprawda! Serio! A wczoraj to ze schodow spadlem! Uwierzcie mi!
 :twisted:

Tak na serio to rodzice nie mieli tyle odwagi zeby mi \"dac po ryju\". Kiedys bylem grzczny a teraz przeciez mnie nie uderza  :twisted:

Syber]] \"walnol\" - chodzi o walnal?  :twisted:
\"Bo po co z kims sie jest jak sie ta osobe tlusze ???\" - no ja tu to juz nie wiem o co chodzi jakby...
Sie? Tlusze?  :twisted:

Pozatym kto mowi, ze to musi byc Twoja panna - bicie obcych dziewczynek tez jest nieladne (niech no mi wpadnie w lapy taki sk*rwiel co leje kobiety)                    

C1

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:10 »
To dziwne bo ja nie walnal bym mojeje panienki !! Za chiny ludowe... a do tych co bija swoje panienki mam obrzydzenie... Bo po co jest sie z taka osobe co tylko tlusze ???

nikt nie wspominal o tym, ze mnie mojk chlopak uderzyl, to juz by byl szczyt wszystkiego i mam andzieje, ze w zyciu sie takiej sytuacji nie doczekam                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:10 »
\\\"]
Syber]] \\\"walnol\\\" - chodzi o walnal?  :twisted:  
\\\"Bo po co z kims sie jest jak sie ta osobe tlusze ???\\\" - no ja tu to juz nie wiem o co chodzi jakby...
Sie? Tlusze?  :twisted:  

Pozatym kto mowi, ze to musi byc Twoja panna - bicie obcych dziewczynek tez jest nieladne (niech no mi wpadnie w lapy taki sk*rwiel co leje kobiety)

Juz poprawilem !!

I tego woje mowic panna niz jak niektorzy mowia dupy... A ruznica jest oczywista :)

I tego jak nie chce byc moim kochaniem to ja nikogo na cznurku nie trzymam...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-10-19 (Nie), 22:22 »
no ja przyznam że powiedzenie o swojej dziewczynie \"panienka\" jest raczej obraźliwe. panienka to ja mówię o plastikowych bezmózgich .....*) .

*) wypełnić wedle życzenia.                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-10-21 (Wto), 13:01 »
No to wyszlem na idiote :(                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-10-21 (Wto), 18:13 »
No to wyszlem na idiote :(

Ano \"wyszłeś\"  :wink:

Co byś nie myślał, to kobieta - nie panienka, nie zdzira - po prostu kobieta - i tego się należy trzymać...                    
"Live For The Moment"

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-10-24 (Pią), 17:02 »
Zapamientam to...Ehhh... Uroczo sie czuje... :(                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-10-24 (Pią), 17:50 »
Czyli, gdyby rzuciła się na was kobieta z nożem, tobyście pierś swą odsłonili i żekli \'Uderzaj, niewiasto, gdyż jażem paladyn, i białogłowych tknąć nie mogę.\'. Heh.                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-10-24 (Pią), 20:44 »
Koki ]]] Nie wiem jak inni ale jakby na mnie panna się z nożem rzuciła to ja zrobił bym najrozsądniejszą rzecz na świecie, zwiał bym. Bo nawet gdybym miał z nią się bić to musiał bym wiziąć pod uwagę fakt że ona ma nóż :D                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-10-24 (Pią), 20:52 »
Koki ]]] Nie wiem jak inni ale jakby na mnie panna się z nożem rzuciła to ja zrobił bym najrozsądniejszą rzecz na świecie, zwiał bym. Bo nawet gdybym miał z nią się bić to musiał bym wiziąć pod uwagę fakt że ona ma nóż :D

Słusznie - przeciwnik z nożem jest NIEPRZEWIDYWALNY - nie ma przed tym żadnej skutecznej obrony - w ćwiczeniach z gumową atrapą noża nikomu w grupie nie udawało się zatrzymać naprawdę szybkich ciosów w brzuch... A szkoda by tak umierać...                    
"Live For The Moment"

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-10-24 (Pią), 21:02 »
No więc sobie wybierzcie: pałka, bejzbol, gazrurka, deska z kwościem, flucz francuski, łom... skupiacie się na szczególe, nie zauważając całego obrazu, że tak(głupio) powiem.

[Edit]Z nożem w brzuchu to tak samo głupia śmierć jak z nożem w plecach ;)

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-10-24 (Pią), 21:16 »

Zapewniam Cię, że znacznie bardziej bolesna - zwykle umiera się nieco dłużej i naprawdę się to czuje...                    
"Live For The Moment"

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-10-24 (Pią), 21:27 »
Czy dostałem w tak zwaną mordę?? No kilka razy było......  Ale na szczęście nigdy tak mocno, że komuś nos przestawiłem za to. Staram się być bezkonfiktowy i narazie na tym dobrze wychodzę :D

Zapewniam Cię, że znacznie bardziej bolesna - zwykle umiera się nieco dłużej i naprawdę się to czuje...

A jeszcze jak ci brzuch rozpłata tym nożem to normalnie amba fatima i ciebie ni ma.                    

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-10-24 (Pią), 22:19 »
a ja trzy bijatyki wstecz mozna powiedziec ze dostalem...
wiec bylo tak:
Idziemy lekko zbuzowani z kolegą, on spotyka takiego wysokiego grubasa ktory jest jego kolega, zaczynam sie z nim klocic o fajke... :D
Ten dwa razy sie machnął nad moją głową, i wtedy szybkooo uciekłem [było to po przeanalizowaniu, że moja sliczna twarz moze ucierpiec w bijatyce z takim gbórem]

tak wiec sobie ucieklem z jego ostatnia fajka... :P
aha żeby nie było, to było trzy bijatyki wstecz... [dwie ostatnie wygrałem] :biggt:                    
. . . [ | ] . . .

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-10-28 (Wto), 14:28 »
każdemu facetowi to musiało sie zdarzyć mnie tez ale facet który mnie zaatakował po chwili miał rozwalony nos                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-10-31 (Pią), 11:21 »
Dlatego zawsze trzeba misc sie czym bronic...:hihi:                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-10-31 (Pią), 22:46 »
Dlatego zawsze trzeba miec sie czym bronic...:hihi:

np wylamany kawalek oparcia od krzesla ukryty w rekawie przed pojsciem na koncert? :lol: (oczywiscie do obrony:]) patent znajomego - improwizacja przede wszystkim - czego to ludzie nie wymysla... i tak teraz mysle.. jakich ja mam znajomych :shock2: :lol: :D :D

co do bicia - jeszcze sie nie zdarzylo.. (nie liczac \'bojek\' z bratem, spychania ze schodow, zrzucnia z hustawki, prob sciecia glowy i inne takie :roll:)
hmm.. gdyby jakis facet mnie uderzyl, to na drugi dzien bylby martwy :evil: a w kazdym badz razie (:D), wiecej by tego nie zrobil.. juz ktos by sie nim zaja :twisted: .. albo ja sama :wink: :twisted:
oczywiscie moglaby tez np uderzyc mnie jakas kobieta, ale to wydaje mi sie tak nieprawdopodobne, ze nawet nie biore tego pod uwage :D ...                    

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-11-01 (Sob), 11:06 »
No jakos tak sie zlozylo, cholera wie jak ze jeszcze nie dostalem nigdy :) mieszkam w najniebezpieczniejszym miejscu opola (wg. policji) chca wkoncu objac monitoringiem cala dzielnice :) ale jakos nigdy nie dostalem, no raz w podstawowce :D od brata kolegi... mleczaka mi wybil to bylo chyba w 2klasie czy cos takiego :)))) malo pamietam :))) no ale obecnie to spokojnie...chodz wybieram sie na mecz dwoch znienawidzonych klubow pilkarskich w nastepna sobote to moze sie wszystko zmienic :) ale jakos unikam starc i jakos mnie nikt nie zaczepia (wzrost i wyglad swoje robi :)) no ale jak tu ktos napisale napewno kiedys przyjedzie dzien ze mnie ktos zlata :] a co do bicia kobiet to jest to dla mnie nie zrozumiale. NIe wiem co by musiala zrobic kobieta zeym potrafil ja udezyc, poprostu reka mi sie sama zatrzymuje (no raz sie zatrzymala, wiecej nie bylo przypadkow ze chcialem) a z udezeniem swojej dziewczyny to juz wogle debilizm... no ale coz taki swiat, tacy dziwni ludzie tez sa...                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-11-05 (Śro), 16:32 »
Niektuży uważają, że pare razy uczestniczyłem w bujce, ale co to takiego walnąć komuś z łokcia raz albo dwa, dlatego uważam że nigdy sie na poważnie nie biłem. Wcześniej był poruszony temat, przez podajże olhado256, że w takim razie nonstop siedze w domu, ależ nie prawie codzieńnie łaziłem (dopuki sie nieprzeprowadziłem do wrocławia) do 22-23 i nigdy mi sie oberwało a trzy razy miało mi sie oberwać. Za pierwszym razem to sie z kumplem z gimnazjum pokłuciłem, ale no cóż, trzy miesiące mi groził i nic, gimnazjum sie skończyło i ja go więcej niewidziałem. Następnie mnie raz dwuch skinów goniło, ale dzięki temu, e kumpel dobrze znał okolice ucikliśmy, no i rok temu znowu kolo odemnie z tym razem liceum groził i znowu nic (tacy to mnie śmieszą, niepoznasz sie w lusterku, do domu sam nie wrucisz, z kosą cie ożenie, no i wkońcu nic nie robią, albo cie przeproszą)                    
solitaire:18494 39s

Arclon

• Gość
« Odpowiedź #101 dnia: 2005-03-05 (Sob), 01:07 »
Och! Dużo razy. Kto wie nawet czy nie -naście. Ja sam jestem raczej osobą bezkonfliktową, tylko konfliktowe są osoby wśród których się obracam! Chyba nie dostałem nigdy w mordę na ulicy, od osoby spoza budynku szkolnego. Najgorzej było chyba w liceum, choć w podstawówce też się zdarzało. Ja jestem po prostu spore indywiduum, a jako że przy tym cherlawe, to efekt jest, jaki jest. Często za bardzo odstawałem od "przyjętych wzorców zachowań" w grupie (szczególnie radykalnie w liceum). Robiłem to zresztą całkiem świadomie. Z kolei jeszcze chyba nigdy nie zdobyłem się na to, żeby z pełną premedytacją uciec przed przeciwnikiem - choć z bólem przyznam, że rzadko kiedy zdobyłem się na to, żeby oddać  :^^.:. Od dresa nie dostałem jeszcze nigdy (no, od innego niż szkolnego). Może to dlatego, że jakoś bardzo często nie wychodzę w nocy na ulicę... choć czasami mi się zdarza - więc to sprawa szczęścia też chyba trochę.
Napisałem, że "nie zdobyłem się na to, żeby uciec" i tak naprawdę jest. Często toczę ze sobą walkę - mogę wyjść na dwór w nocy, choć słyszę pod oknem śpiewających pijaczków, i byćmoże dostać (lub bóg wie co), lub mogę nie wychodzić - zmienić pod ich wpływem decyzję, i wiedzieć, że nic mi się nie stanie. Mogę - idąc chodnikiem - widząc przed sobą groźnie wyglądającą grupkę, z podwyższonym ciśnieniem iść przed siebie, lub zmienić pod ich wpływem decyzję - przejść na drugą stronę ulicy. To walka która wiecznie trwa - i z dumą mogę chyba powiedzieć, że częściej wygrywam w niej ja (to, co ja chcę), niż mój potencjalny przeciwnik. Nie wykluczone jednak, że to dlatego, że nigdy naprawdę od takiego dresa nie dostałem, i może jak dostanę (co w końcu przy takim podejściu jest właśnie prawdopodobne) odechce mi się w końcu ciągle kusić los. Póki co jednak, jest jak jest i chcę żeby tak zostało.
"Podobno strach jest już wyjść na ulicę - jeśli w to uwierzysz, pogrzebałeś się sam."
« Ostatnia zmiana: 2005-03-05 (Sob), 01:43 wysłana przez Arclon »

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • ++
« Odpowiedź #102 dnia: 2005-03-06 (Nie), 11:00 »
Ja dostałem kilka razy. Nie licząc szkoły, gdzie lałem się równo, to kiedyś miałem ciekawą akcję, że wracałem z basenu (bo zamiast normalnego wf-u mamy basen, ale nie nasz, tylko Warszawski na KASPRZAKA, i potem wracamy do domu z niego na własną odpowiedzialność) i nagle dochodzi do mnie i jeszcze dwóch kumpli jakaś trójka kolesi i zaczyna "skad jesteście", "oddajcie co macie" itp. Kolesie wyglądali tak na pierwszą gimnazjum, więc ich z lekka olaliśmy (zwłaszcza, ze ten co gadał był ode mnie z półtorej głowy niższy (mam 188 cm). Dochodzimy do rogu ulicy, a zza rogu wychodzi jeszcze z 7-8 chłopa, już wyższych. I nas w kółeczko. Kumple uciekli a ja zostałem sam. Ci kolesie byli dziwni, bo niby bili, ale nic nie czułem. Oddałem jednemu, po czym starałem się wyrwać z kółka i nawet mi się udało. Wszystko byłoby ok, gdyby nie plecak (zwiałbym) i to, że oberwałem w tył głowy i obudziłem się jakąś godzinę później (bo zwiewałem przez przejście podziemne, więć nikt mnie tam nie zauważył)

Offline kYuba

• +
« Odpowiedź #103 dnia: 2005-03-06 (Nie), 14:15 »
dostałem kiedys od nasterydowanego dresiarza ze to, że "nie miałem fajek" - sprzedał mi jednego strzała w morde, którego sie wogole nie spodziewałem (to było na środku miasta), wsiadl z kumplami do swojego samochodu (pewnie i tak komus podpierdolił) i odjechał. Cios był mocny z tego co pamietam, bo prawie rownowage starciłem.

kilka razy tez pobiłem się z kumplem w podstawówce, zwykle o to, żeby się przekonać "kto jest lepszy" :P Ale obeszło sie bez żadnych specjalnych uszczerbków na zdrowiu.

A tak wogole to jestem mało konfliktowy i do ludzi nie startuje (chyba, ze za dużo wypije :P).

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #104 dnia: 2005-03-11 (Pią), 06:38 »
Czasy podstawówki to było to :D Praliśmy się wtedy równo, najcześciej z innymi klasami, rzadziej między sobą, po przerwach za szkołą odbywało się swoiste Rival Schools, akcje typu trzech na trzech albo i więcej osób. Nie ukrywam, że odniosło to jakiś wpływ na mój obecny wygląd :P Jedna z takich ciekawszych młóc, jakie pamiętam, odbyła się na terenie i poza szkołą tj. w trójkę chcieliśmy dopaść kumpla z klasy, który ze swoimi koleżkami trochę nabroił i złoił jednego z naszych, mieliśmy taką paczkę na którą składało się kilka osób, mniejsza z tym, w każdym bądź razie trafiliśmy na niego w szatni, miał dwuosobową obstawę, która zaraz, gdy nas wypatrzyła rzuciła się na nas z pięściami, bach bach bach i jeden z nich padł, drugi spanikował i uciekł, ten kumpel próbował coś im pomóc, ale nie za bardzo mu wychodziło :] Gdy się zorientował że jest sam zaczął nawiewać, wybiega ze szkoły, my za nim, jesteśmy na zewnątrz, a tu nagle wyskakuje na nas trzech kolejnych kolesi, sytuacja jak z Fighting Force trochę, w prawo, byle dopaść bossa :P Z tymi poszło już trochę gorzej, kumpel zwiał, a gdy wszystkim opadły siły rozeszliśmy się do domciu i wsio, następnego dnia w sumie był pokój i do dzisiaj mile to wspominamy :D
Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #105 dnia: 2005-03-11 (Pią), 07:15 »
Och, ach, ile brutalności! 0_o

;)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #106 dnia: 2005-03-11 (Pią), 08:04 »
Life is brutal.
A podstawówka dzis to jak wiezienie.
Przypomniał mi sie cytat z z "the new guy"
"liceum jest jak więzienie wysokie kraty kiepskie jedzenie..."

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #107 dnia: 2005-03-12 (Sob), 19:47 »
Veeroos z tego coja pamietam to jak widzialem twoje zdjecie chyba gdzies przypadkiem to ty taki raczej watly jestes ... nie daj boze jakbys sie z takim victorem w tej podstawowce spotklal :lol:

ale fakt w podstawowce bylo duzo przemocy .. tzn. nikt nikomu lomotu nier psuszczal zeby ten w szpitalu lezal... ale swoja droga to siniaki byly  nawet zlamane nosy czasami :ppk_rotfl:
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline recorn

• +
« Odpowiedź #108 dnia: 2005-03-12 (Sob), 22:51 »
A ja nie dostałem jeszcze nigdy. Nie jestem konfliktowy, ale tez raczej sobie w kasze nie daję dmuchać.  Kiedys sam wpuściłem wpierdel takiemu gnojkowi co sobie ciagle zaczynał i mnie drażnił; teraz gość zaczął chodzić na siłkę itp. Będzie się trzea wziac za siebie :].

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #109 dnia: 2005-03-13 (Nie), 12:11 »
TORCHIO co do tego, że jestem wątły to się zgadza, w tej drugiej grupie trzech gości był taki jeden ala Victor ;), stąd info, że trochę gorzej poszło :D
« Ostatnia zmiana: 2005-03-13 (Nie), 12:12 wysłana przez Veeroos »
Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #110 dnia: 2005-03-13 (Nie), 13:03 »
widac jestem teraz najwiekszy kiler  :D

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #111 dnia: 2005-03-13 (Nie), 13:07 »
no poronujac omege ...czy  veroosa z Toba no to ciekawie to wyglada:D

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #112 dnia: 2005-03-13 (Nie), 14:15 »
Omega jest z Łodzi także mozna zrobic foto porównawcze.

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #113 dnia: 2005-03-14 (Pon), 07:01 »
no to jego sie by trzeba bylo zapytac :D
ale byloby ciekawie :lol:

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #114 dnia: 2005-05-24 (Wto), 19:58 »
Chyba kazdy dostal kiedys po mordzie...
[snapback]19882[/snapback]

na szczęście tylko raz...
szukaj mnie tam gdzie pieprz rośnie
Modest

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #115 dnia: 2005-05-24 (Wto), 20:02 »
???????????

I chuj

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #116 dnia: 2005-05-24 (Wto), 20:03 »
za co?  :D

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #117 dnia: 2005-05-24 (Wto), 20:08 »
Heh bardziej od kogo niz za co bo kto bije kobiety poza ...zazdrosnymi kobietami.

C1

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #118 dnia: 2005-05-24 (Wto), 20:11 »
za co?  :D
[snapback]103436[/snapback]

za kilka słów prawdy..., z perspektywy czasu mogę tylko powiedzieć, że nie warto.
szukaj mnie tam gdzie pieprz rośnie
Modest

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #119 dnia: 2005-05-24 (Wto), 20:14 »
jeżeli to był facet to..., nic go nie tłumaczy.

I chuj