Autor Wątek: Dostaliscie kiedys po mordzie?  (Przeczytany 12999 razy)

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Dostaliscie kiedys po mordzie?
« dnia: 2003-06-06 (Pią), 06:02 »
Jak w temacie. Wczoraj dostalem... I duzo razy wczesniej :wink: . Ale na pocieszenie moge sobie powiedziec ze ten ktos tez nie ma w pelni prostego nosa :wink:                    
I chuj.

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-06 (Pią), 07:30 »
Chyba kazdy dostal kiedys po mordzie... :) Ja dostalem na poczatku roku szkolenego (i pare razy wczesniej), ale w wiekszosci przypadkow kiedy dostaje po mordzie przeciwnik tez nie wychodzi bez szwanku ;)                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-06 (Pią), 07:36 »
Kurna sami kilerzy :)
To ja też nie będe inny. Po mordzie dostałem chyba ze 2 razy, ale to na własne życzenie. Z reguły jestem szybszy, ale wtedy byłem nawalony :lol:                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-06 (Pią), 10:31 »
Haha! Ja mały, niepozorny, nikomu nie wadzący - ale po ryju też zdarzyło mi się dwa razy dostać. Raz od kolesia takiego jak byłem na wakacjach... Ale już nie pamiętam za co... Coś mi się kojarzy z wojną na kamienie. A drugi raz zaatakowałem kolegę w podstawówce, toteż on mi oddał. A czemu go zaatakowałem - ginie w mroku amnezji.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-06 (Pią), 11:27 »
Ja kiedys dostalem w 7 klasie od kolegi !! ale oddalem mu z nawiazka :D Z Glana w plecy :D a on mi przestawil przegrode nosowa >< ja mu 2 rzebra zlamalem :D ale to byla masakra... puzniej jakos mi sie juz nie obedwalo w ryja :hihi:                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-06 (Pią), 12:39 »
Tylko raz. Dostałem klapsa w dziąsło od najlepszego kolegi gdzieś w 6-7 klasie podstawówki. Nawet nie pamiętam, o co poszło.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-06 (Pią), 13:25 »
No ja dostalem konkretnie gdy bronilem sie z kumplem przed 6 zjebami, ktorzy dostali cynbk ze mam przy sobie (wtedy jeszcze pozadany telefon) Nokie 3210 :) dostalem ale nie oddalem. Tak pozatym to zdazaly sie pojedyncze wpadki po imprezach itp. Ale zawsze wmiare dobrze wychodzilem.                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-06 (Pią), 13:28 »
Nie no, dziwie się, kto zagłosował na nie? No, kto jeszcze nie dostał po mordzie? Na szczęście wszystko da się naprawić :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-06 (Pią), 13:55 »
Ja kiedyś na meczu Świtu dostałem trochę od jednego z najbardziej znanych kibiców Legii. Był najebany. Najpierw w przerwie bratał nas z kibicami Olimpii Warszawa. Pocałował mnie, a potem coś tam usłyszał i ja jako reprezentant naszego młynka na Świcie dostałem...

Ostatnio się zebrało z 10 pod szkołą dwa razy żeby mnie najebać za głupie szturchniecie się na dyskotece, ale raz zwiałem przez płot tyłem szkoły, a za drugim wyczaiła jakieś zamieszanie pod szkołą dyrektorka. Teraz mi grożą, że na zakończenie (20 czerwca). Zobaczymy jak bedzie... :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-06 (Pią), 13:58 »
Ja tak naprawdę nigdy nie dostałem. Raz, że jestem okularnik, a dwa, że mało konfliktowy i nie podskakuję komu nie trzeba. Raz mnie taki koleś klepnął pięścią po twarzy, ale tak naprawdę lekko, żeby postraszyć, więc zaznaczyłem w ankiecie, że nie.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-06 (Pią), 14:01 »
Ja nie dostałem, a może tak?? W sumie nie wiem, ale raczej tak.                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-06 (Pią), 14:12 »
o cholera zonk :| zaznaczylem ze nie dostalem ale wlasnie se przypomnialem ze jednak tak :| sorki. to bylo chyba na dzien wagarowicza. gosc mnie z kims pomylil :D  
normalnie nikt mi nie podskakuje. nawet kiedys wracalem do chaty po treningu i chcialem zeby sie mnie ktos czepil bo mialem ochote komus wpie... ( dziewczyna mnie wtedy rzucila). wygladalem jak maksymalny lamus i cholera nic :| moze wyglad jednak odstrasza?? no ale 182 cm wzrostu glany i znowu nie takie szerokie bary takie hmm srednio szerokie :) to chyba nie powod zeby sie bac?? :] no nie wiem. w kazdym razie nikt mnie nie zaczepia nad czym czasami bardzo ubolewam. np dzisiaj tez mam ochote komus cos przestawic, ale kazdy chyba czasami tak ma :) zwlaszcza jak cos go wkurzy :)                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-06 (Pią), 15:26 »
Ostatnio się zebrało z 10 pod szkołą dwa razy żeby mnie najebać za głupie szturchniecie się na dyskotece, ale raz zwiałem przez płot tyłem szkoły, a za drugim wyczaiła jakieś zamieszanie pod szkołą dyrektorka. Teraz mi grożą, że na zakończenie (20 czerwca). Zobaczymy jak bedzie... :D

Hehehe, to ciekawe czy zrobisz sobie przerwe od forum po 20 ;)                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-06 (Pią), 16:08 »
Hm, chyba tylko raz i to przez nieuwagę. ;)
A było to oczywiście za pewną dziewczynę.
Zdążył raz mnie walnąć, ale oddałem mu w wiadomą część ciała, ale że był  to steryd to prawie tego nie poczuł. :D
No, ale za trzecim razem się udało i się położył. :hihi:                    
...

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-06 (Pią), 16:22 »
Ja kiedys oberwalem jeszcze w czasach podstawowki (wtedy tez czesciej sie zdarzalo bic), ale oddalem i kolesia do poprawczaka wsadzilem z czego mam dozgonna satysfakcje (pani prokurator podciagnela to pod wymuszenie :D )                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-06 (Pią), 16:24 »
A mi chyba czesciej zdarza sie dac komus po mordzie :) Nie to zebym jakis zbir byl :D, tylko poprostu jestem konfliktowy. Oczywiscie staram sie to tych wygladajacych na silniejszych nie pyskowac, ale roznie jest.

Wiele razy mam przez to klopoty moralne :) No bo na przyklad kiedys na przerwie poczestowalem kolege chipsami, a ten zboj wyciagnol z nich karte! I nie myslcie sobie, ze to jakas zwykla karta z pokemonem byla  :lol:  To byla karta, na ktorej pisalo, ze wygralem pilke z autografami reprezentacji Polski :D A ten to zabral i uciekl. No to ja za nim :D Troche sie znim poszarpalem - nie chcial oddac, no to wtedy sie wkurzylem i zaserwoalem mu porzadnego kopa w jaja. Chyba jednak troche za porzadnego, bo koles od razu karte oddal i przez cala nastepna lekcje \"plakal\" z bolu  :shock2:                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-06 (Pią), 17:50 »
Ja dostałem w twarz, nie w mordę :D
Parę razy za \"rozmowę z kobietą z którą rozmawiać nie powinienem\" - takie uzasadnienie ich chłopaków :D
Zazwyczaj honorowo nadstawiam drugi policzek, raz zdarzyło się zawołać kolegę, który mi pomógł (tzn. ja z daleka stałem i patrzyłem jak on masakruje takich dwóch - ale pomagałem mu \"mentalnie\" :D Potem postawiłem mu kilka piw i przez resztę wieczoru śpiewaliśmy razem pieśni patriotyczne :D)                    

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:10 »
ja nie dostalem ani w twarz ani w morde raczej jestem niekonfliktowy :) i mam nadzieje ze nie dostane tak szybko                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:26 »
Jest roznica w dostaniu w morde a dostaniu... Chodzilo mi o dostanie na ulicy. Z kumplami w podstawowce bilem sie czesto. A na ulicach dostaje sie zaleznie od szczescia i nic tu nie ma do rzeczy konfliktowosc...                    
I chuj.

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:29 »
Dokładnie. Szkoła to osobna strefa i temat. tam to się lejemy równo, czy świątek piątek i niedziela.
A na ulicy staram się również nie bć konfliktowym ale to nie zawsze wychodzi. Ale jakoś mi się udaje i narazie poważniej po mordzie nie dostałem.                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:29 »
UWAGA UWAGA - TERAZ JA :twisted:
Otórz od najmłodszych lat regularnie dostawałam, ale bardziej ci, którzy ze mną zadarli  :twisted:  Wychowywałam się wśród chłopaków... czasem się z nimi czapnęłam ale to było tylko \"takie tam\" gorzej jak ktoś z poza paczki miała coś domnie... :twisted:  Potem się przeprowadziłam... ale niewyparzoną gębę zabrałam ze sobą :oops:  tak więc  (coprawda z coraz mniejszą regularnością :wink: ) zdarzało mi się nadal wpakowywać w konflikty. Ostatni raz dostałam od skina z glana w główkę :evil:  cham! (siedziałam, dlatego trafił)
Tiaaaaa.....                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:30 »
ja nie dostalem ani w twarz ani w morde raczej jestem niekonfliktowy :) i mam nadzieje ze nie dostane tak szybko

to samo. staram sie jak unikac takich przygod.                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:33 »
Czyli poprostu siedzicie w domu? Bo grupki skinow nie da sie raczej uniknac... Ale coz :) .                    
I chuj.

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:35 »
Jest zawasze druga strona.. chodnika :D                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:43 »
Ja dostałem pare razy po mordzie :( (najczęściej się lałem w podstawówce z kolesiami z innych bloków - co to było za uczucie dostać po mordzie :D :D ). Teraz żyje spokojnie. Choć ostatnio jak wracałem od kolegi tramwajem to na dowidenia sprzedałem dresowi sytego kopa w brzuch. bo sie prypierdolił do mnie i jakieś anse miał .... dobrze ze wysiadałem na najbliższym przystanku :D:D                    
Come get some!

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-06 (Pią), 18:47 »
Tak najlepiej! Dresowi buta!!
Ale jednak można zauważyć iż u większości z wiekiem \'fetność\' zanika. Natomiast u niewielkiego porcenta znacznie wzrasta :D                    

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-06 (Pią), 19:13 »
nie  ze siedze w domu tylko poprostu staram sie unikac takich sytuacji jak mam isc niebezpieczna ulica to wole isc jakas okrezna droga.                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-06 (Pią), 19:15 »
ale do odważncy świat należy :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-06 (Pią), 20:57 »
Pamiętam, jak kiedyś wieczorem (tak koło 19:00, jeszcze jasno było...) wracałem do domku i miałem możliwość albo iść naokoło, albo przejść na skróty przez takie jedno blokowisko. Myślę sobie \"spoko, przecież mi nic nie zrobią, idę przez blokowisko!\" no i skierowałem się w tamtą stronę, a tu z pierwszej bramy wychodzi pięciu zakapiorów, klną, plują, mord w oczach mają połączony z tępotą totalną, no to ja myślę \"chrzanię to, nie idę przez blokowisko\" i poszedłem naokoło :) . I nigdy w twarz nie dostałem :P                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-06 (Pią), 22:11 »
ja sie przyznam, ze nie dostalem. bo nigdy nie podskakiwalem nikomu, nie widze sensu w czyms takim. jest bezkonfliktowy ;) chociaz roznie bywa...                    

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-06 (Pią), 22:26 »
ja dostalem raz bo kumpel pomogl ;] tzn to bylo tak.. ze szukalismy pewnej ulicy na ktorej mieszkal nasz znajomy. No i tak lazimy lazimy i nie idzie znalezc ... no i wlezlismy w jakis zaulek, a tam jakies przytepe dresy siedza i sie gapia glupio. Ja patrze co on robi, a on podchodzi do nich i pyta o droge... no i zaraz jakies glupie haselko polecialo, reszta zaczela sie cieszyc i jakos tak sie potoczylo, ze troche mi sie dostalo ;]                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline azul

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-06 (Pią), 23:49 »
a tu z pierwszej bramy wychodzi pięciu zakapiorów, klną, plują, mord w oczach mają połączony z tępotą totalną, no to ja myślę \"chrzanię to, nie idę przez blokowisko\" i poszedłem naokoło  . I nigdy w twarz nie dostałem
 hehe świetny tekst ,w pełni podzielam twoje zdanie ,choć ja dostałem ..ale oddałem :twisted: z nawiązką :twisted:  :diablo:  :twisted:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-07 (Sob), 11:53 »
ja jeszcze nigdy nie dostalem na ulicy. po raz, nie widze sensu dla ktorego mialbym lac sie o, przyslowiowe niemal, 50gr, po dwa, jakos nikt mnie nie zaczepia, i szczerze mowiac wcale mi nie zalezy zeby bylo inaczej. raz tylko jeden cpun chcial ode mnie 50gr, bo inaczej bede mial problemy. ale jak popatrzylem na niego i jego piorkowa wage, to wysmialem goscia i se poszedl. z drugiej strony jakby mnie strzykawka przezegnal to bym byl ugotowany, ale nie pomyslalem o tym wtedy.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-07 (Sob), 14:22 »
Teraz sobie narkomani nowy sposób na kase wynaleźli - strzykawki! Naszczęscie w moim miasteczku nie ma zbyt wielu tak zdesperowanych ćpunów. Więc puki co czyję się bezpiecznie.                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-10 (Wto), 17:31 »
o wlasnie zapomnialem dodac. raz jak z wracalem kiedys z kolenzaka to hmm zdarzylo mi sie ( zupelnie niechcacy :twisted: ) klepnac ja w tylek. przy trzecim razie chciala zbic mi reke tak zeby nie dostac. niestety nie trafila w moja reke tylko moj nos. a jaka miala przestraszona mine...  :D piekne :) o! i wczoraj na treningu od niej w zeby dostalem, no ale to inna para kaloszy. tak to jest jak sie nie docenia przeciwnika... no ... przeciwniczki :D :twisted:                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-10 (Wto), 17:44 »
no cóż to miejsce na kilka ciekawych historii z życia wziętych od kiedy zacząłem dojeżdżać do liceum do centrum Katowic wielokrotnie zbierało mi się na oberwanie ale całe szczęście nigdy mi się nie dostało Kilkakrotnie uciekałem sie do moim zdaniem najlepszego sposobu. Widzę że jakieś luje (czy jak ich zawał tak zwał ) idą za mna to ja spokojnie nie uciekając idę dalej w żadnym przypadku nie przechodzę przez ulice o największy błąd bo widzą słabośc ) następnie gdy dochodzę w jakieś miejsce gdzie znajdują się ludzie podchodze do takiego najporządniej (najspokojniej) wyglądającego i zaczynam określać swoją sytuację w takim wypadku mówię wskazując owych osobników że za mną lezą od tam kądś i czy nie mógłby mi jakoś pomóc najlepiej udawać że się znamy (w 100% przypadków się zgadzają) potem tylko rszucam okiem w kierunku tamtych zazwyczaj się oddalają albo nie wsiadają do tramwaju którum jadę lub wysiadahją na najbliższym przystanku) no to by było na tyle.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-10 (Wto), 18:06 »
Czasami się zdaża, że dostanę po mordzie, lecz ja tesh niektórym kolesio upier.... ryja :D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-10 (Wto), 18:46 »
no to nieładnie! Trzeba innym pomagać, a nie napierd*** ich!                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-10 (Wto), 20:16 »
kspsk, no ale trzeba honor utrzymać i nie spękać kiedy trzeba. Hmmm kiedy ja to ostatnio......., no tak miesiąc temu coś bylo, ale co i jak nie pamiętam :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-11 (Śro), 06:50 »
ano zdarzyło się, ale naprawdę bardzo dawno temu, chyba w podstawówce i to w zasadzie raczej lekkie obicie niż coś poważnego. obić paszczę komuś też mi się zdarzyło. raz w życiu, pobiliśmy się o to (uwaga to będzie dobre :P) że mi gość worek na buty zabrał (podstawówka 3cia klasa, ma się te powody do bijatyk ;P). dostał strzał z nos, jucha poleciała, a ja potem pół nocy spać nie mogłem bo mi się go żal zrobiło. ;PPP taki ze mnie cienki bokser. a teraz to nawet się specjalnie do tego nie nadaję, bom wysoki ale chudy niemiłosiernie.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-11 (Śro), 09:48 »
ja nigdy nie dostałem po mordzie
byćmoże dlatego, że mam 190cm wzrostu i 95kg (Piostrass może potwierdzić) i nie lubie się pakować w konflitky
pozatym na ulicy nikt mnie nie zaczepia, nawet jak ide ze słuchawkami na uszach o 3 w nocy ciemnymi uliczkami :D (lucky or stupid?)
raz tylko jak byłem mały to mi 2zł zabrali
ale to tylko dlatego, że byłem jakoś w 7 klasie i ich było trzech i byli wyżsi                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-11 (Śro), 14:52 »
Ja zaczynam od wyzywania, jeśli to nie pomaga to trzeba dać strzał ostrzegawszy w mordę, jeżeli podniesie się i oddaje, to dopiero zaczyna się bójka. No, ale zazwyczaj kończy się na wyzywaniu, a przy tym to każdy jest dobry :D                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:14 »
Studiując twoją wypowiedz Pumbus, stwierdzam, iż należy być wysokim grubasem [to nie do ciebie :D] i wtedy się po mordzie nie dostanie :D
Ale na pewno miałes też szczęście, bo teraz za nic można oberwać, a społeczeństwo coraz to bardziej agresywne.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:18 »
Ja tam za nic nie walę po nic nie buję ludzi. Nakrzyczę,nakrzyczę i pójdę sobie dalej :D:D                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-11 (Śro), 15:23 »
po nic nie buję ludzi

Co? ??
Ale z teko krzyczenia też może się wywyiązac bójka, i to nawet gorsza niż jeżeli byś uderzył pierwszy. Z resztą zależy jakich epitetów używasz :D                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-11 (Śro), 16:30 »
sorka nie buję, tylko biję, achhhh te klawiatury bezprezwodowe :D:D
 No ja zadko się biję z kimś, dla mnei tonie jest satysfakcja, zwłaszcza jeśli ja jestem tym poszkodowanym :D:D:D
 BTW. Krzyczenie---] zawsze prawie się od tego zaczyna bójka, lecz są wyjątku, np, jeśli oba ludziska są słabi (wiem, fajne uzasadnienie :D:D)                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-11 (Śro), 17:56 »
A własnie wcale nie! Wystarczy spojżenie, i do razu leci lampa! no ale w sumie, to krzyczenie to taki spadek po przodkach. Zamiast stroszyć pióra, czy sięjeżyć wystarczy krzyknąć, ochrzanić.                    

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-11 (Śro), 21:07 »
Czy dostałem po mordzie? i to ile razy!
Jak jestem zmęczony dziwbnie się zachowuje. Raz byłem u kolegi przespać się bo mamusika z tatuśkiem gdzieś musieli wyjechać a bacia mieszkała jeszcze w tedy pół Polski dalej. Była godzina 00:00 (w tedy zasypiał o 21:00) a u kolegi był kolega rozmawialiśmy sobie i więcej nie pamiętam. Obudziłem się z podbitym okiem.
-Co się stało?- pytam qpla
-Jak to co? Pobiłeś się z Piotrkem.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-11 (Śro), 21:21 »
Bienio fajna historyjka, powiedz, czy coś piłeś w tym czasie,bo nieźle ci poszlo z tym okiem :D                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-12 (Czw), 11:46 »
No to teraz kolej na mnie :D
Mnie tam zazwyczaj nikt w podstawówce nie ruszał, bo jak na tamten wiek byłem duzy i silny, a poza tym trenowałem już karata:D Kilka razy mi tam podskakiwali, ale od osób trzecich wiem, ze nawet w ósmej klasie respekt miałem zapewniony... najbardziej podobał mi sie jeden gość z którego się kiedyś smiałem i który pewnego razu ni stąd ni zowąd podszedł kiedyś do mnie i walnął kilka razy po żołądku. Ja natomiast odruchowo napiąłęm mięśnie brzucha i nawet mnie nie zabolało - wtedy on  stanął, zdumiał się - powiedział \"O ku***, jaki koleś! \" po czym uciekł w przeciwną stronę  :D :D
Natomiast w szkole średniej już chyba przestałem rosnąć, inni dogonili i przegonili mnie masą... i w tym momencie ni mam przewagi nad resztą mojego środowiska...
No, ale tzreba przyznac że kiedyś, raz, dostałem po mordzie... A było to tak:

Będąc 14-latkiem (czyli jeszczy chyba postawówka)  wracałem z miasta. Kiedy byłem już na osiedlu podszedł do mnie chłopak na oko w moim wieku, no może rok młodszy i zaczął podkskiwać, twierdząc że sie z niego śmiałem czy coś. Zbiegło się pół blokowiska i otoczył nas kręgiem. Nie chcąc żadnej zadymy próbowałem przemówić gawiedzi do rozsądku. Mojego adwersarza trzymałem na wycięgnięcie ręki, to jest za kołnierz. Kiedy próby porozumienia zawiodły, trzymając go za kołnierz nieco cofnąłem ręke i skieroałem ją z kołnierza na splot słoneczny. Chłopak złapał \"rybkę\" i osunął sie na ziemie... ktoś chyba wezwał policję, bo jak reszta gawiedzi zobaczyła, że przejeżdza obok zabrała mojego adwersarza i uciekła w kierunku pobliskiej kępki drzew.
Na drugi dzień wracałem tą samą drogą,   i oczywiście zostałem rozpoznany i otoczony przez grupkę Tym razem jednak na oko większośc była 2-3 lata starsza ode mnie.  Nie pomogły tłumaczenia że wczoraj umawiałem sie z nimi że nie chce żadnej zadymy i że wręcz kazali mi rozprawić się z tamtym chłopakiem.
Dość powiedzieć, że stwierdzili ze mam sie bić z jednym z nich (starszym kuzynem tego, którego unieszkodliwiłem dzień wcześniej) No więc gość mnie trzasnął, a zaraz potem ja jego złapałem i już go miałem wywalić na ziemie, kiedy reszta gawiedzi złapała mnie za ramiona i odciąnęła. \"Nie ma szans\" - pomyślałem, i tak mu nic nie zrobie... dlatego postanowiłem spasowac   i przetrzymać reszte ciosów po ryju, nie próbując już dokopać przeciwnikowi - a więc dostałem.  Najbardziej mnie wkurzyło to, że gdyby nie było \"pomocników\" to ja bym tamtemu dokopał...
Oczywiście ojciec sie wkurzył jak zobaczył mnie z napuchniętą twarzą podał sparwę na policje.. od razu wyszło na jaw, że kilka osób z tego tłumku było już karanych, a mój \"pogromca\" został przestraszony przez pana policjanta i od tej pory większość gawiedzi udaje że mnie nie zna.  

Więcej podobnych przezyć nie pamiętam i mam nadzieję , że nie będę musiał zapamiętywać  :D                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-12 (Czw), 11:55 »
hmm chyba zapomniales o momentach gdzie sam chciales dostac :P a moze az tak dobrze ci idzie ze nie dostajesz?? ;)                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-12 (Czw), 16:09 »
hmm chyba zapomniales o momentach gdzie sam chciales dostac :P a moze az tak dobrze ci idzie ze nie dostajesz?? ;)

Co rozumiesz przez \"momenty w których sam chciałeś dostać\"  ?                    
DOSBox

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-12 (Czw), 17:55 »
Bienio fajna historyjka, powiedz, czy coś piłeś w tym czasie,bo nieźle ci poszlo z tym okiem :D

Myslisz że zmyśliłem? NIE! Wiem że dziwne że ten mój qmpel magości do 00:00, ale wiesz mi, nie jest zbyt zdrowy na umyśle. Ma czasem tak głupie pomysły że można by było go do wariatkowa wsadzić. A czy piłem? Nie pamientam :(. Czemu? To proste- jak spać mi się chce to zachowuje się jak pijany i czasem nie wiele pamiętam. Wtedy było to \"czasem\". A jeśli chodzi o piwo to moi koledzy raz z Czech czy tam słowacji przemycili :D. Słowo daje nawet tego piwa nie widziałem :).                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-12 (Czw), 18:59 »

Szmugiel -] Przecież Bienio ma dopiero 13 lat.. która to klasa ?                    
DOSBox

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-12 (Czw), 20:27 »

1. szósta
2. Czep się tramwaju a nie mojego wieku!
3. to było dawno temu.                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-12 (Czw), 22:24 »

1. szósta
2. Czep się tramwaju a nie mojego wieku!
3. to było dawno temu.

Dobra, dobra! No offense, big guy :D
Chodziło mi o to, że ty raczej nie mogłeś być pijany, skoro nie masz  jeszcze wieku wyborczego, albo przynajmniej przedwyborczego ;)
O nic więcej...  Drażliwyś jak Korsykanie w \"Asteriksie\" :D                    
DOSBox

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-13 (Pią), 14:14 »
Co rozumiesz przez \"momenty w których sam chciałeś dostać\"  ?

mialem na mysli turnieje. chyba bierzesz udzial w kumite?? hmm zle troche dorbalem slowa :|                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-13 (Pią), 17:25 »
Daarth -] Na turniejach też nigdy nie chce dostać po ryju :D Inna sprawa, że to się czasem zdarza.  Pare razy dostałem.. ale nie to nie było nic groźnego.                    
DOSBox

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-13 (Pią), 18:55 »
Jakbys nie chcial to bys nie startowal :P no to tyle jesli o to chodzi. a teraz mala ciekawostka:
raz gosc przy mnie na turnieju zarwal mawaszke w pysk ( dla niewtajemniczonych kopniecie boczne [tak jakby z woleja]) alez to wygladalo. krew na macie, krew przy lekarzu. ale to nie bylo najlepsze. gosc mocno oberwal ale chcial wrococ na mate. niestey nie dali mu. odjechal karetka :)                    

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-13 (Pią), 21:09 »
Drażliwyś jak Korsykanie w \"Asteriksie\" :D

Już taki jestem sorka.