Autor Wątek: Co robic w Warszawie?  (Przeczytany 3795 razy)

Offline TEssALI

• +
Co robic w Warszawie?
« dnia: 2003-06-05 (Czw), 18:32 »
Jade jutro rano do wawy i wiecie chciaem sie dowiedziec co ja tam moge robic od piatku rano do niedzieli wieczorem??? Nie wiem bo czesto tam nie bywam i licze na wasza pomoc.                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline kacper1916

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-05 (Czw), 18:58 »
W niedzielę o godz. 11:00 możesz pojechać na stadion przy ul. Oświatowej 12. :D Odbędzie się wtedy spotkanie pomiędzy Świtem Warszawa i Gromem Nowy Dwór Mazowiecki. Jest to ostatni mecz w tym sezonie na tym obiekcie. Serdecznie zapraszam! :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Verminaard

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-05 (Czw), 19:02 »
W sumie to można w cholere rzeczy robić możesz pujść pod pałac KULTURY i nauki i walnąć kilka piwek :D
Albo wieczorkiem do klubiku jakiegoś skoczyć...                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-05 (Czw), 20:11 »
Polecam inną rozrywkę - szukanie kawiarenek internetowych :wink: .

Tak serio -> W Warszawie dobrze się tylko studiuje - wszystko w cholere drogie, hałas, smród i inne takie. No chyba, że dworzec będziesz zwiedzał :wink: . Ale jest w WaWie jednam taka fajna rzecz, jak stadion - \"Nie znajdziesz w P2P to nie łam się! Idź na stadion - kupisz <<wiele>> !\" Taak. Stadion wart jest polecenia :wink:                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline TEssALI

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-05 (Czw), 20:34 »
Jezeli chodzi o stadion to mysle ze wpadne (chociaz jestem zdecydowanym zwolennikiem orginalow) jezeli chodzi o meczyk to raczej nie bo widzialem niektore zdjatka z meczy Switu :] A pozatym wpadam na impreze do studentek i studentow :) mysle ze bedzie niezle :)                    
me@da

Offline Daarth

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-05 (Czw), 21:24 »
A pozatym wpadam na impreze do studentek i studentow :) mysle ze bedzie niezle :)

a gdzie bo tez bym zajrzal ?? :D
tak wogole to zalezy jakie lubisz klimaty (muza) bez tgo nie bardzo moge cos powiedziec                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-05 (Czw), 22:26 »
W Warszawie jest od cholery do roboty i Xtd, wypraszam sobie takie teksty. Ja nigdy się w tym mieście nie nudziłem i nie będę nudził.
Imprezy polecam, są genialne, kluby, dyskoteki czy też zwykłe puby.
Albo kręgle, bilardzik czy inne rozrywki, wszędzie pełno :)                    

I chuj

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-06 (Pią), 05:29 »
A ja Pshem nie lubie za duzego patriotyzmu lokalnego. Warszawa droga jak sam skur... i lepiej sobie ja odpuscic :wink: . W Wawie jest tyle samo do robot jak w kazdym innym miejscu. Trzeba tylko umiec.                    
I chuj.

Offline Po3T

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-06 (Pią), 07:40 »
Racja Diabellus! Zresztą w każdym większym mieście jest podobnie.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline TEssALI

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-06 (Pią), 13:22 »
Ja wlasnie siedzie na uczelni u zaprzyjaznionego studenta :) a i nudzic sie chyba nie bede samo dojechanie do centrum z Jelonek zajelo mi teraz 40 min :/ wrr a goraco jak w piekle. Ale wieczorkiem: samochody, restautacje i dyskretny chlod ;) nie no moze nie az tak burzujowsko ale jakos tam bedzie :)
pozdr                    
me@da

Offline kacper1916

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-06 (Pią), 13:48 »
Ja wlasnie siedzie na uczelni u zaprzyjaznionego studenta :) a i nudzic sie chyba nie bede samo dojechanie do centrum z Jelonek zajelo mi teraz 40 min :/ wrr a goraco jak w piekle. Ale wieczorkiem: samochody, restautacje i dyskretny chlod ;) nie no moze nie az tak burzujowsko ale jakos tam bedzie :)
pozdr

Na Jelonkach siedzisz? No to dawaj na Świt! Nic ci się nie stanie... W tą niedzielę gramy z ostatnim miejscem. Będzie znowu pogrom!  :twisted:                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-07 (Sob), 16:46 »
hm, właśnie zauważyłem ciekawą rzecz... tak często tam jestem, ale nie potrafiłbym Ci powiedzieć gdzie konkretnie iść żeby się rozerwać. zawsze wybieram te miejsca bardzo spontanicznie, od parków, zoo, galerii, wystaw, kawiarenek, knajpek na starym mieście, obrzucaniem się pokruszonymi bułkami na barbakanie (buhehe ale ludzie robili oczy jak byliśmy cali zasypani okrychami... ale wróble i gołębie z ręki jadły ;P), wyjścia do kina, do koktajlbaru, galerii mokotów na ostatnie piętro, do jakiegoś pubu na wieczór, do jakiegoś sushi-baru, albo herbaciarni... klubów nie polecam, drętwa muzyka i klimaty... a jeszcze jak trafisz na karaoke, o geez >_<
w sumie, wystarczy się rozejżeć, nawet czasem nie trzeba daleko odchodzić od centrum.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-15 (Nie), 16:15 »
ja nie iwdze niczego co by można było robić w warszawie a nie można by było robić w innym miejscu
stadionu dziesięciolecia nie potrzebuje, bo od kumpla mam płyte z filmem za 4 zł, a na piwo moge skoczyć gdzie warka S lana za 2,70 jest :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Verminaard

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-15 (Nie), 18:04 »
a na piwo moge skoczyć gdzie warka S lana za 2,70 jest :D

A ile tej wareczki jest? 500 ml?                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-15 (Nie), 21:25 »
TAK :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Verminaard

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-15 (Nie), 22:24 »
Hmmm osobiście wole Carlsberga za 2,90 .....                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-15 (Nie), 22:30 »
lane?                    

Offline Verminaard

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-16 (Pon), 09:05 »
no niestety nie....                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-16 (Pon), 10:10 »
Pumbus: będę musiał Cię rozczarować, podejżewam że w dowolnym innym mieście nie masz szansy pójść do sushi-bar\'u a tego nie potrafiłbym sobie odmówić. nawet jeśli bywają restauracje japońskie, to niestety często są one tak naprawdę pseudojapoństkie. myślę również, że nie obejżysz wielu sztuk, które można obejżeć w warszawie jak i również nie ma tylu wystaw i galerii. dużych mall\'ów również jest zdecydowanie mniej, o ile w ogóle jakieś są. uprzedzając pytania, mall to centrum handlowe, takie jak galeria łódzka czy galeria mokotów (ugh cholera skąd ta nazwa, przecież one nie mają wiele wspólnego z galeriami).                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-16 (Pon), 10:35 »
centra handlowe? - unikam
restauracje - skąpie
teatry - yntelygentem zostać nie chcem

górek za dużych tam nie ma, lasów też, tylko miasto po choryzont - i nie gdzie rowerem pojeździć                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-16 (Pon), 11:18 »
no chyba, że tak, widocznie jest to zależne od tego co kto od życia wymaga. to już pozostaje mi tylko dodać: Twoja strata. ja raczej staram się z podobnych miejsc wyciągać wszystko co najlepsze. sam boleję, że nie ma porządnego sushi-baru w łodzi...                    

Offline Jarko

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-16 (Pon), 11:23 »
górek za dużych tam nie ma, lasów też, tylko miasto po choryzont - i nie gdzie rowerem pojeździć

I tu bym się z toba nie zgodził :) jest chociażby las bielańński ze wszystkim czego potrzeba żeby sobie pojeździć czy to rekreacyjnie czy bardziej hmmm... nieodpowiedzialnie :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-16 (Pon), 11:35 »
I tu bym się z toba nie zgodził :) jest chociażby las bielańński ze wszystkim czego potrzeba żeby sobie pojeździć czy to rekreacyjnie czy bardziej hmmm... nieodpowiedzialnie :D
tylko powiedz mi ile tam się jedzie                    

Offline Jarko

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-16 (Pon), 11:44 »
To zależy skąd :) np ja nie jadę tyko idę jakieś 30 sek.  :). Las jest na Żoliborzu jest na wysokości AWFu oczywiście nie tylko przy AWFie jest bo jest to spory las ale to akie najbardzie znane miejsce które moge podać. A jeśłi idzie odojazd to z Metra Centrum tramwajem będzie jakieś 25 minut.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein

Offline keksik

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-11-12 (Śro), 13:00 »
Warszawa droga jak sam skur...

a gdzie nie jest drogo?

Tak pozatym, to w Wawie nie mozna sie nudzic  :D  nie mowie tego, dlatego ze mieszkam w stolicy od dziecinstwa. Taka jest prawda  :wink:  rano mozesz pochodzic po centrum, potem skoczyc do kina, a wieczorkiem do pabu lub na dobra dyske. Napewno jest co robic. :bigla:  :biggt:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-11-12 (Śro), 13:22 »
można pójść  i żucać jakami w polityków, palić gumy przed sejmem, pójść na manifestację i tłuc się z psiarnią :D jeee.. uroki życia w stolicy :twisted:                    
Come get some!

Offline keksik

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-11-12 (Śro), 14:00 »
można pójść  i żucać jakami w polityków, palić gumy przed sejmem, pójść na manifestację i tłuc się z psiarnią :D jeee.. uroki życia w stolicy :twisted:

uroki stolicy..
no wiesz.. to nie nasza wina (mam na mysli Warszawiakow), ze wiekszosc \"politykow\" itp. to wiesnaki z wioch, ktorzy pchaja sie do stolicy i zasmiecaj sejm.
nie chcialam nikogo urazic, ale tak wlasnie jest.                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-11-12 (Śro), 14:31 »
Na szczęście przed sejmem zaczęto właśnie budowę placu manewrowego dla demonstrantów. Przyda się.                    

I chuj

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-11-12 (Śro), 14:31 »
Jak jezdze do Wawy, najczesciej chodze na piwko  :beer2: do pubu \"Zielona Ges\", na kregle do \"Atomic centrum\"..a na zakupy na Nowy Swiat albo do Galerii Mokotow  :twisted: ..ale mowiac szczerze najchetniej przebywam w rodzinnym ogrodku mojej Babci lub Cioci na jakims \"garden party\"  :heh:  gdy schodza sie znajomi i mozna spokojnie, bez wiekszych \"nakladow\" pienieznych spedzic czas  :arrow: grillujac i popijajac piwo..(mowa oczywiscie o okresie letnim  8) )                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-11-12 (Śro), 18:29 »
problem w tym, że okres letni mamy już dawno za sobą. ;]                    

Offline Jarko

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-11-12 (Śro), 23:14 »
W Warszawie jest tyle do roboty że ze znajomymi pojechałem wczoraj na basen do Sopotu :D                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-11-12 (Śro), 23:14 »
Najpierw wymienilam \"rozrywki caloroczne\" puby, centra rozrywki oraz shoping places  :wink: dzialaja caly rok..piszac o \"zajeciu letnim\" mialam na mysli grillowanie na ogrodzie-czyli moj ulubiony sposb spedzania czasu w Wawie..myslalam ze to logiczne..moze napisalam niejasno i malo przejrzyscie...                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-11-13 (Czw), 09:36 »
Hmmm, Yoda, ja jakoś nie mam problemu ze znalezieniem rozrywki w Wawie i nie muszę w tym celu jechać do Sopotu (No chyba że mi odbije..., byc może masz to samo :D )

Saima - jak dla mnie przejrzyście   :-D                    

I chuj

Offline Jarko

• +
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-11-13 (Czw), 10:45 »
Pewnie ze zawsze coś się znajdzie, ale po 22 latach życia w tym mieście naprawdę potrzebna jest odmiana raz na jakiś czasz stąd też i basen w Sopocie.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-11-13 (Czw), 13:17 »
A nie no, z tym to się zgodzę, czasem odrobina schizy nie zawadzi :D                    

I chuj

Offline Olhado256

• +++++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-11-13 (Czw), 14:11 »
Wszędzie jest co robić pod warunkiem, że ma się nielimitowany dostęp do netu :P                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Davsar

• ++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-11-13 (Czw), 15:58 »
I tak net by się w końcu znudził. I co wtedy? :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-11-13 (Czw), 17:19 »
No nie wiem, mi się od kilku lat nie znudził :)

Też mi odkrycie :P
||
\\/                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Co robic w Warszawie?
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-11-13 (Czw), 18:03 »
jesteś uzależniony! ;P