Autor Wątek: Burzuazja - Komix  (Przeczytany 1587 razy)

intoxicate

• Gość
Burzuazja - Komix
« dnia: 2004-11-21 (Nie), 20:50 »
Dzisiaj na stronie Polskiego projektu gry cRPG Burżuazja pojawiła się wiadomość:

Świat Burżuazji dla wielu z Was może nadal wydawać się zagadkowy i niezrozumiały. Taki też zapewne zostanie do samego końca ;) Doszliśmy jednak do wniosku, że spróbujemy Wam go choć trochę przybliżyć. Tak też zakładamy na stronie nowy dział. Chcąc wgryźć się w uniwersum Burżuazji nie będziecie musieli pożerać ton opowiadań i czytać kilkusetstronicowych opisów. Proponujemy Wam bardziej „zjadliwą” metodę, która oprócz informacji zapewni Wam niezapomniane wrażenia estetyczne i dobrą rozrywkę. Przechodząc do meritum: mam zaszczyt inaugurować otwarcie działu Komix, gdzie pojawiać się będą dzieła naszych grafików i scenarzystów. Już teraz przeczytać możecie „Mechaniczne Dzieciństwo” pędzla mistrza Krężela. Jeśli chcecie głębiej poznać historię  Mech-Kida przeczytajcie opowiadanie „Opowieść Rosyjska” pióra Kaleana. [najlepiej czytać najpierw opowiadanko, potem komiks bezpośrednio jedno po drugim].
By jeszcze bardziej Was uradować mam kolejną wiadomość. Już wkrótce strona ulegnie całkowitej aktualizacji. Zobaczycie nowe rzeczy niemalże w każdym dziale i nowy layout. Jest na co czekać, wierzcie mi a poki co zapraszam do lektury komixu.

Burżuazja: http://burzuj.nma-fallout.com/polish/index.php
Dzial Komix: http://burzuj.nma-fallout.com/polish/komiks.php
Mechaniczne Dzieciństwo: http://burzuj.nma-fallout.com/polish/dziedz.php

Komentarze mile widziane ;)

pozdrawiam.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #1 dnia: 2004-11-21 (Nie), 21:03 »
Podoba mi się. Nawet ciekawa kreska, wspaniały mroczny klimat. Nic dodać nic ująć. (Założę się że mnóstwo ludzi sie ze mną nie zgodzi, ale to dlatego, że ja się nie znam :P )

intoxicate

• Gość
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #2 dnia: 2004-11-21 (Nie), 21:14 »
btw> Bylbym wdzieczny jak ktos doinformowany zapodalby tutaj linki do forum ktore traktuje Komixy - chcialbym troche rozleklamowac ten komix :)

z gory dziekuje i pozdrawiam

Arclon

• Gość
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #3 dnia: 2004-11-21 (Nie), 21:54 »
Cóż... nie wiem ile ten dzieciak w komiksie ma lat, ale wydaje się trochę za duży żeby gadać takim językiem (a, może tylko mi się tak wydaje). W napisach można się trochę pogubić, może za duże są odrobinę. Chociaż nie znam się dobrze na komiksach... może tak już jest przyjęte.
Ale poza tym totalna bomba! Komiks bardzo fajny. Czuję, że ta gra będzie potwierdzeniem powiedzenia, że Polak potrafi. :)

Powodzenia.

Offline Bienio

• +
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #4 dnia: 2004-11-21 (Nie), 22:01 »
Fajny komiks i ładna, klimatyczna kreska. Jej, to chyba najlepsza część kmiksu- rysunki Podobają mi się jak nie wiem co! Brawa dla tego co to rysował!

intoxicate

• Gość
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #5 dnia: 2004-11-21 (Nie), 22:03 »
no wlasnie temu kto to rysowal (Krezel) szukamy pracy... bo Chlopak sie traci - a Rysowanie to jego zycie i pasja.

Dlatego chce troche rozslawic komix - i porozmawiac z jakimis wydawnictwami.

Bylbym wdzieczny za linki :)

Trza pomoc Koledze w potrzebie  :piwo:
« Ostatnia zmiana: 2004-11-21 (Nie), 22:04 wysłana przez intoxicate »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #6 dnia: 2004-11-21 (Nie), 22:32 »
Z tym niestety jest ciężko ostatnio.  Ale demoscena powinna pomóc. Powiedz Krężlowi, aby zarejestrował się na www.scene.pl i tam dawał swoje rysunki do działu Pixel. Tam będą go komentować naprawdę doświadczeni (czasem nawet chamscy ;) ) graficy. Co ciekawsze, na ten sajt wpadają od czasu do czasu producenci gier i oprogramowania graficznego, aby "łowić talenty".

A komiks jest tak cudownie narysowany, że poprostu sram w gacie widząc tę kreskę. Ideał poprostu. A ja kiedyś myślałem, że ładnie rysuję...
« Ostatnia zmiana: 2004-11-21 (Nie), 22:37 wysłana przez Xtense »
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

intoxicate

• Gość
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #7 dnia: 2004-11-21 (Nie), 22:51 »
dzieki - juz przekazalem
Ze tez sam na to nie wpadlem :)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #8 dnia: 2004-11-22 (Pon), 16:09 »
Z "mniej przydatnych" ;) linxów nadają się jeszcze dwa:

www.digart.pl
www.deviantart.com
« Ostatnia zmiana: 2004-11-22 (Pon), 16:10 wysłana przez Xtense »
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Psedlo`s

• ++
Burzuazja - Komix
« Odpowiedź #9 dnia: 2004-11-22 (Pon), 17:20 »
Komiks całkiem całkiem, wygląda wręcz na dzieło zawodowcy. Istotną wadą chyba jest wielkość liter oraz ich czcionka, ale nie to sie liczy w komiksach.
solitaire:18494 39s