Autor Wątek: Czemu tak sie stalo :(.....  (Przeczytany 4461 razy)

Offline McBoss

• +
Czemu tak sie stalo :(.....
« dnia: 2003-06-01 (Nie), 16:22 »
...chodzi mi o to ze niechce mi sie juz grac, ani przy kompie siedziec.... :|
Boze uratuj mnie,,, ja mam dopiero 16 lat.... :? ja chce, chciec grac...
W gry singlowe to juz od wrzesnia nie gram... [od wtedy kiedy dostalem SDI]. I wlasnie od wrzesnia gram tylko w 3 gry - MoH:AA, SC: BW oraz Wc3. Myslalem ze bedzie lepiej gdy CM4 wyjdzie i zaczne tak jak rok temu grac do nocy gdy zasypialem przy kompie.... [ale tak nie bylo, bo tylko pol sezonu zagralem i sie znudzilo...] A propo CM\'a to 2 lata temu przez niego zerwalem z dziewczyna, bo niezawsze mialem czas sie z nia spotkac.... [a teraz taka TRAGICZNA zmiana...] :( Nie moge tego zrozumiec [chlip] - trace swoja meskosc [czyż nie?]. A koledzy o tym niewiedza i nadal uwazaja mnie za Gosu... ;)

wiec wie moze ktos co zrobic by zachcialo mi sie grac, lub przynajmniej siedziec przy komputerze..... :?::?: :(
aaha - jest jedna gra w ktora gram godzinami ale ona jest na PS2 i tylko z kuzynem w nia gram... [tzn nie gram w nia na codzien, tylko gdy kuzyn przyjedzie, a czesto przyjedza] ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-01 (Nie), 17:07 »
Widzę, że coraz więcej inteligentnych topiców powstaje no, ale cóż wakacje się zbliżają. Odpowiem na twoje pytanie: nie chce ci się grać? Po prostu nie graj to samo do ciebie wróci a jeżeli nie to poszukaj sobie nowego hobby i tyle.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-01 (Nie), 17:10 »
Jak grasz w MOH:AA to nic dziwnego że ci się nic nie chce. Mnie się ten gniot po nocach śnił.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-01 (Nie), 17:15 »
Jak grasz w MOH:AA to nic dziwnego że ci się nic nie chce. Mnie się ten gniot po nocach śnił.

MOH: AA to super klimatyczna gierka. Nie podoba ci się? To nie, ale przez to nie wygaduj takich głupot. Zniechęcasz tylko ludzi i nic poza tym, więc daj sobie spokój.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-06-01 (Nie), 17:31 »
Hihi, superklimatyczna. Z tymi Panterami co wytrzymują 5 pocisków z Panzerschrecka. Z tym Stg44 z szybkostrzelnością chyba 2000 strzałów na minutę. I lądowanie w Normandii (co prawda to tylko Omaha Beach ale zawsze): 30 chłopa na 60 chłopa...i co minutę obok - plum! plum! itd. Że już o \"tajnej\" misji w bazie U Boot-ów nie wspomnę...                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-06-01 (Nie), 17:52 »
w/w gra niepodobala mi sie z jednego podstawowego wzgledu... szkopy maja wzrok sokola. strzelaja z maksymalnego zasiegu ZAWSZE celujac w czape. wtf??? szczytem wszystkiego byla misja w zimie w lesie, mgla, sniezy jak sto skurczybykow a ja nagle dostaje strzal z nikad... gdzie? oczywiscie w glowe... co do dysproporcji w dzialaniu uzbrojenia, to sie nie wypowiem, nie znam sie na broni, ale ladowanie w normandii to przeciez super uproszczone bylo. ta czesc mi sie akurat podobala. jasne... zawsze mozna bylo zrobic ze wyskakujesz na plaze razem ze swoimi 5000 kolegow z armii, podczas gdy naprzeciw stoja setki ufortyfikowanych niemcow.  nad glowa lataja ci tysiace pociskow wtorojac ostrzalowi artylerii. zastanawiam sie tylko czy twoj komp to pociagnie.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-06-01 (Nie), 18:45 »
Tak, superklimatyczna. Jak wywietrzniki w syrenie. Pokaż mi takiego mocarza, co bierze BAR-a i 200 sztuk amunicji w łapki i biega. Oj, jak ja sie wtedy uśmiałem, ojojojoj! No i te 2 88-ki... Jak sie je wysadziło, to już mogli Amerykanie w Afryce lądować... Bo inaczej to by nie mogli.

No i najlepszy przykład hiperrealizmu: nie można przyłożyć broni do oka.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-06-01 (Nie), 19:19 »
(...) ladowanie w normandii to przeciez super uproszczone bylo. ta czesc mi sie akurat podobala. jasne... zawsze mozna bylo zrobic ze wyskakujesz na plaze razem ze swoimi 5000 kolegow z armii, podczas gdy naprzeciw stoja setki ufortyfikowanych niemcow.  nad glowa lataja ci tysiace pociskow wtorojac ostrzalowi artylerii. zastanawiam sie tylko czy twoj komp to pociagnie.

No to w ogóle \"lądowania\" było nie robić. Dopóki większość kompów nie uciągnie bardziej realistycznej wersji (w tym mój :D ).
Co do wad MoH: - skąd te szkopy wyskakują? Wchodzę to pokoju - pusty. Wychodzę a tu nagle bach, bach - strzela mi w plecy! Co to jakieś Stealth Wunderwaffe??? Skąd on się tam wziął???
A jeśli chodzi o tryb multi, to nie dorasta temu z RtCW do pięt.                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-06-01 (Nie), 19:26 »
przesadzasz... rownie dobrze mozesz powiedziec, ze po co robic FPP skoro nie giniesz od jednego strzalu w glowe, a po strzale w brzuch nie zwijasz sie z bolu w kacie... swiat gier to swiat uproszczen. nie oczekuj realizmu. chcesz realizmu, to wyjdz na ulice i walcz z policja na machineguny, krzyczac hasla \"Don\'t be a sissy\". bedziesz mial Postal un-plugged :)                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-06-01 (Nie), 19:48 »
No to ja rozumiem. Ale o ile pamiętam, to MoH był zapowiadany jako realistyczna gra, osadzona w latach II WŚ. Jakby ją nazwali arcadeowym shooterem, to rozumiem. Bo weź np. porównaj sobie MoH z Operation Flashpoint. Ta ostatnia też była reklamowana jako \"realistyczna\". I taką też była.                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-01 (Nie), 20:04 »
No panowie chętnie bym z wami na MOHAA powyzywał też bo to był hc szitogniot, ale uszanuję zasadę że w topicu mówi się na temat, nieważne jak denny by on nie był.

Tak więc McBoss:
- idź na dwór
- czytaj coś
- ucz się czegoś
- skumaj sobie dla odmiany jakieś sensowne gry, polecam np. nethack                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-01 (Nie), 20:08 »
eee... byla reklamowana jako realistyczna? MOH realistyczna? to jakies nieporozumienie... skoro tak, to faktycznie... moh to przeciez kolejny fpp shooter, a o realizmie nie ma zadnej mowy. to juz doom jest bardziej realistyczny. przynajmniej pudluja...                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-01 (Nie), 20:14 »
ja ostatnio nawet gralem (!). teraz tez bym gral, ale nie mam czasu. poczekam do wakacji, wtedy moze bedzie czas na granie. a tak to musze jeszcze ciagnac oceny...i takie tam.                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-01 (Nie), 21:11 »
ucz się czegoś

ooo taaak ,tak to jest dobre  :twisted:
ggrrr  :twisted:   zzzzzzzssssssesja  :twisted:
też mi sie nie chce grać .                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-01 (Nie), 21:14 »
A mnie się najbardziej chce grać właśnie jak mam sesję. Potem jakoś to pozdaję i przejdzie mi ochota na granie! Zawsze tak jest. O Ludzka Naturo...                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-01 (Nie), 21:26 »
A najardiej zachcają gry w czasie sprawdzianów i egzaminów. Ale mam podobny problem do McBossa                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-01 (Nie), 22:55 »
jak nie chce sie grac, to trzeba robic cos innego. ja np: pisze programy. nauka?... no coz,  pisanie programow, to nauka jezyka w ktorym sie pisze. dodatkowo od czasu do czasu podpierasz sie wiedza zawarta w tutsach, albo snipetsach roznego rodzaju, zatem i czytasz. w ten oto swiatly sposob zaliczasz 3 z w/w punktow. ain\'t that f-word great?!

co do wyjscia na dwor... pardon me, ale co ja mialbym tam robic. chyba asymilowac sie z flora osiedlowa. Dla przykladu: ja mam wyjatkowa forme flory, choc kazda jest inna. glownie zalezy to od ekosystemu w ktorym bytuje, bowiem flora osiedlowa to wyjatkowo zlosliwa forma organizmu jednokomorkowego, ktora \'czopuje\' sie w pewnych miejscach i nie rusza z tamtad przez dlugi czas. ciezko w ogole stwierdzic czy jest to organizm jedno czy wielokomorkowy, bowiem koegzystuja w grupach (z reguly do 10) ale czasem rozdzielaja sie, tylko po to by po uplywie polowy doby znow zbic sie w kolonie.. Okres bytowania flory jest dosc dziwaczny, bowiem ujawnia ona od wczesnego ranka, do ok polnocy. Jest to organizm wysoce pasozytniczy, bowiem nie posiada (a przynajmniej nauka nie spotkala takiego przypadku) chlorofilu, ani w zaden inny sposob nie produkuje pokarmu. ma potezne wlasciwosci adaptacyjne. potrafi przetrwac wysoce skrajne warunki (moja flora utrzymywala wysoka aktywnosc nawet podczas zamieci tegorocznej zimy). ponadto w poczet umiejetnosci adaptacji, takze jako bron defensywna, posiada ona umiejetnosci mimiki. Kopiuje ona zachowania ludzkie, takie jak ksztalt, wage, czy motoryke homo erectusa. niestety elastycznosc blony komorkowej nie pozwala na poprawne utrzymanie ksztaltu powodujac ze to co powinno wygladac jak spodnie czy bluza, w rzeczywistosci wyglada jak o 4 numery za duzy lach. nie jest takze w stanie kopiowac owlosienia gestszego nizli rzeski, dlatego z reguly wydaje sie iz flora osiedlowa jest \"lysa\" o ile mozna tak powiedziec o bakterii. UWAGA! flora osiedlowa przenosi roznego rodzaju bakterie chorobotworcze. Wynika to glownie z miejsca ich bytowania, ktore jest wysoce niehigieniczne,w moim przypadku jest to pobliski smietnik, sadze ze ma to cos wspolnego z cieplem wydzielanym przez rozkladajace sie odpadki. ponadto mimika sliniakow jest niedoskonala, dlatego wystepuje ciagla nadprodukcja sliny. Miejsca bytowania flory osiedlowej mozna zatem poznac po \"okolicy o duzej wilgotnosci nawierzchni\" (jedna bakteria powiedziala do drugiej - moze nie plujmy tutaj, w koncu tu siedzimy, na co tamta odparla - mnie samo leci - i juz na ziemi pojawila sie ciapka sliny).

to chyba wystarczajacy argument zeby pozostac w domu

DOPISUJE:
zeby nie posadzili mnie jeszcze o statsiarstwo...
to nie jest offtop. zalozyciel tematu podal przyczyne problemu i poprosil o porade. padlo kilka propozycji i sa one teraz gruntownie omawiane. ja wlasnie powiedzialem dlaczego odradzam wyjscie na dwor.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-01 (Nie), 23:14 »
To chyba największy offtop, jaki w życiu widziałem! :shock2:

A co do problemu w temacie - po co się zmuszać? Jak ci się nie chce grać to nie graj, nic złego ci się nie stanie od tego. Idź pokopać piłkę, albo kolegów, albo skop ogródek... albo przeczytaj coś mądrego.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-01 (Nie), 23:20 »
Przeczytaj coś mądrego zawsze działa.                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-02 (Pon), 01:34 »
Ja tez tak mialem w twoim wieku :) wtedy to zaczolem czytac ksiaszki w wolnych chwilach no i wtedy nauczylem sie html\'a, potem chec na granie wrocila az znowu mnie wzielo na net-irce itp ale krutko i znow powrocilem do granie po kilku miechach znowu cos sie stalo i zaczolem sie bawic w linucha- marnie mi szlo to zaczolem znowu grac az przyszedl czas na c++ i znowu granie az soszedlem do zabawy ;) w forum, jeszcze gralem az znowu mnie na linuxa wzielo... teraz mam sesje to tylko troche na necie siedze ale jak sie zaczna egzaminy to pewnie zaczne grac- jak w kazda sesje :hihi:                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-02 (Pon), 10:18 »
polecam Dooma o 2 w nocy kiedy wszyscy śpią (opcjonalnie Q, Q2, AvsP, AvsP2 itp)
to wciągnie Cię na pewno
pozatym DabloII:LoD, Starcraft                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-02 (Pon), 11:58 »
probowalem grac w te gry, od kilku miesiecy gry sobie tylko zalatwiam, przegrywam na CD i leza [i czekaja] ;)
A te gry to przeszedlem je [jedynie AvP 1 nie gralem] ;]

Przeczytaj coś mądrego zawsze działa.

Od dawna nic nie czytalem, [a zadnej ksiazki nigdy w zyciu nie przeczytalem, procz lektury] Czasami czytam pisma growe ;) i Mange jakas.... :)

morgurth ---] hehe :D ladnie opisane. ;););)
igrok --] dwa miesiace temu dalem dysk do gwarancji :hihi: czekam na niego bo chce wlasnie sobe Lindowsa na nim instalowac :) [pozniej moze Linuxa]
A to ze nie gram w gry to mam od wrzesnia \'02... i od tego czasu nauczylem sie html\'a i ciut php [php na tyle ze moge w nim operowac ale nie ze cos zrobic.]

- idź na dwór  
- czytaj coś  
- ucz się czegoś  
- skumaj sobie dla odmiany jakieś sensowne gry, polecam np. nethack

jakis miesiac temu chcialem sie uczyc do sprawdzianu z biologi i jedna strone w 30 minut czytalem... [skupic sie nie moglem] :| [ale udalo sie mam 2 na koniec roku :D]                    
. . . [ | ] . . .

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-02 (Pon), 15:26 »
A co ja mam powiedziec? Mam 14 lat i tez mi sie nie chce grac.... Ale mam nadzieje, ze to wina starego kompa, jak kupie nowego i neibedzie mi sie chcialo to bedzie zle :(                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-02 (Pon), 15:30 »
E no jakbym miał starego kompa to bym dopiero młócił! Bo na nowym niestety część moich ulubionych tytułów wysiada. W wizardry 7 bym sobie pograł np.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-02 (Pon), 15:59 »
E no jakbym miał starego kompa to bym dopiero młócił! Bo na nowym niestety część moich ulubionych tytułów wysiada. W wizardry 7 bym sobie pograł np.

Chcesz moge ci sprzedac starego kompa :P :P :P

Nadejdzie okolo 11 lipca to bedzie nowy komp :) Pogram sobie w gta3, potem w gta3vc i jeszcze wiele gier ktore mnie ominelo...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-02 (Pon), 16:42 »
kolejne tytóły:

Carmageddon
Age of Empires (1 i 2)
The Sims
Heroes of Might adn Magic 3
Warcraft 1, 2, 3
Unreal Tournament
Worms 2, Armageddon
Tony Hawk 2
Elasto Mania
Nfs 1, 1SE, 2, 2SE, 3, 4                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline ble

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:19 »
Może spróbuj zagrać  w jakieś \"małe\" gry.  Czesto są one lepsze niż profesjonalne gry. Zobacz sobie Liero (nie polecam samemu grać) Elastomania, czy Bridge Builder.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:25 »
Ja juz od jakiegos czasu przezywam kryzys taki jak McBoss. Niby pogram w coś nowego ale nie sprawia to juz takiej radochy jak kiedys. Jedynie giery na PS2 ratuja sytuacje, ale to i tak nie do konca.                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-02 (Pon), 23:55 »
Może spróbuj zagrać  w jakieś \"małe\" gry.  Czesto są one lepsze niż profesjonalne gry. Zobacz sobie Liero (nie polecam samemu grać) Elastomania, czy Bridge Builder.

cheche oj pamietam jak kupilem sobie nowego kompa tego co mam teraz (a2000xp gf4) to przez pierwsze 2 tygodnie w pasjansa mlucilem :) a jednoczesnie mialem kilka nowych gierek. ale mnie wtedy kumple przeklinali... zwlaszcza ci co maja slabsze sprzety :D                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-06-03 (Wto), 02:55 »
Polecam Tibie. Mała gierka, a zabawy pełno.
Oczywiście samemu nawet tego nie włączaj.

Obecnie mam NWN, ale muszę poczekać na lepszy procek. :|

Jeśli znudziło się granie, to zawsze można jakiś modek do gry zrobić.
\"Hirołsi\" są do tego znakomite. Łatwo idzie zrobić coś ciekawego, a i satysfakcja jest. :)

Hm, może zmień gatunki gier? Zamiast strategii włącz sobie przygodówkę, albo jakiś sim.                    
...

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-06-03 (Wto), 06:36 »
A ja polecam przerwe. Daj sobie na tydzien, jak potrafisz to moze na dwa spokoj z grami i jakbys mogl to najlepiej ograniczaj kontakt z kompem. Pozniej gdy czas niegrania minie skombinuj sobie jakas naprawde fajna gierke i powinno juz byc dobrze :-D                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-06-03 (Wto), 12:22 »
Boski zagraj sobie w PINGPONGA :D ja ostatno gram i jest Super :hihi: nie lepiej niz Q3 z sieci ale tez dobre :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-06-03 (Wto), 16:28 »
No ale fragi nie te no i bez klada to nieto samo :)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-03 (Wto), 23:34 »
spróbuj w arcade volleyball                    

Offline Loco

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-04 (Śro), 00:36 »
w/w gra niepodobala mi sie z jednego podstawowego wzgledu... szkopy maja wzrok sokola. strzelaja z maksymalnego zasiegu ZAWSZE celujac w czape. wtf??? szczytem wszystkiego byla misja w zimie w lesie, mgla, sniezy jak sto skurczybykow a ja nagle dostaje strzal z nikad... gdzie? oczywiscie w glowe... co do dysproporcji w dzialaniu uzbrojenia, to sie nie wypowiem, nie znam sie na broni, ale ladowanie w normandii to przeciez super uproszczone bylo. ta czesc mi sie akurat podobala. jasne... zawsze mozna bylo zrobic ze wyskakujesz na plaze razem ze swoimi 5000 kolegow z armii, podczas gdy naprzeciw stoja setki ufortyfikowanych niemcow.  nad glowa lataja ci tysiace pociskow wtorojac ostrzalowi artylerii. zastanawiam sie tylko czy twoj komp to pociagnie.

Rany, dokładnie to samo chciałem napisać... słowo w słowo. Dodam jeszcze, że z lądowaniem w Normandii miałem jakiegoś mega-pecha, bo próbowałem chyba z 50 razy i za każdym dostawałem serię i ginąłem. A w FPSy gram od BARDZO dawna.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-04 (Śro), 09:43 »
w/w gra niepodobala mi sie z jednego podstawowego wzgledu... szkopy maja wzrok sokola. strzelaja z maksymalnego zasiegu ZAWSZE celujac w czape.
a może jakiś patch do tego wyszedł?                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-04 (Śro), 11:09 »
Ej no co wy? Misja w lesie w zimie była super! Wycie wilków, skrzypienie śniegu... u kumpla na głośnikach 5.1 + EAX to po samym dźwięku rozpoznawaliśmy skąd snajperzy walą... zresztą ja najczęściej zauważałem ich zanim oni zauważyli mnie... A Normandia była prosta jeśli się odkryło zasadę, że karabin wali zawsze w ciebie sekundę po tym, jak się odsłonisz... biegło się do zasieki, kucało, czekało, aż skończą walić i od nowa... tak, MOH dobra gra! Mnóstwo miodność!                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-04 (Śro), 11:57 »
Mierna prowokacja.                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-04 (Śro), 17:39 »
super... \'DRUZYNO! ZA OKOPY!\'... niemcy sa tacy przewidywalni, zawsze koncza strzelac...
to chyba grales w inna wersje, ja mialem tak... po cichutku skradam sie, lewa reka trzymajac bron z palcem na spuscie, gotowa do strzalu w kazdej milionowej sekundy, zas druga reka dzierzylem miotelke do maskowania dopiero co wygniecionych sladow na sniegu. skradam sie... cisza... nic sie nie dzieje. BAM! i wlasnie jestem ciezszy o kilka gram (a w zasadzie glowe mam ciezsza). hmm... BAM! kolejne gramy... ide do przodu... BAM! do przodu... BAM! wreszcie widze szkopa, a w zasadzie jego delikatny zarys za fogiem... BAM! patrze za siebie, hmm BAM! przeszedlem spore kilkanascie krokow. To ci dopiero realizm, a moja glowa wazy juz pol kilo wiecej                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-04 (Śro), 19:20 »
Durbik =] nie będę się zniżał do twojego poziomu i udawał, że mi się coś podoba tylko dlatego, że tobie się nie podoba. MOHa dwa razy przeszedłem (na normalu, czy jak to się tam zwie ten poziom trudności... w każdym razie ten środkowy) i się świetnie bawiłem. Taki arcade shooter, żadnych tam tactics, idź i wal do respawnujących się szkopów. Loads of fun. I level design niezły (Normandia najlepsza!).

morgurth =] Jaka miotełka? Nie pamiętam żadnej miotełki. Pamiętam, że starałem się iść jakoś tak bokiem, nie prosto do celu i zachodziłem tych Niemców, a nie podchodziłem im pod lufę. Waliłem do każdego kształtu we mgle, który przypominał człowieka :)                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-04 (Śro), 19:50 »
E, nie skumałeś żartu. Sorry mietek więc.

Jako action shooter też mi się nie podoba. Przede wszystkim jest nużący. Nie lubię nużących gier.                    

Offline waldeusz

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-05 (Czw), 11:44 »
Tez mam ten  problem (nazwijmy go umownie syndromem McBossa). Od wrzesnia ubieglego roku na dluzej przysiadlem tylko przy Tibii. Nie wiem czy sie starzeje czy juz taki wybredny sie zrobilem, ale gry to juz nie ta sama radosc co dawniej.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-05 (Czw), 11:52 »
jakyście mieli tyle nauki co ja, to od razu by wam się grać zachciało                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-16 (Pon), 06:13 »
Co do tematu postu - starzejesz się chłopie (albo dojrzewasz, jeśli tak lepiej ;D)...

U mnie to samo, od stycznia w ogóle nic nie grałem, bo mi się nie chciało, może się to zmieni po powrocie, a może nie ;D                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple