Ankieta

Najlepszy Sith to:

Darth Maul
4 (40%)
Darth Vader
6 (60%)
Dooku (czy siakoś tak)
0 (0%)
Inny
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 2007-12-08 (Sob), 01:00

Autor Wątek: Sith Temple  (Przeczytany 3847 razy)

Offline Bienio

• +
Sith Temple
« dnia: 2003-05-31 (Sob), 10:35 »
Witajcie moi drodzy w świątyni Sithów. Tu spotykają się Sithowie  :twisted: . Sith (nie mylić z Shit) to tak Jedi tylko ciemnej trony mocy. Tutaj też dyskutujemy o innych Sithach czyli np. Darth Moul.                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
Sith Temple
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-31 (Sob), 10:44 »
Hmm widzę że usilnie chcesz założyć jakiś topic ale jak sam widzisz na razie nie za bardzo trafiasz z tematami. Może to i wina tego ze ogólnie w JT panuje zastój, ale jak możesz to zwolnij tempo bo jak będziesz zakładał nowe topici cały czas jak teraz to będziemy mieli same twoje z zerową ilością postów

Pozdrawiam.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Bienio

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-31 (Sob), 13:07 »
Przepraszam Mistrzu. Poprostu nudzi mi się :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sith Temple
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-31 (Sob), 13:16 »
Sithowie to plaga ktora krazy po galaktyce od tysiecy lat, teraz nadeszly czasy by wyplenic ta podlosc. precz z sithami                    

Offline kacper1916

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-31 (Sob), 14:07 »
Najlepszym i zarazem najciekawszym jako postać sithem jest bez wątpienia Darth Vader - mój idol. :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Jarko

• Moderator
  • +
Sith Temple
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-31 (Sob), 16:10 »
Nie ma to jak zakuty łeb :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sith Temple
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-31 (Sob), 17:08 »
Z obecnych tutaj to oczywiscie Vader. Tak przy okazji moze ktos z modkow poprawi na Darth Maul a nie Moul                    

Offline Verminaard

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-31 (Sob), 17:30 »
Mój wybór to Darth Maul - bardzo mi się podobała jego postać w phantom menace - szkoda ze tak krótko pożył :/                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sith Temple
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-31 (Sob), 20:27 »
Yoda, masz coś do zakutych łbów???? :D

Sithowie rządzą i kiedyś w końcu zapanują nad tą galaktyką i zaprowadzą porządek.
A VAder jest najlepszy, szkoda tylko, że skrewił na samym końcu...                    

I chuj

Offline Bienio

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-31 (Sob), 21:10 »
Tak przy okazji moze ktos z modkow poprawi na Darth Maul a nie Moul

Czepiasz się, czepiasz :|.                    

Offline Geborn

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-06-01 (Nie), 02:43 »
Nie ma lepszego Sitha nad Lorda Vadera, mieć takiego przeciwnika byłoby zaszczytem... dopóki nie skończyłby się dopływ tlenu do naszego mózgu po spotkaniu z nim. :D:D:D:D:D:D:D:D:D                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline rednar

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-06-01 (Nie), 19:49 »
Sithowie to plaga ktora krazy po galaktyce od tysiecy lat, teraz nadeszly czasy by wyplenic ta podlosc. precz z sithami

Sithow tepisz, a range masz Shadow\'s Jedi :twisted:

A ta w ogole, gdzie w ankiecie jest czarny005 :?:

:hihi:                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sith Temple
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-06-01 (Nie), 21:43 »
A angielski ty zna? Cień to nie to samo co mrok. Ja podążam sciezka rownowagi                    

Offline Geborn

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-06-02 (Pon), 01:49 »
Bracie Keiranie... szanuję Twoją decyzję, co do dążenia do równowagi. Zwróć jednak uwagę na to, co mówi pewne pismo, biblią zwane, pochodzące z zapomnianej planety Ziemia:

Ap 3, 15-16
\"Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
    Obyś był zimny albo gorący!
    A tak, skoro jesteś letni
    i ani gorący, ani zimny,
    chcę cię wyrzucić z mych ust.\"

Czy jesteś więc bardziej zimny, czy też gorący (jak mniemam)?                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline rednar

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-06-02 (Pon), 07:23 »
Keiran :arrow: Ad.1 znam angielskie :twisted:
                      Ad.2 jesli dazysz sciezka rownowagi, to cholera jasna, czemu tepisz sithow :evil: :?:                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sith Temple
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-06-02 (Pon), 12:26 »
Sithowie naruszają równowagę gdyż plenią się ponad wszelką miarę.
Geborn -] dlatego właśnie coraz bardziej odchodzę od Boga. Staram się być idealnie po środku, czyli tam gdzie prowadzi mnie moje własne dobro                    

Offline Verminaard

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-06-02 (Pon), 13:54 »
Apropos tego topicu proszę zauważyć że Darth Maul walczy z Darthem Vaderem ramie w ramie :)
A na dooku nikt nie zagłosował - ej przyznać się kto oprócz mnie wybrał Maula?                    

Offline kacper1916

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-06-02 (Pon), 14:37 »
Ja tam Maula nie lubię. Jakiś taki skaczący pajacyk. Nie to co powaga i majestat :D Vadera, czy nawet Dooku. Sith powinien być zimny, wyważony i przerażający. Maul taki nie jest.

BTW: Dlaczego w ankiecie nie ma Imperatora? :?                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Steffek

• +++
Sith Temple
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-06-02 (Pon), 16:07 »
Sithowie naruszają równowagę gdyż plenią się ponad wszelką miarę.
Geborn -] dlatego właśnie coraz bardziej odchodzę od Boga. Staram się być idealnie po środku, czyli tam gdzie prowadzi mnie moje własne dobro

Moi zdaniem wyglada to tak, albo jedno albo drugie. Inaczej jest sie do... Sam tez jestem Jedim chodzacym roznymi sciezkami, ale ogolnie staram sie chodzic po tej jasnej stronie.                    

Offline Verminaard

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-06-02 (Pon), 16:43 »
Sith powinien być zimny, wyważony i przerażający. Maul taki nie jest.

Hm jak dla mnie Maul był przerażający i wyważony. Zgubiła go pewność siebie lecz sith też człowiek nie? :) Zgadzam się że Vader to miał niepodważalną charyzmę i majestat , lecz przez to że nosił hełm nie widać było jego mimiki , wyrazu oczy - żadnych emocji . Może to dobrze jednak ja wole maula właśnie za jego gniew i pewność siebie - za jego spojrzenie- jak dla mnie super.                    

Offline kacper1916

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-06-02 (Pon), 16:47 »
Właśnie w tym był cały urok Vadera. Za oznakę jego gniewu mogło służyć już samo spojrzenie na podpadniętą osobę. I ten oddech... :twisted: Aż ciarki przechodzą... :twisted:                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sith Temple
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:01 »
Vader, Dooku, Maul na samym końcu. To taki pajacyk jak słusznie zauwazyliscie. Vader i Dooku mieli swietny glos, a Maul? On nawet mocy nie uzywal                    

Offline kacper1916

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:13 »
Nie no troszkę używał... Ale rzeczywiście w porównaniu z umiejętnościami Vadera, Imperatora i Dooku to on był strasznym leszczem. :D                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Verminaard

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:17 »
Tak się wam wydaje że był leszczem gdyż on myślał że jest tak dobry że nie musi mocy uzywać - co prawda się przeliczył ale gdyby nie obi kenobi to Maul by był takim samym zagrożeniem jak Dooku - w końcu był padawanem IMPERATORA !                    

Offline kacper1916

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:23 »
No a Vader najpierw był padawanem Qui-Gona, potem Obi-Wana i na końcu Imperatora. Więc uczył się od wielkich, potężnych Jedi/Sithów. Na pewno posiadł dużo większą wiedzę. A to, że był taki pewny siebie też świadczy o brakach w jego wyszkoleniu.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Verminaard

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:32 »
Tu z tobą muszę się zgodzić że Vader posiadał wiekszą moc/był lepiej wyszkolony - jednak mi nadal przeszkadza to że niewiele emocji jest widocznych u vadera , tylko te oddychanie . Lubie Maula właśnie dlatego że był złym bohaterem do samego końca ,że robił te groźne miny . Vader to vader - legenda , największy i najgroźniejszy sith lecz Maul to sith o wielkim potencjale którego nie miał szans wykorzystać , po prostu jest cholernie niedoceniony - zabił Qui-Gona .Na pewno umiał się posługiwać mocą w wielkim stopniu tylko w filmie tego Lucas nie ukazał , wogule George można powiedzieć że olał tę postać .A szkoda , wielka szkoda.

P.s. a np dooku nie cierpie - ta postać nie podoba mi się wogule - może to dlatego że aktora który gra Count`a kojaze jako Sarumana? :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sith Temple
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-02 (Pon), 17:52 »
Dooku jest swietny, przede wszystkim christopher lee ktory go gra to klasa sama w sobie podobnie jak dawniej alec guiness (ben kenobi). I ten głos.                    

Offline Steffek

• +++
Sith Temple
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-02 (Pon), 19:41 »
Ludzie co wy mowicie Moul to przy Vaderze male piwo! Vader to przeciez kurna dziecko mocy! Najlepszy ze wszystkich, niestety chlopak sie zmarnowal. Gdyby zostal an jasnej stronie mocy to by byl naprawde kims (nie kwestionuje, ze i tak daleko zaszedl).                    

Offline Bienio

• +
Sith Temple
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-03 (Wto), 17:29 »
Vader to najpotężniejszy z najpotężniejszych. Jednak przyznam się że łosowałem a Moula. W mojej własnej ankiecie :D.
PS. Ciekaw czemu wszysty Sithowie maja czerwony kolor miecza? Zabrakło kolorów?