Autor Wątek: Narodowy test IQ  (Przeczytany 5965 razy)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-10-22 (Śro), 20:22 »
Nie, bo test iq nie moze mieć wyznaczonego czasu odpowiedzi na każde pytanie... Ktoś moze powoli czytać bardzo, a być inteligentny \'rzehój\'. Wtedy nadrabia na tych symbolicznych rzeczach. Całościowy przedział czasu to rzecz pierwsza. Druga sprawa to niedogrywanie sie obrazków. Póki wlepi się gały w domki i czym one się różnią, to już koniec czasu... Bo się nie dograło. Poza tym za mało matematyki. Ten kliniczny co go robiłem to był mniej więcej w stosunku 40% logiczno - językowych rzeczy + te wszystkie obrazki etc. A pozostałe 60% to ciągi liczbowe, literowe (a tu nie było ani jednego literowego). O głupocie zadań z dodawaniem liczb na czas nie mówię już, bo to sprawdza umiejętność łączenia w łatwe do dodaania pary liczb na czas, a nie inteligencję  :roll:                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline _lili_

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-10-22 (Śro), 20:30 »
akurat z ta potega 12 to dosc podstawowe pytanie, sa pewne potegi ktorych sie mozna nauczyc na pamiec, walkowalismy to przez cale LO :D

no i wlasnie o to mi chodzilo.. pomnozenie 55 przez 55 to nie taka prosta sprawa :wink: :D, a nastepne pytanie 12x12.. 7 klasa podstawowki o ile sie nie myle :roll: zeby dali w odwrotnej kolejnosci, to moznaby to potraktowac jako \'rozgrzewke\'.. ale w tej.. hmm.. z reszta, bylo minelo :D to pewnie mialo oslabic sily testujacych sie powodujac wybuch smiechu :wink: :D :D                    

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-10-22 (Śro), 22:39 »
Durbik --] wiesz, o doczytywaniu stron i wogole tescie przez neta juz mowilem, ale jesli chodzi o sama konstrukcje... to troche dziwne, bo moja znajoma, ktora jest pedagogiem szkolnym,  powiedziala mi, ze mozna go uznac za wiarygodny, z jedna roznica - ze to taki test w pigulce, nie obejmuje calego takiego \"powaznego\" testu, ale jego wyniki dosc dobrze odzwierciedlaja nasze IQ... o ile oczywiscie bierzemy pod uwage wer. TV :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline kacper1916

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-10-23 (Czw), 15:22 »
Ja miałem 116. Z tym, że te ostatnie 3 pytania wszystkie miałem źle, bo na malutkim monitorze w ogóle nie widać było tych różnic... Później jak zobaczyłem to w telewizorze (29 cali) to wszystko było ok. Tyle, że co to ma do inteligencji...                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-10-23 (Czw), 15:28 »
ja dostałem 107 IQ, ->dygresja<- ale to wina mojego 19\" monitora, kurcze jak bym miał 21\"LCD to wtedym bym miał ze 130  :twisted:  :wink:                    
Come get some!

Offline Kokeeno

• ++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-10-23 (Czw), 21:39 »
Hmm, takie wzburzenie budzi jeden głupiutki teścik - ludzieeee - nie martwcie się - w aplikacjach do pracy nikt nie patrzy na wartość IQ (bo nikt normalny go tam nie umieszcza - liczą się umiejętności i ich wykorzystanie - no chyba znajomości jeszcze też  :-D )...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline keksik

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-10-25 (Sob), 15:22 »
mi wyszlo 90 IQ  :wink:  no coz.. usprawiedliwiam sie bo jadlam rosolek  :lol:                    
Legia Warszawa Mistrzem.