Autor Wątek: czat??  (Przeczytany 3619 razy)

Offline Daarth

• +
czat??
« dnia: 2003-05-26 (Pon), 10:43 »
hmm tak sie zastanawialem co myslicie o czatach. spotkalem sie juz z roznymi opiniami wiec zeby to podsumowac zalozylem ten temat :) piszcie co myslicie.                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline xxx

• ++
czat??
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-26 (Pon), 12:20 »
Ja tam wogle nie siedzę na czatach. Kiedyś siedziałem a teraz już nie, bo wolę forum.                    

Offline azul

• +
czat??
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-26 (Pon), 12:30 »
Ja tam wogle nie siedzę na czatach. Kiedyś siedziałem a teraz już nie, bo wolę forum.

no tak .. na forum są rangi ,można postatsować. :wink:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
czat??
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-26 (Pon), 14:29 »
Nie przepadam za czatami stanowczo wole IRCa jesli juz. Moge ewentualnie posiedziec na czacie z ludzmi ktorych znam, a nie z 14letnimi fankami tatu :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
czat??
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-26 (Pon), 14:58 »
E tam, na tatuczat nie bluzgać.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline kpsk

• +++
czat??
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-26 (Pon), 15:40 »
Po 1. na czatach nie można zabardzo pogadać...
a po 2 za dużo  srania sie. Wole gg, lub inny komunikator, czat = strata czasu.                    

Offline Davsar

• ++
czat??
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-26 (Pon), 17:13 »
NIE LUBIĘ CZATÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!1                    

Offline kacper1916

• +
czat??
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-26 (Pon), 17:20 »
Na chat można jedynie wejść jak jest rozmowa z jakąś znaną osobą. A tak to za dużo tam ćwierćmózgów, aby dało radę normalnie pogadać.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline gramisan

• ++
czat??
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-26 (Pon), 18:26 »
A idźcie mi z tym (s)hitem :wink: . Na chatach siedzą same \"kredy\", które nie mają za dużo w głowach(w tym miejscu chciałem gorąco pozdrowić mojego brata :lol: ). O sorry jest jeden pokój, do którego kiedyś często wpadałem mianowicie chodzi mi tu o chat psx extrema. Tylko na tym przesiadywali normalni(lub jak kto woli nienormalni) ludzie reszta to wielkie gówno. Już znacznie wolę IRC\'a(pozdrawiam zakręconą ekipę #gry :wink: ).                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Olhado256

• +++++
czat??
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-26 (Pon), 20:42 »
Czat? Cóż, od dobrych kilku miesięcy nie zdarzyło mi się wejść na jakiegoś czata... nie jestem aż tak znudzony. Nie jest prawdą, że siedzą tam SAME przygłupy (poznałem w ten sposób jedną bardzo fajną osobę), ale prawdą jest, że siedzą tam prawie same przygłupy :wink: . Sam widok nicków Zdradzę_żonę i Szukam_cipeczki_wrocek przyprawia mnie o mdłości...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline azul

• +
czat??
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-26 (Pon), 21:13 »
za dużo tam ćwierćmózgów, aby dało radę normalnie pogadać.

właśnie ,to nie to co tacy porządni goście jak my :)

Na chatach siedzą same \"kredy\", które nie mają za dużo w głowach

tak z ciekawości co to znaczyu ,że ktos jest \"kredą\"?                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline gramisan

• ++
czat??
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-26 (Pon), 21:30 »
tak z ciekawości co to znaczyu ,że ktos jest \"kredą\"?

Innymi słowy ma pusto w głowie, jest tzw. ćwierć mózgiem lub, jak kto woli pół mózgiem. Taki skrót często spoczywa na niezbyt \"intieligentnych\" dziewczynach, ale jeżeli chodzi o \"czatmenowców\" to ten synonim pasuję jak ulał.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline JayZeus

• +
czat??
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-27 (Wto), 07:46 »
Ostatnie Chaty na jakie chodziłem były to chatroom\'y Diablo 1 - zresztą było to dobre 6 lat temu (kiedy \"jedynka\" wyszła), kiedy to zaczynałem karierę internauty.  Diablo 2 mi w ogóle nie podeszło.  Nie można było gadać/grać z ludźmi z kraju (jeśli się miało postać gdzie indziej).  A jeśli gadam to na IRCu (z ludźmi z forum TS\'a), lub na GG.  No i oczywiście na forum.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Daarth

• +
czat??
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-27 (Wto), 08:09 »
hmm takich wlasnie odpowiedzi sie spodziewalem :D dodatkowo czssem system mi sie krzaczyl jak zdazylo sie wlaczyc chata :D co do polmozgow to zgadzam sie ale czesciowo. bardzo czesto mozna spotkac normalnych ;) na wp  tylko trzeba znalezc normalny pokoj i w dobrym momencie wejsc :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline kpsk

• +++
czat??
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-27 (Wto), 13:27 »
... a to do łatwych nie należy.
Ale te \"normalne\" pokoje są z reguły dla jajogłowych, i się luzacko, normalnie pogadać nie da...
na jedno wychodzi.                    

Offline Daarth

• +
czat??
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-27 (Wto), 13:32 »
dla jajoglowych? hmm te na ktorych bywalem to : religia ( czy religie) i Hard rock.                    

Offline tymbeer

• +++
czat??
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-27 (Wto), 13:49 »
O sorry jest jeden pokój, do którego kiedyś często wpadałem mianowicie chodzi mi tu o chat psx extrema.

Heh, a co mówią o tym pokoju na irc\'u?
Chyba się domyślasz. :hihi:                    
...

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
czat??
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-27 (Wto), 22:23 »
forum tak
gg tak
czaty, irc nie                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline igrok

• +
czat??
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-31 (Sob), 20:11 »
kiedys jak niebylo gg to kozystalem z irca, niemam nic do tego ale wchodzilem na kanaly na ktorych byli ludzie ktorych znalem w realu, irc tez ma jeden plus ze jst tam duzo ludzi i mozna ottrzymac pomoctak jak na forum... reasumujac z czatow www nie kozystam i niezamierzam, gg uzywam bardzo czesto a na ircu juz dawno niebylem ale nie jestem jego przeciwnikiem...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline JayZeus

• +
czat??
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-31 (Sob), 22:10 »
Jedyne co mnie denerwuje to łażące po IRCU skrypty/trojany, które instalują się bez mojej wiedzy.  Już pare razy zdarzyło mi się takiego znaleźć...                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline igrok

• +
czat??
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-31 (Sob), 22:40 »
tak to fakt, takie ustrojstwa to zagrozenia irca...                    

Offline Daarth

• +
czat??
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-06-01 (Nie), 09:46 »
hmm jesli o to chodzi to sie nie wypowiadam bo irc to dla mnie wlasciwie biala magia :twisted: skoro zeszlo na irca to moze ktos polecic jakies modyfikscje mirca ??                    

Offline igrok

• +
czat??
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-06-01 (Nie), 10:05 »
tzn? jakie mody? m irc to m irc latwiejszego niema no chyba ze chcesz Bitchixa na linucha :]                    

Offline Daarth

• +
czat??
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-06-01 (Nie), 10:13 »
hmm chodzilo mi raczej o cos w stylu hmm jak to sie zwalo... o wiem: mleczarz                    

Offline Kapucyn

• +
czat??
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-06-02 (Pon), 07:00 »
irc to bardzo fajna zabawka, mozna bez zadnym problemow zainstalowac komus backdoora, scignac film, zrobic polaczenie kanalowe wtedy kiedy chcesz kumplowi cos zakosic z dysku ;)

....

ale i tak juz nie uzywam prawie wcale                    

Offline Syber

• +
czat??
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-06-02 (Pon), 13:27 »
ja siedze sporo czasu na http://polchat.pl/chat/?room=Kawaii+czasopismo                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Verminaard

• +
czat??
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-06-02 (Pon), 14:21 »
racja też kiedyś siedziałem na czatach w miare często lecz jak odkryłem forum to od tego czasu nie wchodze prawie wogule ( na czaty sie rozumie ).                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline Daarth

• +
czat??
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-06-03 (Wto), 20:48 »
a ja ostatnio wlalzem i fajna dziewczyne poznalem. szkoda tylko ze nie z wawy :| :D                    

Offline Syber

• +
czat??
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-06-06 (Pią), 12:50 »
A wlasnie my mamy chata i tego moze to kogos zainteresuje ?? http://www.chat.k9.pl duzo gratow do Polchata :D                    
PP = Pierdolić Podpis