Autor Wątek: sporty alternatywne, czyli jak to robia na swiecie :)  (Przeczytany 1915 razy)

Offline Mati

• +
sporty alternatywne, czyli jak to robia na swiecie :)
« dnia: 2003-05-24 (Sob), 20:04 »
jest to temat w ktorym mozna wpisywac nie znane w polsce (lub po prostu dziwne :D) sporty, o ktorych co nieco wiemy

ja moze zaczne od szwecji, otoz jest tutaj dosc popularny sport tzw. pathfinding (szukanie szlaku), wywodzi sie ze szkocji (duzo dziwnych sportow sie stamtad wywodzi m.in. curling i wspolczesna pilka nozna ;)) a zasady pathfindingu sa proste, wysadzaja cie na jakims nie zamieszkanym obszarze i musisz jak najszybciej dotrzec do celu z pomoca mapy i kompasu...                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-06-04 (Śro), 21:21 »
quidditch :D a tak na powaznie to chyba w stanach maja zawody kto szybciej wciagnie wieksza ilosc hot dogow :D rozni ludzie rozne potrzeby jak to zwyklem mowic :twisted:                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-06-05 (Czw), 08:30 »
polska - żłopienie wódy z gwinta na czas :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-06-21 (Sob), 00:23 »
Pumbus to co w trakim razie robia ruscy?? usiluja przebic nas w jedzeniu ogorkow?? :D kurde no juz mi sie prawie cos ciekawego przypomnialo ale nie moge se przypokmniec. jak mi ise uda to zmienie teo posta :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl