Off-Topic > Enklawa Ascota 2.0

fajaśna humorowa sesyja

(1/59) > >>

Bienio:
Postanowiłem pobawić się w Mistrza Gry... jednak nie miałem jak. Teraz na forum prezentuje swój własny system inspirowany na WarHammerze. Jak grać... prawie jak w każdym RPG. MG (czyli ja) opowiada historie, wy robicie co chcecie ja opowiadam tego konsekwencje... i tak w kólko, zresztą w Bractwie chyba niema osoby nie znającą RPG. Nie bójcie się zadawać pytań typu: \"Czy jest tam jakaś gałąź\" \"Czy te kszaki się ruszają\" itd. Czasami coś moge powiedzieć niejasno więc nie bójcie się zadawać pytań, ja nie gryze :D. Pamiętajcie że przed każdą decyzją naradzić się musicie! żeby kłutni nie było. W zgłoszeniu musi się znajdować:

Rasa: Rasa waszej postaci. Człowiek, krasnolud, elf albo niziołek.
Płeć: Niektóre profesje są tylko dla męrzczyzn innie tylko dla kobiet inne dla wszystkich Płci.
Klasa Zawodowa: Od klasy zawodowej zależy jaką profesje dostaniesz. A więc macie do wyboru: Wojownik, Uczony, Złoczyńca albo
Ogulna (czyli ani Wojownik ani uczony ani złoczyńca)
Charakter: Wiele rzeczy od tego zależy... można wybrać charakter: dobry, neutralny, zły.    
Profesja: A profesje sam wam wylosuje bo wiem że pół z Was wymyśli sobie niewiadomo jaką mocną profesje.
Statystyki: Losujemy kostkami. JA będe losował bo boje się oszustów którzy wszędzie napisą: 6  

WAŻNE! Od początku będziecie mieli 1 poziom. Każdy poziom otrzymacie po zdobyciu 100 doświadczenia. doświadczenie jest za bardzo dobre myślenie i za pokonywanie przeciwników. Co poziom możecie zwiększyć statystyki (tylko te na które pozwala profesja), życie (każdy z początku ma 20 HP).

Przyjmuje do pięciu osób więc, kto pierwszy ten lepszy.                    

Keiran:
A gdzie mamy sie zgłaszac? Tu czy na PM?
Jesli tu to się zglaszam.
Rasa: człowiek
Klasa: wojownik
charakter: neutralny                    

ble:
Ja się zgłaszam jako drugi.
Rasa: elf
Charakter: neutralny (mogę? :))                    

Bienio:
Dziękuje za zgłoszenia! Poczekajmy jeszcze na \"spóźnialskich\". Jeśli żaden do 24.00 się nie pojawi dostaniecie swe statystyki i Profesje. Wtedy zaczniemy sesje. Wiem ze to późno ale możecie przecież odpowiedzieć później. Jeśli zaczniemy sesje z liczbą graczy mniejszą niż 5- wciąż przyjmuje osoby!
WAŻNE!!!
Zapomniałem powiedziedzieć że każda wszystkie rasy mają dwa języki:
1. Język wspólny rozumiany przez wszytkie rasy.
2. Język rozumiany tylko dla swojej rasy. Czyli dla krasnoludów- sektetny krasnoludzki, dla elfów-  sekretny elficki itd.                    

tymbeer:
Jeśli będziemy pisać po jednym poście na dzień to tak, a jeśli nie to nie. :D
Czasu ostatnio nie mam...

Rasa: krasnolud
charakter: (chaotyczny, jeśli można :P ) neutralny                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej