Off-Topic > Hard&Soft

durb kompa potrzebuje, ale się nic nie zna jak zwykle!

(1/4) > >>

Durbik:
Witka witka!

And so it came to pass, że mój komp rocznik 2006 chwalebnie uznał że będzie palił dyski. Albo padł zasilacz, albo płyta, chuj to wie i chuja to obchodzi. Toteż wylądowałem bez kompa stacjonarnego. To boli.

I stąd wypływa prośba do was, bo wy tam siedzicie w kompach na bieżąco pewnie. Ja się zgubiłem tak w 2002. Mam 2 klocki (2K PLN, 2 tysiące, 2000 zł) plus minus na kompa do wydania. Żadnych podzespołów nie zachowuję. Monitor mam tylko. Jakie podzespoły brać pod uwagę, a jakie nie? Dodam tylko, że dysk nie musi być terabajtowy, ramu nie musi być 8 giga - ale za to porządna grafika (ale bez przesady) by się przydała, bo te jebane czołgi coraz bardziej żrą moce.

A, niestety w cenie winda 7. Z racji zawodu małżonki chociaż system muszę mieć legalny.

Help, anyone?

[edit] lol pomyliły mi się działy... ale jak macie sprzedać tanio dobry pc, to też w sumie posłucham! [/edit]

Greybrow:
B będzie wymieniał kompa na nowszego, to odkup jego starego Della.
Resztę przepij.

Keiran:
No niestety kiepski okres masz na zakup kompa. Ja tez planowalem wymiane i mi wszyscy znajacy sie koledzy odradzili. Podobno do wiosny trzeba czekac, bo teraz to slabawo raczej. No chyba, ze to w ogole nie do grania.

Durbik:
wasze rady są jak odżywczy strumień moczu z rana. kompa muszę mieć teraz zaraz, bo jestem uzależniony. co do używanego sprzętu Łukasza to mam niby niezłe doświadczenia (plecak za 5 zł wytrzymał z 4 lata), ale tym razem chcę nowy sprzęt.

Keiran:
No to tak Pawle. Masz 2000. Z tego jakies 300-400 bedzie na sama windoze. no to nie masz wielkiego pola manewru.
obudowa: http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-410-pure-black-at-x-ssd-bt-410-397103/
zasilacz: cos za 150-200 pewnie. 500W, markowa firma, nie jakis feel czy tracer czy broń boże noname.
Zostaje 1200. Klawiature, myszke, glosniki masz czy potrzebujesz?
W tych pieniadzach to chyba w AMD musisz pojsc wydaje mi sie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej