Branża > Raporty

Kołowe Menu: Ostateczne Starcie

(1/7) > >>

:
Cze PPK! Widzę, że zostały tu całe 3 osoby, a 90% postów to śmieszne obrazki o Hitlerze, więc może czas na trochę quality contentu.

Temple of Elemental Evil z modem Co8 bez New Contentu. Chciałem z NC, ale nie dość, że crashuje się co 5 minut to dodatkowo... sejwy się jebią, tak że nie da się ich zaloadować \m/ Poprzednio dotarłem bardzo daleko (4 poziom Świątyni), ale końcówka jest niemożliwa z defaultowymi zjebami. Tak więc czas erpegowania i śmiesznych filozofii minął bezpowrotnie, nadszedł czas powergamowania. Statsy są dość op, ale mam już dość jebania się z tą grą, wydałem niedawno całe 3 dolary i mam zamiar ją w końcu przejść.

1. Straight outta Hommlet

2. Skąd przyszliśmy, dokąd zmierzamy?

3. Temple of the Morning Star Elementa Evil

4. Will to power(gaming)

Ale wpierw:

0. Dramatis personæ

Charakter drużyny - neutral evil. Pozwala to mi mieć neutralnego clerica z domeną healing - dodatkowe leczenie zawsze się przyda.

Raczej klasyka. Krasnal żeby było więcej Con, bonusowy feat z człowieka by się przydał, ale przeżyję.

Tu nie dało rady inaczej. Cleave od początku gry = mus.

W NWN2 mój cleric to obuffowany tank który olewa leczenie, ale w ToEE nie przejdą takie numery - melee dps + healing.

Rogal jak rogal, portret = 10/10.

Sorcerer >>>>>>>>>>> Wizard. Więcej czarów, żadnego zapamiętywania + napierdala z włóczni.

Keiran:
Duzo czasu straciles na rerollach?

:
Jakieś 5 minut, jest taki fajny glitch (niespaczowany przez Co8) który pozwala takie statsy sobie pyknąć. Mając w alternatywie 6h klikania "reroll" jednak skorzystałem z niego.

Keiran:
No slusznie, slusznie. Ja nie wiedzialem o glitchu i sie zawsze meczylem i w koncu dawalem sobie spokoj. Takie rzucanie kostkami to moze jest fajne jak sie gra na zywo, ale na komputerze to tylko denerwuje.

Xtense:
Dwa tygodnie max i ci się odechce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej