Off-Topic > Integracyjne

Old School Computer Party (Lublin)

(1/2) > >>

Kokos:
http://www.oldschoolcomputerparty.pl/


--- Cytuj ---Pierwszy raz w Lublinie, pierwszy raz w Tekturze - OLDSCHOOL COMPUTER PARTY! To coś więcej niż zabawa w trendy klubach, modne oprawki okularów i markowe ciuchy. To absolutnie alternatywne, totalnie oldschoolowe spotkanie miłośników retro informatyki.

W sobotę 22 października 2011, szalone "nerdy" ze ściany wschodniej pokażą na co stać legendarne komputery Amiga, Commodore oraz Atari. W planie imprezy:

- prezentacja kultowych komputerów 8-mio i 16-to bitowych,
- możliwość poklikania na retro sprzęcie oraz "pomanipulowania" joystickiem przy nieśmiertelnych grach na Amigę, Atari i Commodore oraz konsole,
- turnieje Mortal Kombat i SWOS
- koncert polskiej gwiazdy nurtu chiptune "I set my pixels on fire" i "Steal 4 RAM" wraz z 8-bitowymi wizualizacjami (czyli nic innego jak pląsy przy 8-bitowych brzmieniach electro),
- nocny pokaz produkcji demoscenowych na 2 projektorach w tym jednym FullHD (na żywo z prawdziwej Amigi, Atari oraz C64!).

Jeśli kochasz legendarne komputery 8, 16 i 32-bitowe to musisz być tego dnia w Tekturze. Z kolei jeśli nie wiesz co kręci ludzi w zabawie ponad 20-letnim sprzętem komputerowym to tym bardziej wpadaj na imprezę! Wyjdziesz bogatszy o doświadczenie i wyjątkową energię, której nie zdołasz wycisnąć ze swojego laptopa.

I na koniec, właśnie po to, aby wyczuć różnicę między prawdziwymi komputerami, a artykułami AGD pretendującymi do miana komputerów, warto wpaść na OLDSCHOOL COMPUTER PARTY!

Data: 22.10.2011 (sobota)
Miejsce: Tektura, Lublin, ul. Wieniawska 15a
Start: 12:00
Wjazd: 15 zł ( dziewczyny wchodzą za FREE ! )
WWW: www.oldschoolcomputerparty.pl
--- Koniec cytatu ---

trzy86:

--- Cytuj ---Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli "Fuck the System"
--- Koniec cytatu ---

a tak w ogóle (wogle) to mikromuzyka bywa całkiem wporzo.

Keiran:
dla niekumatych - tektura jest 50 metrow ode mnie. takie miejsce gdzie zbieraja sie najgorsze mety i brudasy ze srodmiescia.

Durbik:
Dziewczyny za free? DZIEWCZYNY?? Ahahahah!

A tak na serio to bym turniej MKII albo MK trilogy oglądnął

Koki:
Myślałem że Kokos miał bana.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej