Off-Topic > Kupię, sprzedam, zamienię, poszukuję

garść łakoci od mojej cioci

(1/2) > >>

B:
Pierwszy rzut perfum, idealny dla was i waszych dziewczyn, aukcje od złotówy więc nawet sah może coś dla siebie upoluje! Albo dla mamy.
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=416607

:
ULRIC DE VARENS  :hitler:

Procek:

--- Cytuj ---Mimo miłej obsługi klienta,muszę powiedzieć że paczka szła BARDZO długo,jak na co wysłanego priorytetem.Spakowana nienajlepiej.Jestem nowy,nie znam się,ale brałem udział w lepszych aukcjach.Ale polecam-obdarzył mnie zaufaniem na 6 złoty.
--- Koniec cytatu ---

Keiran:
to jest lepsze

--- Cytuj ---Kiellich (20)  (Kupujący)   Negatywny   pią 21 lut 2003 10:07:20 CET   
10071453
Pokaż
Negatywny bo:
troche to dlugo trwalo (wiem ze sily wyzsze,ale nie obchodzi mnie to) poza tym nie jest to oryginalna gra tylko skopiowane plyty luzem wrzucone do koperty (warstewka pecherzykow powietrza nie pomogla,plytka jest trzasnieta z boku i nie wiem czy dlugo na tym pogram) a na ostatek nie przepadam za kopiowaniem.W dodatku nie bylem poinformowany o tym ze to bede nieoryginalne plyty.no skifa krotko mowiac.Ja tego kolesia nie polecam.
[Odpowiedź z:pią 21 lut 2003 13:29:13 CET] 1. trzeba było pytać przed złożeniem oferty - broken sword nie jest sprzedawany i kopiowanie go nie jest żadną kontrowersją
2. jak dotąd wszystkie płyty które dotarły do klientów uszkodzone, wysyłałem ponownie, na mój koszt z przeprosinami - nie było problemu
--- Koniec cytatu ---

B:
good times

A z tym że paczka szła długo to litości - niech się na poczcie skarży, co ja mam do tego?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej