Autor Wątek: Ścigacze czy Choppery?  (Przeczytany 12208 razy)

Offline JayZeus

• +
Ścigacze czy Choppery?
« dnia: 2003-05-21 (Śro), 01:04 »
Jeśli mielibyście wybrać między ścigaczem a chopperem, co byście wybrali, i dlaczego?

Dla niewtajemniczonych, choppery to motory typu Harley itp, a ścigacze to szybkie motory sportowe typu Kawasaki Ninja.

Jeśli chodzi o mnie, to cholernie chciałbym mieć takiego ścigacza. Podoba mi się cała ta subkultura w ogóle - no i te fajoskie kombinezony :D. Ale chyba bym się bał na takiego wziąść. Trzeba się nauczyć na takim jeździć. Ale fajne są... Ostanio upatrzyłem sobie Yamahę YZF-R6.  Więcej zdjęć znajdziecie w galerii tutaj.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-21 (Śro), 08:44 »
mi to nie robi różnicy - ja bym się zabił nawet na SW(CE)

jeśli miałbym się już na coś takiego
http://www.bosshosscycle.com/second.html                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Mati

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:08 »
ja bym sobie chetnie taka terenowke czterokolowa kupil... :D na ostatnich wakacjach, pamietam jak z dwudziestu pogranicznikow sobie na nich po plazy migalo, fajna zabawa... :D                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline gramisan

• ++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:20 »
Ja bym tam wolał ścigacza, fajniej wyglądają i mają lepszą szybkość(ahhh...ta prędkość). Ale z drugiej strony bał bym się takim czymś przejechać(ahhh...ta prędkość :wink: ) :huh: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline SAVER

• ++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:29 »
Ja bym tam wolał ścigacza, fajniej wyglądają i mają lepszą szybkość(ahhh...ta prędkość). Ale z drugiej strony bał bym się takim czymś przejechać(ahhh...ta prędkość :wink: ) :huh: .

Ja jeżeli już miałbym takie cacko wypróbować to na torze wyścigowym :-D
Tak poza tym to wolę terenowe: enduro albo crossówki - są bardziej uniwersalne no i dają kupę radochy :) W końcu jeździłem przez 3 lata.

Choppery są dla mnie \"za spokojne\" :D                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Olhado256

• +++++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:44 »
Ja bym wolał choppera i to trike\'a - raz, że bym z niego nie spadł (a z dwukołowca pewnie tak, bo nie umiem nawet na rowerze jeździć :wink: ), a dwa, że są stylowe po prostu - rock\'n\'roll baby! Nie to, co te bezduszne japońskie maszynki.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Tissai

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-21 (Śro), 19:39 »
hmm ja uwazam ze nalezalo by miec i taki i taki
dlaczego? a tak zeby bylo milo , bo czasami mamy ochote na cos szalonego na granicy i do tego mozna sie posluzyc scigaczem , ale na romantyczna przejazdzke z dziewczyna :) posluzyc nalezalo by sie chopperem :) bo to jak ze zwyklym samochodem a cabrio cabrio nalezy jezdzic wolno aby kazdy dokladnie obejzal osobe siedzaca w srodku no i autko ...

Twoja róża ma dla Ciebie tak wielkie znaczenie,
ponieważ poświęciłeś jej wiele czasu.
Ludzie zapomieli o tej prawdzie.
Lecz tobie nie wolno zapomieć.
Stajesz sie odpowiedzielny na zawsze za to , co oswoiłeś.
Jesteś odpowiedzialny za swoja różę.
/Antoine de Saint-Exupery /

Offline Tomi Li Drzons

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-21 (Śro), 22:28 »
Zgadzam się z przedmówcą... czyli i taki i taki byłby dobry..
.
Tak na wakacje to bym sobie chopperkiem jeździł... bo bym sobie jechał spokojnie przez świat i podziwiał widoki...

A jakbym miał ochotę poszaleć to wtedy ścigacza bym wyciągał i dawał czadu...                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-22 (Czw), 00:41 »
choper spokojny?

http://www.bosshosscycle.com/350zz4.html
a ten to niby co? (patrzyć na horse power :D )                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Daarth

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-22 (Czw), 12:11 »
:) w sumie to i to i to jest gites ale na dluzsze podroze to chopper odpada bo plecy bola i jest nienajwygodniejszy. a scigacz? no sie wiem wyglada fajnie itp ale jak sie nie mysli to sie zostaje dawca.                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Tomi Li Drzons

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-22 (Czw), 12:24 »
:) w sumie to i to i to jest gites ale na dluzsze podroze to chopper odpada bo plecy bola i jest nienajwygodniejszy.

Mówisz ??? No ja tam nie wiem, ale wydawało mi się, że w chopperze to sie rozsiadasz jak król i jest git.                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-22 (Czw), 13:00 »
ja bym wybrał ścigacza - choć [czopery] to legenda :D                    
Come get some!

Offline Daarth

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-22 (Czw), 16:16 »
:) w sumie to i to i to jest gites ale na dluzsze podroze to chopper odpada bo plecy bola i jest nienajwygodniejszy.

Mówisz ??? No ja tam nie wiem, ale wydawało mi się, że w chopperze to sie rozsiadasz jak król i jest git.

prawie masz racje. jedziesz sobie jak krol ale rece caly czas wyprostowane, plecy tesh ( nie zawsze jest o co, a czesciej kogo, sie oprzec :D ) i nie zawsze sie da, bo mozna nie dosiegnonc do kierownicy. jezdzic na krotkie czasy mozna, ale na krotkie. a jesli ktos chce jezdzic ze wzgledu na panienki to po paruy rozmowach dochodze do wniosku ze najlepszy jest scigacz :D

aha i jeszcze tutaj tak apropo mojego postu: http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&...le&aid=24560422                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Olhado256

• +++++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-22 (Czw), 16:36 »

Chopper niewygodny? Nie wydaje mi się - taki porządny trike, to ma niemal fotel skórzany, z wygodnym oparciem i bajerami. Poza tym choppery niektóre mają bardzo fajne takie boczne \"juki\" (w cholerę nie wiem jak to się zwie), do których można full rzeczy upchać.                    
w stanie spoczynku

Offline Biernath_J

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-22 (Czw), 18:00 »
Chopper chopper chopper. I tak bym motorem nie jechał szybciej niż te 120km/h bo bym umarł na zawał serca. Poza tym STYYYYYYYYL!

Dyskusja bardzo fachowa biorąc pod uwagę że w życiu na motorze nie siedziałem i nie zanosi się na to 8)                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-22 (Czw), 18:47 »
Ja również nie prowadziłem tych cudek, ale jechać jechałem, i mogę powiedzieć, że... jeśli na przejażdżkę [jako pasażer] to chooper, a jeśli do prowadzenia to tylko ścigacz. Jak takim z qmplem popierdala**** z jakieś 160 \"alejami\" to po zatrzymaniu się , normalnie chwytałem się drzew :D Ale wrażenia niesamowite, biorąc też pod uwagę, że siedziałem jako pasażer, a co do piero z przodu. A poz tym do siebie mam trochę więcej zaufania. Jednakże widząc co wyczyniam na gooralu, który nawet do 60 się nie rozpędzi pewnie [nie wiem na pewno bo licznika nie mam] to na takim scigaczu pewnie przed ukończeniem 1,000 km zabiłbym się.... powiedzmy że dla mnie narazie wystarczył by skooter....                    

Offline Daarth

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-23 (Pią), 09:55 »
Chopper chopper chopper. I tak bym motorem nie jechał szybciej niż te 120km/h bo bym umarł na zawał serca. Poza tym STYYYYYYYYL!

Dyskusja bardzo fachowa biorąc pod uwagę że w życiu na motorze nie siedziałem i nie zanosi się na to 8)

blogoslawieni ktorzy nie widzieli a uwierzyli :twisted: tfu nie lubie takich tekstow no ale :)  nie musisz siedziec wystarczy poczytac.
Olhado=] juki albo sakwy:P widze ze nie przeczytales tego do czego dalem linka:P                    

Offline Olhado256

• +++++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-23 (Pią), 10:34 »
Ano nie czytałem, bo co, jak co, ale jednego jestem pewien - w życiu nie wsiądę na motor z własnej woli, więc mnie to tak średnio interesuje :wink: . Prowadzę, podobnie, jak BJ, dyskusję akademicką. :)                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-23 (Pią), 10:49 »
A czemu nie wsiądeiesz. Nawet nie wiesz jaka z tego frajda :D !! Ubaw na całego !!                    

Offline xxx

• ++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-23 (Pią), 13:55 »
Ja tam wolę Ścigacze. Choć Choppery mają swój niepowtarzalny styl.                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-23 (Pią), 13:58 »
A może bys tak cut więcej napisał, bo podobna myśl już padła parę postów wyżej... nie żebym się czepiał ale jakieś suche te posty...

BTW: jak gram w vc, to wole choopery, a raczej choopera, bo nim trudniej się glebnąć. I w życiu tesz tak jest :D                    

Offline xxx

• ++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-23 (Pią), 14:14 »
Wystarczy, że troszkę w coś uderzysz a już leżysz. To jest ten ból. A chopperkiem elegancko. Choć jak chcę to też się glebnę.                    

Offline Olhado256

• +++++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-23 (Pią), 15:42 »
A czemu nie wsiądeiesz. Nawet nie wiesz jaka z tego frajda :D !! Ubaw na całego !!

Najpierw mnie ktoś musi przekonać, żebym wsiadł na rower :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-23 (Pią), 15:49 »
Ło kurde. to ty jestes daleko za murzynami [ to nie aluzja do avka ;-)]
 Rower to jest to co lubię, ale jeszcze bardzie lubię od roweru motor. A wiesz dla czego ? Nie?- bo sam jedzie i nie trzeba pedałować i się człek nie męczy. A co do rowerku, to wiesz jak fajnie śmigać np. na deptaku między satruszkami i laskami !! Full odjazd. No i jeszcze ta adrenalina jak pozamiastem cię ciężarówy 10cm od głowy wyprzedzają!! Jazda@!!                    

Offline azul

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-23 (Pią), 22:47 »
dlatego też wole pojazdy czterokołowe (niektórzy z was penie juz sie o tym przekonali) ,choc nie pogardziłbym jakim ładnym ,dużym ..ścigaczem[/img]                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-24 (Sob), 09:37 »
ja dopiero za 2 lata, będe mógł \'na legalu\' zasiąść za 4 kołowem, a jak narazie męczę się z jednośladami. Samochód też ma swoje zalety i tródno wogółle porównywać te dwa typy pojazdów, bo to zupełnie inne kalsy, ale za ten rok, może dwa zacznę poważnie myśleć....                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-30 (Pią), 10:26 »
a dlaczego nie ma opcji motocross? ja właśnie takie coś bym chciał mieć!!!                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-30 (Pią), 10:42 »
eee tam. Crosówy są tylko  dobre na szutry i zadupia. Fakt, że dojedziesz nią wszedzie, ale wartpie czy w dłużyszch trasach uswiadczysz wygodę. Z resztą te motorki nie mają zbyt wielkiego zasięgu. Juz lepiej chóper.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-30 (Pią), 10:50 »
a ja właśnie lubie po bezdrożach!!!
i chciałbym mieć taką, żeby pędzić nią 100km/h w poprzek zaoranego pola
no a ta przyczepnośc w terenie
i ten bierznik!!!                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-30 (Pią), 10:58 »
no to sa jej niewątpliwe zalety, ale żeby tak potem np, z dziewczyną na dalszą drogę, to już raczej nie po polach a asfalcie, a to już jest marnotrawstwo.
Btw: dla mnie idealny motor to taka krzyżówka chópera ze ścigazcem z więszym podobieństwem do tego drugiego. Tzn. w miare szybki, ale z dodatkowym bagażnikiem i oparciem z tyłu.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-30 (Pią), 11:18 »
jeśli chodzi o kobiety, to racja, że cross się do tego nie nadaje
i chyba jakiś potężny chopper do jakiego dałem linka wcześniej byłby na tę okazję najlepszy
a ścigacz? - nie, szpanerstwa nie lubie, za dużo osób czymś takim szpanuje                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-30 (Pią), 14:09 »
czemu od razu szpanerstwo?? Przecież nikt nie kaze ci od razu cynic ścigaczem, na lewo i prawo! Sposób w jaki go wykorzystasz zalezy tlko od ciebie :D                    

Offline azul

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-31 (Sob), 12:15 »
Przecież nikt nie kaze ci od razu cynic ścigaczem, na lewo i prawo
prawda ,a jeśli rozmawiamy o zabieraniu z sobą kobiet to według mnie jednoślad sie do tego nie nadaje.
tylko 4 kółka                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-31 (Sob), 13:00 »
jak to nie przecież panienki lecą na motory jak nie wiem... he, miało być bez szpanerstwa :D Ale i tak uwazam, iż dziewczyny lubia jeździć jednośladami, i wcale nie uważają je za gorsze od autek.                    

Offline azul

• +
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-31 (Sob), 14:14 »
btw dlaczego nie ma jeszcze topica o low-rider ,hot-rod ,czy innych muscle-cars hę?                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-31 (Sob), 14:50 »
skoro tak, to zapraszam:
http://www.ts-index.power.pl/forum/viewtop...9823047c2a803bd                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-01 (Nie), 12:14 »
zgadzam się, że dziewczyny lecą na motory, a najbardziej to właśnie na ścigacze
ale mi się nie chce szpanować
pozatym to też szpanowanie kasą, bo cóż... tanie to to nie jest
pozatym życie mi miłe - wole crossa na teraz i bosshossa na asfalt                    

Offline kpsk

• +++
Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-01 (Nie), 12:18 »
Fakt, faktem, ze gruby portfel trzeba mieć ale są 2 wyjścia:
1. komis :D
2. zbudować samemu - taj jak tego SLR :D

A ja wole ścigacze, bo lubię szybkość i tyle                    

• +++++
Odp: Ścigacze czy Choppery?
« Odpowiedź #38 dnia: 2011-05-31 (Wto), 19:19 »
czopery rulez :>

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #39 dnia: 2011-06-01 (Śro), 06:44 »
a nie wolisz motoruw typu kawasaki nindża?
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #40 dnia: 2011-06-01 (Śro), 18:25 »
morg tę sprawę kiedyś trafnie podsumował:

[19:23:09] <morgurth> http://www.suzuki-moto.pl/strony/chopper_intruder800volusia.html
[19:23:12] <morgurth> eeeehhhh.....
[19:23:15] <morgurth> 36k :(
[19:23:48] <sah> hihih
(...)
[19:24:27] <morgurth> sah, kurwa, popierdalalbym na tym jak jebany rokers
[19:24:30] <Einnar> (pewnie polowe wam ucielo :)
[19:24:36] <morgurth> specjalnie na potrzeby tego motocyklu moglbym nawet PRZYTYC!!!!
[19:24:41] <Einnar> hahaha
[19:24:42] <sah> hihihi
[19:24:49] <Einnar> no na takie cos trzeba miec mase
[19:24:53] <Einnar> samo przez sie sie rozumie
[19:24:53] <morgurth> kurwa brode bym zapuscil
[19:24:58] <morgurth> sprawil sobie cwieki
[19:24:59] <RioT> WOW
[19:25:03] <sah> nono
[19:25:04] <RioT> lololol
[19:25:13] <morgurth> wydzieral czache palaca sie na przedramieniu (prawym)
[19:25:25] <morgurth> napierdalal w rodowych teksasach
[19:25:30] <morgurth> z kamizelka z czarnej skury
[19:25:33] <RioT> no a na lawym naga babke
[19:25:33] <morgurth> skory
[19:25:37] <morgurth> i chusta na glowie
[19:25:39] <morgurth> nono
[19:25:47] <RioT> ktora ruszala by piersiami jakbys muly wyprezal :D
[19:25:56] <morgurth> i z babiszonem na zadzie
[19:25:56] * sah gra Curse of the Golden Vampire - The Myth Of Democracy [00:17m/192Kbps]
[19:26:08] <morgurth> (babiszon dostepny w dziale z akcerosiami)

in other words: the day will come (jak już od tego napierania kodu mi brzuch wyrośnie taki, że sznurówek nie zobaczę bez schylania)