Autor Wątek: Nowy Tomb Raider - trailerek!  (Przeczytany 2355 razy)

Offline TomisH

• +++
Nowy Tomb Raider - trailerek!
« dnia: 2003-03-27 (Czw), 14:58 »
Dostępny jest już trailer Tomb Raidera 2.

Zobaczcie:
www.tombraidermovie.com

Co myślicie?

Lara na koniu? I kim jest ten \'rusek\' (bo to chyba nie Chase...  :shock: ). No i widać, że sceny komputerowo robione...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-27 (Czw), 17:40 »
eeee tam, pewnie bedzie shit jeszcze gorszy od TR1. nie wiem, jakos zwiastun i fragmenty tego filmu mnie nie przekonaly. chyba, ze jakiegos divx-a zdobede i troche czasu wolnego bedzie....
wow. lara na koniu? i tak legolasa zjezdzajacego na tarczy ze schodow nic nie przebije.                    

srebrna jola

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-29 (Sob), 16:15 »
Ponieważ zajmuję się TR prawie zawodowo, to analizując materiały prasowe, trailer i tę animację flash na oficjalnej wyciągnelam juz pewne wnioski odnośnie filmu.

1. Film prawdopodobnie rozpocznie się na Syberii. Tu przytoczę fragment z recenzji scenariusza: \"Lara w czasie poszukiwań cennych obiektów w zatopionej świątyni odnajduje kulę, zawierającą dane na temat położenia Puszki Pandory. W tym momencie pojawia się Chen Lo i nawiązuje się walka, która ma zapierać dech w piersiach; tak przynajmniej obiecują autorzy\".

2. Później będzie chyba właśnie dom Lary i jej trening na koniu. Tu jacyś ludzie zlecą jej znalezienie puszki Pandory na rozkaz Królowej.

3. Później Lara pojedzie do Grecji. Tam odwiedzi \"Luna Temple\".

4. Później pojedzie do Kenii, gdzie odwiedzi między innymi \"Ol Doinyo Lengai (The Mountain of God)\".

5. Dalej Lara pojedzie do Chin. I tu ma do załatwienia dużo spraw. Hongkong, Chiński Mur, Szanghaj, do odwiedzenia ma też \"Cave of Terracota Warriors\" i \"Shanghai Flower Pagoda Square\".                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-29 (Sob), 19:36 »
Tomb Raider jest tak żenujący jako pomysł, że cokolwiek by nie było w trailerze - musi być denne                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-29 (Sob), 23:39 »
Tomb Raider jest tak żenujący jako pomysł, że cokolwiek by nie było w trailerze - musi być denne

Ja rozumiem, ze mozna miec rozne zdanie o jakims filmie czy tez chocby trailerze ale nie bez uprzedniego go obejrzenia!! Ja na pierwszym Tomb Raiderze bylem w kinie i mimo, ze nie mam 15 lat to sie tego nie wstydze. Tak czy inaczej roznie(a raczej kiepskio)  sie tocza losy filmow opartych na grach komputerowych. Moim no.1 jest pierwsza czesc Mortal Kombat - widzialem ten film z 20 razy i nie zaluje.                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-30 (Nie), 11:38 »
Z tego poronionego pomysłu nie może się wykluć nic dobrego i tyle. Instalowałem demo każdej kolejnej części TR z nadzieją, że może gra nie polega już na machaniu cyckami. Niestety. Widziałem też trailer do TR1 - filmu. Do dwójki już nie mam ochoty wcale.                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-30 (Nie), 12:01 »
Durbik - odnosze wrazenie, ze krytykujesz tylko po to by cos napisac lub dostac tytul forumowego zrzedy numer 1. Tomb Raider i Lara Croft to maszynki do robienia pieniedzy - niekt chyba nie ma zludzen, ze jest inaczej.ale nie mozna zapominac, ze pierwsza czesc gry byla dosc nowatorska i miala wiele pomyslow ktore sa kopiowane do dzis - chwala jej za to. Lara to obecnie tak przemmysl (reklamuje ona rozne produkty - od batonow po napoje, mozna kupic plakaty, stroje, komiksy, figurki i tak dalej...) Ale jenoczesnie pani archeolog z przepompowanym biustem jest symbolem - gdyby bylo inaczej nie towazyszyla by U2 na koncertach (wiadomo, ze w formie elektronicznej). Chce tez wyjasnic, ze nie jestem zadnym jej fanem ani nic podobnego. W kolejne odslony Tomb raidera nie gram bo poprostu mi nie \"podchodza\", nie mam plakatu Lary w pokoju ani tapety z nia na pulpicie - moze jestem na to za stary. Ciesza mnie jednak wszystkie projekty przeniesienia gier na ekrany kin -sa one i lepsze i gorsze ale zawsze maja w sobie cos. Na podstawie Baldurs Gate moznaby stworzyc swietny film fantasy a film Fallout z powodzeniem moglby zastapic Mad Maxa. Dlatego wlasnie obejrze druga czesc TR - nastawiam sie na typowego \"sredniaka\" - kino popcornowe a nie oscarowe i z tego wlasnie powodu nie wydaje mi sie, zebym sie zawiodl.                    

C1

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-30 (Nie), 14:39 »
Omega ma bardzo zdrowe podejscie do tematu. Nie kazdy film jest po to zeby na nim myslec, ja akurat nawet lubie takie teledyskowe kino, bo sie to fajnie oglada i nie trzeba sie nad tym zastanawiac. Nie musze codziennie ogladac ambitnego kina.
A TR1 (gra) to klasyka, jak uruchomilem to na PSX (demo nawet) i uslyszalem muzyke to aaaaah. To byl killer. Jedna z ostatnich swietnych produkcji.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-30 (Nie), 17:25 »
No panowie, mówicie do konesera dyskotekowego kina akcji. Więc siląs, jak mówią Francuzi. :D

Gra TR1 była nudna. Krajobraz szaro zielony, przeciwnicy burzy i pomarańczowi. Fabuła do dupy. Ale jakoś obok (nie pamiętam jaka to była odległość w czasie) pojawiło się MDK. To była gra świetna. Ciekawa, wciagająca, zabawna, ładna. A więc czemu nie ma filmu MDK?

Odpowiedź: Kurt nie macha cyckami. Machanie cyckami nie jest złe itp. Ale żeby aż o tym robić film? (No chyba że z Jenną)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-30 (Nie), 21:54 »
MDK mial plaskie sprity, a TR pełny trojwymiar.
Poza tym ten pierwszy byl OK, tylko klimacik troche za schizowy                    

srebrna jola

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-31 (Pon), 13:57 »
... a poza tym rzadko widać ( w grze przynajmniej) biust pani archeolog, z reguły bohaterke ogladamy od tyłu.
I hehe, wiecie, jak często w amatorskich levelach twórcy każą sie Larze czołgać wąskimi szczelinami ?...