Autor Wątek: FUN MEDIA KAPUTT!?  (Przeczytany 2147 razy)

Offline TomisH

• +++
FUN MEDIA KAPUTT!?
« dnia: 2003-05-15 (Czw), 11:39 »
No tak. Mam złe przeczucia. Żadnego komiksu z Fun Medii nie ma już od ok. poołtora miecha [VI Wolverine z mandragory już jest...]. Powiem więcej - mam takie same przeczucia jak czekając na 96 numer SS\'a...

A mogło być tak pięknie. Wznowili The Amazing Spider-Man, mieli wydać X-men i Authority... Eh...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
FUN MEDIA KAPUTT!?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-15 (Czw), 12:12 »
Cóż... jestem zażartym wrogiem komiksów o amerykańskich superbohaterach, ale nie będę skakał z radości - w końcu upadło wydawnictwo komiksowe. Może wydawało szmiry, ale jednak przyczyniało się do poszerzenia oferty komiksowej w Polsce. That said - nie będę płakał z tego powodu.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
FUN MEDIA KAPUTT!?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-15 (Czw), 12:34 »
Pomyslec ze kiedys tak ich lubilem, ale to bylo dawno temu. Przestalem kupowac amerykanskie komiksy mniej wiecej w okolicy upadku spidermana                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
FUN MEDIA KAPUTT!?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-17 (Sob), 01:04 »
Cóż... jestem zażartym wrogiem komiksów o amerykańskich superbohaterach
a ja kiedyś tylko takie kupowałem i mi się bardzo dobrze kojarza!!!                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
FUN MEDIA KAPUTT!?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-17 (Sob), 11:57 »
Ja też kiedyś tylko takie kupowałem, ale tak sobie myślę, że młody byłem, więc jestem usprawiedliwiony :P  :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl