Branża > Raporty

ZAGRAJMY W.... ZMORĘ OGROMNEJ KUŹNI, CZĘŚĆ SZÓSTĄ CZARÓW

(1/5) > >>

pedro:

(TO FORUM NIE UMRZE!!!!111)

Keiran:
widze pedro ze jestes hardkorem

pedro:

Przede mną dość trudny i odległy cel: przejść Wizardry 6-7-8. Czyli około 300 godzin gry jak nie więcej. Na dodatek jedną, importowaną z gry do gry drużyną, w skład której wchodzą:

PEDRO - człowiek/samuraj

Samuraj, poza tym że nieźle walczy, to po jakimś czasie uczy się rzucać czary (czarodziejskie? magiczne?). Niestety tworzenie postaci w tej grze jest bardzo trudne (nawet ze zhackowanym exe, który tam pomaga niby). Po jakimś czasie udało mi się wylosować odpowiedni bonus do attributes żeby móc tego samuraja stworzyć (15), jednak punktów to skilli dostałem "aż" 8. Nie chciało mi się zaczynać całego procesu od nowa, dlatego też samuraj zaczyna dość kiepsko.

W skillach związanych z bronią nie zmieniałem nic, samuraj będzie walczył mieczami i zaczyna z 10 punktami ulokowanymi właśnie w nich.

Prawie wszystkie skill pointy ulokowałem tutaj. 4 do skautingu (wykrywa ukryte przejścia etc.) i dwa do 'oratory', żeby w przyszłości nie miał problemów z rzucaniem czarów.

Dwa punkty poszły w umiejętność zadawania criticali.

AEN - człowiek/walkiria

Walkiria ma dzidę i po zdobyciu któregoś tam poziomu potrafi rzucać czary kapłańskie. Wystarczy wylosować "tylko" 12 żeby sobie taką zrobić.

Z losowaniem skill pointsów jeszcze większa bida niż przy samuraju. Całe CZTERY punkty, nhrrr. Do uzbrojenia nic nie dodaję, zostaje wartość startowa (i tak nie warto samemu dodawać punktów do 'weaponry', bo te szybko rosną same w walce - kto grał w wizardry jakieś ten wie!)

Tutaj dwa cenne punkty przeznaczam na 'oratory' - na poczet przyszłych heal woundów i innych blessów

Ostatnie dwa punkty - teologia. (Pewnie tyle samo dostał Yis za zamiatanie redakcji "TP")

W następnym odcinku, na który wszyscy (2 osoby?) zapewne czekają: analiza pozostałych członków dzielnej drużyny/

B:
Importy to śliska sprawa, widziałem jakt o działa z 6 na 7 i z 7 na 8.
W pierwszym przypadku jest nieźle (i dzięki jakiemuś bugowi każda moja postać z szustki dostała zdublowaną broń główną (= DWIE KATANY!), ale statsy i całość wychodziła sporo chujowiej niż nowe postacie zrobione w siudemce. Z 7->i9 to już był max fail - niedość że się jebie story (lepsze i sensowniejsze jest jak się zaczyna od nowa) to jeszcze postacie są max niedorozwojami i mają z grubsza przejebane.  Powodzenia, i tak ci się nie uda.

sah:
Jakby tu był przycisk "Like" do facebooka to bym kliknął normalnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej