Autor Wątek: blizny  (Przeczytany 4230 razy)

Offline zan

• +++
blizny
« dnia: 2003-05-20 (Wto), 20:51 »
no, przyznawac sie ze wszystkich blizn, ran wojennych i milosnych!!!!!!! piszcie gdzie, jakie duze i od czego. ja moze zaczna na osmielenie:

1. prawy przegub reki, kiedy bylem maly nadzialem sie na dlugi i ostry kawalek drewna.
2. lewy przegub reki,  na zyle mam rane od szkla, kiedy bylem maly (kurde bylem dziwnym dzieckiem), w przedszkolu bylismy na spacerze i zbieralismy ladne liscie(byla jesien). pod jednym byl kawalek szkla i nabilem sie. goro napisz o tym wiersz :D
3. prawa skron, kiedy wychodzilem z domu mej lubej, przewrocilem sie  na lodzie, rana 1,5 cm, trzy szwy. kilka miesiecy temu to bylo
4.  lewy kciuk, przecialem  na 2 cm nozem podczas krojenia arbuza :D ale krew sikala jak machalem reka! :twisted:                    

Offline Kapucyn

• +
blizny
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-20 (Wto), 21:20 »
czy ugryzienie afrykanskiego moskita kwalifikuje sie do ciezkiej rany ?                    

Offline Mati

• +
blizny
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-20 (Wto), 21:20 »
ja mam dwie szramy na glowie
1) na lewym policzku probowalem jesc z tej samej miski co piesek ;)
2) po prawej na czole, w bohaterskiej przeprawie przez deszcz i bloto, kiedy wyszedlem przez okno, by ratowac kolezanki zatrzasniete w pokoju... wyjebalem sie na betonowe schody z dziura, bym przysiagl wtedy glebokosci 5 cm :D

i mnostwo blizn na reszcie ciala                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline zan

• +++
blizny
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-20 (Wto), 21:29 »
kapucyn, jesli ten moskit zostawil po sobie trwaly slad na twoim ciele lub psychice, to tak :D
no no mati, toz ty bohatyr jestes :P                    

Offline Jarko

• +
blizny
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-20 (Wto), 21:41 »
Jedną z czasów szkoły podstawowej pod kolanem. W ostatni dzień szkoły jednej z pierwszych klas podstawówki wywaliłem się i trafiłem na szkło 3 szwy i po krzyku :)
Druga na środkowym palcu lewej ręki. Zaczyna się mniej więcej na jego środku od lewej strony a kończy około 1,5cm w głąb ręki między palcem środkowym a wskazującym :) Takie małe wspomnienie po obozie i zabawie nożem mojego kolegi :D. Miałem z sześć szwów i rozcięcie do kości. Do tej pory mnie boli mimo ze minęło z 6 lat. Cóż lekarze się nie popisali.
Aha i mam jeszcze jedna na głowie, próbowałem uciec z łóżka czy coś jak byłem bardzo malutki :)
To tyle jeśli chodzi o blizny widoczne.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
blizny
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-20 (Wto), 21:41 »
LOL, co za temat. Na prawym przegubie mam blznę na żyle, bawiliśmy się kiedyś dawno w chowanego, a ja oparłem się o stłuczoną szybę i obserwowałem teren... Jak szyba zrobiła się czerwona, to zauważyłem :D Na prawym łuku brwiowym mam bliznę jeszcze dawniejszą - jeszcze za komuny matka moja stała w kolejce po cośtam, a ja łaziłem po murku w tym mięsnym... Tak się wygrzmociłem, ze łuk został przecięty.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Boguslaw

• +
blizny
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-20 (Wto), 22:14 »
Mnie niestety również blizny nie oszczędziły.

1. Nad prawym okiem - rozcięty łuk brwiowy. Jak byłem mały,  biegnąc nie zauważyłem olbrzymiej (jak na tamte czasy) czerwonej drabinki. Ten wyczyn miał jednak swoje plusy... przez parę tygodni dla wszystkich dzieciaków w piaskownicy byłem istny STATKIEM -matką, każdy chciał się ze mną bawić  :wink: .

2. Brzuch, prawa, dolna strona - w pewną sobotę o godzinie 9 z minutami dowiedziałem się, że mam zapalenie wyrostka robaczkowego. Do dziś pamiętam słowa lekarza: \"no to za 3 godziny operacja!  :twisted: \". Nie żebym stracił wtedy poczucie świadomości  :) . Operacja to jeszcze nic... po 3 dniach dowiedziałem się, że z ciała wystają mi 2 plaSTYKOWE dreny. Sączyłą się z nich ropopochodna ciecz ( :( ). Widzielibyście moje zdziwienie, gdy pielęgniarka powiedziała mi: \"zostaw te rurki!\", JAKIE DO CHOLERY RURKI ?!?, aaa.... mam w sobie RURKI!!!  :shock2: .
Jak człowiek leży te 12 dni, przekonuje się jak ludzkie życie jest kruche... cisza w szpitalnej sali prowokuje do rozmyślań. Wbrew pozorom, pobyt w szpitalu niesamowicie dowartościowuje...

3. Palce prawej ręki, wskazujący i ten, na który większość ludzi zareaguje oburzeniem  :wink:  - 6 grudnia, w dzień DIADIA MAROZ\'A ludzie z firmy o pięknie brzmiącej nazwie ALTEC, przyszli mi założyć net\'a. Właśnie finalizowali swoje przedsięwzięcie, gdy pszyszedł czas na instalację w kompie karty sieciowej. Żeby tego dokonać należało wywarzyć zaślepkę w obudowie. Pomyślałem, \"od czego Bozia dała palce?\'... wsadziłem je tam i wywarzyłem zaślepkę. Wszytko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że podczas usuwania tej zaŚLEPY, przeciąłem sobie palce. Do dziś pamiętam jak zimne aluminium zatrzymało mi się na kości  :( . Na początku nie bolało (adrenalina się spisała), ale po czasie doszło do mnie, że opuszki palców poruszają się na wietrze ( :wink: ): \"coś tu nie gra!\"  :wink: . Oczywiście \'spece\' od netu powiedzieli, abym zawiązał sobie palce chusteczką, do rana przejdzie... (JASNE!). Nie obyło się więc bez szycia. Najgorszy był fakt, że nie jestem mańKUTEm, a musiałem wyznawać tą ideologię przez dobry miesiąc! Poza tym.... największemu wrogowi nie życzę takiej katuszy... --] czekasz na net, podłączają Cię, a TY nie możesz nic z nim zrobić!!! Palcę niesamowicie bolą, a tu świat zza monitora korci... ciekawe przeżycie.

4. Kiedyś miałem jeszcze szytą górną wargę, ale jakoś tego nie pamiętam... może nie chcę?  :wink:                    
Czy lubisz skubać mięso ? Czy wolisz na niebie ujrzeć człowieka, który przemówi do ciebie?

BUNYAN

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
blizny
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-20 (Wto), 22:16 »
ładnie chłopcy
ja mam tryb szybkiego gojenia chyba. Nawet po wielu latach blizny czasem mi poprostu nikaja... choc nie wszystkie
na poczatek te, które mam w momencie: (choc niektóre z ciekawszych niedawno znikły):
1. Na łuku brwiowym i koło nosa (malutkie) - zadrapałam się kilka lat temu...
2. Z tyłu na nogach dwie niewielkie - wycinanie skóry na rzywca...brrrr... nie wspominam tego najmilej...
3. na biodrze - osa mnie załatwiła ^.^\'
4. na palcu wskazującym lewej dłoni - sporawa - nie mam pojęcia skąd ^.^\'
5. z przodu na wysokości bikini - operacja
to chyba wszystko
wewnetrznych nie mam zamiaru opisywac...chyba jak wiekszosc z was                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline Olhado256

• +++++
blizny
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-20 (Wto), 22:26 »
Heh temat faktycznie ciekawy. Właśnie się dowiedziałem od Raveli Szaradnej, że brałem udział w wojnie między baatezu, a tanar\'ri i stąd te blizny... ach, sorki, nie ten świat :lol:

Blizn mam niewiele, bo dzieckiem byłem spokojnym i do dziś się boję np. przejść przez wysoki płot, toteż blizny mam w 3 miejscach:

1. Prawe kolano - miałem takiego psychicznego kota, który mnie nie lubił. I POGRYZŁ mi kolano!

2. Nie powiem gdzie, bo kobiety to mogą czytać :wink: . Byłem w szpitalu na operacji, ale co mi było to nie powiem, bo kobiety to mogą czytać :wink:

3. Bardzo malutka blizna na wewnętrznej stronie wskazującego palca prawej ręki - nigdy nie ustaliłem od czego ją mam. Prawie jej nie widać, więc pewnie jest stara jak świat...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Po3T

• +
blizny
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-20 (Wto), 22:49 »
Ja się kiedyś huśtałem na łańcuchu między barierkami i poleciałem do tyłu - szrama z tyłu głowy.
Również za młody wspinałem się na drabinę opartą o ścianą, lecz tym razem w locie zdążyłem się odwrócić i wyrżnąłem czołem o róg stołu.
Mam jeszcze 3-cią bliznę na głowie, ale nie pamiętam od czego.

Olhado -] Jak to jest być obrzezanym? ;)                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline tymbeer

• +++
blizny
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-21 (Śro), 00:11 »
Lewa ręka. Próba sforsowania szklanych drzwi. :D

Czoło. Dostałem od kuzyna kamieniem (podobno od tego czasu coś ze mną nie tak :hihi: ;) ).

Wszystko to było bardzo dawno temu, ale blizny pozostały, bo było to dość poważne. Szczególnie to ze szklanymi drzwiami. Gdyby nie szczęście nie było by mnie tu dzisiaj...                    
...

Offline Olhado256

• +++++
blizny
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-21 (Śro), 00:16 »
Mam jeszcze 3-cią bliznę na głowie, ale nie pamiętam od czego.

Oj, to musiało być mocne walnięce, skoro aż pamięć straciłeś :lol:

Olhado -] Jak to jest być obrzezanym? ;)

Hmm... powiedzmy, że nie do końca to miałem na myśli :wink:

Miłosnych blizn też trochę mam, ale tak jakoś ciężko o tym pisać:
1. Prawy przedsionek - Kasia
2. Ujście aorty - Anka
itp. :wink:  :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline JayZeus

• +
blizny
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-21 (Śro), 00:43 »
Raz jak byłem mały bujałem się na rurkach na ścieżce zdrowia, gibnąłem się do tyłu, i przyrżnąłem głową o ziemię.  Akurat trafilem na betonową wlewkę tyłem głowy.  Aż tak bardzo nie bolało, ale jak zobaczyłem, że mi juha leci, to od razu w bek.  Ale blizna z tyłu głowy chiba została....

W zeszły roku przeciąg strącił doniczkę na szklany stolik. Próbując go wyratować zaciąłem się w nadgarstek, ale stolika i tak nie wyratowałem.  Sznyta jednak została.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
blizny
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-21 (Śro), 08:18 »
Olhado, ja bym cię jednak po twoich judofilskich wypowiedziach dalej podejrzewał :D:D:D:D

Update: tak wy******* sie na rowerze, że będzie jednak wielka blizna na kolanie. Stary niby ze mnie bydlak, a tu kolana odrapane :):)                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Davsar

• ++
blizny
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-21 (Śro), 08:21 »
Duża bilznę mam tylko jedną :
Na udzie. Siadłem na gwozdzia . Hmm...... Trochę krwi mi wtedy uszło.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
blizny
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-21 (Śro), 08:36 »
wszytki podać czy tylko te bardziej widoczne?
zaczne od góry
głowa:
- pod dolną wargą - zsuwając się po oblodzonym stoku postanowiłem zatrzymać się wbijając kijek w ziemie, ten mnie dderzył (teoretycznie mogłem stracić oko)
tors:
- pod prawym cyckiem - będąc malutkim użyłem kijka to wyskoku z nysy, bom chciał skoczyć jak o tyczce, zaowocowało to przejechaniem kijka po żebrach (teoretyczne mógłem się zabić gdyby kijek się wbił)
- poniżejlewej nerki na miednicy - wypadek na WF-ie w 7 klasie, bieg na 60m po asfalnowej alejce w parku
p ręka:
- jedyna kończyna na której nie stwierdzono
l ręka:
- kciuk - scysoryk wbity na min 0,5cm przy próbie rozwalenia kolorowego tonera
- dłoń - dniewczyna mnie raz dranpnęła
- łokieć - dwie blizny na WFie, jedna była taka, że skury nie była i ktanka tłuszczona wystałała!!!, większy to była niż 5zł
- łokieć - jedna kiedyś na rowerze - już nawet nie pamiętam kiedy
- powyżej nadgarstka - malutka, nie pamiętam po czym
p noga:
- kolano - ze 3 blzny po rowerze
- pod łydką - ślad po korbie - wbiła się - zajebista blizna
- nad kolanem - miałm taaakiego dużego siniaka od roweru, że blizna jest
l noga:
- kolano - trzy blizny, chyba wszystki po rowerze

to chyba wszystkie, trudno je spamiętać
też mam coś takiego, że powoli mi snikają - dlatego dwuch nie podałem, bo już ich nie ma, inne są w połowie gojenia
i nic nie miałem nigdy szyte
pozatym nie potrafie się oprzeć, żeby nie zdrapywać strupków i dzięki czemy z niewelkiej rany potrafie zrobić sobie bliznę :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
blizny
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-21 (Śro), 08:41 »
Ja mam tylko dwie prawdziwe blizny, jedną na najmniejszym knykciu prawej ręki. Chciałem kiedyś strzelić w kły kolegę, traf chciał że zasłonił się płytą (moją), w plastikowym pudełku, pudełko poszło w drzazgi, ja zacząłem krwawić a ten dupek głupio rechotać. Teraz mam na knykciu literkę V do góry nogami.

Drugą mam ukrytą głęboko pod czupryną, dostałem kiedyś przez przypadek tasaczkiem w głowę (serio). Złośliwi twierdzą że do dzisiaj odbija się to na moim zachowaniu :D                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Olhado256

• +++++
blizny
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-21 (Śro), 09:57 »
Olhado, ja bym cię jednak po twoich judofilskich wypowiedziach dalej podejrzewał :D:D:D:D

A podejrzewaj - przecież ci nie wyślę fotki, żeby udowodnić, że to nie to :P  :lol:

Blizny to chyba każdemu znikają - ja miałem jeszcze jedną po operacji, ale już śladu po niej nie ma. No, i pół lewej dłoni miałem w bliznach po zębach i pazurach pewnej niewiasty, ale po pół roku zeszły :)                    
w stanie spoczynku

Offline sah

• Administrator
  • ++++
blizny
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-21 (Śro), 10:07 »
Gdy miałem z 9-10 lat tata kupił mi scyzoryk i zacząłem się nim bawić. Nie pytajcie jak, dość że po pewnym czasie po prostu wbiłem go sobie w prawe udo. Było dużo krwi, wyraźną bliznę mam do dzisiaj.

Jeszcze gdy byłem starszy wziąłem moją młodszą siostrę na rower i chciałem zjechać z niewielkiej górki. Rower zaczął się chybotać i po chwili malowniczow wywaliliśmy się na żwir. Miałem t-shirta z krótkim rękawem i głównie moje ręce i ramiona na tym ucierpiały - jakby ktoś przejechał mi tarką po skórze. Ręce zagoiły się po jakimś czasie, ale została mała bliznapod lewym łokciem - z kilkoma wrośniętymi kamykami. ;)                    

Offline zan

• +++
blizny
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-21 (Śro), 11:55 »
zapomnialem o mojej jednej: mam na prawym kciuku cyferke 7, nie wiem skad, podobno mam ja od urodzenia. nie jest duza wysokosc okolo 1,5 cm.
oglaszam niniejszym konkurs na \"blizniego forum\". tylko bez klamstw i przekretow.
swoja droga, pumbus, na razie wygrywasz, miales chyba traumatyczne dziecinstwo :)
ja jestem juz za to przyzwyczajony do noszenia bandazy w plecaku :D                    

Offline Daarth

• +
blizny
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-21 (Śro), 12:18 »
heh bandaze to i ja nosze ale to raczej wynika z tego ze nosze je dwa razy w tygodniu na trening :D nigdy nie wieadomo co sobie zlamie :D
zeby offtopa nie bylo: jak mialem cztery lata to pojechalem ze starszym do grecji. tam na campingu ze 4 razy sie wyglebalem. od tego czasy mam na prawym kolanie blizne. tak jakos 2cm na 1 cm. no i do tego sznyty na lewej lapie ale to juz sztucznie robione -nozem  :twisted:
wiecej chyba nie mam ( tych wewnetrznych nie licze )                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Syber

• +
blizny
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-21 (Śro), 13:01 »
ja mam taka szrame na kopanie i na lewej brwi :] a tak to nie mam :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline waldeusz

• +
blizny
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-21 (Śro), 13:15 »
Jedna na lewej dloni, miedzy palcem wskazujacym a kciukiem - pamiatka po wyprawie na zjezdzalnie do parku. Zjezdzalnia byla wielka (jak sie ma 6 lat to wszystko jest wielkie) i metalowa i niestety gdzies w polowie wystawal kawalek blachy.
Druga blizna przypomina mi o ognisku w liceum. Podobno przez nie przeskoczylem i wyladowalem na jakims konarze przygotowanym do spalenia. Efekt to 5 cm sznita na lewej nodze. Zauwazylem ja dopiero po poludniu nastepnego dnia.                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
blizny
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-21 (Śro), 14:21 »
ja tez zapomnialam o jednej - dokladnie na luku brwiowym. Dostalam zebami kumpla, ktorego akurat podrzucaliśmy (z okazji urodzin...)                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline Po3T

• +
blizny
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-21 (Śro), 16:18 »
Flecik Twój opis jest naprawdę intrygujący

Żeby dochować tradycji dodam, że ostatnio poparzyłem się ciekłym azotem i raczej na dłoni zostanie mała bliznka (?)                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
blizny
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:18 »
hmmm....dobrze wiesz, zantar, gdzie mam blizny :D
mam jedna po lewej stronie twarzy. przy oku. wywalilem sie na schodach jak bylem maly.
potem dochodza inne: na prawej dloni (wiesz gdzie), na lewej (slabo widoczna) i na prawym kolanie - wywalilem sie na parkingu podczas mojego pobytu we Francji dwa lata temu.
wiecej nie mam. chyba, ze zantar wie lepiej (to by bylo podejrzane...)                    

Offline Mati

• +
blizny
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:28 »
No, i pół lewej dłoni miałem w bliznach po zębach i pazurach pewnej niewiasty, ale po pół roku zeszły :)

a w jakich to tajemnyck okolicznosciach zes je nabyl? :D

Żeby dochować tradycji dodam, że ostatnio poparzyłem się ciekłym azotem i raczej na dłoni zostanie mała bliznka (?)

to, cieklym azotem, mozna sie poparzyc? :D rozumiem ze to jakis fachowy termin?

ad temat, to ostatnio jezdzac na rolkach pieknie fiknalem przy probie zjazdu ze schodow, gdy obok przechodzily piekne panie, a ja sie cokolwiek zagapilem, szczesliwie bylem w ochraniaczach, ale bole wciaz mam... :D                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Po3T

• +
blizny
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:46 »
to, cieklym azotem, mozna sie poparzyc?  rozumiem ze to jakis fachowy termin?

Oj można. I może nie tyle fachowy, co raczej potoczny termin, bo tak naprawdę nie parzy, lecz b. szybko odmraża. Tak szybko, że aż wydaje się, że parzy.

Podpierałem dłonią zmrożone  wieko kriostatu, żeby wyciągnąc ze środka termoparę. Nie wiedziałem, że aż tak się schłodziło, a potrzymałem trochę czasu no i...  ouch!                    

Offline Olhado256

• +++++
blizny
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:47 »
a w jakich to tajemnyck okolicznosciach zes je nabyl? :D

Nic tu nie ma z tajemniczości - widać lubiła patrzyć, jak się zwijam z bólu, więc mi wbijała pazury i mnie gryzła. I naprawdę potrafiła to tak zrobić, że bolało jak diabli...                    
w stanie spoczynku

Offline xxx

• ++
blizny
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-21 (Śro), 18:53 »
Ja mam jedną bliznę. Kiedyś kolega mnie popchnął i uderzyłem w betonowy płot do dziś mam bliznę prawym górnym rogu czoła.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
blizny
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-21 (Śro), 20:03 »
Będąc scheissjungiem walnąłem się dość mocno młotkiem w głowę (proszę się nie śmiać; do dziś mam przez to awersję do ciężkiej pracy fizycznej). No i zostałe blizna na głowie.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
blizny
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-22 (Czw), 10:09 »
zapomniałem o jeszcze jednej
na prawej dłoni, od spodu, pod kciukiem
jest wąska ale ma ze 3cm cługości i jest jeszcze wyraźna, przeciąłem się...
nie śmiać się
i tak mi pewnie nie uwierzycie
kartonowym pudełkiem!!!
nie wiem jak to zorbiłem, na początki zauważyłem tylko troche krwi

i jeszcze coś
kiedyś nadepnąłem w lesie na wystającego gwoździa
miał na pewno z 3 cm
ale ogądam sobie właśnie stopy i za cholere nie widzę

]]Olhado256
co Ty robisz z tymi dziewczynami?
można chociaż wiedzieć czy sado czy co?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
blizny
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-22 (Czw), 10:35 »

]]Olhado256
co Ty robisz z tymi dziewczynami?
można chociaż wiedzieć czy sado czy co?

Widzisz, to nie jest sprawa tego, co JA z nimi robię, to jest sprawa tego, co ONE robią ze mną... a właściwie co ta jedna robiła. Sado nie jestem, przynajmniej nie w pełnym tego słowa znaczeniu, ale trzeba przyznać, że takie ugryzienie w dłoń to prawie jak pocałunek :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
blizny
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-22 (Czw), 10:47 »
kurde, prawde muwiąc to mi się coś takiego podoba :D
musze swoją dziewczyne jakoś podkręcić, żeby mnie troche podrapała (chodzi mi o blizny :P)                    

Offline Olhado256

• +++++
blizny
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-22 (Czw), 16:01 »
Drapanie nie zostawi trwałych blizn - trzeba wbijać pazury punktowo, wtedy wchodzą naprawdę głęboko. Zęby też są dobre, tylko niech nie przesadzi, bo ci może kość uszkodzić.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
blizny
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-22 (Czw), 21:18 »
uwierz mi, że ja sobie nawet z niewielkiego zadrapania zrobię bliznę - jakem blizna master :P                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
blizny
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-04 (Śro), 13:08 »
czy konkurs na bliźniego forum już się zakończył?                    

Offline zan

• +++
blizny
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-04 (Śro), 22:36 »
no chyba jo, juz nikt o nowych bliznach nie pisze.
WIEC \"BLIZNIM FORUM\" JEST...em ja. nie, bliznim zostanie pumbus, mozesz to sobie wpisac do podpisu :D
olhado zajmuje drugie miejsce, moze i mialby pierwsze ale mnie torche obrzydzil opisami :P