Autor Wątek: przyznać się który to  (Przeczytany 1538 razy)

Offline Greybrow

 • DKMiści
 • ++
 • Wiadomości: 1 140
 • no way
przyznać się który to
« dnia: 2011-01-07 (Pią), 10:18 »
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=447285

Cytuj
Zaproszenie na Ściśle Tajną Imprezę Informatyków!


Masz dość nudnych imprez? Piękne dziewczyny, wytrawne alkohole i taniec Ci się znudziły? Chcesz spróbować czegoś nowego?

Jeśli tak - LICYTUJ! Jedyna okazja - baw się wraz z Informatykami w ich naturalnym środowisku!

Grupa studentów Informatyki Politechniki Śląskiej (z AEI, nie żadne leszcze z Elektrycznego czy Matematycznego - oni mają życie, nie są tru) zaprosi Cię na invite-only imprezę! Koszule w kratę, kompot, puszczanie filmików z youtube - tego nigdzie indziej nie przeżyjesz!

Jako ludzie inteligentni i elokwentni obiecujemy zabawiać Cię rozmową na tematy takie jak wyższość Javy nad Haskelem, architektura procesorów x64 i x86, a także tym, jakie to uczucie, gdy pierwszy raz przegrywa się ze stworzoną przez siebie sztuczną inteligencją!
W tle rzecz jasna przez cały czas będzie lecieć 8-bitowa muzyka. Jeśli tylko temperatura pozwoli, obiecujemy założyć wyjściowe sandały na wyjściowe białe skarpetki!

PS Z natury boimy się kobiet, nie rozumiemy kobiet i wystrzegamy się kobiet jako źródła wszystkiego zła. Mimo to, gdyby jakaś niewiasta chciała wkroczyć w nasze tajemne kręgi i zalicytować - jesteśmy w stanie to znieść, DLA DOBRA DZIECI!
Jakby chciała wziąć koleżanki ze sobą, to też od biedy możemy się zgodzić, pod warunkiem, że obiecają nas nie dotykać - aukcja dotyczy poznania naszych mistycznych obyczajów, ale musicie uszanować, że przekroczenie pewnych granic wg naszych wierzeń mogłoby odebrać nam łaskę Komputerowych Bóstw, uniemożliwiając nam programowanie.

PS2 Ci na zdjęciu to Mityczni Informatycy, którym my, żuczki małe, niegodni jesteśmy nawiasy zamykać. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań, aby się do nich na czas imprezy upodobnić. Naszego zdjęcia nie wrzucamy ze względu na fakt, że nasz konkretny odłam wiary zabrania nam się fotografować - gdyby nasz wygląd został zapisany cyfrowo, to maszyny w czasie Buntu Robotów (który w końcu nadejdzie, my to WIEMY) zbyt szybko byłyby w stanie nas znaleźć i zlikwidować, jako najbardziej niebezpiecznych ludzi na świecie. Na takie poświecenie nawet dla WOŚPu nie jesteśmy gotowi.

PS3 Mamy. W sensie, PS3 mamy. I będziemy grać w siatkówkę, i w tenisa i walczyć na miecze i to wszystko bez wychodzenia z salonu. Woohuu, impreza!
Dodano 2011-01-07 07:51
Odpowiadając na pojawiające się pytania:
-Pomysł na stworzenie aukcji został zaczerpnięty z http://www.gotowanie-wospowanie.blogspot.com/ (a niech mają reklamę!). Na początku strasznie mnie to oburzyło: "jak można płacić za to, że się pozwoli gotować kobiecie - przecież to, do cholery, jest jej pasja, jej hobby i jej sposób na życie!". Dopiero gdy doczytałem, że ta kasa idzie na szczytny cel, doceniłem piękno idei. Też pomyślałem, że wraz z mamy kompanami (magiem Jaenem, DPSem hakesem, tankiem gamecem i innymi) możemy zrobić coś dobrego dla świata, np. napić się wódki z kompotem!
-Jako, że chodzi docelowo o coś dobrego, myślę, że gdyby chciały licytować osoby z innych stron świata być może będziemy w stanie zaoferować nocleg. Normalnie dopisałbym tu też zwiedzanie Gliwic, ale właściwie odkąd tu mieszkamy to nie wychodzimy z miasteczka akademickiego, więc moglibyśmy się zgubić - także nie wiem, może w ramach zachęty afterparty zaproponujemy!
-W kwestii przychodzenia z osobami towarzyszącymi przez zwycięzcę aukcji: nie mówimy nie. Ale jako, że nadrzędnym celem jest WOŚP, a nie kompot dla samego kompotu - zachęcamy do licytacji, jeśli mamy przełamywać się do kontaktów z większą ilością ludzi, to niech dzieciaki coś z tego mają!
-Czytając maile od niektórych informatyków czuję się trochę jak Nelson Mandela IT, wyciągający rękę na rzecz nawiązania kontaktów między dwoma całkowicie odrębnymi cywilizacjami (informatycy i nie-informatycy, chyba nawet z naukowego punktu widzenia tak się ludzi dzieli?). W związku z tym, jeśli przeżyjemy, postaramy się udokumentować przebieg tego straszliwego eksperymentu i wrzucić na fejsbooka czy coś takiego!
-Wyższość Javy nad Haskelem (na dwa l trzeba sobie zasłużyć) to nie żart - jeśli ktoś uważa inaczej niech lepiej się przygotuje do merytorycznej debaty!

Offline Einnar

 • voidhead
 • DKMiści
 • ++
 • Wiadomości: 1 885
Odp: przyznać się który to
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-10 (Pon), 18:09 »
Kokos pewnie

Offline ignus

 • DKMiści
 • +++
 • Wiadomości: 2 488
Odp: przyznać się który to
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-01-10 (Pon), 18:14 »
architektura procesorów x64? nie znam

Offline Piotrass

 • +
 • Wiadomości: 840
 • Podpułkownik
Odp: przyznać się który to
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-01-28 (Pią), 10:23 »
architektura procesorów x64? nie znam
true :D Bo to dokładnie to co x86 tyle, że w wydaniu AMD (x86-64)
Come get some!