Autor Wątek: Jaki rodzaj kolarstwa uprawiasz? :-)  (Przeczytany 6630 razy)

Offline SAVER

• ++
Jaki rodzaj kolarstwa uprawiasz? :-)
« dnia: 2003-03-24 (Pon), 23:10 »
Ja np. uprawiam freeride z lekką odchyłą do zjazdu  :) Np. uwielbiam zjazd po korzeniach i dziurach z prędkością 60 km/h  8)
A wy jaki typ preferujecie? Freeride, cross country czy downhill?

Jak ktoś nie rozróżnia dyscyplin MTB i innych  to polecam poczytać dobry katalog rowerowy np. Bikeaction ;)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-25 (Wto), 09:12 »
ja tam takich wyczynow nie wyrabiam jedyne co robie z rowerem to jazda rekreacyjna :) po Katowickiej Dolinie 3 Stawow :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-26 (Śro), 13:23 »
ja tam takich wyczynow nie wyrabiam jedyne co robie z rowerem to jazda rekreacyjna :) po Katowickiej Dolinie 3 Stawow :)

Ale nie jeździsz chyba holenderskim rowerem miejskim, z błotnikami i dzwonkiem?  :big:D:                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-26 (Śro), 15:04 »
Mój stary taki freeride zrobił, że obie gumy przebił.

Obecnie nie ma kto roweru naprawić...

Kropka.

PS. Ma ktoś jeszcze hamulce bębnowe, czy to tylko ja?  8)                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-26 (Śro), 15:27 »
Mój stary taki freeride zrobił, że obie gumy przebił.

Obecnie nie ma kto roweru naprawić...

Kropka.

PS. Ma ktoś jeszcze hamulce bębnowe, czy to tylko ja?  8)

Heh bębnowe?
Nie miałem styczności  :big:D:
Mam hydrauliczne tarczowe  8)                    

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-26 (Śro), 15:42 »

Ale nie jeździsz chyba holenderskim rowerem miejskim, z błotnikami i dzwonkiem?  :big:D:

jak nie ;)

heh?                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-30 (Nie), 21:04 »
moją jazdę rowerem raczej trudno nazwać kolarstwem... :wink: Ogólnie to bardzo lubie jeździć ale przeważnie są to jakieś rowerowe wypady z kumplami lub tak samemu dla przyjemności się przejechać byle gdzie. W sumie to teraz jestem bez bicykla bo moja kolarzówka-rzęch ostatecznie się rozleciała i chyba więcej nie będzie jeździła... :) Ale nowy rower juz jest w drodze :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-31 (Pon), 14:51 »
Robi sie cieplo i rower trza wyciagnac i pare kilometrow zrobic. Ostatnio na rowerze mialem okazje byc w lutym przy -20 stopniowych mrozach - czy to oznaczam ze uprawiam kolarstwo ekstremalne? :-) Przyplacilem to utrata glosu na kika godzin (strasznie mrozne powietrze) i dziwnymi spojrzeniami ludzi(nienormalny czy co?). Jesli ktos nie jest zdecydowany cz warto sie wybrac na rower to polecam (jak i kazdemu innemu) 2 filmy - New World Disorder i New World Disorder 2: the fat tire. - Od razu tlumacze -nie sa to filmy fabularne, czy tez transmisje z Wyscigu Pokoju lecz przejazdy najbardziej utalentowanych i nienormalnych ludzi uprawiajacych szeroko pojete \"kolarstwo\" (od downhillu po skoki z trickami na rowerach- i nie mam tu na mysli BMXow) Jednym slowem jest to obled. Czysta adrenalina- radze poszukac i gwarantuje, ze nikt sie na tych pozycjach nie zawiedzie!                    

C1

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-31 (Pon), 15:03 »
\\\"]Robi sie cieplo i rower trza wyciagnac i pare kilometrow zrobic. Ostatnio na rowerze mialem okazje byc w lutym przy -20 stopniowych mrozach - czy to oznaczam ze uprawiam kolarstwo ekstremalne? :-) Przyplacilem to utrata glosu na kika godzin (strasznie mrozne powietrze) i dziwnymi spojrzeniami ludzi(nienormalny czy co?). Jesli ktos nie jest zdecydowany cz warto sie wybrac na rower to polecam (jak i kazdemu innemu) 2 filmy - New World Disorder i New World Disorder 2: the fat tire. - Od razu tlumacze -nie sa to filmy fabularne, czy tez transmisje z Wyscigu Pokoju lecz przejazdy najbardziej utalentowanych i nienormalnych ludzi uprawiajacych szeroko pojete \\\"kolarstwo\\\" (od downhillu po skoki z trickami na rowerach- i nie mam tu na mysli BMXow) Jednym slowem jest to obled. Czysta adrenalina- radze poszukac i gwarantuje, ze nikt sie na tych pozycjach nie zawiedzie!

Heh :) To ja mam wszystkie 4 części Kranked, NWD 1,2,3 i parę jeszcze fajnych filmów. Rzeczywiście odlot  :-D  A z downhillem mam styczność prawie na codzień - osobiście znam całe środowisko DH w Szczecinie - grupa ok. 30 kolesi, więc wiem co się można po nich spodziewać :P
A niektórzy to prawdziwe \"oryginały\".
Ja nie jeżdzę aż tak ostro,ale też lubię poszaleć na rowerze , choćby zjazd 60 km/h po korzeniach,skoki ze schodów itp.
A ostatnio modernizuję sprzęt - dokładam amortyzator z dwiema półkami,o większym skoku i większe hamulce tarczowe. To dopiero będzie jazda  8)                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-31 (Pon), 19:34 »
Z bardziej hardcore`owych filmow swietne sa tez wszytskie produkcje Crusty Demons - kolesie jezdza na Crossach ale czasem wkrada sie tam tez jakies rowerki (a na nich chocby takie akcje jak - 1080 (stopni) czy robione pod rzad backflip i frontflip) - bardzo mocno polecam. Na http://www.videoxsports.com/ mozna znalesc tytuly wielu pozadnych filmow.
BTW - ile wyniesie Cie ten upgrade roweru?                    

C1

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-01 (Wto), 08:24 »
JA uprawiam freeride extreme adrenaline.                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-01 (Wto), 08:39 »
Ja na \"koło\" wsiadam ostatecznie, jak z panną trzeba pojeździć.
Mieszkam nieopodal Parku Chorzowskiego (tam gdzie stadion śląski), więc jak tylko mam czas idę sobie pobiegać. Odkąd biegam (sieakieś 3 lata), rower zszedł na plan dalszy.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:48 »
\"]BTW - ile wyniesie Cie ten upgrade roweru?

Tak ok. 3500 zł - Teleskop+specjalna piasta na oś o średnicy 20mm+nowe hamulce. No i wymieniam siodło na dłuższe :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-02 (Śro), 09:47 »
a ja się za bardzo samemu nie potrafie zakwalifikować
ale coś się kręci wokół crosa
bo tak:
- latem wajazd wakacyjny to tylko rowerem z sakwami (odsylam na moją strone jak ktoś chce szczegołów)
- w wakacje potrafie na rozgrzewke zrobi 50km i nie czuć żadnych efektów, tok po prostu dla formy po śniadaniu
- powoli ucze się jakiś trialowych sztuczek, ale na razie nikłe postępy
- lubie poskakać, ale na małych jumpach, bo rower ma do tego nieprzystosowany
a konstrukcja jest taka:
rama crosowa, RST 381TL, begeznik, platrormy, gieta pierownica, tylna obrecz zaq19 i to chyba najbardziej charakterystyczne cechy mojego przyjaciela
co do uubionych sposobów spędzania czasu, to lubie wyjazdy za miasto z kumplami (las + asfalt + niewielki górki)                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-03 (Czw), 01:40 »
Ja np. uprawiam freeride z lekką odchyłą do zjazdu  :) Np. uwielbiam zjazd po korzeniach i dziurach z prędkością 60 km/h  8)

Ja też takie rzeczy lubię... choć robię to bardzo ostroznie... troche szkoda mi roweru. Ma już swoje lata i mogloby mu sie cos stac. Ale gdybym miał nowy rower to też bym uważał, bo bym miał przecież NOWY ROWER !

A tak poza tym, to z tymi 60 km/h to chyba bardzo grubo przesadziłeś. Z górki, na dobrej drodze, przy dobrym wietrze to mnie się udało wyciągnąć coś koło 70 km/h ale było ciężko, bo przy takiej prędkości pedałowanie już prawie nic nie daje... A jeszcze korzenie i dziury do tego ??!!

PS. Ma ktoś jeszcze hamulce bębnowe, czy to tylko ja?

To na \"skłądaku\" jezdzisz ???                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-03 (Czw), 08:43 »
na dobrej drodze, przy dobrym wietrze to mnie się udało wyciągnąć coś koło 70 km/h ale było ciężko

polecam górki na zachód od budapesztu i na połodnie od wiednia
ja w tamtych okolicach wyciągałem odpowiednio 75 i 70 tylko, że nachylenie było na tyle duże, że pedałowanie traciło sens i do tej prędkości to pod sam koniec rozpędzałem się siłą grawitacji
w tym drógim miejscu miałem dodatkowo 15kg w sakwach co dodawało dodatkowej prędkości
kolarze po prostej tną czasami 80km/h                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-03 (Czw), 12:02 »
Na new World Disorder sa sceny na ktorych Bobby Root jedzie okolo 90 km/h... na przednim kole - i nie jest to jakies 10 metrow ale okazaly odcinek, oraz okolo 105 km.h tylko na tylnim- dlatego, miedzy innymi, polecam ten film. Tak czy inaczej chyba na rowerze najbardziej jest czuc predkosc - jakies 35 km za moim miastem jest fajna gorka - pokryta asfaltem - idealnie nadaje sie do predkosciowych testow - niezle sie na niej napocilem.                    

C1

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-03 (Czw), 18:25 »

Ja też takie rzeczy lubię... choć robię to bardzo ostroznie... troche szkoda mi roweru. Ma już swoje lata i mogloby mu sie cos stac. Ale gdybym miał nowy rower to też bym uważał, bo bym miał przecież NOWY ROWER !

A tak poza tym, to z tymi 60 km/h to chyba bardzo grubo przesadziłeś. Z górki, na dobrej drodze, przy dobrym wietrze to mnie się udało wyciągnąć coś koło 70 km/h ale było ciężko, bo przy takiej prędkości pedałowanie już prawie nic nie daje... A jeszcze korzenie i dziury do tego ??!!

Nie z tymi 60 km/h po dziurach to święta prawda - mam z przodu i tyłu teleskopy z tłumieniem olejowym(hydraulicznym) ,które utrzymują cały czas kontakt kół z podłożem,niezależnie od nierówności na drodze :) Dlatego m.in. osiągam takie prędkości w terenie.
Moi koledzy zjazdowcy(downhill) na podobnych rowerach osiągają ok. 80 km/h właśnie na korzeniach i dziurach.

BTW: jeździsz na sztywniaku? :-D                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-04 (Pią), 12:53 »
Ja tak bardzo wyczynowo nie jeżdżę, raczej dla relaksu (dlatego super sprzętu nie posiadam, bo nie był by wykorzystany). Ale jak widzę dużą górkę, albo krętą ścieżkę w lesie to nie popuszczę...  8)
Tak sobie właśnie pomyślałem, że dziura dziurze nie równa (tak samo korzeń)... Czasami zapędzam się gęsto w las, gdzie korzenie takie sterczą, że żadne \"telepki\" nie pomogą... szybciej fikniesz koziołka... A w lesie jak jest każdy wie.. nigdy nie możesz mieć pewności co znajdzie się na drodze (lub poza nią )  za zakrętem.

Przy drobniejszych wybojach i naprawdę dobrym rowerze to napewno  trochę inaczej się jeździ... a i na pewno większe prędkości można osiągnąć. Może kiedys spróbuję 60km/h po wybojach pojeździć... Ale to dopiero jak rower lepszy będę miał ;)  :)                    

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-04 (Pią), 13:02 »
ja moge powiedzieć dokładnie to samo
a sprzętu lepszego nie mam, bo nie mam na to kasy
a ja jakoś nie wiem czemu szybko zużywam wszystkie części, tak, że na czwartu sezon za starego roweru pozosały: stery, hamulce, amortyzarot,  przednie koło, klamki i manetk, mosteki i przednia przerzótka
reszta naczęściej się popsuła, popękała lub zużyła
i dlatego zawsze zakładam coś mocniejszego nić miałem, i mam tylko nadzieję, że w tym sezonie chociaż sobie jakoś spokojnie i tanio pojeżdże                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-04 (Pią), 13:10 »

To na \"skłądaku\" jezdzisz ???

Poniewierało się to u woojka w garażu, brachol oczyścił, przemalował i podrasował. A z tymi hamulcami to ludzie mi mówią, że chyba od motorynki  :bigla:

No i kierownica jakaś siaka dziwna - coś jak:

\'\\
<|
,/                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-04 (Pią), 13:55 »
Tak sobie właśnie pomyślałem, że dziura dziurze nie równa (tak samo korzeń)... Czasami zapędzam się gęsto w las, gdzie korzenie takie sterczą, że żadne \"telepki\" nie pomogą... szybciej fikniesz koziołka...

Nie gadaj głupot :) Amorki pomogą na największe wyboje - kwestia dobrej regulacji i skoku amortyzatorów, rower wtedy zachowuje się jak przyklejony do podłoża.Jasne,ze zdarzają się czasem wywrotki,ale to już inna historia :D
Ja na ten przykład mam po modernizacji z przodu skok 150mm(15cm) , a z tyłu 200mm(20cm).
Moi koledzy zjazdowcy mają jeszcze więcej(tak ok. 30 cm skoku sprzodu i tyłu) :D

A w ogóle włącz sobie kanał extreme i zobacz downhill(zjazd), albo pożycz filmy z serii Kranked i New World Disorder.
Goście tam jeżdża po takich wertepach,że włos się jerzy na głowie,oczywiście z dużymi prędkościami.
Popatrzysz i może sam też włączysz się do akcji :D

Pozdrawiam :)                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-04 (Pią), 23:31 »

Jasne,ze zdarzają się czasem wywrotki,ale to już inna historia :D

Nie chciałbym upaść na korzeniu przy 60km/h... Za bardzo mi to zalatuje śmiercią ;)

z przodu skok 150mm(15cm) , a z tyłu 200mm(20cm).
Moi koledzy zjazdowcy mają jeszcze więcej(tak ok. 30 cm skoku sprzodu i tyłu) :D

O ja nie mogę! To masz jakiś naprawdę niezły sprzecior :D Czego to ludzie nie wymyślą - 30 cm !!  :shock2:

Popatrzysz i może sam też włączysz się do akcji :D

No kto wie... kto wie ;) 8)                    

\"Vaya con dios\"

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-22 (Czw), 12:35 »
O rany! Tyle czasu minelo i nikt tu nic nie pisze....

Musze posiedziec, ze przez SAVERa  jak jade na rowerze, to zaczyna mi brakowac amortyzatorow ;)
Zupelnie jak na tym filmie o buszmenach co to im butelka od Coca-coli spadla z nieba... rzecz, ktora nigdy nie byla im potrzebna nagle okazuje sie niezbedna ;)

Jak nazbieram troche kasy to moze pomysle o tym i owym...
SAVER... ile tak na oko kosztuje taki rower do takiej szybkiej jazdy po korzeniach ?
No wiesz... taki nie znowu super, ekstra, za kilkadziesiąt baniek... Coś takiego przeciętnego. Nie za drogi, ale i też nie taki co mi sie rozleci na pierwszej lepszej dziurze...                    

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-22 (Czw), 12:58 »
]]tomi
najbliższy rower mojemu rowerowi jaki znalazłem w katologu to CUBE - Analoque - ok 2500zł
jak na takim zaczniesz sobie chasać, to będzie git, najwyżej potem dołożysz sobie lepsze opony - np jakieś klocki

jak nie wiesz co będziesz robił na nim, to zacznij od dobrej ramy, potem sobie porozbudowywujesz                    

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-22 (Czw), 20:23 »

Jak nazbieram troche kasy to moze pomysle o tym i owym...
SAVER... ile tak na oko kosztuje taki rower do takiej szybkiej jazdy po korzeniach ?
No wiesz... taki nie znowu super, ekstra, za kilkadziesiąt baniek... Coś takiego przeciętnego. Nie za drogi, ale i też nie taki co mi sie rozleci na pierwszej lepszej dziurze...

Wszystko zależy czy chcesz mieć tylko przód amortyzowany czy i przód i tył.
Rower co ma amortyzowany przód w miarę dobry można już kupić za 2000 zł.
Rowerek w pełni amortyzowany - tzw. full-suspension taki już \"średniak\" do ewentualnej rozbudowy kosztuje ok. 3500-4500 zł.
Na czymś takim już można pojeździć i nie rozwali się tak szybko.
Co do firmy to polecam rowery Merida lub Kelly\'s,względnie Giant.
SCOTTA nie polecam - jest według mnie przereklamowany i oczczędza na częściach w tańszych modelach.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-22 (Czw), 21:33 »
kolega ma scotta yecore (chyba tak się to pisze), rocznik \'99 i do tej pory (15tys km) zmieniał kalmko-manetki, napęd, gumki, linki, opony - w sumie niewiele
rower kosztował jakoś 2200zł
gdyby mój by się tak trzymał byłbym chyba najszczęśliwszym rowerzystą                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-23 (Pią), 15:06 »
Dzieki za info chłopaki :D
Eeee no... to jeszcze nie tak najgorzej... Ja tak jestem nastawiony, że to właśnie coś koło 3000 zł by kosztowało...

(O... zobaczyłem jeszcze jakieś posty co ich wcześniej nie widziałem ;) )

A jeśli chodzi o amortyzatory... to te takie uniwersalne to tylko pic na wode ??? Czyli pewnie kupować tylko takie regulowane?

A jeśli idzie o rower jaki teraz mam... to do tej pory to rekreacyjne wycieczki tylko robiłem... ale zawsze gdzieś po lasach i innych bezdrożach... Oczywiście ostrożnie, bo nie chcę, żeby mi się rower rozleciał. A na razie to trzyma sie znakomicie... Trzeba po prostu dbać o rower chłopaki!... Ja mam górala chyba z 10 lat... i niedawno zrobiłem wymianę łańcucha... i to wszystko !!! No oczywioście przez te lata kilka razy go rozkręcałem, sprawdzałem, smarowałem itp. ale poważniejszych napraw nie było...  8)                    

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-23 (Pią), 20:14 »
nie mam pojęcia jak ty to robisz
mi przez 3 lata:
pękła kierownica, obręcz tylnia, rama, poszła tylnia przeżutka, paasta tylnia się rozleciała
korbe mam już drógą, kasetę trzecią, łańcuch czwarty
troche mnie to kosztowało, ale teraz mam rower który nie rozwale za szybko

co do widelcy - jak nie będziesz skakał, to nie potrzebujesz niczego specjalnego - jakiś rst za 500 zł będzie Ci wystarczał w zupełności                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-24 (Sob), 07:33 »
Ja tam raczej rekreacyjnie. Lubię jeździć po okolicy albo od Ostrowa do Antonina.                    

Offline T O R C H I O

• ++
« Odpowiedź #30 dnia: 2004-03-05 (Pią), 23:40 »
heheheh

ja chyba  nie bede oryginalny kiedy odpowiem ze  NIEwyczynowe:)

relaksacja
jeżdżę kiedy musze i kiedy mi sie chce                    
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

rufus

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 2004-12-01 (Śro), 17:31 »
o, jak milo :)
ja sie bawilem przez jakis czas w dual, teraz na dh sie przesiadam...

rufus

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 2004-12-01 (Śro), 17:34 »
zarzuc link do fotek na pinkbike.com jesli masz :P

Nie piszemy dwoch postow po sobie!!!!! K.
« Ostatnia zmiana: 2004-12-01 (Śro), 17:54 wysłana przez Keiran »

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #33 dnia: 2004-12-01 (Śro), 19:25 »
Ja obecnie trenuje paratrial w mieszkaniu :P rowerek czysty to kożystam, jak starszej niema :) A takto preferuje zabawe na hopkach albo skakanie z jakiś przeszkud typu schody murki albo coś co sie napatoczy, ale coś niezawiele, bo niemam z kim jeździć i niezawsze jest gdzie.
solitaire:18494 39s

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2004-12-28 (Wto), 18:58 »
ja lubie jeżdzic gdzie oczy poniosą po parkach po przedmieściach lub powoli po pietrynie ( patrzeć na dziewczyny) rower mam dobrze przygotowany pisałem juz o tym w bmx vs góral, ale jakos nie kręci mnie wjezdzanie w doły przy 60Km/h, choc lubie ustawic sie gdzieś na górce najleliej by był asfalt start i cos jak Drag pedałujemy na maksa i tylko przerzucamy biegi kto pierwszy na mecie ten wygrywa spróbujcie a manetki power grip sa do tego swietne i czesto spada łańcuch, ale jaka przyjemność wyscigu.

Bananan

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-02-16 (Śro), 02:06 »
Jeżdżę na BMXie w streecie. :]

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-02-22 (Wto), 09:37 »
ja lubie jeżdzic gdzie oczy poniosą po parkach po przedmieściach lub powoli po pietrynie ( patrzeć na dziewczyny) rower mam dobrze przygotowany pisałem juz o tym w bmx vs góral, ale jakos nie kręci mnie wjezdzanie w doły przy 60Km/h, choc lubie ustawic sie gdzieś na górce najleliej by był asfalt start i cos jak Drag pedałujemy na maksa i tylko przerzucamy biegi kto pierwszy na mecie ten wygrywa spróbujcie a manetki power grip sa do tego swietne i czesto spada łańcuch, ale jaka przyjemność wyscigu.
[snapback]87458[/snapback]
jak raz sie w ten sposób rozpędzałem to przy ledwie 40km spadł mi łańcuch
oczywiście poleciałem na bok i cudem mi się nic nie stało
jeśli mówiesz, że Ci spadają przeżutki, to znaczy, że mażesz mieć tak jak ja - przżutka shimanowska a gripy sramowskie, a to jest dość niebezpiecznym połączeniem

Offline Evil_Sistah

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-06-07 (Wto), 18:18 »
Jazda rekreacyjna, to jest to :P
EVIL is just LIVE spelled backwards