Off-Topic > Literatura

BONO LECZY AIDS (SZNURÓWKAMI)

(1/1)

:
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/1,52882,7317441,Zasznuruj_buty__Ratuj_zycie_.html


--- Cytuj ---1 grudnia sznurowadła (NIKE)RED pojawią się w sklepach firmy Nike. Będą też dostępne na stronie www.nike.com. W Polsce można je kupić w największych salonach Nike w całym kraju w cenie 16 zł za parę (dostępne będą trzy długości). W kolejnych miesiącach przewidziane jest wprowadzenie do sprzedaży kolejnych produktów z linii (NIKE)RED.

Koncepcja Nike i (RED) jest prosta: pod hasłem Lace Up. Save Lives. („Zasznuruj buty. Ratuj życie”) partnerzy zachęcają do zakupu pary sznurówek (NIKE)RED, specjalnie wyprodukowanych na ten cel. Firma Nike przekaże 100% dochodu ze sprzedaży każdej pary sznurówek (NIKE)RED do równego podziału pomiędzy Globalny Fundusz ds. Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią, który dostarcza lekarstwa osobom chorym na HIV i związane z piłką nożną inicjatywy społeczne podejmowane przez Nike, które służą edukacji i zrozumieniu zasad zapobiegania HIV/AIDS. Taki rodzaj współpracy pozwoli na pozyskanie wsparcia medycznego i edukacyjnego.

Czołowi piłkarze świata motywują do walki z Hiv/Aids pod hasłem "Lace up. Save Lives". Wspólna akcja Nike i (RED) to dwutorowe podejście do zwalczania HIV/AIDS w Afryce - poprzez programy edukacyjne i wsparcie medyczne dla potrzebujących. Autorzy projektu mają nadzieję, że dzięki popularności i potędze sportu, jakim jest piłka nożna, zachęcą do walki z Aids w Afryce młodych ludzi całego świata
--- Koniec cytatu ---Xtense:
No to jest dobra emotka nawet. *adding in progress*

--- Kod: ---:anhero:
--- Koniec kodu ---
:anhero:

Koki:
:anhero:

Diabellus:
:anhero:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej