Branża > Raporty

THE EPIC STRUGGLE BEGINS!

(1/5) > >>

pedro:

Tak, tak - przecieracie oczy ze zdumienia - Marcin gra w japońskie chujowe gry! Ale takie niestety jest życie ciężkie: przyznawszy, iż 99% współczesnych gier to crap niesamowity, postanowiłem sięgnąć po rejon dotąd przeze mnie nie zbadany: KONSOLE - JAPONIA - RPG. Najpierw zassałem FFVIII - ale myślę sobie, że to zbyt mało konserwatywne i holistyczne podejście, tak zaczynać z dupy. Więc - jako pierwsza straszna chujnia (jak mniemam) do przejścia przede mną: Final Fantasy I & II: Dawn of Souls na GBA!

(żurnal będę aktualizował w każdej wolnej chwili, ale jako że nie mam ich zbyt wiele - to sory!)

PZDR! ^_________________^

sah:
!!!!

Greybrow:
royal black theme \m/

:
Robienie raportów z FF1 jest jeszcze bardziej daremne niż robienie raportów z Commandos...

pedro:
Daremne strasznie, i w tym cały fun tkwi.

5 starcie starcie, a moje postacie już na 3 levelu! Ambushowały mnie pająki jakies brzydkie wcześniej i zabrały sporo HP:

Teraz muszę zdupcać do wioski i kupić namiot, bo mi już nie starczyło pieniędzy na samym początku gry, jako że zakupiłem maksymalną ilość czarów 1 poziomu dla Wojtka i Łukasza. Fabuła rozwija się znakomicie, tzn. mam uratować córkę króla! Bo wtedy będzie tak miły i odbuduje most, którym przejdę na północ i dzięki temu uratuję świat.

P.S.
Na razie nie zauważyłem cycków i robotów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej