Autor Wątek: mrągowskie sposoby na życie  (Przeczytany 1273 razy)

Offline zan

  • +++
  • Wiadomości: 2 747
mrągowskie sposoby na życie
« dnia: 2009-01-28 (Śro), 20:25 »
Cytuj
Para z Mrągowa nielegalnie podłączyła się do kabla zasilającego policyjny fotoradar i w ten sposób przez ponad rok kradła prąd.

- O tym, że mieszkająca w pobliżu fotoradaru para kradnie prąd z policyjnego urządzenia funkcjonariuszy poinformowali urzędnicy ratusza. To oni opłacają rachunki za energię pobieraną przez fotoradar; zauważyli, że są one zbyt wysokie - przyznała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek.

- Ponieważ ziemia wokół fotoradaru była zamarznięta nie mogliśmy od razu odkopać kabla i potwierdzić tych informacji. Ale gdy przyszła odwilż i dało się przeprowadzić takie prace natychmiast je zrobiono. Potwierdziły się przypuszczenia o kradzieży prądu - poinformowała Siwek.

Piotr W. podczas przesłuchania przyznał, że kradł prąd od grudnia 2007 roku i dobrowolnie poddał się karze roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 800 zł grzywny. Taką samą karę wymierzono jego konkubinie, która przyznała, że wiedziała o kradzieży prądu. Para musi też zapłacić 4,3 tys. zł za nielegalnie pobieraną energię.
Wszystkie droogi prowadzą do mrąąągowaaaa... Swoją drogą niezły pomysł, wiem nawet kto to kradł. Podobno był tam kiedyś burdel, a brat tego gościa co kradł jest pierdolnięty i nosi krótkie spodenki w zimę, a latem przebiera się w sukienki. Zapraszamy na Mazury!

Offline Koki

  • +++++
  • Wiadomości: 5 069
Odp: mrągowskie sposoby na życie
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-01-28 (Śro), 21:19 »
brat tego gościa co kradł jest pierdolnięty i nosi krótkie spodenki w zimę, a latem przebiera się w sukienki.

hot