Autor Wątek: Piłka ręczna  (Przeczytany 4305 razy)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Piłka ręczna
« dnia: 2009-01-25 (Nie), 17:16 »
Muszę przyznać że do tej pory piłka ręczna obchodziła mnie jak pokrywa śniegu w zimie 1410 roku przed bitwą pod Grunwaldem, ale odkąd niechcacy obejrzałem mecz rundy eliminacyjnej obecnych mistrzostw świata w Chorwacji między Polską a Rosją to chyba chwyciłem bakcyla, bo od tej pory staram się żadnego meczu nie przegapić. Owszem, emocje jak np. przy piłce nożnej nie są może identyczne, ale chociaż pozostaje to, co rzadko spotykamy w przypadki piłki nożnej: radość z wygranych meczy.
Wspomniany meczyk z Rosją naprawdę mnie wciągnął i emocje były do ostatniego gwizdka sędziego, Polska meczyk na szczęście wygrała. Potem zaliczyli wpadkę bodajże z Macedonią i jak zwykle w każdej większej imprezie przegrali z Niemcami. Obecnie trwają ćwierćfinały, wczoraj Polska ograła Danie i też emocje były i to niezłe, zwłaszcza w końcówce a dzisiaj w chuj wysoka wygrana z Serbią, którzy wczoraj z kolei zremisowali z Niemcami. We wtorek meczyk z Norwegią i wtedy będzie wiadomo, czy Polacy awansują do półfinału czy nie. I jeszcze jedno - Polska w tych mistrzostwach broni tytułu wicemistrza z poprzednich mistrzostw. Hmmm, to chyba całkiem dobrze im poszło poprzednio.

I chuj

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
Odp: Piłka ręczna
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-01-25 (Nie), 18:39 »
Porównanie z piłką nożną bardzo subiektywne, we mnie żaden sport nie budzi mniejszych emocji niż futbol. Ba, nie budzi on we mnie innych emocji niż znudzenie! A piłka ręczna jest całkiem sensowna, choć osobiście się nie jaram.
Tak nawiasem mówiąc, to nie widze sensu w kibicowaniu w ogóle. Jeśli już to samemu iść na boisko i pograć, a nie gapić się na innych.
« Ostatnia zmiana: 2009-01-25 (Nie), 18:45 wysłana przez trzy86 »

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-01-25 (Nie), 19:34 »
Tak nawiasem mówiąc, to nie widze sensu w kibicowaniu w ogóle. Jeśli już to samemu iść na boisko i pograć, a nie gapić się na innych.

Słuszne myślenie. To może zamiast oglądać jakiś powiedzmy film sensacyjny to sam pójde na ulice i komuś jebne.

I chuj

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-01-25 (Nie), 19:56 »
Idź, będziemy ci kibicować :) .
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-01-25 (Nie), 20:26 »
No dzięki.

I chuj

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-01-25 (Nie), 20:39 »

Słuszne myślenie. To może zamiast oglądać jakiś powiedzmy film sensacyjny to sam pójde na ulice i komuś jebne.

Sporty powiślańsko/praskie to trochę inna kategoria. Porównanie do filmu, bądź co bądź z założenia sztuki, to tam wiesz, jak piernik do wiatraka. Jeżeli zaś weźmiesz piłkę i pójdziesz na salę grać to... gratuluję! Ale pamiętaj, sportowcy nie piją.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-01-25 (Nie), 20:41 »

Sporty powiślańsko/praskie to trochę inna kategoria. Porównanie do filmu, bądź co bądź z założenia sztuki, to tam wiesz, jak piernik do wiatraka. Jeżeli zaś weźmiesz piłkę i pójdziesz na salę grać to... gratuluję! Ale pamiętaj, sportowcy nie piją.

Jak nie? A nasi na Ukrainie?

I chuj

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-01-25 (Nie), 23:36 »
Obaliłeś demotywator, man. Teraz naprawdę pójdziesz grać w siatę.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-01-25 (Nie), 23:42 »
Nie pójdę bo oprócz picia to jeszcze jaram jak lokomotywa.

I chuj

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-01-25 (Nie), 23:51 »
Pierwszy post ma więcej niż 3 zdania, także pierdolę - nie czytam.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-01-25 (Nie), 23:55 »
chwytasz ducha ppk, jeszcze przestaniesz jeździć na rowerze w internecie i zacznę traktować cię poważnie
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-01-26 (Pon), 07:14 »
szczypiorniści!! Przecież to gejowski sport.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #12 dnia: 2009-01-26 (Pon), 08:39 »
Miarą mężczyzny jest umiejętność zacentrowania. Czy w piłce ręcznej jest centrowanie?

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #13 dnia: 2009-01-27 (Wto), 16:35 »
Nie, jest za to jazda na ręcznym.

I chuj

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #14 dnia: 2009-01-27 (Wto), 21:47 »
Ożesz kurwa, ale mecz! To ostatnie to było dla mnie za dużo, w uszach mi załomotało jak ta piłka leciała, no nie mogę, cud nad siatką to był raczej.
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-01-27 (Wto), 23:36 »
Ożesz kurwa, ale mecz! To ostatnie to było dla mnie za dużo, w uszach mi załomotało jak ta piłka leciała, no nie mogę, cud nad siatką to był raczej.

No chociaż kurwa jeden normalny. Też oglądałem i też było dla mnie za dużo. Tym bardziej że dla mnie było po meczu już minute wcześniej, a tu chuj.

I chuj

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-01-28 (Śro), 01:18 »
Ładny finisz. Chujowy sport. Nie wiedziałem, że w kadrze jest jeden rudy.

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-01-28 (Śro), 06:39 »
To w ogóle ktoś gra w piłkę ręczną? Wow, na serio. Mój ostatni kontakt z tym sportem był w 8 klasie podstawówki jak pojechałem na zawody. Nie żebym umiał grać...
I chuj.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-01-28 (Śro), 12:20 »

Edit:
« Ostatnia zmiana: 2009-01-28 (Śro), 14:32 wysłana przez pshemozz »

I chuj