Autor Wątek: Sny :-)  (Przeczytany 40245 razy)

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sny :-)
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-05-25 (Nie), 17:47 »
W twoim wieku chyba każdy tak często śnił, przynajmniej ja tak miałem. Ale teraz to już od paru miechów nic nie pamiętam. nadmiar stresu może?                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-05-25 (Nie), 19:39 »
Sny się pamięta tylko jeśli śni się coś niezwykłego (np. dziwny koszmar, lub zdarzenie).                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-05-26 (Pon), 21:09 »
sny się pamięta jak je się regularnie zapisuje - niezależnie od wieku
ja swoich snów nie  będe opisiwał, to dopiero one są chore                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-05-27 (Wto), 19:08 »
na tej stronie co podałeś jest MD - mutal dreams
czegoś takiego to ja bym naprawde chciał!!!
bo telefon z wrocławia do cze-wy troche kosztuje a majlami się ciężko żyje...
i można by jeszcze...  
no nie moge ale fajnie by było

Niespodziewalem sie jakiegokolwiek efektu na moje starania, a tu sie okazuje, ze spotykam Pumbusa we snie (tylko sie nie pytaj jak wygladales- moj mozg mowil mi ze to ty) i udaje sie z nim do kolesia, ktory ma nam powiedziec w jaki sposob sie skontaktowac telepatycznie poprzez sen. Niestety wlasnie jak mial nam to powiedziec to mnie mama obudzila  :(  :evil:  :(                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-05-27 (Wto), 22:06 »
a szkoda
bo ja naprawde jestem tym żywo zainteresowany
na pewno nie miałeś wtedy MD                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-05-29 (Czw), 17:44 »
zapewniam, ze ponowie swoje starania :lol:                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-05-29 (Czw), 21:00 »
LD to jest cos! Ale MD! To takei sny w sieci albo przez nata jakgdyby :D                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-10-04 (Sob), 20:41 »
A mi się przyśnił chomik-Olbrzym i rzekł:
\"Poprowadzisz chomiki, braci swoich do rewolucji a imię twoje czterdzieści i ... eee, to znaczy Hamtaro. A gdyby znalazł się niewierny to obrzucisz go chomiczymi fekaliami i na prawdziwe piękno uczulisz. To rzekłem ja Kami-hamsta\"
Potem zagrzebał się w wiórkach i znikł...

:bigla:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-10-04 (Sob), 21:05 »
jedna rada: nie bierz tego, to ci szkodzi :)
albo dobra, w sumie tez jestem chomikiem. to co bierzesz? :)                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-10-05 (Nie), 00:03 »
Hmm, im jestem starszy tym wiecej snow mi sie sprawdza...
Moze dalo by sie na tym zrobic, gdyby dotyczyly innych, a nie mnie. :roll: :D                    
...

Offline aliis :)

• +
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-10-05 (Nie), 08:44 »
ja mam czasem takie sny.. że po przebudzeniu żałuję że to już koniec snu.. bo chciałabym śnic o tym dalej :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-10-05 (Nie), 09:15 »
Ja mam zwyklę taką sytuację, że kiedy się budzę, myślę: \'Kuźwa, i się nie dowiem, co było dalej!\' :]                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-10-05 (Nie), 11:07 »
mi sie ostatnio niewiele sni, moze dlatego, ze jak klade sie spac to jestem zbyt zmeczony, zeby snic :D a propos - slyszeliscie o czyms takim jak \"Swiadome snienie\"?                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-10-05 (Nie), 11:11 »
Świadome śnienie rulez. Mi to zazwyczaj wychodzi niechcący, ale daje nieraz niesamowite efekty. Zazwyczaj mam to wtedy, kiedy brat przychodzi do mojego pokoju o 8:00, żeby pograć i mnie budzi. Ja potem przysypiam, ale nie zasypiam całkiem, tylko znajduję się na granicy jawy i snu. Mogę np. kontynuować sen, który miałem przed chwilą, tyle tylko, że pół-świadomie.

A sny ma się zawsze, tylko nie zawsze się je pamięta.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-10-05 (Nie), 16:19 »
ja mam czasem takie sny.. że po przebudzeniu żałuję że to już koniec snu.. bo chciałabym śnic o tym dalej :)
doskonale Cię rozumiem, mam tak prawie  codziennie

a czy jest  tu ktoś kto nigdy nie miał koszmarów? ja jak mi się śni  coś teoertycznie strasznego to walcze z tym we śnie, a jak sen jest naprawde upierdliwy, to się budze -  koszmar to dla mnie j akaś obstru...  abstrakcja                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-10-05 (Nie), 16:54 »
a propos - slyszeliscie o czyms takim jak \\\"Swiadome snienie\\\"?

Poczytaj dokladniej ten temat. Pisalismy juz troche o tym. Mi zdarzylo sie to 2 razy. Pierwszy raz trwal chyba z 30 sekund (o ile czas w snie plynie tak samo jak w rzeczywistosci) Nie bede go opisywal, bo chyba juz go tu opisalem. A jezeli nawet nie, to i tak niewarto. Za to opisze drugi, ktory trwal nieco dluzej:
Stalem z kolega pod klatka od bloku. Nagle olsnilo mnie: \"Przeciez to jest kurna tylko sen! hahuhubuhua!  :twisted: \". Zadowolony chcialem sie jaknajpredzej podzielic ta informacja z kolega. Wiedzialem, ze jest on tylko wytworem moj wyobrazni, ale chcialem powiedziec. I nagle poczul cos dziwnego. Cos jakgdyby zabezpiecznie przed LD :) Czulem sie jakbym za chwile mial sie obudzic. Walczylem z tym i w koncu wyszlo, ze bylem swiadomy, ale tak jakby w ok. 80%. Inaczej bym sie obudzil. No wiec gdy powiedzialem te radosna wiesc mojemu kumplowi on uciekl!  :-D Zostalem sam. Patrze a tu ulica idzie moja kolezanka :) Przywitalem sie, zagadalem lecz jej chyba niechcialo sie ze mna rozmawiac... :| Lekko sie zdenerwowalem. Postanowilem wiec skorzystac z okazji, ze to moj sen i ja tu rzadze :) I tu zaczolem testowac moje nowe mozliwosci :) Wszystkiego wam nieopisze. Napisze tylko, ze gdy chiala sobie isc postanowilem ja zatrzymac wypuszczajac z reki siec jak spiderman (:biggt: ). I ku mojemu zdziwieniu nic nie wylecialo z mojej dlobi :( Ale zadzialalo. Przyciagnolem kolezanke do miejsca gdzie stalem lecz niestety siec nie byla widoczna... Moze to dlatego, ze bylem swiadomy w jedynie ok. 80%? Troche sobie jeszcze z nia pogadalem i na tym moj LD sie skonczyl. A szkoda, niezdazylem nawet poltac :D

A ostanio to mi sie forum snilo :)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-10-05 (Nie), 18:36 »
ostatnio mailem podobny sen, już newet ubranko zdążyłem ściągnąć, no ale niestety...
śniło mi się to już rano i nie dokończyłem  :(                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-10-05 (Nie), 18:48 »
Czesem mam takie sny, w których jestem świadomy, że śnię - ale nie mogę się obudzić i nie mogę kontrolować swojego zachowania we śnie...

Czasami mam takie sny, że się potrafię obudzić z krzykiem - może krótkim, ale jednak - śniło mi się, że spadałem w przepaść i się obudziłem - niestety leciałem wtedy twarzą w stronę podłogi - nie wiem jak mi się udało przeskoczyć przez małą barierkę piętrowego łóżka - z drugiej strony miałem szczęście - bo spałe na dole  :-D

Poza tym mam dużo snów dotyczących śmierci - już mnie to nie wzrusza - czasem nawet mi się śniło, że jestem duchem i zamierzam kogoś postraszyć - chyba już muszę przygotować sobie listę  :twisted:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-10-05 (Nie), 18:53 »
mi się śniło raz, że miałem zrobić questa i jako bohatera niezależnego do pomocy odstałem martwego, ok 4-letniego grubaska, potem po chyba pogryzłem po twarzy - ach te moje sny :D                    

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-10-05 (Nie), 19:14 »
mi się śniło raz, że miałem zrobić questa i jako bohatera niezależnego do pomocy odstałem martwego, ok 4-letniego grubaska, potem po chyba pogryzłem po twarzy - ach te moje sny :D

O! To właśnie robią z człowieka gry! :D

Kokeeno - jak byłem mały, to często śniło mi się, że spadałem(Np. z bloku, w którym mieszkałem), ale zawsze przy ziemi wychamowywałem \'siłą woli\' :]

A zdażało wam się śnić kilka razy ten sam sen? Albo odwiedzać te same miejsca? Mi tak.                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-10-05 (Nie), 19:22 »
A zdażało wam się śnić kilka razy ten sam sen? Albo odwiedzać te same miejsca? Mi tak.

Chyba juz o tym pisalem... ale co szkodzi napisac jeszcze raz :)

Jak bylem maly to czesto powtarzaly mi sie sny. Ale nie tak, ze kazdego dnia to samo, tylko naprzyklad co miesiac, 2 itp. Kiedy bylem maly to mialem dobra pamiec do snow... i czesto sie wkurzalem, ze niktore sny sie powtarzaja :)

Swiadome sny sa super. Juz odlugiego czasu maialem zamiar cwiczyc, zeby mi wychodzily... ale niechcialo mi sie trenowac :) Teraz biore sie ostro do roboty. Wiem, ze sa specjalne strony o tym i sa tam podane cwiczenia :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:11 »

O! To właśnie robią z człowieka gry! :D

Kokeeno - jak byłem mały, to często śniło mi się, że spadałem(Np. z bloku, w którym mieszkałem), ale zawsze przy ziemi wychamowywałem \'siłą woli\' :]

Nie, nie pamiętam tego samego snu, czy tego samego miejsca w ponownym śnie... Za to pamiętam kilka \"migawek\" ze snów, które się potem wydarzyły - swoiste deja vu... Co najlepsze - dokładnie wiedziałem, co się za chwilę wydarzy - ech, szkoda, że to nie było wyprzedzenie kilkudniowe i nie przyśniła mi się szóstka w totka  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:35 »

Ten sam sen nie, ale te same miejsca - tak. A właściwie to samo miejsce - dworzec kolejowy. Nie był to budynek, który znałem z reala, po prostu taki wyśniony dworzec. W pewnym momencie się spalił, ale odwiedzałem go i przed i po spaleniu. Spalony był dość makabryczny, oglądałem zwęglonych ludzi itp. Dawno w nim nie byłem, pewnie go zburzyli.                    
w stanie spoczynku

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-10-05 (Nie), 21:14 »
Ja podobnie jak niektórzy miewałem spadające sny, tyle, że w przeciwieństwie do innych ja nie wychamowywałem przed ziemią, ale przeciwnie - wbijałem sie w nią ;)

Mi zdażyło się śnić BARDZO podobne sny, ale nigdy identyczne. Śniło mi się, że pływam w basenie a na dnie roi się od syren i syrenek... Ja to jestem pogrzany ;)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-10-05 (Nie), 21:57 »
tez mialem \"spadane\" sny, ale nieco inne, np. ide po schodach, potykam sie i juz mam upasc twarza na schody i w tym momencie mym cialem fizycznym targa spazm i sie budze. To ma miejsce zazwyczaj we wczesnej fazie snu, gdy mozg sprawdza, czy cialo jest \"wylaczone\".                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-10-06 (Pon), 15:42 »
spadanie we śnie to normalna rzecz u dzieci, u dorosłych to może być już objawem chorobowym

raz jak byłem mały, to jeden sen z ufo śnił mi się 3 razy
a te same miejsca w snach odiwedzan często, i to właśnie po nich poznaje, że to mi się śni                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-10-06 (Pon), 15:58 »
Ja sobie przypomnialem, kiedys jak bylem maly to mi sie snilo ze na czyjes tam urodziny wpadli szturmowcy :D i chcieli zabic solenizanta                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-10-06 (Pon), 17:50 »
jak juz jestesmy przy powtornych snach...
kiedys, gdy bylem bardzo maly (do 5 lat) 3 razy niemal pod rzad snil mi sie ten sam sen. mianowycie bylo to wesele. czyje, nie potrafie powiedziec, wtedy nawet nie wiedzialem ze to wesele, bo bylem za maly po prostu. ale wiem ze to byl ten sam sen, DOKLADNIE ten sam. i byl bardzo przyjemny...

edit
nie wesele tylko slub :)

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-10-07 (Wto), 01:20 »
Powtorne sny?
Oj bylo tego pelno. :D
Ale raczej do milych zaliczyc nie moge. :(

Zreszta wiekoszosc snow to u mnie koszmary, albo zakrecone psychopatyczne wizje. :heh:
Ale za to jak pojawi sie jakis ladny, to na prawde ladny. Przez wiele lat go pamietam. :)
A jaki? Nie powiem, bo tu gdzies koptus jest. :hihi: ;)                    
...

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-10-07 (Wto), 08:11 »
Powtorne sny?
Oj bylo tego pelno. :D
Ale raczej do milych zaliczyc nie moge. :(

Zreszta wiekoszosc snow to u mnie koszmary, albo zakrecone psychopatyczne wizje. :heh:
Ale za to jak pojawi sie jakis ladny, to na prawde ladny. Przez wiele lat go pamietam. :)
A jaki? Nie powiem, bo tu gdzies koptus jest. :hihi: ;)

O Mój Boże - śni Ci się sen z koptusem w roli głównej?  :twisted:                    
"Live For The Moment"

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-10-07 (Wto), 12:08 »
Taa, juz takiego zboczenca ze mnie nie rob.  :twisted:                    
...

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-10-07 (Wto), 19:26 »
mam przerozne sny, niektore sie powtarzaja, pare lat temu, jeden sen snil mi sie nawet kilka razy w tygodniu, a do najprzyjemniejszych nie nalezal :? ale teraz juz nie mam z tym \'problemu\' :] co do tego \'swiadomego snienia\' to i owszem, ale tylko do tego stopnia, ze zdawalam sobie sprawe, ze to tylko sen, ale wplyniecie na chociazby moje w nim zachowanie wymagalo \'wysilku\' nie mowiac juz o reszcie.. yy.. bohaterow :roll:
ale za to potrafie wplywac na swoje sny przed zasnieciem.. np jezeli chcem, zeby cos mi sie przysnilo, lub nie przysnilo.. podejrzewam, ze to kwestia intensywniejszego myslenia o czyms, ale nie kazdy tak potrafi :wink: ostatnio rzadko to robie, bo sny \'spontaniczne\' maja duzo wiecej \'uroku\'.. chociaz jakis czas temu przysnilo mi sie cos z podobnym zakonczeniem jak w \'6 zmysle\'.. brr.. a film widzialam pare miesiecy temu.. chyba ze to znowu odglosy mojej pamieci, ktora ma w zwyczaju byc \'schodowa i przyszla\'.. nie patrzcie tak, ostatecznie widzial ktos calkiem normalnego skrzata? :wink:                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-10-07 (Wto), 20:14 »
Nie ma co! Zaczynam trening LD od dzisiaj! Uda mi sie. Znalazlem fajan stronke, gdzie temat swiadomego snu jest dosc opszernie opisany http://odmienne.spojrzenie.com/ . Zakladam sobie zeszyt snow, co jakis czas przeprowadzam testy swiadomosci, co jakis czas wykonuje test z dlonmi i do teog jem czekolade i rzeczy z kofeina  :biggt:
Jak cos z tego wyjdzie to opisze :)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-10-07 (Wto), 21:20 »
ja tam świadome mam ostatnio często, nie wiem dlaczego
nie potrafie decydować o tym co mi się przyśni
ale jak dojde do tego, że śnie, to już bez większego wysiłku (ma się tą wprawde :D ) nad nim zaqczynam panować
to rozpoczęcie panowania jest dość ciekawe, bo kontroluje przez chwilę sen tak, że się prawię budze, jestem już świadomy tego, że leżę w łużku, a potem zasypiam szybko spowrotem, ale z kontrolują snu :D
no niestety czasami się nie udaje i zaczynam inny sen :(                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-10-07 (Wto), 22:05 »
Świadome śnienie można dość łatwo wywołać siedząc na Gramatyce Opisowej Języka Angielskiego. Po godzinie wykładu człowiek znajduje się w dziwnym stanie między snem, a jawą :hihi: <- kurde co z tymi emotkami się porobiło?                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-10-07 (Wto), 23:19 »
Świadome śnienie można dość łatwo wywołać siedząc na Gramatyce Opisowej Języka Angielskiego. Po godzinie wykładu człowiek znajduje się w dziwnym stanie między snem, a jawą :hihi: <- kurde co z tymi emotkami się porobiło?

Hmm, ja pamiętam świadomy sen na wykładzie z analizy matematycznej II - godzina 7:30, facet z puszką coli i kieszeniami wypchanymi bułkami - nawet pamiętam jego nazwisko: Scherwendtke  :-D - Jaś Fasola to przy nim amator   :wink:
Ale wykład AMII o takiej porze, to był jednak durny pomysł...                    
"Live For The Moment"

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-10-09 (Czw), 20:20 »
Ja swoich snów prawie nie pamiętam. Dzieje mi się tak od kilku lat. Chociaż trochę snów np. raz w snie byłem Batmanem, raz gonił mnie diabeł po jakimś labiryncie. Kilka miałęm takich  dziwnych, że wogóle ich nie rozumiałem. Miałem nawet kilka snów erotycznych :hihi: . Ale o tym sza.....                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-10-09 (Czw), 20:52 »
A mi się dziś śniło, że Oleksy został prezydentem :nooo:                    
w stanie spoczynku

• Gość
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-10-09 (Czw), 21:04 »
Ja swoich snów prawie nie pamiętam. Dzieje mi się tak od kilku lat. Chociaż trochę snów np. raz w snie byłem Batmanem, raz gonił mnie diabeł po jakimś labiryncie. Kilka miałęm takich  dziwnych, że wogóle ich nie rozumiałem. Miałem nawet kilka snów erotycznych :hihi: . Ale o tym sza.....

Tylko kilka? Hmm, chyba się postarzałem, bo ostatnio bardzo rzadko takie mi się śnią...                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-10-09 (Czw), 21:07 »
A mi się dziś śniło, że Oleksy został prezydentem :nooo:

Tylko, żeby to nie był sen proroczy :hihi:                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-10-10 (Pią), 12:06 »
Ostatno mi sie snilo ze czytalem moja biografi i byla calkiem niezla!!! Tylko ciekawe z kad oni wiedzieli takie dziwne zeczy o mnie???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-10-10 (Pią), 12:36 »
A mi sie snilo, ze bylem w stanie odszukac post Sybera bez wyrazow w stylu \"zeczy\", \"z kad\" i innych podobnych analfabetyzmow. Jak piszesz w Wordzie to kolor czerwony Cie nie razi?  :twisted:                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-10-10 (Pią), 12:59 »
A mi się śniło, że czytałem post Coyote1, w którym nie było wykrzykników :wink:

A mi sie snilo, ze nie bedzie tu offtopow. Mam nadzieje ze to kolejny proroczy sen... tym                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-10-14 (Wto), 06:55 »
a mi się śniło dzisiaj gta:vc
tylko qr...a za c holere nie pamiętam co robiłem na parkingu pod tym stadionem motocrossowym                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-10-14 (Wto), 13:06 »
\\\"]A mi sie snilo, ze bylem w stanie odszukac post Sybera bez wyrazow w stylu \\\"zeczy\\\", \\\"z kad\\\" i innych podobnych analfabetyzmow. Jak piszesz w Wordzie to kolor czerwony Cie nie razi?  :twisted:

Bo sie tym przejme... I przypominam ze jestem dysortografem :) i nie pisze w wordzie -- jak juz to jakies domumenty a tak to sobie all daroje...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-10-14 (Wto), 16:55 »
Mi czesto sie cos sni. Rano jeszcze pamietam co to bylo, ale potem mam zaniki i w ciagu dnia nic nie pamietam  :lol: Wiem, ze sa to sny nierealistyczne.                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:13 »
chyba zaczne znowu zapisaywać sny, bo fajnie jest je pamiętać :) , życie staje się troszkę bardziej barwne                    

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:22 »
wczoraj mialem dwa bardzo ciekawe sny.
1. Stoje sobie na cmentarzu, wokol pelno innych ludzi; srodek nocy. Ludzie z lopatami odkopuja groby, wyciagaja trumny. Otwieraja je i okazuje sie ze kazde zwloki sa szare i twarde jak kamien. Po wyrzuceniu ich z trumien trupy ozywaja. Mozna z nimi pogadac o tym jak im tam jest w niebie. Chcialem sie przejsc do dziadka, ale mi nie wyszlo bo sie obudzilem :cry:
2. W moim liceum byl bardzo dziwny konkurs, polegajacy na wsadzaniu swojej lysej glowy w ogromny garnek, pelen gotujacego sie bigosu. Co po niektorzy po wyciagnieciu swojej lysinki wygladali jak Baron Harkonen  :twisted: , a jednemu sie nawet zdarzylo, ze mozg mu na wierzch wychodzil :twisted:  :twisted:                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-10-17 (Pią), 01:02 »
wczoraj mialem dwa bardzo ciekawe sny.
1. Stoje sobie na cmentarzu, wokol pelno innych ludzi; srodek nocy. Ludzie z lopatami odkopuja groby, wyciagaja trumny. Otwieraja je i okazuje sie ze kazde zwloki sa szare i twarde jak kamien. Po wyrzuceniu ich z trumien trupy ozywaja. Mozna z nimi pogadac o tym jak im tam jest w niebie. Chcialem sie przejsc do dziadka, ale mi nie wyszlo bo sie obudzilem :cry:  
2. W moim liceum byl bardzo dziwny konkurs, polegajacy na wsadzaniu swojej lysej glowy w ogromny garnek, pelen gotujacego sie bigosu. Co po niektorzy po wyciagnieciu swojej lysinki wygladali jak Baron Harkonen  :twisted: , a jednemu sie nawet zdarzylo, ze mozg mu na wierzch wychodzil :twisted:  :twisted:

Nekrofilia, jak nic - nekrofilia  :twisted:                    
"Live For The Moment"

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-10-17 (Pią), 11:49 »
ja miewam ostatnio chore sny.....pamietam 80% z nich, wiele powtarza sie co jakis czas i skonczylo sie nba tym, ze sypiam po 3 godziny dziennie tylko po to zeby mi sie nic nie snilo....jak na razie to w miare skutkuje..                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:01 »
ja miewam ostatnio chore sny.....pamietam 80% z nich, wiele powtarza sie co jakis czas i skonczylo sie nba tym, ze sypiam po 3 godziny dziennie tylko po to zeby mi sie nic nie snilo....jak na razie to w miare skutkuje..

Czy możesz coś nam bliżej o nich opowiedzieć?  :wink:

P.S.
Zatem edytuję:
- dlaczego te sny są aż tak chore, że aż boisz się spać (o ile można zapytać) - wypowiedź proszę poprzeć przykładami ... :twisted:                    
"Live For The Moment"

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:05 »
Kokeeno to teraz wez edycje posta i napisz co konkretnie, to moge rozwinac temat, na razie nie wiem nawet w jakim kierunku ;)

==========================

ok, wiec jak jestes tak ciekawy, to moge ci przedstawic pobieznie jesden z ostatnich snow, ktore snilam kilka razy juz......

otoz zaczynalo od tego, ze siedzial;am w jakims sklepie czekajac na znajomych gdy podbiegl do mnie may chlopczyk (lat moze 2/3) i zaczyna sie do mnie przytulac i wolac \"mamo\".....troszke sie zdziwilam i zaczelam dziecku tlumaczyc, ze nie jestem jego mama i mozemy jej razem poszukac......(tu maly skrot...) ....no i znalezlismy....otoz dziecko zaprowadzilo mnie za cos w stylu lady czy baru i pokazalo na podloge mowiac....\"o tu! tu byla mama!!\" na brzegu podlogi i scianki baru bylo widac tylko slady krwi.....

moze i mam paranoje, moze i to brzmi smiesznie, ale po tym snie bydzilam sie juz pare razy tak przerazona, ze nie bylo mowy o powtornym zasnieciu :(                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-10-17 (Pią), 15:41 »

Gadaie ze zmarylymi to nekrofilia? :) Hehe, jezeli tak to nie chem wiedziec czym bylo to co mi sie snilo  :shock2:
Bylem sobie gdzies (nie pamietam gdzie) i zauwazylem jakiegos faceta z pila tarczowa (:twisted:), a obok niego stol i zywa, naga kobiete lezaca na nim. Facet wiol odpalil pilem i zaczol no powiedzmy przecinac od dolu w gore. Potem porzecinal jeszcze troche na srodku i zaczol z nia kopulowac. Obrzydliwe to bylo. Naszczescie nie widzialem wszystkeigo dokladnie, bo jak chciala mi sie \"kamera zmienic\" na widok z oczu tego kolesia to to jakos blokowalem :) Widzialem wiec tylko, kolesia z pila, babke jakas, stol i pelno krwi (ale jakiejs takeij sztucznej krwi, jakby rysynkowej... O_o)                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-10-17 (Pią), 16:01 »

Gadaie ze zmarylymi to nekrofilia? :) Hehe, jezeli tak to nie chem wiedziec czym bylo to co mi sie snilo  :shock2:
Bylem sobie gdzies (nie pamietam gdzie) i zauwazylem jakiegos faceta z pila tarczowa (:twisted:), a obok niego stol i zywa, naga kobiete lezaca na nim. Facet wiol odpalil pilem i zaczol no powiedzmy przecinac od dolu w gore. Potem porzecinal jeszcze troche na srodku i zaczol z nia kopulowac. Obrzydliwe to bylo. Naszczescie nie widzialem wszystkeigo dokladnie, bo jak chciala mi sie \"kamera zmienic\" na widok z oczu tego kolesia to to jakos blokowalem :) Widzialem wiec tylko, kolesia z pila, babke jakas, stol i pelno krwi (ale jakiejs takeij sztucznej krwi, jakby rysynkowej... O_o)

Z tą nekrofilią to freudowski przesadyzm...

A u Ciebie to teksaska masakra piłą łańcuchową - więcej radia ma ryja zalecam  :twisted:                    
"Live For The Moment"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-10-17 (Pią), 20:37 »
sam bym chciał zobaczyć coś takiego :twisted:                    

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-10-18 (Sob), 12:55 »
/\\
|| a ja myslalam, ze moje sny bywaly przerazajace :D

=> Pumbus.. bez komentarza :D.. ciebie trzeba sie bac :wink:

a mi sie dzisiaj forum snilo i tak mysle, ze to jush lekka przesada :D.. to ma na mnie za duzy wplyw :D .. niewatpliwie czas na maly odwyk :D

Hmm... co prawda obiecalem, ze ogranicze wpisy, ale czasem nie da rady, to awaryjna sytuacja... ani sie waz myslec o odwyku :!: :twisted: - Emill

a trzeba bylo siedziec cicho.. nigdy sie nie naucze :D

|| Olhado, czyli to jest takie calkiem, calkiem normalne, tak? :-D no prosze.. :wink:
\\/                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-10-18 (Sob), 13:11 »
lili =] ja bym się tym nie przejmował. Mi się często śni forum i ludzie z niego :)  :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-10-18 (Sob), 13:18 »
Saverowi się kiedyś zaj*biste forum śniło, ale pshem jakoś nawet nie prubował podołać jego wizji
a szkoda

]]emil
statsiarzu :D                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-10-18 (Sob), 14:45 »
Pumbus --] spokojnie, spokojnie, do Ciebie mam jeszcze daleeeka droge :D                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-10-18 (Sob), 17:02 »

a mi sie dzisiaj forum snilo i tak mysle, ze to jush lekka przesada :D..

tez mi sie kiedys snilo.

to ma na mnie za duzy wplyw  .. niewatpliwie czas na maly odwyk

Ja wlasnie jestem na odwyku juz od jakiegos czasu. Na forum wchodze bardzo zadko i od jakiegos tygodnia (czy tam 4 dni :) ) napisalem tylko 2 posty.