Off-Topic > Film

A cóż takiego oglądacie ?

(1/543) > >>

Crask:
Jest już temat o tym co czytamy (chwali się że czytamy, chwali :)) więc niniejszym zakładam (a właściwie reaktywuje bo na FTSie dawnym też był) temat pt. jakie filmy aktualnie oglądacie (lub oglądaliście ostatnimi czasy). Kilka słów o filmie i poinia czy warto obejrzeć jak zwylke mile widziane. Może więc ja zacznę:

Final Destination II - Oszukać przeznaczenie II - kontynuacja horrorku o nastolatkach które wykpiły się od śmierci która była im pisana i teraz są przez nią w malowniczy sposób \"załatwiane w późniejszym terminie\", druga część różni się od jedynki głównie bohaterami (ostała się tylko jedna z poprzedniej części), sceny śmierci bohaterów są jak zwykle malownicze i pomysłowe. Sam film niestety dość naciągany, a do tego śmierć jest jeszcze bardziej spersonifikowana niż w jedynce więc ogólnie warto obejrzeć jedynie po to żeby się pośmiać, zwłaszcza jeżeli ma się w Dvx\'ie i z tymi napisami co ja miałem. Połowę filmu spędziłem lejąc ze śmiechu przez komentarze tłumacza.                    

Keiran:
Kiss of the Dragon - pekinski glina przyjezdza do paryza - łubu du. dawno się tak nie ubawiłem z powodu nielogizmów fabuły. Jedyne co sie w tym filmie wyróżnia to Jet Li (walczy swietnie).                    

Szmugiel:
Polecam Matrxia 2 i X-man 2                    

Keiran:
X-men 2 - widziałem w kinie, zaskakująco dobry film. Jest pare niezgodnosci z komiksem, ale nie przeszkadzają za bardzo. Po niezłej jedynce, jest to bardzo dobry sequel.                    

Szmugiel:
Nie wiem nie oglądałem, dopiero będę oglądał w następnym tgodniu, jak uporam się z problemem z codecami, bo narazie siadlem na laurac i nie zabardzo się do tego gne. Polecam także dla tych, którzy nie oglądali jeszcze filmu noc w roxbery, film jest genialny, ja spadlem z krzesla ze 3razy w trakcie oglądania tego filmu :D:D :) :P                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej