Autor Wątek: A cóż takiego oglądacie ?  (Przeczytany 209928 razy)

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
A cóż takiego oglądacie ?
« dnia: 2003-05-15 (Czw), 12:21 »
Jest już temat o tym co czytamy (chwali się że czytamy, chwali :)) więc niniejszym zakładam (a właściwie reaktywuje bo na FTSie dawnym też był) temat pt. jakie filmy aktualnie oglądacie (lub oglądaliście ostatnimi czasy). Kilka słów o filmie i poinia czy warto obejrzeć jak zwylke mile widziane. Może więc ja zacznę:

Final Destination II - Oszukać przeznaczenie II - kontynuacja horrorku o nastolatkach które wykpiły się od śmierci która była im pisana i teraz są przez nią w malowniczy sposób \"załatwiane w późniejszym terminie\", druga część różni się od jedynki głównie bohaterami (ostała się tylko jedna z poprzedniej części), sceny śmierci bohaterów są jak zwykle malownicze i pomysłowe. Sam film niestety dość naciągany, a do tego śmierć jest jeszcze bardziej spersonifikowana niż w jedynce więc ogólnie warto obejrzeć jedynie po to żeby się pośmiać, zwłaszcza jeżeli ma się w Dvx\'ie i z tymi napisami co ja miałem. Połowę filmu spędziłem lejąc ze śmiechu przez komentarze tłumacza.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-15 (Czw), 12:36 »
Kiss of the Dragon - pekinski glina przyjezdza do paryza - łubu du. dawno się tak nie ubawiłem z powodu nielogizmów fabuły. Jedyne co sie w tym filmie wyróżnia to Jet Li (walczy swietnie).                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-15 (Czw), 13:53 »
Polecam Matrxia 2 i X-man 2                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-15 (Czw), 17:55 »
X-men 2 - widziałem w kinie, zaskakująco dobry film. Jest pare niezgodnosci z komiksem, ale nie przeszkadzają za bardzo. Po niezłej jedynce, jest to bardzo dobry sequel.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:15 »
Nie wiem nie oglądałem, dopiero będę oglądał w następnym tgodniu, jak uporam się z problemem z codecami, bo narazie siadlem na laurac i nie zabardzo się do tego gne. Polecam także dla tych, którzy nie oglądali jeszcze filmu noc w roxbery, film jest genialny, ja spadlem z krzesla ze 3razy w trakcie oglądania tego filmu :D:D :) :P                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:20 »
X men 2 - kapa. To byłby całkiem niezły film, gdyby twarze aktorów zasłonić czarną draperią (oprócz Xaviera, Magneto no i Storm :D) i wyłączyć WSZYSTKIE dialogi. Wtedy mógłbym pooglądać jeszcze raz. Żenada, nie film. Ale fakt, od tragicznej jedynki lepszy. Już wolę kreskówki Xmen niż te fabularności.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:25 »
Nie ma to jak rozbieżność opinii. Czy ty Durbiku w ogóle lubisz kino rozrywkowe?                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:28 »
Nie ma to jak rozbieżność opinii. Czy ty Durbiku w ogóle lubisz kino rozrywkowe?

Może inaczej... Czy Durbiku wreszcie się z kimś zgodzisz i przestaniesz na wszystko narzekać? :D

A ja ostatnio oglądałem \"Built for Speed\". Polecam, bardzo ciekawy film, bardzo ładne aktorki grają. :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:38 »
Kocham takie kino. Bardzo lubię np śmiać się z teen movies, lubię nawalanki w starym stylu nawet. Lubię filmy akcji klasy z  . Ale ci X-Men2 to byli żenujący najwyżej. Już Le Transporteur był ciekawszy... I mówię to z pełną odpowiedzialnością. Tam się strzelali bez sensu, ale przynajmniej byli normalni i zachowywali się jak zwykłe osoby.

I pamiętajcie o wyciąganiu żelaza z krwi... Jak ci Amerykanie mają nie być kretynami po takich filmach? teraz np Jason z texasu pomyśli że we krwi jest takie samo żelazo jak np w kopalni...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:40 »
A ten to tylko o jednym. Dlaczego na tym forum nie ma recenzji filmow zoologicznych i kina mocnego wg Kapka?                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-15 (Czw), 21:22 »
A ten to tylko o jednym. Dlaczego na tym forum nie ma recenzji filmow zoologicznych i kina mocnego wg Kapka?

No to rześ eraz szczelił. Przez ciebie spadłem z krzesla jak to przeczytalem i pouklem se kosci. Filmy zoologiczne, nie no pósc sobie national georaphic i oglądaj se ssaki :D:D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-15 (Czw), 22:15 »
Ech, Szmugiel...

Keiran: kino wg kapucyna jest, tylko nikt tam nic nie zamieszcza. Przyrodnicze - to zależy od Kacpra już (dawaj, Kacper)                    

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-15 (Czw), 22:30 »
XMen2 = gniot. Słyszałem tak że toto ma być konkurentem dla matrixa 2, więc matrix 2 będzie musiał się BARDZO postarać żeby przebić dennością xmenów.

Żelazo w krwi, dialogi, problemy, smutne sceny, refleksyjne uwagi... aaaaaaa dobrze że za darmo to kino było.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-16 (Pią), 12:47 »
hmm...ja nie mam zamiaru isc ani na x-men 2 ani na matrix 2, zaczekam na divx-y. szkoda kasy. lepiej kupic sobie jakas ksiazke.
ja chce isc na \"Makrokosmos\". i niedlugo pojde (ze szkoly). moze byc ciekawie. chcieliscie filmy przyrodnicze to macie :D                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-16 (Pią), 13:13 »
Ech, Szmugiel...

Keiran: kino wg kapucyna jest, tylko nikt tam nic nie zamieszcza. Przyrodnicze - to zależy od Kacpra już (dawaj, Kacper)

Tia... I znowu będę tylko ja tam pisałem... Nie ma tak... Ale kino to można by było ożywić (tam gdzieś daleko w pogawędkach jest). To jak ożywię ten topic to będą inni też dawać fotki?                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline waldeusz

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-16 (Pią), 13:22 »
Ostatnio \"Life\" z Martinem Lawrence\'em i Eddie\'em Murphy. Opowiada o dwoch przyjaciolach ktorzy dostaja dozywcie za morderstwo, ktorego nie popelnili. Przyjemny film bez wszechobecnych efektow specjalnych.                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-16 (Pią), 13:32 »
Wczoraj obejrzałem \"Droga broni\" ... Bardzo ładne plenery... zachodnie USA (no wiecie, te czerwone pustynie i takie tam) i Meksyk. Lubię kiedy film dzieje się w jakichś ciekawych, ładnych miejscach... wtedy nawet jeśli fabuła jest kaszaniasta to przynajmniej można sobie widoki pooglądać.

A w tej właśnie chwili jestem w połowie \"Erin Brokovich\"... Na razie nie jest źle... ale do końca filmu jeszcze trochę zostało... więc nie będę nic mówił, żeby nie zapeszyć.                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-20 (Wto), 11:04 »
Fear.dot.com. średniawy thilierek z elementami horroru o policjancie który stara się rozwiązać sprawę ludzi którzy umierają krwawiąc z oczu. Nagle okazuje się że ma to jakiś związek ze sprawą mordercy którą kiedyś prowadził... Nic nadzwyczajnego, ale na łopatki mnie położyło ostrzeżenie tłumacza o szkodliwości palenia kiedy facet w samochodzie dusił się dymem ze swojego papierosa.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-20 (Wto), 17:29 »
a ja ostatnio obejżałem króla lwa... kocham ten film. tylko niszczą go piosenki, jak w każdym z filmów disneya, możnaby je zupełnie pominąć. eh, stare dzieje mi się przypomniały, jak to jeszcze w kinach leciało...

tydzień wcześniej byłem na \"jak stracić faceta w 10 dni\" - nie śmiejcie się - had no choice - film średnio zabawny, tendencyjny i pełno w nim pustych panienek.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-20 (Wto), 17:43 »
waste --] no tak, Krol Lew jest bardzo fajny. a z Disneya bardziej wole Monsters, inc. ;)
ja ostatnio nic ciekawego nie ogladalem. nie mam czasu na takie rzeczy.
ale mam zamiar obejrzec teraz \"Wroga u bram\" jak bede mial troche czasu. chyba ze po raz kolejny obejrze \"The Wall\" ;)                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-20 (Wto), 17:53 »
ogladalem swietny horrorek ;D

Oszukac Przeznaczenie 2 :arrow: bardzo mi sie podobal ;] te krwawe sceny, ahhh ;P fabula taka se :| ale nie to najwazniejsze ;P                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-20 (Wto), 18:25 »
Huh! Właśnie za pół godziny będę zajęty kompletowaniem płytki z odcinkami 13 posterunku. Tuner telewizyjny to jednak niezła rzecz razem z VirtualDub`em!                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-20 (Wto), 22:56 »
Feardotcom... o mój boże... co za szit. Koszmarny amerykański film, w zasadzie to ripoff z ringu, tylko wszystko gorsze. Mroczny DOKTOR (wywalili go z akademii... gimme a breeeeeeeak), mroczna zagadka, mroczny duch w sieci, mroczne zakończenie (daruuuuujcie już), disrespect deluxe. To nawet statek widmo był o klasę wyżej, choć też gniot.

A enemy at the gates polecam, ale z wyłączonym dźwiękiem. Nie mogę gdy rosjanie mówią z pięknym brytyjskim akcentem.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-21 (Śro), 14:48 »
ignus: ten król lew to u mnie kwestia sentymentu... eh rozmarzyłem się. ^_^;;;                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-21 (Śro), 16:10 »
Wczoraj obejrzałem \"Makrokosmos\" i bardzo mi się podobał. Wiadomo, zero fabuły, toć to film przyrodniczy. Jako, że kocham przyrodę ujęły mnie te przepiękne zdjęcia. Jak na tego typu film, jest może o 20 min za długi, ale obejrzeć warto.

Z innych filmów (a raczej filmików), ostatnio widziałem powalającą reklamę nowej Hondy Accord. Filmik kręcili prawie pół roku; przekonajcie się sami dlaczego:
http://multimedia.honda-eu.com/accord/                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-21 (Śro), 16:46 »
daj link do tego filmiku, albo powiedz który to (albo i to i to ;P), bo nie wiem co ściągać.                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-21 (Śro), 17:51 »
Po3T :arrow: film przyrodniczy :?: myslalem ze to o ptakach (bez skojarzen ;PP) ^_^ :lol:

czekam na Matrixa : Reloaded i X- Man2 ;]                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-21 (Śro), 22:47 »
Ja wczoraj obejrzałem: Być jak John Malkovich...
I musze powiedzieć, że niezłe, niezłe, nienajgorsze....

Jeden gościu znalazł portal jak wejść do ciała Malkovicha i wchodzi do niego i go zaczyna kontrolować... a Malkovich nie wie co się z nim dzieje...

No i musze wam powiedzieć, że ten John M. którego znamy  to nie John M. którego znamy... tylko ktoś w kim siedzi zgraja babć i dziadków... aaaaaaaa co ja wam będę tłumaczył... Zobaczcie sami to się przekonacie o czym ja tu do was rozmawiam ;)                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-22 (Czw), 09:04 »
waste -] stronka jest zrobiona we flashu i nie da się filmiku zapisać, a napiszę co klikać. Jak wszystko się pojawi to klikasz w tą ośkę co lezy na stole. Później ten mały pentagramik i wyskoczy \'View the cog film\".
Opłaca się obejrzeć high quality, bo niewielka róznica w objetości a jakość lepsza. Endżoj! :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-22 (Czw), 09:23 »
hm... we flashu? nie wydaje mi się. linki są normalne i można sobie ściągnąć tą reklamę z działu Multimedia, tylko nie wiedziałem którą mam ściągać. ^^;
to chyba to:
http://multimedia.honda-eu.com/multimedia/...cars/thecog.zip (3,3MB)

[dodane]
zajebisty filmik ;DDD szkoda że kiepska jakość, ostatnia akcja ze zmianą środka ciążkości samochodu po prostu wymiata... genialne! eh... stare czasy się przypomniały, grywało się w incredible machine, oj grywało... ;PPP

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-22 (Czw), 17:34 »
Krawiec z Panamy - ciekawy film. Szpieg brytyjski (Brosnan) odstawiony na boczny tor zaklada siatke w panamie. No i tajemniczy krawiec. Dobrze się ogląda, sprawny. Choć mam nieodparte wrazenie że to tylko pastisz filmu szpiegowskiego. Mimo to polecam.

Ewolucja - nic takiego. Na ziemie spada meteor, z niego wydobywa sie jakas maź. Szybko ewoluujący obcy. Zwyczajna komedyjka, miejscami smieszna.                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-25 (Nie), 10:40 »
waste -] to tak jak z tymi trzema kołami, które podjeżdzają pod górę. Na początku myślałem, że to fake :)

Powinni tą reklamę w tv puszczać, na pewno dałaby się oglądać setki razy. Kto jeszcze nie widział, polecam!                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-25 (Nie), 12:15 »
Rozgrywka - ciekawa obsad: De Niro, Norton i Brando, co w zasadzie jest reklamą samą w sobie. Nawet niezła historia o starym kasiarzu, który chce skończyć z zawodem i młodym świeżym w te klocki. Film dobrze zrobiony, miejscami jak kryminał w starym stylu. To lubię.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-06-23 (Pon), 16:19 »
-Powrót Do Przyszłości-no cóz leciał nie tak dawno na Polsacie-raczej nie ma co tłumaczyć co to jest bo to film kultowy-mam nadzieję, że Polsat pokaże pozostałe 2 części                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-06-23 (Pon), 16:55 »
Final Fantasy- całkiem dobry film scince-fiction.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-06-24 (Wto), 13:21 »
Final fantasy--------] dobry film jak na XX wiek!                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-06-24 (Wto), 16:31 »
Ja oglądam szybcy i wściekli. Bardzo dobry film. Świetne samochody, świetne laski, czego jeszcze potrzeba do szczęścia??                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-06-24 (Wto), 16:37 »
Wiesz czego :?:

Szybkich i Wscieklych 2 :D
Wlasnie qmpel sciaga....
Sam jestem ciekaw co zrobili z tego filmu ;)                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-06-24 (Wto), 17:20 »
Podobno bedzie niezlym hitem, a raczej juz jest :D                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-06-24 (Wto), 17:39 »
Ja oglądam szybcy i wściekli. Bardzo dobry film. Świetne samochody, świetne laski, czego jeszcze potrzeba do szczęścia??

Hmm fabuły, sensu, polotu, talentu aktorskiego i reżyserskiego, gustu... jeśli o czymś zapomniałem to dopiszę poźniej                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-06-24 (Wto), 17:54 »
Fabula, jako tako jest....Sens tymbardziej....
A z reszta sie zgadzam :D
Oprocz gustu, bo o tym sie nie dyskutuje :-D                    

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-06-24 (Wto), 18:11 »
hmm, ta glebia postaci. ale nie ma co ukrywac, bo nie robia tego tworcy (glupia nazwa dla tych ludzi od tego filmu), ten film jest o samochodach. koniec fabuly.
zenada, nawet na przerywmnik sie nie nadaje                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-06-24 (Wto), 18:18 »
Chlopaki....
Film jest od tego by:
-cieszyl oko
-widzowie sie przy nim bawili

A prawda jest taka, ze SiW tacy sa :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-06-24 (Wto), 18:40 »
Nie.                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-06-24 (Wto), 18:57 »
Durbik mógłbyś się trochę wysilić. To czyste statysowanie.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-06-24 (Wto), 19:44 »
Nie. Bo ten film jest z Vinem Dieselem, są w nim skóry, fury i komóry. Tudzież lole, dole i chinole. A także Vin Diesel. Sequel może być całkiem traumatyczny.                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-06-24 (Wto), 20:01 »
Mi się filmik podobał i KONIEC. Może był trochę nudny, ale wozy były świetne!! Chętnie obejrzę II.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-06-24 (Wto), 20:21 »
W sequelu nie ma Vina Diesela! (to źle, lubie kolesia)
A czarny ma jak najbardziej racje. nie kazdy film musi dawac przemyslenia. Nie lubie kiedy wmawiaja mi ze jest glebia gdy jej nie ma (matrix 2). Dlatego lubie proste amerykanskie kino akcji, tam nikt mi nie powie ze to wybitne czy cos takiego, po prostu ogladam dla przyjemnosci                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-06-24 (Wto), 23:04 »
ale wozy były świetne
raczej tandetne ,a poniewaz nie ma tam nic innego oprócz tych aut wiec  juz wole sobie poogladac \'illegalstreet racing\' (sciagniete z sieci ,aha dla nie kumatych ,to nie jest tytul filmu).                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-06-25 (Śro), 10:49 »
czego jeszcze potrzeba do szczęścia??

juz pedro napisal, ale ja podkresle: FABUŁY i jakiegos SENSU w tym filmie. bo ja takowego nie odnalazlem. owszem, obejrzec to mozna, tylko po co i szkoda czasu (przynajmniej dla mnie). lepiej obejrzec cos tez rozrywkowego, ale nie tak bezdennie glupiego.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-06-25 (Śro), 11:03 »
A widział ktoś film pt. \"Perdida Alongo\"? (mogę się pomylić co cd tytułu). Ostatnoi na trójce leciał - hiszpańsko meksykańsko amerykański horroro - thrillero - komedia :D W rolach głownych Gandolfini i Rosie Perez. Mega film.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-06-25 (Śro), 11:20 »
A w przetlumaczeniu na jezyk polski jak brzmi tytul, bo cos nie moge sobie skojarzyc obcojezycznych tytulów!                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-06-25 (Śro), 13:57 »
Z opisu w gazecie wywnioskowalem ze to knot. Cos o kolesiu ktory przemyca plody ludzkie do produkcji kosmetykow i sklada ofiare do szatana by plan sie powiodl. Toz to jak antyunijny artykul ktory czytalem w katolickim periodyku (cos ze w unii plody po aborcji uzywane sa do produkcji asfaltu i kosmetykow)                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-06-26 (Czw), 20:10 »
hiszpańsko meksykańsko amerykański horroro - thrillero - komedia

takie są najlepsze ;dlaczego zaraz \'knot\' ...przy takich filmach można naprawde sie pośmiać ,mimo iz czesto jest to efekt nie-zamierzony przez twórców filmów.                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-06-28 (Sob), 18:29 »
Ostatnimi czasy obejżałem: Pianistę, Czerwonego Smoka i Resident Evil. Nie ma to jak wypożyczyć trzy filmy \"do jutra, do północy\".                    

Aggie

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-06-29 (Nie), 14:45 »
\"Ukryty smok, przyczajony tygrys\"- miodzio, wspaniały klimat. Jedyny film, który obejrzałam z 5 razy i chętnie zobacze jeszcze nie raz.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-06-29 (Nie), 15:34 »
A nie powinno byc \"Przyczajony Tygrys, ukryty smok\" :?:                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-06-29 (Nie), 15:47 »
Nie czepiajmy się szczegółów :D
Obejrzałem \"w sieci pająka\" całkiem niezły thriller z morganem freemanem, jesli ktos ogladal kolekcjonera i mu sie podobal to polecam (na podstawie ksiazki tego samego autora, ten sam glowny bohater)                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-06-29 (Nie), 18:52 »
Phonebooth - taki sobie filmik. 6/10 ode mnie dostał... Nihil novi sub sole, ale jak człowiekowi żądny krwi provider wyłączy sieć z rana, to cóż pozostaje?                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-06-29 (Nie), 19:13 »
\"Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok\"- miodzio, wspaniały klimat. Jedyny film, który obejrzałam z 5 razy i chętnie zobacze jeszcze nie raz.

Ano prawda, klimat ma niesamowity. Co prawda ni cholery nie zrozumiałem o co chodzi w tym filmie (awantura o miecz - tyle zrozumiałem :lol: ), ale wcale mi to nie przeszkadzało, bo się napawałem widokami. Ach, sceny walki są zabawne - ci ludzie podwieszeni na linkach, skaczący po dachach itp. :lol:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl