Autor Wątek: O tym jak Wojtek stał się Supermanem  (Przeczytany 1470 razy)

• +++++
O tym jak Wojtek stał się Supermanem
« dnia: 2008-09-25 (Czw), 19:53 »
Rzadko się słyszy o odchudzających panach, ale to nie dlatego, że nie ma grubych mężczyzna – jest ich całe mnóstwo. Po prostu nadal pokutuje myślenie, że to kobiety powinny być szczupłe i zgrabne, bo inaczej żaden facet na nie nie spojrzy. Z kolei mężczyzna nawet z największym brzuchem uważa się za atrakcyjnego gościa. Sam jeszcze niedawno byłem takim zadowolonym z siebie facetem. Nigdy nie narzekałem na brak powodzenia i uważałem, że widocznie jestem interesujący dla kobiet. Dlatego bez kompleksów pojechałem na zjazd szkolny po 15 latach od matury, mając dodatkowo w pamięci moje szkolne przezwisko „Superman".

Po przyjeździe z ciekawością rozglądałem się po sali. Wszyscy bardzo się zmienili, ale nie miałem większych problemów z rozpoznaniem dawnych kolegów. Tylko jeden z obecnych mężczyzn nie dawał mi spokoju. Nie pasował do wizerunku żadnego z kolegów. Był szczupły i miał bardzo wysportowaną sylwetkę. Chyba wyczuł moje natarczywe spojrzenie, bo sam do mnie podszedł. Okazało się, że i on nie mógł mnie rozpoznać. Po paru słowach wyjaśniło się, że to Wojtek, zwany przed laty „Pulpetem", czyli nasz klasowy grubas. Stojąc przed nim mimowolnie wyprostowałem się i wciągnąłem brzuch. Na nic to się jednak zdało, bo Jolka (nasz dawna klasowa piękność) głośno stwierdziła: „Wiedzę, że po 15 latach zamieniliście się rolami! Pulpet stał się Supermanem, a Superman Pulpetem!".

Co to było za upokorzenie! Wszyscy odwrócili się w naszą stronę i wtedy okazało się, że z powodu mojej otyłości nikt mnie nie rozpoznał! Na szczęście Wojtek okazał się dobrym kumplem i zdradził sekret szczupłej sylwetki. To żona krótko po ślubie namówiła go na specjalną dietę opartą na białej kapuście. Przez wiele tygodni jadł tylko zupę kapuścianą, ale od niedawna zaczął używać diety kapuścianej w kapsułkach, która jest równie skuteczna! Jedna kapsułka zawiera: proszek kapusty, ziemniaka, cebuli, pietruszki, pomidora, selera i papryki. To nie tylko w pełni bezpieczny produkt, ale także bardzo skuteczny. Korzystam z diety od kilku tygodni. Już niedługo kolejny zjazd. Koledzy ponownie mnie nie rozpoznają, ale tym razem dlatego, że będę miał idealną sylwetkę! Czego życzę wszystkim odchudzającym się. Dieta kapuściana zbliża ludzi!

Offline Shoonay

• +
Odp: O tym jak Wojtek stał się Supermanem
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-25 (Czw), 20:00 »
(nasz dawna klasowa piękność)
trans?  :mrgreen:

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-25 (Czw), 20:30 »
Posrało was?

Człowiek nie po to adblocka (plus nawet!) montuje, żeby mu tu podstępnie, w wilczej skórze, w postaci tekstu reklamy przemycać...
Najpierw jeden nachalnie reklamuje durne konkursy internetowe i 3bity pod przykrywką nabijania się, a teraz drugi tu wyskakuje z dietą kapuścianą... 
:realfacepalm:

« Ostatnia zmiana: 2008-09-25 (Czw), 20:32 wysłana przez Steffek »

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-09-25 (Czw), 20:32 »
Ej no Stefan, daj ludziom zarobić! Z czegoś muszą mieć na życie (gry, koncerty itp.).

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-09-25 (Czw), 20:58 »
gry, gry o ctulhu, gry...
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

• +++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-09-25 (Czw), 23:06 »
 :gaah:

Łukasz, nakryli nas!

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-09-26 (Pią), 13:54 »
Nakryli? Sami się chwalicie.

• +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-09-26 (Pią), 14:08 »
No nakryli w sensie, że dobitnie pokazali że my tu nie śmichy-chichy a poważna kryptoreklama.